Opinie o Żabka Polska w Katowice Józefowska 42

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Żabka Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Żabka Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Katowice Józefowska 42

przyjezdni

Mieszkamy w hostelu obok ale ta fioletowa wytatuowana nie przyjemna nie miła wredna i opryskliwa ! Chyba nie ma chłopa ! Wolimy jeździć samochodem 500 m dalej ! Obsługa jak z innej bajki ! Aż przyjemnie kupować ! Tutaj nie polecamy i odradzamy i nie chodźcie do tych babsztyli !

NEFRETETE
@przyjezdni

W pełni potwierdzam i popieram ! Nawet mój syn zrezygnował z chodzenia do Żabki obsługiwanej przez te Panie. Chodzi kawałek dalej do biznes parku na Korfantego, chwali sobie i nie żałuje zmiany:) Uprzejmie czysto a co najważniejsze z KULTURĄ osobistą i pracy !

SZYBKI LOPEZ

Tym kobitkom to chyba trudno dogodzić, bo jak je widzę to mam wrażenie,że nią są w pracy tylko obozie pracy za KARĘ ! Ale tak to jest jak się nie chciało nosić teczki, to teraz trzeba tarmosić skrzyneczki :) A jeszcze jedno kobiety mają na rękach niby rękawiczki do celów żywności, a one tą rękawiczką liczą kasę, wydają sprzedają i drapią(usunięte przez administratora)Trzeba poinformować Sanepid aby się przyjrzeć tym odrażającym i wstrętnym nagminnym sytuacjom. SZYBKI LOPEZ

Rodzina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Przyszliśmy z dziećmi w poniedziałek niby świąteczny wielkanocny 10 ⁴⁰ i tak - kawy nie ma bo coś tam - hot dogów nie ma bo zimne - 50 złotych wypłacić nie ma , bo nie ma Pytanie po co to jest otwarte i po co to ta obsługa ! ? A odnośnie kultury obsługi ŻENADA ! Te Żabki do likwidacji!

SZYBKI LOPEZ Nowy wpis

Madzia Nowy wpis

No to akurat prawda. Trzeba uważać tak samo w marketach. Ja zawsze patrzę najpierw na skład. Obowiązkowo.. często bywam w tej żabce ale takich rzeczy nie jadam bo nie chcę mieć problemów gastrycznych pozdrawiam

przyjezdni

NEFRETETE
@przyjezdni

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Żabka Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Żabka Polska odbywa się również w języku angielskim?

Czy pracodawca Żabka Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak, po 2 latach wykrecisz jakieś 13zl brutto. W dodatku firma zatroszczyła się i można już przyjść do pracy w sobotę i niedzielę. Fajnie bo można się poczuć jak kierownik kiedy jesteśmy sami na sklepie :D i trzeba dostawę 8, palet wylądować i wrzucić na sklep w między czasie obsługiwać margines społeczny.

Kasjerka
@Kasia

To najtrafniejsza i rzetelną opina stanu faktycznego pracy w żabce. Dodam więc jak trafisz na bezwzględnego franczyzobiorcę to robi wszystko by Ci jeszcze zabrać pieniądze za ich nieudolność . Brak przerwy w pracy , no bo jak można mieć jak się samemu jest na zmianie i wspomniane palety do rozładowania ....

Basia

Żabka przy ulicy Strzeleckiej w Katowicach. Super obsluga - Pani ekspedientka większość klientów zna z imienia , wie co palą, co piją, zawsze uśmiechnięta. Polecam

@Basia

Basia ty nie pij tyle z tym konkubentem bo marskość wątroby albo miażdżyca i do piachu jak to się mówi marginesie

Ralf

dostałem lokal w centrum handlowym, na początku miałem wsparcie od eksperta żabki, spoko biznes

Rafał
@Ralf

Jakie warunki proponuje firma? Rozumiem, że chodzi o franczyzę? Mógłbyś napisać jakie wymogi trzeba spełnić przed przystąpieniem do współpracy z Żabką? Jaki jest wymagany wkład własny, jak wygląda pierwsze zatowarowanie sklepu? Jestem ciekaw tych kwestii, liczę, że jesteś w stanie odpowiedzieć mi na te pytania.

@Rafał

Musisz być klimaty i obrotny jak fotel. Bo jak nie to cię zakręca że będziesz miał setki tysięcy długu.

lanusia

Od niedawna zostałem ajentem, jak na razie spoko idzie, dobry kontakt z firmą

@lanusia

Żyjesz jeszcze czy już pętla ma szyję? Ile długu? Z ,80, tysięcy?? W Izraelu się ukrywasz czy jebiesz na zbiorach pomidorków w jakimś kołchozie żeby się z tego wygrzebać. Jak to mawiają. Mały wielki sklep, ogromny dług :D

Iwo

Mam 2 żabki, prowadzę je od lat. Dobrze zarabiam i wsyzstko spoko ogółem.

Martusia
@Iwo

A jak ze wsparciem od nich? Da się dogadać, czy olewają?

Iwo
@Martusia

Wszystko spoczko, normalnie się da opiekuna złapać, żeby pomógł jak potrzeba. Z centralą też kontakt na ok

@Iwo

Fajnie bo żabka ma ten nowy program oddłużania i jak zamykasz sklep i zostajesz z długiem 140 tysięcy to można płacić w ratach przez 60 lat.

Gusia

Uważajcie ma pieczywo odpierane w sklepie żabka ma północnej w Katowicach stare bułki szefowa każe pracownikom moczyć w wodzie i odpiekac na drugi dzień nie daje umów pracownikom na sklepie tez jej nie ma jedynie po kasę przyjeżdża pikę z mężem na zapleczu w każdym miejscu puste butelki po setkach i ćwiartkach potem oskarża pracowników nie przekazuje istotnych informacji od partnera w zamrażarkach z bułkami leżą kiełbasy do hot dogów ogólnie syf kiła i mogiła sprawdzajcie daty ważności czy są no często zmywa je zmywaczem żeby sprzedać przeterminu

mart

franczyza ok jest jak dla mnie. polecam ogolem.

Magda

Czy żabka ma jakiś system premiowania swoich pracowników ? Jeśli tak, to jak to wyglada ?

Żaneta

Jaka jest stawka i forma umowy?

Dorian

Od niedawna zostałem ajentem, jak na razie spoko idzie, dobry kontakt z firmą

Krystian

Bardzo miła obsługa

Robin

pracuję w żabce już 5 mies i na spokojnie łączę sobie studia z pracą. trafiłem do fajnego teamu, przyjazny klimat

Dsjeeh

2 sklepy żabka koło dworca w Katowicach i w jednej nie mają żadnej wody nie gazowane co woda to chyba podstawowy art A w drogiej Pani miała wode ale nie miała wydać z 20 zł haha żarty se z ludzi robocie A kawałek dalej 3 żabka gdzie Pani miała dostawę i nie wpuszcza ludzi masakra jakaś ale to że pani nie miała wydać 18zl to jest jakiś żart Moje sugestie dla Żabka Polska: Zaopatrujcie obsługę w drobne bo one często nie mają wydać Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Możecie nauczyć jeszcze te panie uprzejmość A nie stoją tam jak by tam za kare byly

Jestem na prawde zawidzony tym sklepem jedną z niewielu rzeczy które w tym sklepie są opłacalne są hotdogi których oczywiście jak zwykle nie ma a nawet jeśli już są praktycznie nigdy nie ma wyboru tylko jest jeden rodzaj

klient

Chcialam zwrocic uwage na nieuprzejma ekspedientke w Zabce przy ul.Przyjaciol Zolnierza w Sosnowcu.Osoba z laski obslugujaca, nerwowa zero kompetencji!!!Kobieta z zezem(starsza).Przykro z uwagi na to ze, czesto robilam tam zakupy.Napewno tam nie wroce.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Katowice

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

Żabka Polska