Opinie o Żabka w Głowno Plac Wolności 20

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Żabka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żabka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Głowno Plac Wolności 20

Ona Nowy wpis

Niestety, również potwierdzam. Obsługa wysoce nie miła (długie czarne włosy). Nie będę rozpisywała się nad zachowaniem tej kobiety, ale nawet mój 12-letek "oczy postawił" Nie jestem stałym bywalcem tego sklepu i raczej zdecydowanie nie będę.

Julia

Nie miła obsługa.

Sebastian Nowy wpis
@Julia

Zawsze, czy tylko raz jak robiłaś zakupy? Bo wiesz, że nawet sprzedawca może mięć czasem zły dzień. Może warto było zwrócić uwagę i byłoby po sprawie, co?

Mario Nowy wpis

Niemiła (mało powiedziane) obsługa, pani za ladą ma pretensje, że się robi zakupy - dosłownie, powinni lepiej dobierać pracowników. Pani z żabki w Głownie powinna pracować w barze mlecznym za PRL-u, gdzie łyżki były wiązane łańcuchami.

Krystyna Nowy wpis
@Mario

a czy pracownicy często się tam zmieniają? W jakim mniej więcej wieku jest tam zespół?

Julia

Czy jako pracownik żabki mogę liczyć na elastyczny grafik i dopasowanie pracy pod swoje obowiązki czy w praktyce jest to narzucane z góry, a pierwszeństwo do grafiku mają ci, którzy najdłużej pracują?

Aplikowałeś do firmy Żabka? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Głowno
QualitySite
logo firmy Spedytor
Głowno
TSLOGISTIC Tomasz Sawicki
mloda 23,,,,,

ta zabka to (usunięte przez administratora)brut ludzie bez umowy i badan sanepidoskich mialam okazje wstapic i widzialam pana ktory jest narkomanem pana m pani m patologia maz zarazony zoltaczkom w wiezieniu i wogule smieszne ze szefowa to toleruje chyba tak samo ma poukladane odradziam tego sklepu

Blue eyes
@mloda 23,,,,,

Kompletna bzdura. Często robiłam tam zakupy i nigdy nie narzekałam, sklep zadbany, właścicielka całkiem miła. Opinie psuł jej były partner i to przez niego te złe opinie.

Nowa123456789

Bardzo miła obsługa.Najbardziej lubię robić tam zakupy jak jest kasjerka blondynka????

A jak wygląda kwestia rozliczania pracowników za użyte przez klientów żabsy?

Kamil

Jaką umowę dają w żabce ?

Nienawidzę tam robić zakupów, ale niestety w dni wolne jestem nieraz zmuszona tam wejść. Kobieta za ladą to troglodytka bez kultury, ceny na półkach nieraz są inne niż.przy kasach Ale w takiej sytuacji wystarczy postraszyc policją i działa.

NOWA

ZABKA ZMIENILA AJENTA JEST TERAZ PRZYJEMNIE

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Głowno

• Jak się pracuje w Żabka?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka?

Żabka