logo Żabka Polska

Żabka Polska

Katowice

Opinie o Żabka Polska

rozczarowana 2009-12-20 13:06:05
Przykro mi to stwierdzić, ale po raz kolejny zostałam źle potraktowana w jednym ze sklepów sieci Żabka. Pani, która w tym sklepie obsługiwała nie zadbała należycie o czystość w sklepie przez co o mało nie złamałam sobie ręki ponieważ przewróciłam się.Po tym zdarzeniu miała jeszcze ogromne pretensje o to że strąciłam i potłukłam kilka soków, oraz bardzo źle traktowała innych klientów. Była opryskliwa, i robiła łaskę, że w ogóle tam siedzi i obsługuje klientów. J
anonim 2010-03-10 19:06:17
zabka wkatowicach ul. mikolowska k\\o awf obsluga fatalna arogancka a szczegolnie[usunięte przez moderatora]
AA 2011-09-25 16:09:45
Żabka w Katowicach na ul.Strzeleckiej to sklep gł. monopolowy-pijusy łażą tam i z powrotem dniami i nocami hałasując w niebo głosy.Może by się tos tym wreszcie zajął
misia 2012-01-11 14:09:06
Nie podejmujcie pracy w taki sklepie jak zabka:(( nie polecam sama zostałm [usunięte przez moderatora]
RG 2012-05-29 05:35:43
Dołączając się do powyższej opinii, z którą się zgadzam prosiłbym jeszcze o wymianę alarmu w ww. sklepie.Często nie daje spać okolicznym mieszkańcom wyjąc godzinami i może go wyłączyć jedynie właściciel. Interwencja w firmie ochroniarskiej i na policji nie daje efektów.
masiVe 2015-02-11 10:16:07
Witam,
chciałem się udzielić na temat ŻABKI W KATOWICHACH/BOGUCICACH przy ulicy KURPIOWSKIEJ nieopodal piZZeri Batman.
Jeżeli chodzi o obsługę od zeszłego roku coraz gorzej chamskie odzywki nie polecanie produktów wyrzucanie ze sklepu ponieważ mam małego pieska na smyczy kiedy po sklepie biegają dwa małe szczury wąchają sikają i podgryzają nogawki.. ochyda ale widocznie psy niby "rasowe" mają wstęp na sklep nie mówie o tym co one mogą robić na magazynie.
jeżeli chodzi o produkty już kilka razy zdażyło mi się kupić puszkę bez daty na spodzie czy pomidora który wewnątrz żył własnym życiem, nie mówie o sanepidzie który chyba zapomina o takich miejscach, spójrzcie na którąkolwiek z pólek pod produktami i tą warstwe kurzu/tłuszczu/ i bóg wie czego jeszcze.
co do warunków pracy słyszałem o pracownikach tyle ze umowe ma tylko Pani z urzędu bo urząd płaci a reszta za 5zl na godzine i potracenia co miesiąc po 100, 200 zl bo szefowa nie dopilnowała czegoś i sobie odbija na ludziach ALE JAK DOPILNOWAĆ SKORO WPADA SIE TYLKO PO PIENIADZE NA PÓŁ GODZINY DZIENNIE.

SZKODA GADAĆ
KTOŚ POWINIEN TO ZWERYFIKOWAĆ SPRAWDZIĆ I UKARAĆ

GDZIE TERAZ JEST ZUS
indywidualnie wielce nas wszystkich ściga ale zakładów pracy typu sklep
gdzie pracuje 7 osób a tylko jedna ma umowe
co tego nie widzą?
najniższa krajowa 1600 podobno?
zarobić 1000 zl jest ciezko mimo ze
NAPIE RDALASZ NON STOP BEZ UMOWY BEZ L4
Józef 2015-06-30 14:58:12
Sklep Żabka,Katowice róg Gliwickiej i Dąbrówki.Początki były obiecujące ,dużo towaru i miła obsługa.Teraz towar jest drogi ,obsługa mierna .Ajentka czy osoba prowadząca ten sklep ,nie potrafi odpowiedzieć ,co się stało.Mizeria .Po raz kolejny klient został wyrolowany!
Lidia 2015-07-01 19:33:46
Zgadzam się .Sprzedają stary towar,przeterminowany.Drożyzna.Słabe dostawy towaru........nie ma w czym wybierać.Po co takie dziadostwa zakładają?
Józef Kozioł 2015-07-02 12:00:49
Jestem osobą niepełnosprawną ,często kupuję? w tym sklepie obsługa mnie zna ,kupuję tam komesa nie z lodówki:)Nie zgadzam się z moim imiennikiem Józefem co do obsługi ,( obsługa jest dobra) z resztą niestety tak .Złe zaopatrzenie i drogo.
Hami 2016-03-03 18:57:41
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda z pracą jako kierowca który zaopatruje sklepy Żabka,chodzi mi ile godzin się jeździ i jak z zarobkami bo jest możliwość podjęcia takowej pracy ale jakoś wszyscy znajomi odradzają ?!
Piotrek 2016-08-18 23:07:47
Witam serdecznie chcialem zglosic panstwu oficjalna skarge na pracownice Zabki ul.Kosciuszki 34 w Katowicach,za kazdy razem kiedy robie tam zakupy stara pani w blond wlosach patrzy na mnie z pogarda jak na zlodzieja,choc zostawiam u was pieniadze,przepraszam zostawialem juz nigdy tam nie pojde,przydalo by jej sie troche kultury a nie traktowanie klientow jak zlodziejow.
Klient 2016-09-19 09:09:30
Sklep na Wojciecha w Katowicach,masakra,arogancka pani w czarnych włosach cuchnąca petami,obsługa fatalna,podobno szefowa
boss 2016-09-22 22:00:41
No dobra, a jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na kierownika rejonu? Chętnie bym się załapał, a skoro wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków, to jeszcze lepiej o nich świadczy. Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Żabka Polska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żabka Polska