logo Żabka Polska

Żabka Polska

Poznań

Opinie o Żabka Polska

nico 2016-07-27 20:56
Witam wszystkich serdecznie poszukuję pilnie poszkodowanych ajentów sieci Żabka do zbiorowego pozwu do prokuratury proszę o pilny kontakt (usunięte przez administratora)
Marcin lesniak zlodziej 2016-08-05 14:53
Uwaga ludzie zabka doprowadzi was do bankructwa!!! Marcin lesniak z Krakowa karze załadować półki towarem przed wizytacja dyrektorki a później zamykają sklep!!!!! Utarg na sklepie podwoiłem i mnie wycyckali nie dajcie się oszukac i wy....
Suwałki 2016-08-09 19:06
A ja nie polecam pracy w Żabie w Suwałkach. Pracowałam tam 4 miesiące, już tradycyjnie wyzysk - miesięcznie zarabiałam w granicach 1000 - 1200 zł (wtedy obowiązywała stawka 6zł/h), 3 miesiące bez umowy, potem umowa - zlecenie (na pierwszej rozmowie obiecywał umowę o pracę, ponieważ "ZUS tego wymaga" - żadna z pracujących umowy o pracę nie miała). Ajent co miesiąc przed wypłatą latał na*ebany po całych Suwałkach, dla nas wypłaty były zawsze po terminie, rozłożone w co najmniej 3 ratach, trzeba było wręcz się tłumaczyć na co nam są pieniądze potrzebne. Jedno wielkie kumoterstwo, nepotyzm, najlepiej miały znajome z dawnych lat i dziewczyny, z którymi wspólnie oglądał pornogazetki. Do tego kierownik regionalny jeżdżący do Suwałk na kontrole bardziej niż sklepem był zainteresowany młodymi ekspedientkami - stary gruby oblech.
Ale cóż powiedzieć - młoda, pierwsza praca itp. Długo wytrzymałam.
Damian 2016-08-23 10:32
Centrum prowadzi chyba jakiś kretyn awizują większość dostaw na 8 rano a towar z auta jest ściągany po 2'óch i pół godziny oczekiwania pod rampą. Jeżdżę dużo po DC tesco, biedronka, rosmann i wiele innych i na żadnym DC nie czekałem nigdy na tak długo pod rampą. Rozmawiałem z jednym z kierowców to od 3 godzin czeka na dokumenty z dostawy. Żal mi takich ludzi co to wszystko utrudniają kierowcom a w szczególności tym którzy jeżdżą większymi autami i mają ograniczony czas pracy a spedytor non stop wydawania i pogania.
Piotr 2016-08-29 01:50
Witam, magazyn zabki ktory jest w Plewiskach podobno przenosi sie do sadow/tarnowa podgornego. Slyszal ktos o tym? Czy to prawda?
Piotr 2016-08-30 14:41
A maja sie przeniesc? Sa takie plany? Podobno na jakims magazynie w sadach jakas firma stawiala regaly wlasnie dla zabki. Dlatego pytam
Konus 2016-09-06 23:55
Nie idz na wozek do Zabki.Lepiej kopac rowy.Nie stracisz tyle nerwow.

no i co 2016-09-20 08:41
A dlaczego nie szukają już ajentów tylko franczyzobiorców? Czas na zamiany Eurocash nadciąga.
KAJA 2016-09-29 22:38
Wszystko zależy od ajenta! A ajentem może zostać każdy!
Pracowałam już w kilku żabkach i w jednej była ostra ajentka która wiele wymagała, sprawdzała itd a pracowałam znów w innej gdzie mój szef był bardzo spoko, można było pogadać jak z kumplem. Atmosfera bardzo spoko. Trzeba było wylonać to co do obowiązków należało ale kiedy nie było co robić można było posiedzieć, poczytać gazetę itd. Naprawde, to wszystko zależy na jakiego ajenta (pracodawcę) trafisz. ;)
szok 2016-09-29 22:43
Hej, ale wiecie jak to teraz wygląda u nich zatrudninienie? Widziałem teraz oferty tylko na farnczyzobiorców ale pewnie są jeszcze szansę na sprzedawców. Dobrze by się teraz załapać. Dzięki za odpowiedź
stanely 2016-10-24 22:33
witam! Lubin przy ulicy Sikorskiego 58 jest to sklep żabka nr. Z0269 PHU Julia. chciałbym zwrócić uwagę klientom którzy robią tam zakupy , ponieważ notorycznie w tym sklepie oszukują klientów na cenach pod produktem inna, a na kasie wyższa stały paten, a kiedy zwrócisz uwagę to uważaj bo w z magazynu wychodzi body gard który potrafi nie grzecznie się zachować . wielki minus dla sklepu ..
rysio 2016-10-25 18:03
nie polecam w zadnym wypadku pracy jako ajent, obecnie wieszaja plakaty obiecujac 6500zl zarobku, a za dwa miesiace od podjecia pracy, utna 2 i trzeba brac kredyty na wyplaty, ubezpieczenie.

Zabka - to jedna wielka klika klamcow!!!!, poczawszy od "ajentoww trenerow" a skonczywszy na prezesie, jeden wielki stek bzdur, wyryte na pamiec teksty i obiecywanki..... mozna by pisac w nieskonczonosc, ale po co?

wyjasnie slowo "Ajent": robot nakrecany odgornie, nie ma prawa glosu, to podmiot, nie slucha - won!

gdybym jeszcze raz miala podjac decyzje o pracy w Zabce, zdecydowanie wolalabym pojsc zebrac
misiek 2016-10-26 10:29
każdy na pewno wie co to jest sekta i to jest właśnie jest Żabka, złapać w sieć i pozostawić na pastwę losu. Za każdego "złapanego" pieniądze zgarnia tzw. "partner" - to człowiek / w zasadzie nawet ciężko go nazwać człowiekiem/, który rozkazuje "złapanemu" i włazi bez wazeliny wszystkim którym podlega. Ogólnie jest to pionek w całej hierarchii rządzących, ale ma WŁADZE nad "złapanym". Taki "partner" nie dba o "złapanego" tylko o własny tyłeczek / ujmę to kulturalnie - hahahahaha/.
Kolej na utargi i zarobki - DOBRZE! prosperująca Żabka miesięcznie zrobi np. 200 000tys obrotu, obliczając z tego 5%, które oferuje "Sekto-Żabka" powinno zostać dla "złapanego" 10 000zł - NIE MA TAKIEJ OPCJI!!! Zawsze coś ukradną i zostaje 8 000zł, z tego należy odjąć utrzymanie 2 pracowników, podatek dochodowy, obrotowy, podatek za pracowników i okazuje się, że "złapany" pracuje gratis. A co się dzieje, kiedy Żabka zrobi miesięcznie mniej jak 100 000zł????? - to już sami sobie obliczycie.
Można książkę napisać o prowadzeniu i oszustwach, przypuszczam, że nie ma nawet prawnika, który mógłby wybronić "złapanego" od krzywd wyrządzonych przez Firmę Żabka... dlaczego???, bo "złapanemu" nikt w firmie nie uwierzy i "złapany" nie może nic udowodnić, ponieważ nawet w sklepowym programie komputerowym firma robi swoje jak "złapany" śpi. "Złapany" to ajent.
sta 2016-11-02 20:02
dlaczego pip nie interesuje sie niczym co sie dzieje wzabkach,praca po 17 h dziennie, tez w swieta.
Nick 2016-12-21 08:29
A gdziekolwiek w Polsce PIP i rząd serio się interesuje pracownikami?
Mix w Plewiskach pod Poznaniem: nieuczciwe oferty na portalach (zawyżona pensja - a i tak mała 12zł/h - wychodzi tona za 60zł, przy czym niepłatne jest przebieranie się, niepłatne są przestoje). Nawet na okresie próbnym doliczane kary za błędy.
Podsumowując: mizerna pensja, liderzy miksu oszukują, pracują osoby bez badań sanepidu, bez umowy. Na chłodni przy niskich temperaturach nie zapewniony posiłek.
Nigdy nie wiadomo na którą przyjdziesz i ile tam będziesz kwitł.
Nie przestrzeganie prawa pracy, fikcyjne umowy.
Ten kto tam jeszcze pracuje jest głupi - obecnie większość prac w Poznaniu to i lepsza pensja i warunki.
obsługa klienta 2017-01-08 17:11
Witam,

bylem na rozmowie o pracę w centrali. Nie odezwali się odnośnie wyniku rekrutacji. Rozmowa była normalna za co duży plus. Szukali widocznie kogoś innego.
Zabuś 2017-01-13 17:38
Czy ktoś ma wiedzę o rekrutacji w Warszawie na Pradze? Jak wygada rozmowa , czy zadają trudne pytania i jakie? Czy są jeszcze jakieś warunki do spełnienia?
LYSA KURWA 2017-01-19 02:59
Panowie przeciez teraz zeby robic na mixie(plewiska) to trzeba miec z glowa albo byc ukraincem przeciez tam jest taka sama stawka od nie wiem ile lat,pare lat temu sie oplacalo jak w zwyklej robocie miales 1600/1700 max a na mixie robiac spokojnie 2500 a teraz to jest jakis hardcore z tego co slysze. W dzisiejszych czasach wystarczy papier na wozek zrobic i w byle jakiej firmie ma sie 3000 bez narobienia sie i to na umowie.Pozdrawiam stara gwardie MIX MUSI WYJECHAC
Samuraj 2017-01-23 22:34
Napiszcie kto jest kierownikiem ochrony na Plewiskach
Agent 2017-01-24 09:32
Jak wyglada proces zostania agentem ? Jakie warunki są wymagane od kandydata? Czy warunki finansowe są jednakowe dla wszystkich?
dawny mikser 2017-02-05 19:32
witam.pracowałem tam przez nie całe 4 lata i powiem jedno.za nic bym tam nie wrócił biuro,magazyn itp itd jedno wielkie dno,biuro,łysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za biurkiem która uwaza sie za choj wie kogo a jest zwykłym debilem,nastepny Norbi,który awansował z zwykłego wózkowego na "biurowca" .po paru miesiącach siedzenia w biurze bał sie wychodzic na magazyn,jesli chodzi o sam miks to godziny tragiczne nie raz jechało sie na 12-15 godzin a nie raz na 2-3 godziny, fakt faktem ze była tam grupa ludzi która sie dogadywała i sie z nimi naprawde spoko pracowało (fiołas,Adaś itp.itd.) a tak poza tym to takie tragedie ludzkie jak burek,korki,grzechu,seba, i wiele innych dziwolągów tam pracują bądź pracowali,wiec beka nie samowita z nich była zawsze. ogólnie nie polecam nawet na krótki okres pzdr
Korki 2017-02-08 01:23
Jeżeli już kogoś wyzywasz od dziwolągów to podpisz się pod tym swoim nazwiskiem lub ksywą, co odwagi zabrakło
Żaba 2017-02-15 19:45
Współpracuję z Żabką kilka lat i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. Piszę to specjalnie żeby nieszczęśliwym ludziom pokazać , że jak się chce to można!!
Roob 2017-02-21 17:37
Niby wszystko spoko ale traktują ludzi jak debili a sami nic nie wiedza zwalniaja za byle co nie polecam!
Polak 2017-02-21 20:59
Pracuje w Żabce nie od dzisiaj i jestem bardzo zadowolony. Mixer w Plewiskach.
Oczerniacie moją Żabcie patałach y
Paulina 2017-02-27 15:17
W wywiadzie udzielonym przez Żabka Polska dla portalu GoWork.pl można znaleźć informacje na temat przeprowadzanych szkoleń. Uczestniczyliście już w takich?
RADIO REGAL MIXTAPE 2017-03-07 02:17
POZDRAWIAMY MIXEROW Z CALEGO SWIATA LYSY NORBI I ALIBA PRZESYLAMY POZDROWIENIA DLA KAZDEJ SKRZYNKI ZYCZY POWODZENIA WAM GANG Z ALBANI.......
PRAWDZIWA GALA TO TWOJA ........
MIXERSKI NOS NOS ZAJEBIE DZIS SZTOS MIXERSKI NOS BEDZIE WALCZYL CALA NOC........
BUDZE SIE RANO W MIXERSKIM RAJU I WOZE PRAZYNKI ZAMIAST BROWAROW W KACIE STOI BABA Z OCHRONY I DWIE UKRAINKI CO SIE NAWZAJEM......
ITP ITD
LAJKUJCIE TO W HUUUUUUUUUUJ CO SIE STALO Z PANEM WITCZAKIEM BONUS OTWIERAJ RYJ TEJ LECIMY KURWA TUTAJ TUTAJ TUTAJ
JUZ NIE DLUGO KOLEJNE UTWORY Z MIXTEPU O JAKZE PRAWDZIWEJ NAZWIE CZEKAJAC NA SOBOTE
Paulina 2017-03-07 08:29
@RADIO REGAL MIXTAPE proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy.
Paulina 2017-03-09 15:53
Jesteś studentem? Koniecznie odwiedź stronę internetową Żabki - http://www.zabkapolska.pl/pl/home/kariera/oferta-dla-studentow ;)
Łagier XXI w 2017-03-09 17:12
O tak.
Zniszcz sobie zycie z Żabką już na starcie.
Paulina 2017-03-10 09:56
@Łagier XXI w dlaczego tak uważasz?
Szukający Prawdy 2017-04-08 13:46
W Małpce podstawą dla ajenta to od kwietnia 7500 i dla sklepów z obrotem powyżej 80 tysięcy dodatkowe premie refundujące zatrudnienie dodatkowych pracowników w miarę wzrostu obrotu. Nie ma żadnych opłat za wejście do sieci, koncesja jest na Małpkę, nie ma kombinacji z VAT bo cały towar jest Małpki a na koniec miesiąca wiadomo na jaką kwotę wystawić fakturę. Zagrożenie to tylko kradzieże pracowników więc ajent musi dobrze dobrać sobie załogę i kontrolować stan towaru w czym pomaga mu KOS.
Szukający Prawdy 2017-04-08 14:02
Polecam jednak sprawdzić ofertę Małpki
Lola 2017-04-13 16:33
Zdecydowanie wole Małpkę. Najważniejsze, że towar jest Firmy, większa stawka. Jak w coś wchodzić to w Małpkę!!!! W Małpce wynagrodzenie idzie w górę! Szczerze polecam!!!
ModliszkaKatarzyna.P. 2017-04-16 02:10
K.P. partner /trener teraz uwaga na tą wyrafinowaną osobę. Jeszcze się dziwię że żabką takiego przekręta zrobiła i niszczy ludzi którzy są lepsi od niej . ogólnie nie KP to patoloszka kto robi takie osoby jak ona na trenera. Dyrekcjo ząbki czy wy nie widzicie co to zo za osoba patologiczna.
Żabka 2017-04-18 11:25
Prowadzę sklep pod szyldem Żabka Polska i to mnie uratowało!!!!
Paulina 2017-04-19 09:30
@ModliszkaKatarzyna.P. proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Żabka Polska. Przypominam, że forum nie służy do obrażania konkretnych pracowników.
Tralalala 2017-04-23 09:37
Wychodzi na to, że pracowałem na czarno bo do tej pory nie dostałem z Żabki rozliczenia PIT- u :D
Justyna 2017-04-24 15:35
Jak jesteś z Poznania, to może spróbuj iść do Bieguna. Słyszałam, że szukają sprzedawców. To jest chyba firma mięsna i z tego co słyszałam godna polecenia.
Ramona 2017-04-25 18:40
Myślałam, że firma nie poradzi sobie przy takiej dużej konkurencji ale to błąd.
XYZ 2017-05-18 09:58
zdecydowanie odradzam - nie podejmujcie pracy w tej firmie. Niewolniczy system pracy, nieludzkie traktowanie współpracowników. Tu nie działa system partnerstwa.Kadra kierownicza średniego szczebla - to ludzie bez kompetencji i skrupułów.
XYZ 2017-05-18 09:58
Paulina 2017-05-18 10:08
@XYZ według Ciebie Żabka Polska nie traktuje z odpowiednim szacunkiem swoich współpracowników. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony firmy? A może byłeś takiej świadkiem?
Gosiak M 2017-05-24 18:30
@nico a witam czy złożyliście już pozew?
Zabuś 2017-05-25 10:20
Żabka jedna z wieku firm handlowych, ludzie bez zacięcia handlowego mogą być niezadowoleni.
pip 2017-06-01 00:32
Takiego bałaganu to świat nie widział trudno wejść do sklepu nie mówiąc o tym żeby dojść do towaru na regale - Pruszków Bolesława Prusa 60. Niestety to źle świadczy nie tylko o franczyzobiorcy ale też o franczyzodawcy który nie panuje nad nadzorem nad placówkami. Towar jak z gardła wyjęty , mrożonki wyglądają jak lekko rozmrożone ogólnie syf
Paulina 2017-06-01 09:43
@pip piszesz, że w jednej z placówek Żabka Polska panuje bałagan. Co przez to rozumiesz? O jakim bałaganie wspominasz? Rozumiem, że wypowiadasz się z punktu widzenia klienta?
crazy frog 2017-06-15 19:26
ja bylam w zabce w swarzedzu i chcieli mnie na malej butelce wody oszukac przy kasie o 2 zl wiecej. A gdy zwrocilam uwage na cene to kasjerka odrazu wyciagla cenowke tlumaczac ze klienci tak mieszaja. Na koncu odlozylam wode a kasjerka wyleciala ze sklepu i krzyczala na caly glos na ulicy ze jak pani niechce stac w kolejce to pania wiecej nie w puszcze do zabki
zombie 2017-06-15 19:43
Bylam w zabce by kupic sobie wode do picia. I wzielam mala butelke wody muszynianki i na polce byla cena za 1.59 a przy kasie 2zl i cos. Wiec prosilam o wyjasnienie a kasjerka przy mnie wyjela cenowke i zaczela tlumaczyc sie ze to klienci tak mieszaja wiec zrezygnowalam z zakupow odlozylam wode w sklepie a kasjerka za mna wyleciala ze sklepu na ul w swarzedzu i na caly glos krzyczala ze jak nie chce pani stac w kolejce to pania wiecej nie w puszcze do sklepu ja zaczelam uciekac ze strachu. Nie polecam sklepu zaczne chodzic do ich konkurencji na zakupy po takiej nie milej obsludze.
Zabuś 2017-06-19 13:00
Słyszałam sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji. Mam dość duże doświadczenie w tym zakresie. Czy mógłby ktoś napisać jaka jest atmosfera w Poznaniu? Sytuacja firm handlowych jest trudna bo konkurencji jest bardzo dużo
Zostaw swoją opinię o Żabka Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żabka Polska