Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

dziękujemy za wszystkie wyrażone opinie. Cieszymy się, że wykorzystujecie tę platformę do komunikacji z nami. Jesteśmy otwarci na Państwa opinie.

Fundamentem naszej organizacji jest system wartości, oparty m.in. na: otwartości, odpowiedzialności i wiarygodności. Dlatego też w naszej firmie nie ma przyzwolenia na dialog z ich pominięciem. Niezwykle ważne jest dla nas Państwa zdanie, sugestie oraz informacja zwrotna potwierdzona faktami oraz zachowując wiarygodność i rzetelność. Zależy nam, aby to forum było wymianą merytorycznej wiedzy i jak najlepiej służyło osobom zainteresowanym naszą siecią.

W kontekście pracowniczym, prosimy mieć na uwadze, że jako Żabka Polska nie zatrudniamy pracowników sklepów Żabka. Za rekrutację swoich zespołów i ustalenie warunków współpracy odpowiadają bezpośrednio franczyzobiorcy, którzy prowadząc placówki pod szyldem Żabki, działają jako indywidualni przedsiębiorcy.

Gdyby pojawiły się tematy, które chcieliby Państwo zweryfikować czy których nie chcecie poruszać na forum, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy lub email: kontakt@zabka.pl.

Zachęcamy do dalszej konstruktywnej dyskusji.

Serdecznie pozdrawiamy

Zespół Żabka Polska

Na skargi zawsze jesteście chętni :) Zero wsparcia każdy ma sobie radzić sam. Rola partnera to żart. Nacisk na wyniki bo ktoś ma z tego premię. Oczywiście nie Franczyzobiorca. Franczyzobiorcy tylko są podstawą sieci ale po co ich szanować skoro weksle podpisane.

Andrzej. B

Dzień dobry , chciałem się podzielić interesującą historią jaka mnie dzisiaj spotkała 18.01.2024r w sieci sklepów żabka w Szczecinie w związku z wysłaniem kuponu kilku zakładów lotto. Otóż w sieci sklepów żabka w Szczecinie nie da się wysłać lotto ponieważ sieć zatrudnia (usunięte przez administratora) bez szkoły , którzy nie potrafią obsłużyć automatu do wysyłania lotto. Przykład : Punkt numer 152315 Miedziana 19 lok 1A 71-636 SZCZECIN Obsługa nawet nie podjęła próby wysłanie kuponu twierdząc od razu że maszyna jest zepsuta myślę sobie ok idę dalej >< Punkt numer 150922 Parkowa 64 lok. U4 71-621 SZCZECIN Dwie młode dziewczyny , gdy przybyłem do sklepu żabka obie stały przed sklepem i dumnie się zaciągały papierosami , a gdy przyszedł czas na wysłanie lotto jedna w ogóle nie próbowała się za to brać , a druga kilka razy na siłę próbowała wepchnąć kupon do automatu aż w końcu stwierdziła że się nie da oddając mi kupon >< Kolejny Punkt numer 152307 Parkowa 5/1 71-600 SZCZECIN Dwie kobiety w średnim wieku jedna w ogóle nie wiedziała co się z tym robi i woła na pomoc koleżankę / ta po jednej nieudanej próbie oddaje mi kupon i mówi że się nie da wysłać , jednym słowem cyrk na kółkach ale to nie koniec historii ja się tak łatwo nie poddaję i zmierzam do kolejnej żabki: Punkt numer 152305 Malczewskiego 8A/U1 71-616 SZCZECIN Wchodzę zrezygnowany do żabki i widzę za ladą młodego mężczyznę , myślę sobie no w końcu wyślę lotto , jakie spotkało mnie rozczarowanie i złość gdy podałem kupon chłopakowi / a on na to ale ja nie wiem co się z tym robi bo jestem tu nowy , na szczęście z zaplecza wyszła młoda dziewczyna , która poradziła sobie z wysłanie mojego nieszczęsnego kuponu koncertowo za pierwszym razem - jaką ja poczułem wtedy ulgę i kamień z serca spadł. To tyle przygód z żabką jak na jeden wieczór , ale materiał godny na napisanie książki. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam Andrzej. B. PS. Nawiasem mówiąc ten artykuł powinien trafić na biurko jakiegoś prezesa żabki , ciekawe jakby zareagował wiedząc że w żabkach pracują (usunięte przez administratora)

M.
@Andrzej. B

To wina pracodawcy, że nie dopilnował, żeby jego pracownicy odbyli szkolenie. Każdy franczyzobiorca, jak i jego pracownicy, mają obowiązek przejść certyfikowane szkolenie, które upoważnia do pracy z lotto.

:) Nowy wpis
@Andrzej. B

Może czas iść do kolektury a nie dręczyć FR i pracowników którzy nie mają wyboru. jeszcze szmalcowac na stronie która od tego nie jest :) Tutaj się składa opinie na temat (usunięte przez administratora) pod samą pseudo siecią.

Pawel

Z czego wynika taka rotacja na stanowisku partnera ds sprzedazy? Srednio co 2/3 miesiace pojawia sie ogłoszenie na Lublin. NIe sądzę aby tak mocno się rozwijali na rejonie

Były Partner
@Pawel

Praca partnera w dowolnym dziale wiąże się z brakiem życia prywatnego, odbieraniem telefonów wcześnie rano i późno w nocy, dodatkowo jak nie spodobasz się menadżerowi na początku, to będzie szukał na Ciebie haka - Żabka nie szanuje partnerów i franczyzobiorców i rotuje nimi jak chce :)

Paweł…
@Były Partner

A na jakie pieniądze można liczyć? Jak podstawa? I czy są jakieś premie? Jak tak to jakie? Plus czy dostaje się refakturę za auto służbowe? Słyszałem takie opinie

@Były Partner

W 100% prawda. Praca nie do przerobienia, (usunięte przez administratora) i brak szacunku do człowieka.

:) Nowy wpis

Oni nikogo nie szanują.

Filip Nowy wpis

Zostałem okradziony przez kasjerkę z sklepu żapka chciałem kupić picie za 3zł dałe. Pani 2 zł i wycią Gwen z plecaka złotówkę gdy położyłem pani na ladę to po czym pani słowa te 2 zł sobie gdzieś chyba do (usunięte przez administratora) powiedziała pani mi że nie dałem tych dwóch złotych tylko że jej nic nie dałem a pani położyłem 2 zł pani sobie gdzieś schowała i powiedziała mi że dałem jej 2 zł po czym powiedziała że jej. Nie dałem zostałem okradziony

Tomek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Partner ds audytu Czy ktoś podpowie jak wygląda praca? Na jakie warunki można liczyć? Ile mniej więcej punktów dziennie/miesiecznie? Jakie wynagrodzenie podstawowe? Czy są jakieś premie?

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Siwy

Witam jestem pracownikiem zabki. Czy prawda jest iż to żabka dyktuje zarobki na sklepie?. Przcownik na 1/2 etatu zarobek 15zl. na rękę Świątek piątek i niedzielę. Tłumaczy się tym że więcej nie może bo żabka dyktuje stawki

@Siwy

Nie żabka nic nie ma wspólnego z kasjerami :) dyktuję to nasz państwo każdy pracownik jest bardzo drogi dlatego franczyzobiorcy kombinują. Żabka nie dyktuję stawki daje przelew i z tego franczyzobiorca decyduje ile da pracownikom a ile zostawi sobie. Ja przy 2 i poł etatu samego zusu za pracowników mam 3.5 tys . To policz sobie ile więcej bym mógł dać więcej pracownikom gdyby nie to złodziejstwo.

Zuza
@Siwy

Nie prawda...ja mam 19 netto na rękę a za Nd niehandlowe za 8 h 300 zł.to tylko zależy od pracodawcy

@Zuza

U mnie podobnie 18 zł na ręke mają dziewczyny. Dodatkowo 100 zł za TK, Zawsze jakaś 100 zł premii. I za niehandlowe 300 zł . Za podstawę godzin mniej niż 3000 tyś na rękę nie mają. Prawie zawsze 3200-3400

@Mora89

Mora89 na jakiej są umowie ?jaki etat??

@Kiki

Umowa o pracę a jak ma być ? umowa zlecenia nie jest legalna na takim stanowisku gdzie pracownik ma ustalony grafik pracy a mało kto o tym wie potem wychodzi :) oczywiście dni nie handlowe pracownik może tylko być pod pewnymi względami które trzeba spełnić. U mnie pracują na pełen etat.

@Mora89

Pytam bo też mam etat tylko że 1/8 ...i wcale więcej nie dostaje to niby co ma iść do zusu jeżeli bym była na całym etacie a tak zatrudnić nie chce na pełny.. porażka

@Kiki

No godzisz się na to dlatego warunki nigdy się nie zmienią bo ona ma kilka stówek oszczędności z tego że nie zatrudnia na cały etat. Zawsze możesz zbierać dowody że pracujesz więcej i potem jak Cię zwolni iść do Zusu i narobić Januszowi problemów :) Szkoda gadać bo traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) ale na to ludzie pozwalają. Wiem też że ludzie chcą pracować dlatego się godzą na takie warunki i dlatego powstaje impas.

Franczyzobiorca
@Mora89

ja płaciłem 17 zł na godz. więcej nie byłem w stanie. Kasjerka potrafiła zrobić tyle godzin że odbierała 3,5 tyś gdzie mi nie raz tyle nie zostawało po zapłaceniu wypłat zusów podatku dochodowego i Vatu do tego księgowa i jakieś środki czystości na sklep i po pieniądzach. Na prawdę nie ma z czego płacić ludziom wiecej bo oni tak mają więcej niż szef. Jedyne żabki jakie mają szanse coś zarobić są na wioskach gdzie na 5 wsi jest 1 żabka . W Poznaniu gdzie żabka jest co 50 m po prostu nie masz prawa zarabiać.

@Mora89

Nie rozumiem jeżeli ktoś otwiera jest nowym franczyzobiorca podpisuje umowę z żabka to do jasnej anieli wie ile za zatrudniać pracowników oraz jaki jest koszt pracownika . Można się pomylić jaki będzie przychód z obrotu ale koszty w postaci pracownika oraz prąd ogrzewanie itp. można wyliczyć . Ludzie myślcie bo krety........w nie brakuje .

Mora89

Problemem jest to że brakuje ogarniętych ludzi do prowadzenia żabek i co często wpadają ludzie z łapanki a potem są płaczę że długi itd. A żabka prowadzi cały czas ekspansję. Albo zaczną dawać więcej sklepów ogarniętym franczyzobiorcą albo będą sięgać po coraz to głupszych.

Mora89

Bo ludzie potrzebuj kasy i pracują w niedziele za lepsza stawkę. Znam wielu fracyzobiorcow którzy nie stoją w niedziele i nie maja nigdy problemu z obstawa bo dają podwójna stawkę i każdy chce dorobić.

Haidi
@Zuza

Abo ja nie umiem liczyć albo ktoś tu mija się z prawdą...160x18=2880nawet 100 za TK i 100 premii nie daje 3200 ani tym bardziej 3400

@Siwa

Żabka znajduje się na ulicy Kukułczej na osowej górze .....jestem kolejny raz w delegacji . I chętnie jeszcze wielokrotnie będę wpadał po zakupy i ciepłe jedzenie super Panie doradza po żartują.Polecam to miejsce do pracy jak i do przyjścia po zakupy.

@Siwa

Witam .Na wstępie muszę zaznaczyć że punkt jest otwart po raz drugi w tym samym miejscu. Pracodawca zetelny ,prawdomówny i uczciwy. Pracownice są mile uśmiechnięte i chętne do pomocy.W sklepie czyściutko poukładany towar i duży wybor.Polecam ten punk z czystym sumieniem.

Były

Pracowałem w dwóch placówkach. Wyzysk, warunki opłakane, nie polecam nikomu, nigdy więcej.

Onapo30
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy zatrudniał ktoś z ajentów Panią Beate Dyrbuś?

Michał Zimny

Jako Franczyzobiorca jestem bardzo zadowolony z współpracy z Żabka Polska. Z Żoną prowadzimy sklepy i mimo codziennych wyzwań dajemy radę. W razie pytań jak rozpocząć współpracę chętnie pomogę michalzimny01@gmail.com

To ciekawe
@Michał Zimny

Panie Zimny zapomniał Pan wspomnieć ,że w sieci Żabka działa system poleceń. Jak polecisz kolejnego do prowadzenia franczyzy to dostaniesz niemałe pieniądze . Nie dajcie się . Pooglądajcie filmy na temat na YT

@Kandydat

Miałam okazję uczestniczyć w rekrutacji na stanowisko partnera ds. sprzedaży. Rozmowa odbywała się na początku stycznia w mroźny, zimowy dzień w centrum Logistycznym w Nadarzynie. Na miejscu rozmowę przeprowadzało dwóch rekruterów, nie będę się wypowiadać co do zadawanych mi pytań rekrutacyjnych, pomińmy to. Największym zdziwieniem dla mnie był fakt, że rekruterzy sami popijając ciepłe napoje nie zaproponowali mi nic do picia. Na dworze było tego dnia -15%. Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją biorąc udział w rekrutacji... Brak szacunku dla drugiego człowieka.

Halyna
@@Kandydat

A możesz podzielić się informacją o proponowanych warunkach pracy i stawkach?

@Halyna

Co masz na myśli warunki pracy ? pierwsze miesiąc nauki plus pierwszy miesiąc próbny około 6 tyś. Służbowe auto służbowy telefon laptop. Wszystko do użytku prywatnego tylko że masz jakieś tam limity na paliwo z tego co wiem. Potem wypłata jest mega zależna od wyników widełki są ogromne bo widziałem partnerów co mieli 8 tys. a takich którzy zasuwali ostro i mieli 15 tyś. Praca pod presją na wyniki. Masz 20-30 sklepów na każdym inny fracyzobiorca. Są spoko ale są problemowi i tacy którzy siedzą w tym a całe dnie marudzą.

Halyna
@Mora89

No właśnie chodzi o te B2B. Zostaje na tyle żeby opłacało się być (usunięte przez administratora) żabki na własnej działalności? Te kwoty to netto po odjęciu kosztów?

@Halyna

Na początku pewnie super ale potem jak słabo sobie radzisz i masz 6 -7 tyś a po 2 latach wejdziesz na duży Zus to pewni Ci zostanie max 4 tyś . To wszystko zależy od tego jaki region masz. Ten same case jak z fracyzobiorcami. Jak trafisz dobry sklep to masz super kasę jak mega słaby to Ci ledwo co zostaję :)

Mąż wściekły

Ja z takim zapytaniem co to jest jakiś tajemniczy w żabkach,dla czego przez takich (usunięte przez administratora)są zwalniani ludzie z żabek na jakiej podstawie bo co ktoś czegoś się nie zapytał klienta o apke bo miała(usunięte przez administratora) to kpina,czyli niech rejonowi sami pracują za kasą w trakcie kiedy jest dużo ludzi i nie zapomni się zapytać o apke zobaczymy czy też będą tacy mądrzy,bo zwolnić kogoś za tajemniczego to już kpina i myślę że wszyscy powinni coś z tym zrobić a ja jeszcze się odezwę

Anonimowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Witam jaka opinia o pracy audytora? Czy ktos moze napisać w skrocie na czym praca polega i czy to ciezka praca?

Escobar 6691

Takiego problemu to chyba nie ma nikt uważajcie w Andrychowie w ich sklepie na Żwirki i Wigury szefowa tego sklepu nie obsłuży mnie już nigdy ponieważ poczuła się obrażona przez moje wulgarne słowa i nawet gdy ją dwukrotnie przepraszałem powiedziała że nie ma takiej możliwości i nie będę mógł w ogóle korzystać z mojej żabki gdzie zawsze kupowałem to jest zwykłe łamanie prawa

panini

Nie wiem co zabka zmienila w skladzie panini ale jest totalnie inne niz kiedys;( nie smakuje juz tak dobrze, licze na powrot starego panini;(

Kaczor

@ŻABKA.UL.SARMACKA6,WARSZAWA. Najlepsza żabka z jaką się spotkałem bardzo miły właściciel. Pracownicy ekstra ,obsługa naprawdę przemiła .

Witam wszystkich pracowałam w Żabce na Fabrycznej tam to porażka brudno brak środków czystość a nawet był problem z papierem toaletowym teraz pracuję w innej Żabce to jestem zaskoczona że szefostwo tak dba o wszystkie środki czystości a także o pracownika jestem pod wrażeniem tego że tak może być

Maverick

Witam. Ul. Fabryczna jakie miasto? Bo widzę dużo neg opinii a planuje pracę w Żabce. Mam doświadczenie jako pracownik żabkowy ale nie chcę się wkopać. Dziękuję za odpowiedź

Pawel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Cześć Czy ktoś może powiedzieć na temat pracy jako przedstawiciel ds ekspansji? Jaka podstawa? Jakieś targety? Premie? Ciężka praca?

Żabka Komorów ul.Tomaszowska super sprzedawca- doradzi, pomoże zapakować zakupy nawet do auta zanieść. Polecam !!!!!

Dworek

Czy są tutaj pracownicy Żabki ? Polecacie tam pracować ?

@Dworek

Każda żabka inna to zależy jaki ajent i jaka ekipa ...ja miałam fajna szefowa ..zrobić wywiad najlepiej

@Dworek

Nie pracujesz dla żabki tylko do Fracyzobiorcy :) także wszystko jest tylko i wyłącznie zależne jakiego właściciela sklepu trafisz :)

@Dworek

Swoje doświadczenie nam negatywne. W głównej mierze przez szefa. Żabka jako sieć nie jest jest ok ale podejście franczyzobiorcy do pracownika to porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 237.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 167, z czego 11 to opinie pozytywne, 104 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.