Opinie o Żabka Polska w Plewiska Poznańska 80

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Żabka Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Żabka Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Plewiska Poznańska 80

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Żabka Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Klientka Nowy wpis

Na ulicy prostej jest zabka w ktorej pracuje taka pani jak mozna ja tak nazwac ktora usmiecha sie do panow z budowy a dla klient jest chamska wredna bede w pon u jej kierownika to jest nie do pomyslenia zeby panowie byli wpuszczani na zaplecze n kawe to (usunięte przez administratora) i tyle

Jaki jest styl zarządzania w Żabka Polska?

Jak wygląda sprawa grafiku w Żabka Polska. Czy pracodawca idzie na rękę?

Świstak Nowy wpis

Tak samo niejasne jak proces rekrutacyjny

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Żabka Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Ile jest zmian w Żabka Polska?

Zmiany są 2 Rano 6-14.30 Popo 14.30-23

Barbara
@Zabka

Idzie się ugadać, że można cały czas na rano być czy nie bardzo? Wiem ze byłoby mi to bardziej na rękę

Szkoda, że nie piszecie. Czy dobrze pracuje się?

Richard
@Piotr

praca w handlu jest specyficzna,czasami ciężka. Ważny jest dobry zespół i atmosfera w pracy

@Piotr

Pracowałam 2 lata i byłam najdłużej pracująca osoba nie narzekam miałam umowę zlecenie bo tak chciałam zarabiałam też dosyć ładnie praca jak każda ciężka bo nigdzie nie posądza ale jak ktoś chce pracować to będzie

Barbara
@Zabka

A dasz znać co konkretnie należy do takich codziennych obowiązków tutaj na zmianie?

@Barbara

Rano robisz wypiek szykujesz parówki do hod dogow uruchomienie kawomatu u nas kontrola dat ważności na chłodniach opisywanie sosów parówek bułek uzupełnianie Jamajki hacap obsługa klienta trzymanie standardów sprawdzanie czy ceny są aktualne przyjmowanie i rozkładanie dostawy 2 zmiana obsługa klienta towarowanie sklepu odpis pieczywa szykowanie pieczywa do opieki na kolejny dzień sprawdzanie terminów na szybko i smacznie i nabiale mycie rolera i kawomatu szykowanie woka sprzątanie odpis gazetitp

Ga

Czy to prawda ze w zabce w biurze dostaje się roczna premie 22000zl?

Antoni
@Ga

Nie pomyliły ci się zera? Bo nigdy nie słyszałem o tak wysokiej premii dla pracownika biurowego. No może dla prezesa jako podział zysków. Od kogo to słyszałeś?

Iga1302

Pracowałam w Żabce na kondratowicza 37 prawie 5 miesięcy, gdy zachorowałam i nie było mnie tydzień okazało się że pracodawca wypowiedział mi umowę. A okres zatrudnienia zrobił się na miesiąc. Czyli jak bym pracowała tylko miesiąc i jeszcze błędy w umowie.

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Żabka Polska? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Dem

Jesli jestes fetyszysta brudnych przepoconych skarpetek, to mozesz je do woli powachac w szatni. Albowiem nie ma okna. Innych plusow nie odnotowano

Nina

Prowadze sklep i polecam.

Irena
@Nina

A czy mogłabym dowiedzieć się nieco więcej szczegółów na temat prowadzenia biznesu Żabka? Na jakie wsparcie od marki można liczyć przy otwieraniu sklepu?

Poszukuje pana sekulskiego poniewaz zostalem przez niego (usunięte przez administratora) Nie podpisal ze mna zadnej umowy do tego nie wyplacil zadnego wynagrodzenia jesli ktos ma na niego namiary (np profil na fb) prosze napisac

Poszukaj skotarka lepiej

Rik

Dobra firma, rozwijająca. Prowadziłem sklep, da się zarobić. Troche było przy tym pracy, ale jak chcesz się czegoś nauczyć to masz szansę.

Irena
@Rik

@Rik Możesz konkretniej napisać pod jakim względem rozwijająca jest praca w Żabka Polska? Jak wygląda wynagrodzenie w tym przedsiębiorstwie? Będzie mi miło jeśli odpowiesz na moje pytania.

Grzegorz

Slaba firma. Pracy w bród, nadgodziny obowiazkowe, niska premia, podstawa bez rewelacji. Mądrego trzeba zmienić bo to klamca. (usunięte przez administratora)

Maria

Witam! Czy ktoś mi podpowie jak rozlicza się żabkę faktury za zakup towaru z Żabki w zakup towaru, to co nabite na kasie w przychód firmy ( bo kasa na przedsiębiorcę) , a przychód uzyskany z żabki na konto też opodatkować? Proszę o pomoc

Grzesiek

Podpowiedzcie jakie warunki trzeba spełnić żeby można dostać prace w firmie?

Fernand

Z perspektywy franczyzobiorce firma dobra.

Weronika

@rewers , wątek dotyczy firmy Żabka Polska i ogólnych warunków jakie panują w tej firmie. Twoja wypowiedź jest kompletnie oderwana od idei forum. Ponawiam więc pytanie zadane wcześniej przez @Piotr, czy znajdzie się tu osoba, która ma jakieś doświadczenie związane z pracą w tej firmie? A może @Piotr, Ty już zgłosiłeś swoją kandydaturę i możesz coś więcej powiedzieć ?

Marek Mostowiak
@Weronika

@Weronika. Rozumiem, że taka Twoja rola aby przedstawić firmę w innych barwach. Natoniast prawda jest taka jak napisał @Byly wozkowy. Potwierdzam to w 100% ponieważ też pracowałem w CLPL . Byłem co prawda pracownikiem administracyjnym ale często zaglądałem na magazyn i znałem wszystkich pracowników magazynu. To co się tam wyprawiało podczas miksu np przed świętami (markety zamknięte a wszystkie żabki otwarte) to był istny kryminał. 30 wózków wysokiego składu + 150 gości z paleciakami snujących się między nimi a na deser kierownik magazynu zbierający śmieci po miksie ( w końcu i tak go wylali) Nie mogę pojąć jak na to mógł przyzwolić BHP-owiec. Chyba że jest nim kierownik techniczny ŁW. Jego zachowania wobec współpracowników i podwładnych nie jestem w stanie opisać (usunięte przez administratora) w czystej postaci. Reasumując: fatalna, podkreślam fatalna lokalizacja (aby tam dotrzeć jak biały człowiek samochód nie wystarczy - potrzebny jest helikjopter) praca na 3 zmiany z możliwością że przez pół roku będą same nocki i popołudniówki, kierownictwo to totalni idioci robiący zaoczne studia w wyższych szkołach gotowania na gazie. |P.S Nie pracowałem już tam ale słyszałem, że magazynierzy nie wytrzymali i jednocześnie 15 osób złożyło wypowiedzenia. Ponadto przestroga dla przyszłych ajentów aby 3x zastanowili się zanim cokolwiek podpiszą https://www.google.com/search?q=oszukani+ajenci+zabki

Fetka
@Weronika

Nie szanują ludzi i nie przestrzegają kodeksu pracy a jak walczysz o swoje to za kare premi nie zobaczysz chociaż jesteś lepszy od innych gamoni

A

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kultura osobista pracowników na zerowym poziomie

Katarzyna
@A

Powiedz proszę, czy swój komentarz dodałaś z perspektywy klienta, czy pracownika firmy Żabka? Jeśli pracujesz w tym miejscu to będę wdzięczna, jeśli napiszesz więcej o tym, jak wygląda tam praca. Pytanie swoje kieruje również do reszty pracowników Żabki z Plewiska.

PAWEL
@A

kto to jest MANIEK Z OKIENKA???????

Ziom

Dawid Malicki żabka plewiska!!! Ktoś coś? Podobno konfident. Macie jakieś info na jego temat ?

BMW
@Ziom

Już od paru dobrych lat ten gościu nie pracuje w Plewiskach

Zbigniew

Jest tak a konkrety są poniżej. MM prawdę piszę i pewnie mógłby dosadniej. Kadra kierownicza to w tej firmie porażka, większych idiotów świat nie widział. W dodatku czym wyżej tym gorzej. Wieśniak LW to już kwintesencja buractwa, o większego Janusza trudno już.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Plewiska

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

Żabka Polska