logo Żabka Polska

Żabka Polska

Katowice

Opinie o Żabka Polska

rozczarowana 2009-12-20 13:06
Przykro mi to stwierdzić, ale po raz kolejny zostałam źle potraktowana w jednym ze sklepów sieci Żabka. Pani, która w tym sklepie obsługiwała nie zadbała należycie o czystość w sklepie przez co o mało nie złamałam sobie ręki ponieważ przewróciłam się.Po tym zdarzeniu miała jeszcze ogromne pretensje o to że strąciłam i potłukłam kilka soków, oraz bardzo źle traktowała innych klientów. Była opryskliwa, i robiła łaskę, że w ogóle tam siedzi i obsługuje klientów. J
anonim 2010-03-10 19:06
zabka wkatowicach ul. mikolowska k\\\\o awf obsluga fatalna arogancka a szczegolnie[usunięte przez moderatora]
AA 2011-09-25 16:09
Żabka w Katowicach na ul.Strzeleckiej to sklep gł. monopolowy-pijusy łażą tam i z powrotem dniami i nocami hałasując w niebo głosy.Może by się tos tym wreszcie zajął
misia 2012-01-11 14:09
Nie podejmujcie pracy w taki sklepie jak zabka:(( nie polecam sama zostałm [usunięte przez moderatora]
RG 2012-05-29 05:35
Dołączając się do powyższej opinii, z którą się zgadzam prosiłbym jeszcze o wymianę alarmu w ww. sklepie.Często nie daje spać okolicznym mieszkańcom wyjąc godzinami i może go wyłączyć jedynie właściciel. Interwencja w firmie ochroniarskiej i na policji nie daje efektów.
masiVe 2015-02-11 10:16
Witam,
chciałem się udzielić na temat ŻABKI W KATOWICHACH/BOGUCICACH przy ulicy KURPIOWSKIEJ nieopodal piZZeri Batman.
Jeżeli chodzi o obsługę od zeszłego roku coraz gorzej chamskie odzywki nie polecanie produktów wyrzucanie ze sklepu ponieważ mam małego pieska na smyczy kiedy po sklepie biegają dwa małe szczury wąchają sikają i podgryzają nogawki.. ochyda ale widocznie psy niby "rasowe" mają wstęp na sklep nie mówie o tym co one mogą robić na magazynie.
jeżeli chodzi o produkty już kilka razy zdażyło mi się kupić puszkę bez daty na spodzie czy pomidora który wewnątrz żył własnym życiem, nie mówie o sanepidzie który chyba zapomina o takich miejscach, spójrzcie na którąkolwiek z pólek pod produktami i tą warstwe kurzu/tłuszczu/ i bóg wie czego jeszcze.
co do warunków pracy słyszałem o pracownikach tyle ze umowe ma tylko Pani z urzędu bo urząd płaci a reszta za 5zl na godzine i potracenia co miesiąc po 100, 200 zl bo szefowa nie dopilnowała czegoś i sobie odbija na ludziach ALE JAK DOPILNOWAĆ SKORO WPADA SIE TYLKO PO PIENIADZE NA PÓŁ GODZINY DZIENNIE.

SZKODA GADAĆ
KTOŚ POWINIEN TO ZWERYFIKOWAĆ SPRAWDZIĆ I UKARAĆ

GDZIE TERAZ JEST ZUS
indywidualnie wielce nas wszystkich ściga ale zakładów pracy typu sklep
gdzie pracuje 7 osób a tylko jedna ma umowe
co tego nie widzą?
najniższa krajowa 1600 podobno?
zarobić 1000 zl jest ciezko mimo ze
NAPIE RDALASZ NON STOP BEZ UMOWY BEZ L4
Józef 2015-06-30 14:58
Sklep Żabka,Katowice róg Gliwickiej i Dąbrówki.Początki były obiecujące ,dużo towaru i miła obsługa.Teraz towar jest drogi ,obsługa mierna .Ajentka czy osoba prowadząca ten sklep ,nie potrafi odpowiedzieć ,co się stało.Mizeria .Po raz kolejny klient został wyrolowany!
Lidia 2015-07-01 19:33
Zgadzam się .Sprzedają stary towar,przeterminowany.Drożyzna.Słabe dostawy towaru........nie ma w czym wybierać.Po co takie dziadostwa zakładają?
Józef Kozioł 2015-07-02 12:00
Jestem osobą niepełnosprawną ,często kupuję? w tym sklepie obsługa mnie zna ,kupuję tam komesa nie z lodówki:)Nie zgadzam się z moim imiennikiem Józefem co do obsługi ,( obsługa jest dobra) z resztą niestety tak .Złe zaopatrzenie i drogo.
Hami 2016-03-03 18:57
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda z pracą jako kierowca który zaopatruje sklepy Żabka,chodzi mi ile godzin się jeździ i jak z zarobkami bo jest możliwość podjęcia takowej pracy ale jakoś wszyscy znajomi odradzają ?!
Piotrek 2016-08-18 23:07
Witam serdecznie chcialem zglosic panstwu oficjalna skarge na pracownice Zabki ul.Kosciuszki 34 w Katowicach,za kazdy razem kiedy robie tam zakupy stara pani w blond wlosach patrzy na mnie z pogarda jak na zlodzieja,choc zostawiam u was pieniadze,przepraszam zostawialem juz nigdy tam nie pojde,przydalo by jej sie troche kultury a nie traktowanie klientow jak zlodziejow.
Klient 2016-09-19 09:09
Sklep na Wojciecha w Katowicach,masakra,arogancka pani w czarnych włosach cuchnąca petami,obsługa fatalna,podobno szefowa
boss 2016-09-22 22:00
No dobra, a jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na kierownika rejonu? Chętnie bym się załapał, a skoro wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków, to jeszcze lepiej o nich świadczy. Dzięki za odpowiedź
tygrysica 2017-06-20 14:14
Kiedyś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Żabce (ul. Warszawska, Katowice) i nie polecam!
Zostałam zaproszona na 2h próby w sklepie. Na początku dziewczyna, która była na zmianie wszystko mi pokazała ale z czasem coraz bardziej robiła się chamska, zaczęła obgadywać swoje współpracownice itp. Atmosfera zmieniła się na mniej przyjazną dlatego zniechęciłam się do podjęcia współpracy. Pracodawca po godzinie też przyszedł, krótka rozmowa i poszedł do swojego gabinetu, gdzie na kamerze mnie obserwował. Informacja dla tych, którzy będą chcieli dostać tą pracę - nie możecie stać w miejscu, ciągle trzeba chodzić po sklepie, poprawiać towar, uśmiechać się itp. bo mogą was obserwować! :D

Po 2h oświadczyłam, że to nie praca dla mnie i podziękowałam za poświęcony czas. Pracodawca poinformował mnie, że często zaprasza chętnych na okres próby (np. 2h) żeby pokazać jak ta praca wygląda i dużo osób rezygnuje po tym czasie. Więc zastanówcie się czy naprawdę chcecie pracować w takim miejscu bo szkoda waszego i ich czasu ;) ale doświadczenie jest - już nie aplikuję do takich miejsc ! :D
Agnieszka 2017-08-01 10:43
@tygrysica z Twojego komentarza wynika, że jeśli chodzi o pracę w Żabce, to bardzo dużo zależy od konkretnego sklepu, w którym chce się pracować. Piszesz, że na rozmowie byłaś już jakiś czas temu. Jak dawno to było? Czy może sytuacja, o której piszesz uległa zmianie?
sabcia 2017-08-02 22:08
zgadzam sie mieszkam w katowicach i co żabka to nie mila obsługa trzeba coś z tym zrobić
Kici miał :( 2017-08-02 22:13
Zabka na ulicy Andrzeja w Katowicach już na samym wejściu nawet nie odpowiedzą na dzień dobry i patrzą choćby klauna zobaczyły o co tu chodz? i po co te sklepy sa !!!
Wercia 2017-08-15 19:24
Ja też miałam zła sytuacja w
Żabce w Bytomiu na placu akademickim szefowa była nie miła i wyzwala mnie i bez powodu oskarżenia mnie o kradzież
Zostaw swoją opinię o Żabka Polska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żabka Polska