Opinie o Żabka Polska w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żabka Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Nadarzyn

Poz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jakie dostaliście podwyżki ( operatorzy wózka) i na jakich stawkach teraz pracujecie? Może wypowie się każdy CL?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Żabka Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

osa

Tragiczna organizacja, słaba kasa, mało etatów, każdy pracownik wykonuje prace dla 2 osób

...ciekawy Nowy wpis
@osa

Jakie wynagrodzenie na magazyniera?

multitasking Nowy wpis

Od pracownika oczekuję się multizadaniowości, firma jest fanem łączenia kilku stanowisk w jedno bez oczywiście większej stawki gdyby w zamian za pełnienie obowiązków kilku działów płaciło się adekwatnie nie miała bym problemu, a tak to robi więcej za mniej. Na rozmowie nie ma o tym informacji tak to bym nawet się tu nie zatrudniła. Chcesz na jednym stanowisku zdobyć kompetencje kilku działow ale za wypłate gorszą od średniej w okolicach - spoko zatrudniaj się. Chcesz być specjalistą w swoim zawodzie i nie robić czegoś od czego powinień być osobny zespół - nie zatrudniaj sie

dno

Czy to prawda ze tam awanse dostaja tyle geiusy albo (usunięte przez administratora)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Diebold Nixdorf
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Netto Sp. z o.o.

Jakie wartości są cenione w Żabka Polska?

heksa

Gotowość do pracy za 2 przy wyplacie za 1 etat

Kierowca

Jakie są opinie na temat pracy jako kierowca kat C? Mam propozycję ale nie wiem czy warto podejmować temat... Z góry dzięki

potencjalny kierowca
@Kierowca

Witam, ja też mam taką ofertę, moge spytać jakie warunki finansowe zaproponowano Panu na start na kat.C

Szybki Piotr

Na ten moment nie opłacalne jest zatrudnianie się tutaj odradzam to każdemu, otwiera się nowy magazyn w Radzyminie. W Radzyminie dostajesz realnie 1-2tys więcej wypłaty zależnie od stanowiska mimo że wykonujesz taka samą pracę(a często więcej)nawet gdy masz już kilkuletni staż to zarabiasz mniej niż nowy w Radzyminie, gdy zadasz pytanie dlaczego usłyszysz że tak to już jest takie stawki ma Radzymin. Radzymin ma też więcej pracowników tutaj są wszędzie braki więc będziesz robić więcej za mniej (usunięte przez administratora) Prace często dostają osoby mające znajomości, robią mniej od ciebie nic nie potrafią i zarabiają tyle samo lub więcej ale znają/są spokrewnieni z kierownikiem więc co im zrobisz :), nawet oczekują że będziesz ich uczył jak praktykanta ze szkoły, brzmi jak żart ale tak jest więc jeżeli znasz któregoś z kierowników polecam ci się tutaj zatrudnić odbędziesz praktyki zostaniesz nauczony i jeszcze dostaniesz za to pensję jak za normalne stanowisko (usunięte przez administratora) Żabka ma gdzieś swoich starych pracowników im ktoś dłużej pracuje to prawdopodobnie ma mniejszą pensje na tym samym stanowisku niż nowy. Uważajcie na awansy na wiosnę, robią tak byś dostał tylko podwyżkę za awans i przypadkiem nie otrzymał corocznej wiosennej podwyżki. Na pewno warto jeszcze wspomnieć o tym jak wygląda tutaj organizacja i jest to jeden z najgorszych poziomów z jakim spotkałem się w życiu wchodzą w życie nowe rzeczy nowe systemy nowe zarządzenia ale nikt nigdy nie wie co i jak i musisz się domyślać w jaki sposób masz wykonywać teraz swoją pracę a najlepiej jakbyś jeszcze poświęcił swój prywatny czas w domu na naukę i czytanie maili. Warto też zadać sporo pytań czym tak naprawdę będziecie się zajmować bardzo często rozmowa kwalifikacyjna nie ma dużo wspólnego z tym co będziecie robić na swoim stanowisku. Na plus chyba tylko atmosfera ale to już zależy w jakim dziale pracujesz buców, pępków świata tu nie brakuje i tak poprzednie opinie mają rację osoby homoseksualne mają łatwiej i są nietykalne, jako heteroseksualna osoba jesteś tu gorszy.

rozważający złożenie aplikacji

Czy w centrum logistycznym Żabki w pracuje się też w weekendy? Jeśli tak to czy są to tylko nocki z piątku na sobotę i/lub z niedzieli na poniedziałek czy dniówki w sobotę też wypadają? Dniówki w niedziele też? Jeśli tylko w soboty dniówki się robi to czy tylko jak jest wyjątkowo duży przemiał czy nie tylko? Ile pracujących sobót w miesiącu ma się? Jedną, dwie czy w zależności jak grafik wypadnie od jeden do trzech?

Oskar
@rozważający złożenie aplikacji

Tam są tylko nocki od 16 aż do zrobienia

Pruszków rządzi !

Obiecali dodatek inflacyjny wypłacony do 21.12.2022 oficjalnie w e-mail . Wypłacili ? Nie!

Barbara
@Pruszków rządzi !

z ciekawości ile tego dodatku miało być wypłacone? każdemu tyle samo czy zależne od zarobków?

Czy pracownicy Żabka Polska mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Lubczyk

Jasne że tak , Ostatnio była integracja.

@Lubczyk

a jak wyglądają takie wasze integracje? Firma często wam coś organizuje czy to raczej rzadkośc?

Hektor

Czy może jest już otwarty magazyn w Malopolu? Jaka stawka dla operatora?

@Hektor

A to jakiś nowy magazyn tam jest? Wiesz moze czy dużo osób szukają bo mój chłop szuka pracy ? :D

@Magdalena

Właśnie rekrutują w Nadarzynie. Szukają magazynierow z doświadczeniem na wysokim składzie.

@Hektor

O, fajnie! A gdzie jest jakaś oferta? Ile lat tego doświadczenia sobie życzą?

@Magdalena

Na pracuj pl. Zobacz albo na stronie żabki. A doświadczenia najlepiej tak powyżej 5lat.

Aleksandra
@Hektor

A ludzi bez doświadczenia też ogólnie biorą?

@Aleksandra

Najlepiej samemu sprawdzić, wysłanie CV nic nie kosztuje.

Cześć, Czy może ktoś opisać jak wyglada spotkanie rekrutacyjne W CD żabka w Nadarzynie? Czy są jakieś testy wiedzy? Chodzi o stanowisko biurowe :)

Ola

Na jakim programie magazynowym pracują dyspozytorzy w żabce ???? Mam rozmowę chcę się przygotować

Ona

Praca w centrum logistycznym w Nadarzynie do najprzyjemniejszych nie należy. Jesli jestes gejem lub lesbijką to na starcie masz juz łatwiej i pewny awans. Sama miałam propozycje sexu lesbijskiego za awans. Zenujące! Osoby heteroseksualne sa tam wrecz piętnowane

@Ona

Powinno sie to zgłosić do inspekcji pracy.Jesli to prawda co mowisz to brak słów.Ja juz nigdy nic nie kupie w tego w Żabce.Dyrekcja do zwolnienia,kierownictwo tez.Dno

Czy to prawda ze w Nadarzynie w Zabc tylko geje i lesby dostaja awanse?Czy panuje tam az taki (usunięte przez administratora)

Aplikant

Witam, jakie jest podstawowe wynagrodzenie na stanowisku młodszego dyspozytora? Pytam ponieważ pracuje na takim samym stanowisku z tym że do centrum logistycznego w żabce bym miał bliżej :) dzięki z góry za odpowiedź

Acgd
@Aplikant

Nie zawracaj sobie glowy praca w żabce, pensje sa tragicznie niskie

Kaśka

Jaka stawka na godzinę? Na rękę?

mAURYCY
@Kaśka

PRACUJE OD MIESIĄCA, PIERWSZA WYPŁATA 3800 JAKO OPERATOR NAJLEPSZY MAGAZYN W JAKIM PRACOWAŁEM!!!

miki

Najlepszy jest chłopek obsługujący kierowców , chłopek wyrwany krowie z pod ogona . Pracuje jak by za kare , kto takich ludzi daje do obsługi

nik

praca dla nie do uczonych za 2800 - 3200

Qulson

Pracował ktoś w Nadarzynie jako magazynier w centrum dystrybucyjnym i może się podzielić opinią na temat pracy jakie wynagrodzenie i atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Nadarzyn

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska