Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Beata

A ty widzę ze jesteś żałosna (usunięte przez administratora)..karolina hehe brak ci jakieś klepki bo życia nie masz A mąż pewnie cie bije i zostałaś skrzywdzona i zajmujesz się czymś o czym tylko marzysz ale brak ci jakieś klepki i ambicji hehe żałosne

@Beata

Więc to prawda co mówiła znajoma,chamstwo ,patologia i debilizm to jest to co charakteryzuje właścicieli Żabki z ulicy Głowackiego w Brzesku! Myślę że to kwestia czasu a to ty dostaniesz pożądane lanie od tego wytatuowanego wariata na opamiętanie:)

Obserwator
@Beata

Z tej wypowiedzi wnioskuję, że klepki brak tu komu innemu... Słyszała Pani o czymś takim jak interpunkcja, składnia? Dzieci w wieku 12 lat lepiej składają zdania.

Rafik
@Beata

Z twojej wypowiedzi wynika że jesteś kompletna kretynką,naucz się pisać po Polsku bo żal czytać!!!

Witam. Jak wygląda praca audytora i na jakie zarobki może on liczyć?

Nikt nic nie wie?!

@Gość

Pracujesz na swojej działalności czyli nie masz urlopu., jak chcesz go mieć musisz wcześniej nadrobić obowiązków. Pracujesz Pracujesz świtu do zmierzchu. W niedzielę siedzisz i klepiesz tabelki , wskaźniki. Dziękuję pozdrawiam.

@445

a zarobki chociaz sa dobre?

Gosc
@Gość

Nie więcej zarobisz na ochronie

@Gosc

Idź się utop z taką odpowiedzią

Marlena

Zabke na ul. Ułańskiej w Poznaniu, gorąco NIE POLECAM. Stare babeczki wedla, mrożone, można sobie żeby połamać. Obsługa zlała temat kompletnie, obrażeni że z wrociłam uwagę. Więcej tam nic nie kupię. Masakra

Rok

Juz wciskają nowa ofertę 17 tys gwarantowany przychód i do 12 tys na rozwój biznesu. Chcą mieć coraz więcej ludzi z długami w US, ZUS itd a za rok płacz.

@Rok

Wiedzą, że od nowego roku obciążenia podatkowe wzrosną i to w niemałej skali więc teraz podnoszą stawkę by złapać jak najwięcej ludzi, poza tym dzięki programom na (usunięte przez administratora) coraz więcej ludzi bierze kalkulatory na spotkania pewnie. Także ten tysiąc więcej to na koszty po nowym roku :). Ciekawe czy osobom już prowadzącym sklepy dadzą podwyżkę, bo wyższe podatki "zamordują" sporą część ajentów

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Damian

Karolina ja skończyłem z toba rozmowę , ja nie dodawałam tu komentarzy o tych ogłoszeniach dowiedziałem się od przedstawiciela do spraw sprzedaży i jak tu weszlem i przeczytałem to co napisałaś tu w komentarzach to przechodzi samego siebie i nie pozwole se na to jak i moja żona , więc wybacz ale widzimy się w sądzie nastepnym razem zastanów się co piszesz , bo tylko po garszasz swoją sytuację głupim tłumaczeniem sie ,pozdrawiam

Jarek

Polecam sklep w Brzesku przy ulicy Głowackiego 38 za miłą i sympatyczna obsługę pozdrawiam .

prądnica

Płaciłam r-k w żabce w Poznaniu na Promienistej 62.Tranzakcja zaakceptowana a sprzedawca nie może mi wydrukować potwierdzenia bo system się zawiesił i pieniądze zostały zablokowane w firmie obsługującej płatności bezgotówkowe żabki.Z mojego konta zniknęło 470zł /mam potwierdzenie / Pan właściciel pokazał mi wydruk że pieniądze wrócą na moje konto w ciągu paru dni roboczych.Czekam 12 dni i nic.

Beata

Żabka wSzczecinie Metalowa 32 to totalna porażka i nieporozumienie! Znajoma chwilę pracowała u tej stuknietej pary więc radzę omijać to toksyczne i chore miejsce gdzie panuje chamstwo,brak wychowania a mąż właścicielki to jakiś chory psychicznie człowiek! Przekleństwa, ciągłe pretensje i wyzwiska to tam codzienność i zastanawiam się czemu tacy ludzie prowadzą sklep i czemu ludzie nadzorujący Żabki nie weryfikują psychicznego stanu zdrowia przyszłych ajentów! Nie polecam tego miejsca a wręcz odradzam jako miejsca do robienia zakupów i jako miejsca zatrudnienia!!!

@Beata

Widzę że para psycholi z Brzeska z żabki przy ul Głowackiego ostro pracuje aby odwrócić od siebie uwagę! To jest mój komentarz dotyczący żabki w Brzesku i nie życzę sobie aby ktoś go przepisywał!

Daro

Piszę o panu który jest pracownikiem lub ajentem sklepu Żabka Szczecin Metalowa 32.Ten Pan jest arogancki niemiły dla klienta. Poprostu stwierdzam że nie nadaje się do pracy w sklepie. Odradzam robienia zakupów gdy on jest w sklepie

Kuba

Sklep w Brzesku , zaraz koło urzędu , polecam pania ktora tam pracuje za miłą i sympatyczna obsługę , pozdrawiam

@Kuba

To chyba jakiś żart z tą panią na kasie że niby miła i sympatyczna! Większego bałaganu i (usunięte przez administratora) to nawet w Biedronce nie ma!!!

Jadwiga

Z tego co tu widzę I czytam , to wiele osób strasznie się uwzielo na sklep w Brzesku przy ulicy Głowackiego , nie rozumiem dlaczego gdy z tego co mi jest wiadome i bywam w tym sklepie dość często , zawsze miła obsługa , czystość , i dobre zaopatrzenie sklepu , więc ludzie prosze zastanówcie się co piszecie i co mówicie , bo jeśli nie macie pojęcia jak to wszyatko wygląda A co naj lepiej nie wiecie jak jest w sklepie gdyz nawet to nie odwiedźcie , po co komentować poprostu zal . Dziękuję

Julka
@Jadwiga

Nikt się nie uwziol, ludzie piszą prawdę bo ten sklep to (usunięte przez administratora) kiła i mogiła" !!!

Zofia

Polecam sklep ul glowackiego i panie tam pracujące , miła obsługa , i kultura jak się należy oby więcej takich dziwnym i tak wychowanych . Polecam bardzo

Kamila

Żabka na Głowackiego w Brzesku to totalna porażka i nieporozumienie! Znajoma chwilę pracowała u tej stuknietej pary więc radzę omijać to toksyczne i chore miejsce gdzie panuje chamstwo,brak wychowania a mąż właścicielki to jakiś chory psychicznie człowiek! Przekleństwa, ciągłe pretensje i wyzwiska to tam codzienność i zastanawiam się czemu tacy ludzie prowadzą sklep i czemu ludzie nadzorujący Żabki nie weryfikują psychicznego stanu zdrowia przyszłych ajentów! Nie polecam tego miejsca a wręcz odradzam jako miejsca do robienia zakupów i jako miejsca zatrudnienia!!!

Mar bar

Tragedia to (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach pną się kosztem franczyzobiorców ciągnąć ich na (usunięte przez administratora)

Marbar

Witam sieć jako sieć to potenga ! Lecz nie szanuje za grosz franczyznobiorcy to jest dramat doprowadzają ludzi do bankructwa wprowadzają w długi. Franczyznobiorca płaci za wszystko a nic nie może sprzedaje towar żabki a sam ponosi opłaty typu podatek i opłaca VAT Zabka jako firma umywa ręce od wszystkiego. To jest temat do telewizji i dla urzędu Skarbowego (usunięte przez administratora) bezduszni w białych rękawiczkach

Doris

Jestem drugi rok ajentem ..byłam świadoma kiedy brałam żabke , ale jednak nie do końca ,bo musiałam jednak się naprawdę mocno sparzyć , żeby się przekonać jak to wszystko bardzo żle wygląda!!!! Ostrzegam!!!! nie myślcie ,że ten kto pisze , to pisze złośliwie , bo zakończył współpracę z żabką , a wy myślicie , że będzie lepiej i trzeba się przekonać samemu....TO JEST BŁĄÐ!!- JA TAK MYŚLAŁAM!!!! OSIĄGNIĘCIA, KTÓRE UZYSKAŁAM W PRZECIĄGU ROKU W SPRZEDAŻY TO BYŁ WYCZYN!!!!, - NAWET ŻABKA PRZEKAZAŁA MI DYPLOM ZA OSIĄGNIĘCIA...ALE CO Z TEGO ...JAK CO MIESIĄC AUDYT , KTÓRY JEST NA SKLEPIE, TO JA JESTEM PRZEZ NIEGO ZDEPTANA,ZGNOJONA !!! Te dwa lata zapieprzania w żabie =10lat wyciętych mi z życiorysu! /zaniedbana rodzina, dom i ja, oraz długi które już mam oraz które jeszcze mnie czekają po przekazaniu tego koszmaru tzn.sklepu żabka !!!/Proszę naprawdę bądżcie ostrożni i nie cwaniakujcie!!!!

gość
@Doris

Dokładnie AUDYT GNOI człowieka i to bardzo a teraz jest jeszcze gorzej. Zawsze coś znajdzie, zawsze jakby mogli to by i w majtki zaglądali aby do walić człowiekowi. Kat to się kryje przy tych AUDYTACH .Mam prowizję za złą weryfikację.

gość

Tragedia co raz gorzej aż nóż się otwiera w kieszeni nowym rozdają a starych franczyzobiorców piłują. Na srają sklepów zwłaszcza w miejscowościach gdzie zaludnienie jest jak łysina na głowie. Cudów wymagają Weryfikacja uderzająca w niskoobrotowe w sklepy. A niskoobrotowe są w momencie gdzie jest sklep na sklepie. ( mowa o nie zaludnionych miejscowościach). Ci franczyzobiorcy będą kary płacić a nowym będą rozdawać. Firma bogaci się kosztem franczyzobiorców. Wypłaty to co raz mniejsze ludzie dostają po gwarantowanej. Weryfikacja jest bezwzględna albo masz zatratowany sklep na 100 procent po mimo strat towarowych albo kara za brak produktów które systematycznie są likwidowane. Tak że kara albo straty towarowe zero zarobku. Firma wykorzystuję sytuację na świecie czyli pandemię i jedzie równo po franczyzobiorcach. Pięknie jest na plakacie ale po roku dostaje się zwykłą pensję jak na etacie.

Witam serdecznie Czy ktoś tu zgromadzony mógłby napisać mi jak od podszewki wygląda praca partnera ds sprzedaży. Generalnie chodzi mi o to jak w rzeczywistości ta praca wygląda i na jakie zarobki można liczyć. Niestety na tym forum nie mogłem znaleźć żadnych odpowiedzi na ten temat. Z góry dziękuję za fatygę. Rozważam zatrudnienie.. Pozdrawiam K.

Rafal

Lilka ja patrzę na swoje zdanie i co ja widzę A w (usunięte przez administratora) mam wasze opinie i gadanie bzdur , w sklepie są kamery wiec to co wy gadacie jest nie do rzeczne !!ze brudno i nie wiadomo co jak by tak było sklep by był zamknięty , a pierścienie o szklenie to możecie se wiesz co ....każdy ma zdanie swoje i widzi co i jak , więc jebnijcie się w leb i zajmijcie się sobą bo chyba wam z życiu nie wychodzi haha

Xxx

Witam jusz kturys ras piszę skargę co nic nie było wtym kierunku zrobione. Byłem rano w sklepie żabka był ajent i pracownik nawet nie otpowiedzial dziedobry i nie poleciły aplikacji i kawy poraszka som nie mile byle żeby opsluzyc i wyjść za lade poczułem się jak osioł. Żabka gierałtowice ks roboty 76. Jusz kturys raz zkolei jak byłem rano a co najleprze jak byłem w niedzielę to były auta z napisem żabka to były tak mile że fałszywych ludzi nie widziałem jak ten ajent jak ktoś przyjeżdża żabka i to miłe ajak nie to nie uprzejme. Poraszka ten ajent nie nadaje się na prowadzenia sklepu.

o zgrozo
@Xxx

Może zamiast do żabki wybierz się do księgarni po słownik. Dziwne, że po przedszkolu puszczają Cię samego do sklepu.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 11 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.