logo Żabka Polska

Żabka Polska

Poznań

Opinie o Żabka Polska

Agent 2017-01-24 09:32
Jak wyglada proces zostania agentem ? Jakie warunki są wymagane od kandydata? Czy warunki finansowe są jednakowe dla wszystkich?
dawny mikser 2017-02-05 19:32
witam.pracowałem tam przez nie całe 4 lata i powiem jedno.za nic bym tam nie wrócił biuro,magazyn itp itd jedno wielkie dno,biuro,łysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za biurkiem która uwaza sie za choj wie kogo a jest zwykłym debilem,nastepny Norbi,który awansował z zwykłego wózkowego na "biurowca" .po paru miesiącach siedzenia w biurze bał sie wychodzic na magazyn,jesli chodzi o sam miks to godziny tragiczne nie raz jechało sie na 12-15 godzin a nie raz na 2-3 godziny, fakt faktem ze była tam grupa ludzi która sie dogadywała i sie z nimi naprawde spoko pracowało (fiołas,Adaś itp.itd.) a tak poza tym to takie tragedie ludzkie jak burek,korki,grzechu,seba, i wiele innych dziwolągów tam pracują bądź pracowali,wiec beka nie samowita z nich była zawsze. ogólnie nie polecam nawet na krótki okres pzdr
Korki 2017-02-08 01:23
Jeżeli już kogoś wyzywasz od dziwolągów to podpisz się pod tym swoim nazwiskiem lub ksywą, co odwagi zabrakło
Żaba 2017-02-15 19:45
Współpracuję z Żabką kilka lat i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. Piszę to specjalnie żeby nieszczęśliwym ludziom pokazać , że jak się chce to można!!
Roob 2017-02-21 17:37
Niby wszystko spoko ale traktują ludzi jak debili a sami nic nie wiedza zwalniaja za byle co nie polecam!
Polak 2017-02-21 20:59
Pracuje w Żabce nie od dzisiaj i jestem bardzo zadowolony. Mixer w Plewiskach.
Oczerniacie moją Żabcie patałach y
Paulina 2017-02-27 15:17
W wywiadzie udzielonym przez Żabka Polska dla portalu GoWork.pl można znaleźć informacje na temat przeprowadzanych szkoleń. Uczestniczyliście już w takich?
RADIO REGAL MIXTAPE 2017-03-07 02:17
POZDRAWIAMY MIXEROW Z CALEGO SWIATA LYSY NORBI I ALIBA PRZESYLAMY POZDROWIENIA DLA KAZDEJ SKRZYNKI ZYCZY POWODZENIA WAM GANG Z ALBANI.......
PRAWDZIWA GALA TO TWOJA ........
MIXERSKI NOS NOS ZAJEBIE DZIS SZTOS MIXERSKI NOS BEDZIE WALCZYL CALA NOC........
BUDZE SIE RANO W MIXERSKIM RAJU I WOZE PRAZYNKI ZAMIAST BROWAROW W KACIE STOI BABA Z OCHRONY I DWIE UKRAINKI CO SIE NAWZAJEM......
ITP ITD
LAJKUJCIE TO W HUUUUUUUUUUJ CO SIE STALO Z PANEM WITCZAKIEM BONUS OTWIERAJ RYJ TEJ LECIMY KURWA TUTAJ TUTAJ TUTAJ
JUZ NIE DLUGO KOLEJNE UTWORY Z MIXTEPU O JAKZE PRAWDZIWEJ NAZWIE CZEKAJAC NA SOBOTE
Paulina 2017-03-07 08:29
@RADIO REGAL MIXTAPE proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy.
Paulina 2017-03-09 15:53
Jesteś studentem? Koniecznie odwiedź stronę internetową Żabki - http://www.zabkapolska.pl/pl/home/kariera/oferta-dla-studentow ;)
Łagier XXI w 2017-03-09 17:12
O tak.
Zniszcz sobie zycie z Żabką już na starcie.
Paulina 2017-03-10 09:56
@Łagier XXI w dlaczego tak uważasz?
Szukający Prawdy 2017-04-08 13:46
W Małpce podstawą dla ajenta to od kwietnia 7500 i dla sklepów z obrotem powyżej 80 tysięcy dodatkowe premie refundujące zatrudnienie dodatkowych pracowników w miarę wzrostu obrotu. Nie ma żadnych opłat za wejście do sieci, koncesja jest na Małpkę, nie ma kombinacji z VAT bo cały towar jest Małpki a na koniec miesiąca wiadomo na jaką kwotę wystawić fakturę. Zagrożenie to tylko kradzieże pracowników więc ajent musi dobrze dobrać sobie załogę i kontrolować stan towaru w czym pomaga mu KOS.
Szukający Prawdy 2017-04-08 14:02
Polecam jednak sprawdzić ofertę Małpki
Lola 2017-04-13 16:33
Zdecydowanie wole Małpkę. Najważniejsze, że towar jest Firmy, większa stawka. Jak w coś wchodzić to w Małpkę!!!! W Małpce wynagrodzenie idzie w górę! Szczerze polecam!!!
ModliszkaKatarzyna.P. 2017-04-16 02:10
K.P. partner /trener teraz uwaga na tą wyrafinowaną osobę. Jeszcze się dziwię że żabką takiego przekręta zrobiła i niszczy ludzi którzy są lepsi od niej . ogólnie nie KP to patoloszka kto robi takie osoby jak ona na trenera. Dyrekcjo ząbki czy wy nie widzicie co to zo za osoba patologiczna.
Żabka 2017-04-18 11:25
Prowadzę sklep pod szyldem Żabka Polska i to mnie uratowało!!!!
Paulina 2017-04-19 09:30
@ModliszkaKatarzyna.P. proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Żabka Polska. Przypominam, że forum nie służy do obrażania konkretnych pracowników.
Tralalala 2017-04-23 09:37
Wychodzi na to, że pracowałem na czarno bo do tej pory nie dostałem z Żabki rozliczenia PIT- u :D
Justyna 2017-04-24 15:35
Jak jesteś z Poznania, to może spróbuj iść do Bieguna. Słyszałam, że szukają sprzedawców. To jest chyba firma mięsna i z tego co słyszałam godna polecenia.
Ramona 2017-04-25 18:40
Myślałam, że firma nie poradzi sobie przy takiej dużej konkurencji ale to błąd.
XYZ 2017-05-18 09:58
zdecydowanie odradzam - nie podejmujcie pracy w tej firmie. Niewolniczy system pracy, nieludzkie traktowanie współpracowników. Tu nie działa system partnerstwa.Kadra kierownicza średniego szczebla - to ludzie bez kompetencji i skrupułów.
XYZ 2017-05-18 09:58
Paulina 2017-05-18 10:08
@XYZ według Ciebie Żabka Polska nie traktuje z odpowiednim szacunkiem swoich współpracowników. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony firmy? A może byłeś takiej świadkiem?
Gosiak M 2017-05-24 18:30
@nico a witam czy złożyliście już pozew?
Zabuś 2017-05-25 10:20
Żabka jedna z wieku firm handlowych, ludzie bez zacięcia handlowego mogą być niezadowoleni.
pip 2017-06-01 00:32
Takiego bałaganu to świat nie widział trudno wejść do sklepu nie mówiąc o tym żeby dojść do towaru na regale - Pruszków Bolesława Prusa 60. Niestety to źle świadczy nie tylko o franczyzobiorcy ale też o franczyzodawcy który nie panuje nad nadzorem nad placówkami. Towar jak z gardła wyjęty , mrożonki wyglądają jak lekko rozmrożone ogólnie syf
Paulina 2017-06-01 09:43
@pip piszesz, że w jednej z placówek Żabka Polska panuje bałagan. Co przez to rozumiesz? O jakim bałaganie wspominasz? Rozumiem, że wypowiadasz się z punktu widzenia klienta?
crazy frog 2017-06-15 19:26
ja bylam w zabce w swarzedzu i chcieli mnie na malej butelce wody oszukac przy kasie o 2 zl wiecej. A gdy zwrocilam uwage na cene to kasjerka odrazu wyciagla cenowke tlumaczac ze klienci tak mieszaja. Na koncu odlozylam wode a kasjerka wyleciala ze sklepu i krzyczala na caly glos na ulicy ze jak pani niechce stac w kolejce to pania wiecej nie w puszcze do zabki
zombie 2017-06-15 19:43
Bylam w zabce by kupic sobie wode do picia. I wzielam mala butelke wody muszynianki i na polce byla cena za 1.59 a przy kasie 2zl i cos. Wiec prosilam o wyjasnienie a kasjerka przy mnie wyjela cenowke i zaczela tlumaczyc sie ze to klienci tak mieszaja wiec zrezygnowalam z zakupow odlozylam wode w sklepie a kasjerka za mna wyleciala ze sklepu na ul w swarzedzu i na caly glos krzyczala ze jak nie chce pani stac w kolejce to pania wiecej nie w puszcze do sklepu ja zaczelam uciekac ze strachu. Nie polecam sklepu zaczne chodzic do ich konkurencji na zakupy po takiej nie milej obsludze.
Zabuś 2017-06-19 13:00
Słyszałam sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji. Mam dość duże doświadczenie w tym zakresie. Czy mógłby ktoś napisać jaka jest atmosfera w Poznaniu? Sytuacja firm handlowych jest trudna bo konkurencji jest bardzo dużo
Kierowca bimbowca 2017-06-28 12:38
Banda nie robów nie wiem za co pieniądze biorą, 4godziny po rozładunku czekać na dokumenty.
Kierowca bimbowca 2017-06-28 12:38
Były klient 2017-06-29 08:16
W Lesznie na Okrzei jest żabka w której nigdy nie wydają groszy! Nawet nie zapyta czy może być dłużny tylko nie wydaje! Myśli że jak zagadka klienta to... oszust .
**** 2017-06-30 13:34
DRAMAT !!! KIEORWCY czekają na rozładunki po 3 godziny i wszyscy mają ich gdzies nie da się nic załatwić żeby przyśpeszyli rozładunek... I TO MA BYĆ LOGISTYKA ?
pracownikCLPL 2017-07-03 03:12
Awizacje na którą godzinkę? Jak przyjeżdzasz przed czasem do czekasz, normalne w centrach logistycznych.
Spóźnienia do pół godziny się obsługuje, jak spóźnisz się więcej to czekasz aż awizacje innych kierowców się skończą.
Tychy Elo 2017-07-03 12:12
Magazyn w Tychach to jedno wielkie dno, przychodzisz na 800 ton, a na miejscu dowiadujesz się że jest 1200... (praca średnio idzie ok. 70t/h) i już wiesz, że posiedzisz ponad 16h w pracy, prześpisz się chwilę i jazda na powtórkę z rozrywki.. to tak na dzień dobry. Problemem Żabki od strony zaplecza jest to, że nie liczą się wcale ludzie którzy pracują na tych magazynach.. wprowadza się różne "udogodnienia" i zmiany w regałach, lepsze wózki itp.. ale nawet najlepsze, optymalne wykorzystanie zasobów technicznych nie da nic jeśli ludzie się zajeżdżają regularnie. Dyrekcja tego magazynu wcale nie interesuje się "tymi na dole", byleby wyrabiać tonaż. Coraz mniej osób godzi się na takie warunki pracy, a Ci którzy ciągle pracują - wykruszają się pod wpływem ciągle to nowych nakazów i zakazów ze strony DRW. Na żabce nie jesteś pracownikiem, jesteś szmatą która nie ma prawa głosu i masz jebać dopóki jesteś w stanie chodzić, a jak ci się coś nie podoba to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Gorąco polecam!!!
Zabuś 2017-07-04 18:56
Niestety nie wszyscy wiedzą, że praca ma pewne utarte zasady i reguły. To my pracownicy mamy sie dostosować do tych reguł a nie odwrotnie. Niektóre osoby zachowują się tragicznie, nawet nie można tego ocenić. Jeśli ktoś nie chce pracować niech zostanie bezrobotnym .
Plewiska 2017-07-06 12:04
W Plewiskach nie jest lepiej.
Zabuśka 2017-07-10 10:14
Nikt nie mówił, że praca w handlu jest lekka, łatwa i przyjemna. Jak się ktoś decyduje to jest dorosły i wie co robi. Jeśli niestety popełnił błąd i stwierdził , że to nie jego bajka zawsze może odejść z pracy!
boool 2017-07-11 22:16
agentem to mozesz zostac ubezpieczeniowym
Malinka 2017-07-16 09:18
Widzę, że firma poszukuje sporo pracowników, jak się tu pracuje?
mihas 2017-07-28 00:08
Pracowałem z rzabce i teraz jurz nic u nih nie kopie.nafet zapalek
Myślący 2017-07-28 11:07
Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego Żabka ma tak dużą listę ofert pracy? Jakiś nowy projekt zaczynają czy to inny powód? Chcę rozpocząć współpracę z firmą!
xyz 2017-08-06 17:06
Witam osoby które poszukują prace chcielibyśmy was ostrzec przed praca w ząbka czy we freshu a szczególności przed miejscami pracy takimi jak Petyhorska 22 czy Paska 3, w Kielcach obie te Panie która pracują oszukują na wypłacie oskarżają, wyzywają. Ludzie jeśli chcecie dobrze zarobić to nie proponuje w żadnej żabce a szczególności u Tych Pani które próbują się zbogacać kosztem człowieka. Osoba która ma te ząbki i inne sklepy nie może nic wskórać woli się również wzbogacić i mieć pracowni w „D”
Były Ajent Żabki 2017-08-09 16:13
Jeśli ktoś chce mieć dużo długów(wszyscy byli ajenci Żabki),bo taki jest system mafijno-żabkowy ,od stresów zejść na zawał(znam przypadki)lub ze stresu się powiesić w sklepie ( znam przypadki),to powinien podpisać kontrakt lub ajencję a Żabką.Jeśli chcesz kontraktu z chciwym Lucyferem,to ajencja z Żabką do podpisania.
Pozdrawiam
Były Ajent Żabki
byly ajent zabki 2017-08-11 17:23
Gdyby prawdą było,że ciężką harówą i wielkim wysiłkiem fizycznym tak jak w Żabkolandii ,można byłoby się dorobić dobrych pieniędzy,to najbogatsi na świecie byliby galernicy i niewolnicy.
Hania 2017-08-12 15:38
Nikt nie mówił, że będzie lekko. Czy jesteście pewni, że nie można napisać o firmie cos pozytywnego?
Klientka 2017-08-16 18:14
czy w Zabkach pracuja same ksiezniczki. Klient ma strach sie odezwac bo jedna z druga poqie ze nie ma ochoty rozmawiac z klientem..kobieta bo faceci sa inaczej traktowani przez owe panie ekspedientki. Drobnych w kasie nagminnie brakuje, z terminala tez wyplacic nie mozna bo....szef dopiero zabral kase. Smiechu warte. Zajzyjcie do Zabki na Grunwaldzkiej przy Matejki to sie przekonacie sami jak jest, i nie tylko tam
Cecylijka 2017-08-17 11:21
Niektórzy myśleli, że praca ajenta ajenta to super oferta na zarobki bez pracy? Dziś to praca dla wybitnie zdolnych handlowców! Laik i leń niech zapomni o takiej pracy!
Zostaw swoją opinię o Żabka Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żabka Polska