Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Pipo

Wielki mały sklep drożej nie znajdziecie nigdzie w całej Polsce do tego sprawdzajcie daty przydatności i ceny przy produkcie a potem na paragonie to zdziwicie się

Iwona

Chciałam podzielić się informacją na temat żabki w Piasecznie województwo mazowieckie koo Warszawy żabka mieści się na ulicy Sikorskiego jest od paru miesięcy a jej franczyzobiorca jest chamem i prostakiem. Rano nie pozwala kupić pieczywa wręcz krzyczy na klijetów obsługuje beż maski a nieletnim sprzedaje alkohol. Myślę ż to nie jest właściwa oaoba żeby zaowała się Żabką

Esiu82

U mnie w żabce w Zabrzu na ul 3-go Maja 5a właściciel ma inne ceny w opisach niż w rzeczywistości np grantsa w opisie za 55 zł sprzedać chce za 68 zł. Z tego co wiem to byłych pracowników od złodzieji wyzywał a sam zachowuje się jak (usunięte przez administratora) Pozatym jak mu brakuje towaru to jego pracownicy chodzą do pobliskiej biedronki po towar żeby sprzedawać u siebie np kupuje banany w biedronce i u siebie sprzedaje o 2.50 zł drożej. Facet się wogole nie zna na prowadzeniu sklepu a inne ceny w opisach a inne w rzeczywistości to u niego wieczny problem. Pozatym jest bezczelny i chamski wobec klientów. Zabka powinna częściej kontrolować takich biznesmenów. Pozdrawiam

kujawiak

Wzrosły koszty utrzymania pracowników, a żabka nic dodatkowo nie dołoży. Klienci nie ubyli ale średni paragon coraz mniejszy. Mam kontakt z kilkoma franczyzobiorcami i pewnie skończymy współpracę z żabką.

@kujawiak

Jak to nie dołożyła nie masz od czasu nowego systemu rozliczeń więcej kasy ? to coś musisz robić źle ... Mi doszło prawie 3 tysiąca z nowym rozliczeniem także ja nie odczułem wcale nowego ładu nawet więcej mi zostaję. wiem że to indywidualna kwestia sklepu jego obrotu strat itd. ale mi sporo doszło.

Ela
@kujawiak

Zapraszam do współpracy z polską rzetelną firmą, bardzo dobre zarobki, uczciwa praca, premie, duże możliwości rozwoju. Spotkanie informacyjne odbywa się w biurze w Tychach. Kontakt 507368973

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Praca jako partner ds sprzedaży. Na jakie zarobki można liczyć? Jakie auto służbowe? Czy można liczyć na urlop?

Miki

Drożyzna, drożyzna, drożyzna, oszukiwanie na punktach Żapka. Omijam te sklepy szerokim łukiem.

Wioleta Filipek

Była szefowa Żabki ul Malborska 35 Kraków Nie chce mnie wypłacić za styczeń 2022 Od lutego pracuje w innej Żabce i jest super, bez stresu bez mobbingu atmosfera rewelacja i kasa dużo lepsza. Oczywiście założyłam P. Agnieszce Michalskiej Sobiesto za mobbing pomówienia i nie tylko oczywiście mam dowody tylko nie jestem pierwszą osobą którą nie chce wypłacić. Mam zdj swoich godz i brak mojego podpisu.

Mora89n
@Wioleta Filipek

napisz bezpośrednio do Żabki wezmą sie za nią bo oni teraz dbają o reputację.

@Wioleta Filipek

Wioleta ma założona sprawę na policji za kradzieże(nagrania z kamer), nie ma możliwości zwolnienia osoby która nie podpisała umowy. Dziękuję za użycie moich danych osobowych, przypominam o RODO. Kolejna sprawa trafi na policje( 40tys kary). Powodzenia.

Jakub Czyż
@Wioleta Filipek

Pracowałem u pani Agnieszki ponad pół roku, nigdy nie było sytuacji żebym dostał za mało wręcz przeciwnie zawsze dostałem więcej niż mi wychodziło z godziny, ponadto zawsze przywita miłym słowem super atmosfera w dużym skrócie najlepsza szefowa jaką mógłbym mieć, opina zamieszczona przez panią Filipek zupełnie wyssana z palca, jeden wielki spis bzdur.

@Wioleta Filipek

Wiola weź się ogarnij! Agnieszka jest najlepsza szefową na świecie. Zawsze o nas dba,premie są co miesiąc,nigdy za nic kasy nie odbija,przychodzi za nas na kase,za Ciebie robiła wszystko bo nic nie ogarniałaś! Podbierałaś pieniądze z kasetki, za fajki wrzucałaś 1,40 udając że płacisz. Przeproś Age i daj sobie spokój bo w sądzie się nie wybronisz. Jeszcze dodatkowo dowala Ci karę dotyczącą udostępniania danych osobowych! Jesteś chora. Ciekawe czy nowemu pracodawcy przedstawiłaś papiery z Babińskiego?

@Mora89n

Napisałam. dziękuję

@Jakub Czyż

Hmmm to dlaczego pracowałeś??? Albo inaczej ile dostałeś kasy za tą opinie ???????????? pozdrawiam

Wiola

Jeżeli wiecznie nie było drobnych żeby klientowi wydać to sama dobrze wiesz skąd były brane. Może jeszcze za pracę mieliśmy dokładać i swoje zostawiać w kasetce heh Pytasz o papiery haha ha spytaj go? Na pewno prawdę Ci powie i Spr. Powodzenia

@Agnieszka

Kradzież taaa teraz nagle ok ciekawe. Umowa, skoro Pani każdemu mówi że przedłuża a potem okazuje się że na czarno pracujemy ( zawsze Pani coś zaoszczędzi żeby składek za nas nie odprowadzać) Dziecko już wie co to jest RODO to po pierwsze a po drugie jest Pani jako najemca zabki osobą znaną z imienia i nazwisk. Policji w porównaniu do Pani się nie boję więc proszę mnie nie straszyć co znowu mnie Pani gdzieś zwabi i zamknie?

@Wiola

Lecz się Wiolka, serio źle z Tobą. Ale powinnaś wrócić skąd przyszłaś, Babiński się kłania.

@Wiola

P.S. dzieci już wiedzą co to RODO Ty jak widać nie:) sprawa cywilna jest już w sądzie.

Bez zmian

Żabson

Żabka ok. Trzeba się dużo nauczyć żeby poznać jak to wszystko działa, ale gdy się samemu popracuje to można dobrze zrobić.

znajomy znajomego

Żabka obecnie prowadzi kampanię reklamową w której informuje że 84% franczyzobiorców ma przychód na poziomie 18000zł lub więcej. Przecież to niedorzeczne, wystarczy uwzględnić koszt 2 zatrudnionych za najniższą krajową, swój zus, opłatę licencyjną, prowizje za płatności kartą, manko inwentaryzacyjne i franczyzobiorcy zostaje bodaj na waciki.....

Czarna
@znajomy znajomego

No bo żeby zarobić to trzeba pracować samemu a nie leżeć i czekać na kasę .

Mora89(erwin71@o2.pl)

Witam. Opini jest masa negatywnych najwięcej wynika to z różnych powodów. Głównie to zawsze niezadowoleni krzyczą najgłośniej. Drugie to ludzie którzy się do tego nie nadają z różnych powodów głównie którzy chcą nie robić nic a mieć dużo. Dlatego każdy kto chce otworzyć Żabkę zapraszam do kontaktu można nawet przyjechać do Mojej Żabki i pokaże ile zarabiam ile mi zostaje. Jak zmienił mi się standard Życia po roku ciężkiej pracy. Nie będę mówił ze siedzę po 2 godziny dziennie i zarabiam 10 tys. bo to nie możliwe ale jeśli ktoś chce poświecić temu sklepowi cały wolny czas to na prawdę zarobi kasę gwarantuję. Pytanie czy chcesz zarabiać czy siedzieć przed telewizorem albo komputerem i wypisywać albo co gorsza czytać te bzdury. Ja Cię zabiorę na dzień do mojego sklepu pokaże Ci te złe strony bo takie są ale też ile można zarobić jak się poświęci kawałek swojego czasu na ten sklep. erwin71@o2.pl. pozdrawiam i życzę sukcesów.

Były Ajent
@Mora89(erwin71@o2.pl)

Zapraszasz żeby potem naciagnac osobę na swoje polecenie i zgarnac za nia kase ? Niezla zagrywka ;)

@Były Ajent

Jak ktoś ma zacząć to lepiej ze mną niż z rekruterem, ja mu pokaże wszystko. nigdzie nie napisałem że będę namawiał do otwarcia a tym bardziej do polecenia mnie. A Ty masz takie beznadziejne życie że musisz sobie dopowiadać żeby było jakieś zajęcie ?

@Mora89(erwin71@o2.pl)

Dokładnie tak jak piszesz, ja żabkę mam trzy miesiące. Ciężko pracuje, lubię te pracę. Są to moje początki i dlatego nie mogę za bardzo się wypowiadać. Poświęcam dużo czasu pracy w żabce, stoję na kasie trzy dni w tygodniu, pilnuje wszystkiego i puki co na zarobki nie narzekam. Ktoś napiszę że nie place vatu i podatków . Ok liczę się że później będę zarabiać mniej. Straty były są i będą jak w każdym sklepie spozywczym. Ja trafiłam na dobrą lokalizację i mam zaufanych pracowników których zatrudniam na etacie bo trzeba szanować dobra prace.

Jerry
@Były Ajent

Bo zawiera prawdę.

Lidia
@Mora89(erwin71@o2.pl)

Dzięki za wpis , bo mam zamiar otworzyć żabkę i od tych wpisów aż mnie strach obleciał. Też tak mydle że bez pracy własnej nic się nie ma.

@Lidia

napisz na mojego maila dam Ci numer telfonu zawszę odpowiem na wszystkie pytania i pomoge :) pewnie albo sie ruszysz z czymś albo będziesz siedział i czekał na cud

@Lidia

Praca nie jest zła tylko musisz dużo czasu poświęcić, jak trafisz w dobra lokalizacja towar będzie Ci schodzil to ci się nie będzie terminował do tego zaufani pracownicy którzy razem z Tobą pracują i jest ok plus jak trafisz na spoko partnera do spraw sprzedaży to już całkiem ok. Ja mam Super partnerkę która wspiera a nie kłody pod nogi kładzie. Powodzenia ja zaryzykowałam i puki co nie żałuję.

franczur
@Mora89(erwin71@o2.pl)

wkład własny 5000 a jaka jest opłata miesięczna?

@franczur

5000 tysięcy to duża przesada mi starczyło 1500zł ale to jest chwila na wytłumaczenie co na to sie składa. opłata jest zależna od obrotu. ale stanowi kilka procent. kwota gwarantowana jest już po uwzględnieniu tej opłaty . Także ta kwota jest mało odczuwalna bo wypłata już przychodzi potrącona o to . musicie zrozumieć że będziecie dostawać wypłatę co miesiąc nie że utarg bierzecie i z tego dzielicie. przychodzi 5 dostajesz rozliczenie ile przelewu. po 2 dniach jakoś przychodzi przelew jak wypłata normalnie jak na etacie . plus wiadomo premeie jakies dodatkowe pieniądze z kart pre paidowych czy lotto.

Kamila

Nie polecam tego biznesu, ponieważ partnerzy z Poznania + menager i dyrektor rejonu Agnieszka Leszczyńska to jedna banda... mają swoje spotkania i wszystkim rąbią (usunięte przez administratora) oraz obgadują franczyzobiorców, komu zabrać sklep, a komu dać kolejny i tak wkółko....ich nie interesują Twoje problemy mają to naprawdę gdzieś, że masz straty czy problem z ludźmi, naprawdę tak podłych osób nie widziałam i hamskich !

rafzad

Opinia dotyczy sklepu Warszawa Skarbka z Gór 19/U3. Moim zdaniem personel nie jest do końca wyszkolony. Przykłady; nie mają pojęcia o niektórych produktach. Przykład-proszę o papierosa iqos sprzedawca wydaje mi gloo., nie do końca niektóre osoby orientują się w promocjach papierosów gloo i iqos. Ciągła zmiana personelu powoduje brak wiedzy. dodatkowo ciągle brakuje papierosów neo niebieskich mentolowych i jak kupowałem hott dogi były zimnie. Ocena fatalna tego sklepu.

Natt

Co Wy gadacie?! Wielcy obrońcy żabki! Sama jestem ajentom i prawda jest taka, że robisz im obrót około 200 000, przy dobrych wiatrach i przy niedzielach otwartych WSZYSTKICH, bo inaczej go*no zarobisz… Wieczne kontrole, weryfikacje, tajemniczy klienci… wiecznie problem. Dania gotowe i kanapki przyjeżdzają z jak najkrótszym terminem, a jeśli ich nie sprzedasz - to Twój problem, Ty płacisz… „Nie płacisz za wynajem” a tak naprawdę odciągają Ci to z wynagrodzenia, wieczne problemy, żeby przyjechali coś naprawić - później weryfikacja, punkty spadają, i wieczne telefonu, wizyty dlaczego sie tak dzieje… Przez pierwsze miesiące brak VAT, a później i fak go zapłacisz, dodatkowo podatek, ZUS i jeśli masz pracowników to dodatkowo ich koszt… i tak naprawdę z przelewu zostaje wielkie (usunięte przez administratora) Ludzie darujcie sobie ten „biznes”… Nie jesteś właścicielem , a odpowiadasz za wszystko…. I te wszystkie pochlebne opinie nie wiem skąd sie biorą, ale prawda jest całkowicie inna…

@Natt

wiecznie kontrole ?? 2 w miesiącu ?? masakra.... mało kto daję radę. większość z was ajentów to nieudaczniki i żabka na was zarabia żeby płacic godnie tym najlepszym taka prawda. ja zarabiam i to sporo. ale nie każdy się do tego nadaję.

znajomy prowadzacego

Witam. Nie wiem skad te wszystkie negatywe oceny prawdopodobnie pisze je konkurencja Sto** i Fresh. I jakies osiedlowe niewypaly. Mam znajomego co siedzi w temacie juz 5 miesiecy i jest bardzo zadowolony. Jezdze do niego do sklepow czasem i jest zawsze kultura ostatnio remont mu zrobili ZA DARMO!!! nowy lokal wszystko dostal nic nie dokladal o rachunki sie nie martwi. Tak dobrze prosperuje ze chce otworzyc nastepny punkt a ja sie ciagle zastanawiam czy sammeu sprobowac . Mowi, ze nie ma co czekac w koncu skonczy sie tak okazja bo teraz daja 15 tysiecy ludzie wiecie ile to jest ?! Kumpel po dwoch miesiacach kupil sobie wymarzone auto. O jakich kradziezach piszecie macie kamery na sklepie? to nie sa lata 90 ze sie na pochybel bralo i wychodzilo. Zabka pilnuje takich obiboków jest wsparcie z góry zawsze, kto chce to sobie poradzi. Masz 5 tysiecy ? Najlepsza inwestycja to szukanie dobrej lokalizacji i jazda. Jezeli ktos jest z mazowieckiego moge mu pomoc spotkac sie porozmawiac. Pamietajcie konkurencja nie spi a lepszych warunkow nikt wam nie da i to jest wasz wlasny biznes !!! Ubrania za darmo dostajecie z logiem, prad placa, lokal... czym tu sie przejmowac bo za towar trzeba placic ? No jak masz obrot po 220 tysiecy to trzeba placic normalna sprawa. Pamietajcie zabka to nie jest zwykly sklep mozna tam wysylac paczki i numery rejestrowac na karte duzo jest chetnych. Pozdrawiam prawdziwych rekinów ktorzy jada po swoje i sie nie ogladaja zabka to swietny poczatek dla mlodego przedsiebiorcy ktory nie chce zarabiac 4000zl netto. Tutaj macie x4 tyle Pozdrawiam

zabkowicz
@znajomy prowadzacego

Dokladnie wymieniaja teraz lokale na swiezutkie nowe o nic sie nie martwisz.. Przez pól roku masz zapas gotówki mozesz sobie poszalec ale wszystko z umiarem. Ktos kto zobaczy jakie sa tutaj duze pieniadze i obroty moze poplynac szybko. Ludzie zawsze beda gadac narzekac dlatego pracuja po 12 godzin dziennie i nawet na nocki i nie maja czasu dla rodziny. Wystarczy wejsc na strone zabki i sie dowiedziec wiecej o franszczyznie to czlowiek ma pewne zrodlo wiedzy, obejrzyjcie filmik z pania gosia ktora pracuje w korpo i nie ma czasu dla rodziny ...

@znajomy prowadzacego

Wódkę tez dają za darmo? Jak tak to wchodzę

@znajomy prowadzacego

Super super a wódkę tez dają za darmo ? Jak wszystko dają za darmo?

@zabkowicz

Można popłynąć ? ???????? pysznie brzmi .. Wódkę tez dają za darmo? Super!! Fajnie ze są firmy charytatywne które pozwalają nowym osobom wkładając tyle piniedzy w nich Nie oczekując nic w zamian, to będzie wodka?

@znajomy prowadzacego

Jezusie i Maryjo, jesteś idealnym kandydatem na ajenta tej sieci, po prostu rekinem finansjery, lepszego sobie wymarzyć nie można było. Ze świecą takich szukać. Leć i bierz, bo za chwilę zabraknie. Takie okazje nie trwają długo, a 15 tysięcy leży na ulicy, wystarczy się po nie schylić :) Dobrze, że są jeszcze w Polsce tacy bystrzy i przedsiębiorczy ludzie, którzy nie boją się wyzwań :)

@Paweł

Jak wódkę dają do tego wszystkiego co dają za darmo to biore wszystko

Zabcia
@znajomy prowadzacego

Matko jak takie pierdoły czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ale pewnie bierzcie Żabki i nakręcajcie ten śmieszny biznes. Pochwalcie sie tylko ile z tych gwarantowanych 15 tys PRZYCHODU wam zostanie po opłaceniu podatków, pracowników, zusu, ksiegowej, kradzieży itd. A jak ktoś nie odróżnia przychodu od dochodu no to cóż...

Paula
@znajomy prowadzacego

Cześć, jestem z mazowieckiego- chętnie skorzystam z oferowanej przez Ciebie pomocy ????

Rozbawiony
@znajomy prowadzacego

Rozbawiłeś mnie kolego na całego tą niesamowitą historią.

byla ajentka
@znajomy prowadzacego

Milo sie czyta taka fascynacje ….. powiem tylko tyle ,na poczatku oczywiscie wyglada super ...poczekaj pare miesiecy jak zejdziesz z nadplaty VATu, narazie masz duzy zakup i mala sprzedaz ,radze zainteresowac sie tematem i nie wprowadzac ludzi w blad … nowe umowy i zasady rozliczen w Zabce sa duzo gorsze od poprzednich ajencyjnych …. juz jestes dluznikiem ,chociaz jeszcze nie masz tej swiadomosci ,za rok wspomnisz moje slowa..pozdrawiam serdecznie i zycze jak najmniej dlugow...

Żabkowicz
@byla ajentka

Nie mogę zrozumieć wpłat do banku. Chodzi mi o to, że klienci płacą kartami A w dalszym ciągu trzeba się dwojić i trojić żeby mieć określoną kwotę do wpłaty. Niezrozumiałe to dla mnie bo przecież jeśli klient płaci kartą to powinno się to jakoś rozwiązać.

beck
@Żabkowicz

Karty idą z automatu na zabkowe konto. Wplacasz tylko utarg gotowkowy

Ajent były
@znajomy prowadzacego

Śmieszny jesteś z tym swoim komentarzem, byłem ajentem 9 lat, ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

as
@znajomy prowadzacego

po dwoch miesiacach kupil sobie wymarzone auto - już dalej nie czytałem tego postu rekrutera :)

Monnna122
@Ajent były

Byles agentem 9 lat??????? Czyli chtba nie bylo tragedi?? Bo w sumie to jie rozumiem ??

Rozczarowany
@Paweł

@Paweł witaj, widzę, że posiadasz sporą wiedzę na temat tej korporacji. Mam kilka pytań dotyczących rezygnacji z franczyzy, chciałbym napisać do Ciebie na maila w tej sprawie. Byłbym wdzięczny za pomoc. Mój mail to ironsport85@interia.pl

Praca
@Monnna122

witam prosze o kontakt bo jestem zaintetesowana podjęciem współpracy z żabką.

Były ajent
@znajomy prowadzacego

Co ty z banaluki piszesz zobaczymy co twój kolega powie za dwa lata jak wejdzie w podatki trzeba będzie VAT zapłacić i podatek dochodowy i ZUS w ty pracowników. Już nie jeden pisał jakie są kokosy a wychodził z ręką w nocniku.

zz
@znajomy prowadzacego

Za te 15 tys. zł od Żabki musisz opłacić pracowników :) To co Ci zostanie jest Twoje. Biorąc pod uwagę, że musisz mieć min. 4 pracowników (każdy ok. 3-3,5 tys. zł) to zostaje ci tylko kasa z prowizji za sprzedaż. Z tego masz sowją pensję. ZUS za siebei sam opłacasz oczywiście.

Żałośniej się nie da?
@znajomy prowadzacego

Bardzo słaba propaganda, lepiej się postaraj, Goebbelsie z Żabki Polskiej Sp. z o.o.

Żałośniej się nie da?
@zabkowicz

Pisanie takich bzdur powinno podlegać pod kodeks karny, bo to jest zwyczajne, podłe kłamstwo.

Koper
@znajomy prowadzacego

Podaj adres tej Żabki.. Która tak super prosperuje.... Pogadam z właścicielem jeśli mnie przekona że to co piszesz to prawda to sam otworze sklep..

franek
@znajomy prowadzacego

ten wpis ewidentnie płynie od partnera ds.HR - a nie kolegi prowadzącego Żabki. Ludzie darujcie sobie i nie oszukujecie tych biednych ludzi. Prawda leży po środku. i tak: Żabkę opłaca się prowadzić i są z tego konkretne pieniądze jeżeli: - masz dość duży obrót - ponad 150tys netto miesięcznie - sam pracujesz min. 250h miesięcznie - nie masz zbyt wielu protokołów likwidacji z uwagi na przeterminowanie czy uszkodzenia - w niedziele masz wysokie obroty - ponad 8-10tyś zł - jestes wstrętnym szefem, który wykorzystuje i (usunięte przez administratora) praconików. `nie opłaca sie prowadzić sklepu: - z obrotem ok.100tyś miesięcznie - jeżeli masz dużo strat towaru terminującego się - sam mało pracujesz jedna symulacja: - obrót 120tys zł netto - 4 niedziele z obrotem ok. 5000zł - sam pracujesz 150hmiesiecznie - masz 3 pracowników - masz srednie weryfikacje - na poziomie 80% przychody: 14000zł przelew od Żabki 4X500zł= 2000zł - dodatkowe wynagrodzenie za pracę w niedziele brak premii jakościowych za paczki i prasę -300zł łącznie: 16300zł koszty: pracownicy- 400h= 7500zł Podatek- vat -4000zł - mozna wiecej zamowic towaru i uciec od podatku, ale on wróci ze zdwojoną siła. ZUS 1500zł straty towarowe - 500zł łącznie koszty: 13500zł czyli w rozrachunku pozostaje nam 3000zł Dla jednych to mało dla innych wystarczy. Kombinując można uciekac o vatu poprez wyzsze dostawy, ale jest to oszukiwanie samego siebie bo poduszka powietrzna tylko rosnie. Dodatkowo - wszystkie audyty, oceny i codzienne ataki dotyczące dostępności produktów powodują, że po roku morale masz mizerne. na spotkaniu rekrutacyjnym mowia, ze: - bedziesz dostawac przelew 16-18tys zl - jakosc 1800zl paczki 1000zł niedziele 5000zł czyli ok. 25tys przy takim modelu jest ok- ale nie uszukujmy sie ma tak. dla pracusiow ok

Zainteresowany.
@znajomy prowadzacego

16tys to przychód więc należy odjąć koszty i dopiero się okazuje jaki jest dochód. Więc 16tys netto, to stawka bez kosztów.

Mati100
@franek

Hej, mój znajomy właśnie prowadzi żabkę i mówi że cały czas nie płaci podatków bo zamawia więcej niż sprzedaje, kiedy wróci do niego ten podatek ze zdwojoną siłą? Gdy będzie kończył współpracę z żabka?

NOWY

Poproszę o kontakt .

Koka
@znajomy prowadzacego

Haha bo przez pierwsze kilka miesięcy masz refundacje... Potem dopierdalaja :)

xxx
@znajomy prowadzacego

A hahaha co za idiotyzmy, jakie 15tys, jaką opłata za lokal, wszystko zabierają, wymyślają aby zabrać jeszcze więcej, nie dajcie się omamić

Mloda
@beck

Niekoniecznie czasami transakcje karta w systemie zaczytującego się po 2 dniach mimo ze Zabka ma kasę już dawno za dana teansakcje

Bentlej
@xxx

Cała prawda

Ha
@znajomy prowadzacego

Znajomy znajomego powiedział że w żabce jest luks :)))))

@Mati100

Jeżeli ucieka od podatków poprzez zamówienia, to znaczy, że zamawia więcej niż sprzedaje (robi koszty większe od przychodów). W końcu mu zabraknie miejsca na magazynie albo przekroczy limit zatowarowania dla swojego sklepu i mu zamówienie nie przyjedzie. W międzyczasie z 200 tyś towaru, które ma na stanie magazynowym, zrobił sobie 400 tyś i to wszystko jest do opodatkowania przy późniejszej sprzedaży.... A sprzedać na samym końcu i tak będzie trzeba - albo klientom, albo Żabce przy końcowym rozliczeniu. To musi wrócić jak bumerang, nie ma innej opcji.

Doświadczony Franczyzobiorca
@znajomy prowadzacego

Witam , z przykrością muszę stwierdzić że ta treść zawarta w tej wypowiedzi jest w ogóle sprzeczna z realiami, dostajesz na start w obecnym momencie 17 tyś. Proszę wziąć pod uwagę opłatę pracowników oraz urzędowe opłaty około -9 tyś zależy od umowy oraz opłaty urzędowe które są w obecnym czasie chore, jestem świadomym franczyzobiorcą który na własne życzenie wdepnął w guano pod szyldem Żabka wszystkie audyty około 96% tajemniczy zaliczany przez 1,5 roku na 100% oprócz 2 wyjątków i po inwentaryzacji całościowej -19 tyś. Pomimo refundacji i to w intencji dobrze zatowarowanego sklepu. 50 razy proszę się zastanowić nad tym co się pisze na forum społecznym za nim kogoś wyśle się na jawne (usunięte przez administratora) Dziwię się że tak mało świadomi ludzie zabierają zdanie w tak poważnych sprawach i świadomie piszą kocopoły po prostu. Proszę przejrzeć wszystkie zalety prowadzenia franczyzy zanim popełni się błąd który odczuje się bardzo na swojej kieszeni. Służę pomocą oraz informacją gdyż nawet od partnera od sp. Sprzedaży słyszałem słowa że jestem za świadomym franczyzobiorcą. Pozdrawiam i apeluję do rozsądku.

Doświadczony Franczyzobiorca
@Paweł

Zgadzam się w 100 % takie realia są jeśli chodzi o podatki i zatowarowanie sklepu.

Iwona
@Doświadczony Franczyzobiorca

Czy mogę prosić o prywatny kontakt? Jeśli to nie kłopot za dałabym kilka pytań :)

@znajomy prowadzacego

Też jestem tego samego zdania, od 4 lat pracuje na umowie ajencyjnej, w tym roku zdecydowałam się na żabkę. Stwierdziłam że potrzebuję zmian. Prace zaczynam od grudnia, mam nadzieję że dam radę i trafię z lokalizacją bo wszystko od tego zależy...????

@zz

Jak myślisz nic nie robić to masz 4 pracowników jak myślisz (usunięte przez administratora) to masz dwóch. Prosty rachunek, albo robisz albo nie masz nic..

Piotrek
@Zabcia

To wszystko zależy od tego czy ktoś myśli.Pracownikiem zabijasz sobie koszty a system jest tak super stworzony że widzisz co zamawiać co Ci schodzi.Wiadomo są i lokalizację,że tylko sam właściciel może prowadzić

Zalamana
@Praca

Odradzam jak niechcesz wpaść w długi i robić zadarmo po 16 h i płakać bo nIE masz na chlep i oplaty ODRADZAM SZCZEŻE ŻYJ BEZPIECZNIE I ZDROWO IDZI DO PRACY PRZYNAJMNIEJ MASZ WYPLATE ZA PRACE A NIE DŁUGI

Iw
@Doświadczony Franczyzobiorca

Witam, proszę o kontakt, mam kilka pytań odnośnie rozpoczęcia prowadzenia sklepu.

barto156
@Doświadczony Franczyzobiorca

Można prosić jakiś kontakt? Np. mailowy

D
@znajomy prowadzacego

Człowieku o czym ty chrzanisz ? Tak może i kolega siedzi w tym 5 miesięcy nie narzeka bo ma gwarantowane zobaczymy po roku .Mój mąż prowadzi żabkę od 2 lat i nabawił się już nerwicy bo w kartotece sobie dopisują co im się żywnie podoba ,nie masz towaru bo nie zamawiasz bo wiesz ,że non stop odpisujesz (idzie na straty )Ja to nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tego sklepu by założyć. Ten sklep się nadaje dla osoby samotnej beż rodziny bo wiecznie na sklepie .Znajomi co polecili nam to sobie w twarz plują, że nas w to wpakowali. Ta firma nie idzie pod klienta tylko pod swoją kieszeń. Bo towar co się bardzo fajnie sprzedaje blokują w zamówieniach by ich sprzedawać nie można A natomiast towar co się nie sprzedaje musi być i człowiek traci sporo kasy bo nic tylko dokłada do interesu

M
@Zabcia

To jest idealnym naiwniakiem. Ciekawe kiedy dom wybuduje i drzewo posadzi.. za te 15k z sieci.

@Paweł

15tys przychodu nie dochodu. Trochę matematyki, ZUS, pensja pracownika, ZUS pracownika. Policz ile Ci zostanie, ehh

Bob
@Doświadczony Franczyzobiorca

Czyli nie polecasz otwarcia ?

Ask
@Doświadczony Franczyzobiorca

Witam czy mogłabym prosić o kontakt. kasia9401przesylki@gmail.com Będę ogromnie wdzieczna

Mirek
@zabkowicz

Ci co piszą pozytywne opinie mają w tym biznes. Za polecenie FRanczyzobiorcy dostają duuuze pieniądze.

@znajomy prowadzacego

Opinia pewnie opłacona. ???? Po dwóch miesiącach… hahaha… Kto żabkę prowadził, ten się w cyrku nie śmieje…

Izabella

Ludzie którzy piszą te brednie mój znajomy prowadzi żabkę 5 miesięcy i jest super, no tak bo przez pierwszy rok nie masz Vatu czy podatku, ale po roku urząd skarbowy może was tak dojechać, że albo wyjdziecie na 0 albo zarobicie 2 tys.. Oprócz żabki prowadzę inne firmy i gdyby nie one to podatki by mnie zjadły. Prowadzę żabki 5 lat i nigdy w życiu niczego tak nie żałowałam, musisz poświecić swój cały wolny czas. Bo jak przeciętny Kowalski buduje koszt ? Faktury za wasze zakupy czy paliwo nie wystarcza pamiętajcie. Każdy myśli, ze prowadzenie tego (usunięte przez administratora) to tylko zatrudnienie pracowników i dokładanie towaru otóż nie moi drodzy ;) i nie jesteście właścicielami tylko bardziej kierownikami, odpowiadacie za wszystko, bo ta umowa to śmieć...

Retoren
@Izabella

US nie dojeżdża sklepów. Tu widać prak znajomości przepisów podatkowych. Każdy nie sprzedany towar na koniec roku jest objęty podatkiem od spisu z natury. Jest to związane z tym, że w ciągu roku towar jest wpisywane w koszt uzyskania przychodu co pomniejsza podatek dochodowy. Na koniec roku podatkowego jest remanent, czyli spis z natury. Oznacza to, że towar nie sprzedany jest traktowany jako zysk i należy za to zapłacić podatek, którego unikalismy w ciągu roku. Ajenci o tym podatku dowiadują jak już jest za późno, a dochody przejadają i nie mają z czego zapłacić. I nie bronię tu płaza, bo w mojej ocenie jest to wyzysk. Sam myślałem zostać ajentem ale policzyłem koszty, podatki i doszedłem do wniosku, że lepiej być na etacie w magazynie i pomału rozpocząć własny biznes od handlu w weekendy na targowiskach.

@Izabella

W końcu jakaś prawdziwa opinia. Zgadzam się w 100% !!!!!

Rudy

Żabką ul. Mareckiego W Niedzielę płatność tylko karta masakra

Retouren

Zanim zostaniesz franczyzabiorcą to zapoznaj się dokładnie z formami opodatkowania, dowiedz się czym różni się PRZYCHÓD od DOCHODU. W jaki sposób rozliczać koszty aby zapłacić niższy podatek dochodowy. Dowiedz się czym jest podatek od spisu z natury (płacisz go na koniec roku podatkowego za towar którego nie sprzedałeś). Dokładnie zapoznaj się z umową, którą masz podpisać. Jeżeli masz wątpliwości to skonsultuj je z prawnikiem i biurem rachunkowym. POD ŻADNYM POZOREM NIE WIERZ W ZAPEWNIENIA REKRUTERA, on ma płacone za podpisanie umowy z tobą. Pamiętaj, że franczyza NIE JEST WŁASNYM BIZNESEM. Jako franczyzobiorca nie możesz decydować o tym gdzie kupisz towar, w jakiej cenie, jak go wyeksponunesz. Jako ajent masz wszystko narzucone z góry. Jeżeli policzysz swoje miesięczne koszty to okaże się że poswiecasz CAŁE SWOJE ŻYCIE PRYWATNE za pensję kierownika lub menadżera z niskiego szczebla w korpo. Jako ajent masz TYLKO PRZYCHÓD, ustalony odgórnie, jako samodzielny przedsiębiorca cały wypracowany zysk inkasujesz dla siebie.

Za 2 tygodnie minie rok jak w to weszłam teraz wiem z czym to się je. Szkoda ze na rozmowie "kwalifikacyjnej" nie było mowy o fakturach korektach które zabka przerzuca na FR kwoty vat Ok 4000 tys przelew od zabki 13 500 po wypłacie pracowników 2 osób 5500 zł zus 3000 zł księgowa 500 zł bhp 100zl vat Ok 2500 przy dobrych wiatrach przeceny towaru Ok 600 zł koszty chemia na miesiąc 100zl codzienne dojazdy do bankomatu Ok 100 zł nie liczę już moich strat na warzywach i owocach które wyrzucam bo pleśń zostaje niecale 1000 zł. Pięknie mówili że na weryfikacjach i tajemniczy dodatkowe pieniądze tylko szkoda ze w rzeczywistości tak nie jest. Na sklepie jestem codzienne dbam sprzątam pilnuje terminów zamawiam z głową a weryfikacja zawsze (usunięte przez administratora)bo mydla nie było bo kosz za pełny bo 2 bułek brakowało bo brak pomidorów które się sprzedały i czekam na dostawę z regionalki i już-8 pkt więc nic nie dostaniesz a z tajemniczym to różnie bywa te pieniądze przeznaczam na nabial który mi się terminuje bo wszystkiego w PLI nie wrzucam aby WUT nie przekroczyć. Pracy w (usunięte przez administratora) ciągle myślenie kradzieże za które FR płaci pilnowanie wszystkiego praca 24h wakacje 7 dni wolnego za granicą to szukanie rano wfi aby zrobić zamówienie a następnego dnia wszystko sprawdzić i potwierdzić. Po roku prowadzenia powiem człowiek uczy sie na błędach teraz staram się odkładać aby stąd wyjść bo potrzeba Ok 30 tys na wyjście z tego (usunięte przez administratora) na same podatki a co wyjdzie na inwentaryzacji końcowej plus to rok życia tylko i wyłącznie na sklepie

Piotrek
@Kasia

Ja już z Żabka jestem od lat.Trzeba trochę myśleć i robić F.V.w niedzielę nie musisz otwierać zamówienia zamawiasz co potrzeba co schodzi a nie na tzw.pale.Mozesz prowadzić sama z rodziną lub godnie płacić np.20zl do ręki i mieć za udanych pracowników którzy sprawia że tajemniczy weryfikację będą ponad 90 procent.

@Kasia

A co z polisą na biznes, którą proponują? Nic nie daje?

Mika
@Piotrek

Hej, dużo tu negatywnych opini. Możesz obiektywnie coś więcej napisać. Wiem że nie mam reguły i dużo czynników wpływa na całokształt funkcjonowania sklepu. Wydaje mi się że nie może być tak że każdy kończy z długami i że robisz za darmo bo wszystko oddajesz na podatki, vaty i opłaty.

Długoletnia kierowniczka
@Piotrek

Dlatego ze pracuje w tej firmie od 15 lat i zgadzam się z opinia Pani Kasi dobrze opłacony i doceniony pracownik to skarb , z rodzina to różnie bywa haha

@Piotrek

Trochę bajki piszesz. Po miesiącu Oracle widzę pewne mankamenty i obawiam się że to lipny biznes. W sumie wyjdziesz w plecy, ile rąk naprawdę zabka oferuje 17tys. dobre żarty, mnóstwo pieniędzy Ci zabierają nie mówiąc o terminach, towar bardzo szybko się terminuje. Puki co mam refundację więc śpię w miarę spokojnie. Dobrych pracowników sumiennie opłacić nie mówiąc o podatkach i vatach bo puki co nie mam ich. Do tego dochodzą kradzieże więc w sumie wyjdzie na zero. Mam bardzo dobra lokalizację w centrum miasteczka gdzie jest szkola, autobusy i nie mogę narzekać bo hod dogi i dania gotowe jak również szybkie przekąski się dobrze sprzedają. Liczę na jakiś cud że ta zabka się rozwinie bo w przeciwnym razie długi do końca życia...

nick
@Kasia

To dlaczego ludzie sie nie bronią , nie organizuja , nie sprzeciwiaja tym wyzyskiwaczom , czy ten naród juz całkiem zdurniał przy bezrobociu 5 -6 procent. ,...pracownika wszedzie brakuje a ajent to własnie tez pracownik korpo zabki.

Bartosz
@Kasia

Ja prowadze sklwp juz dwa lata.I w tym miesiacu zlozylem wypowiedzenie to co mowili mi na rozmowach i na szkoleniu wydawalo sie wszytko ok.A teraz co ledwo wiaze koniec z koncem wieczne kontrole (partner zarobisty) menadzer szkoda gadac potrafil przyjechac sklep i obmacywac cale pieczywo.Teraz moge powoedziec w prost nikomu tego (usunięte przez administratora) nie polecam to nie jest wlasny biznes tylko jedno wielkie niewolnictwo,juz lepiej jest byc w wiezieniu bo przynajmniej raz na jakis czas cele zmieniaja

Bożena
@Bartosz

A to nie czytałaś opinii przez podjęciem współpracy? Wielka szkoda :( Będziesz zamykać?

Bożena
@nick

Ludziom brak odwagi, to jest główny problem. Boją się zrobić krok na przód, a szkoda bo przez tą bierność bardzo cierpią :(

Czy mogłabym prosić do pani jakiś kontakt? Mam kilka pytań

@Długoletnia kierowniczka

Czy mogłabym prosić do pani jakiś kontakt? Mam kilka pytań

Pracownica

Ile się dostaje za tajemniczego klienta? Proszę o szczere opinie

Lolek

A jak to wygląda że stratami, czyli jeżeli coś będzie po terminie, kto ponosi koszty?

@Lolek

Przez poł roku całkowicie na towarach nabiał i szybkie przekąski tzn. te kanapki pierogi itd. Żabka zawraca żebyś nauczył się zamawiać odpowiednie ilości. Tzn nie jest to bez limitu albo są tam limity rzędu 2 tysiące czy 3 tysiące na każdy dział co jest wystarczające. Później rzeczy które Żabka Ci dorzuciła też przyjmuje bez problemu. Resztę musisz płacić. chociaż są tam jakieś małe miesięczne limity ale juz nie pamiętam jakie. Jak dbasz i pracownicy pilnują to straty nie są duże zresztą robisz na wszystko protokoły likwidacji i potem Ci to odliczają od wypłaty .

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 11 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.