logo sklep ,,żabka,,

sklep ,,żabka,,

Szczecin

Opinie o sklep ,,żabka,,

Meg 2013-08-16 23:59
Chciałam podjąć pracę w Żabce i na początku ajent zaproponował zebym przyszła na "próbę" przez 3-4 dni (za darmo) na ok 4 godz. Trochę nie w smak mi to było, ale zgodziłam się. Przyszłam 1go dnia to dał mi ceny do umieszcsenia pod danymi produktami, na dzień 2gi miałam już myć półki i wykładać towar. Czułam wielki bunt w środku, ale powiedziałam sobie, że na 3ci dzień nie pozwolę się wykorzystać do pracy fizycznej bo przez te darmowe dni miałam uczyć się na kasie i na lottomacie. Gdy przyszłam 3 dnia usłyszałam, że mam iść sprzątać na zapleczu, gdzie był okropny syf :/ Powiedziałam, że nie jestem darmową siłą roboczą i pożegnałam się. Cała sytuacja miała miejsce w Szczecinie na ul. Ogrodniczej.
Skandal 2013-10-09 13:55
To co się dzieje w sklepach ŻABKA i FRESCHMARKET !!!- [usunięte przez administratora] CZŁOWIEKA !!!- ludzie tam pracują za 5-6 zł netto za 1h pracy !!!! NA ŚMIECIOWĄ UMOWĘ !!!. Na ul.Rayskiego (za salonem PEUGOTA)pod blokiem 12 piętrowym jest taka żabka a teraz freschmarket - TAM CZŁOWIEKA MAJA ZA NIC !!![usunięte przez administratora] NAJLEPIEJ TO BY CHCIELI ABY LUDZIE PRACOWALI ZA FREE !!!
3 2015-02-05 16:30
Od jakiegoś czasu jest tam inny właściciel i naprawdę jest ludzki.
Róża 2016-10-15 18:32
Nie pracujcie u Kaśki i Bartka Kosteckich na ogrodniczej lub szosie polskiej bo was oszukają na pieniądze!!!
Pilnujcie swoich praw . Nie dajcie się wrobić w ich machlojki . Ona ma sprawę w sądzie .
Zuza 2016-10-18 10:01
Przy ul.Potuluckiej jest najgorsza Żabka,w jakiej robiłam zakupy.Obsługa jest niemiła,panie nadąsane,robią łaskę,że obsługują klientów.Jest też najgorzej zaopatrzonym sklepem,praktycznie poza najtańszymi piwami i papierosami nie bardzo jest co kupić.
pierdoła w życiu 2017-02-09 15:13
Był kiedyś felietonista, który nie napisał żądnej złej recenzji. Niestety nie jestem taką osobą. A zwłaszcza jeżeli chodzi o pracodawców. Pracodawców, którzy pozjadali wszystkie rozumy.
Kilka przykładów co się złego dzieje w jednym ze sklepów żabka:
- praca podjęta przez mnie z początkiem miesiąca
- 1,5 tygodnia pracy bez umowy, ciągłe prośby o ową (zwalanie winy na panią księgową- "muszę ją zwolnić" )
- po ustnym zrezygnowaniu z pracy, próba zmuszenia mnie do podpisania umowy z 14 dniowym okresem wypowiedzenia
- grafik ustalany co kilka dni na kilka dni
- sklep brudny
- brak środków czystościowych i ręczników papierowych
Zostaw swoją opinię o sklep ,,żabka,, - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep ,,żabka,,