Opinie o Żabka w Sosnowiec Staropogońska 82

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Żabka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żabka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Sosnowiec Staropogońska 82

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy Żabka organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

wozek_ika

Bardzo nie miła obsługa ,w sklepie towar nie poukładany, a zamrażalce z lodami leżą bułki kajzerki mrożone totalnie luzem, Pani ekspedientka stwierdziła, że to klienci robią bajzel a ona nie ma nic do tego. Totalny foch na świat i ludzkość. Nie polecam.

Agata

Polecam zakupy Sucha 47 Pogoń bardzo miła obsługa sklep czysty zawsze pełne pułki niczego nie brakuje atutem jest parking

@Agata

No brzmi zachęcająco... A pracownicy często się zmieniają czy stała załoga jest?

Agata
@Anna

Stała załoga bardzo miłe panie

@Agata

A tak właściwie to pamiętasz może od ilu lat już ta żabka jest otwarta? Bo zastanawiam się nad nią pod kątem tej franczyzy co się na to bierze, żeby sklepik postawić.

Franc Nowy wpis
@Agata

A Ty lepiej idź do szkoły tam jest w okolicy to nie będziesz błędów ortograficznych robić..(usunięte przez administratora)

SP

Bardzo niemiła obsługa w osobie właścicielki. A powiedziawszy, że to klient ma mieć odliczona gotowkę kobieta przeszła samą siebie. Zdecydowanie nie polecam robienia tam zakupów. Że przy takiej konkurencji stać kobietę na takie zagrywki‽ Mnie tam już na pewno nie zobacza

@SP

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że powiedziała Ci prawdę? Oni nie mają obowiązku mieć Ci jak wydać - taka ciekawostka. ;p A do innej żabki pójdziesz normalnie?

Zorro Nowy wpis
@SP

No niestety dla niemiłych klientów każdy powinien być niemiły. Są teraz alternatywne rozwiązania płatności kartą,blikem itp.Ale jak komornik ściga to nic nie ma .A kiedyś i tak dorwie. Ktoś Ci wyczaruje ciemnoto drobne! Skąd się biorą takie ciemne dinizaury.

Franc Nowy wpis
@SP

Mieszkam w Norwegii na stałe u byłem świadkiem tej albo podobnej sytuacji. Klient chamk nie z tej ziemi rano niedziela produkt za 2 zeta A ten daje 100 Pani grzecznie mówi że nie ma wydać a tu wiązka niecenzurowanych słów. Czlowieku myl trochę bo chyba masz po to ten chamski garnek na karku. Taki prymityw nie powinien być wpuszczony do sklepu. Zapity ryj z kacem.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Żabka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Mikołaj

Jeden z klientów napisał że w Żabce pracują studenci. To dobrze się składa bo jestem studentem i szukam czegoś aby sobie dorobić. Czy Żabka ma jakieś specjalne wymagania dla studentów czy wystarczy tylko chęć do pracy?

Żabka Sosnowiec Małachowskiego: albo mili studenci obsługują albo... chamskie niewykształcone siksy lub chamskie stare babiszcza. Zdarzają się sytuacje (częste) nieprawidłowego podliczania artykułów, bo albo ten sam produkt został skasowany ponownie (bo mało miejsca na ladzie), albo Pani kasuje banany (których nie ma w zakupach), albo ceny są inne na towarach, a inne podczas skanowania, o czym klient przekona się czasem dopiero po wyjściu, gdy będzie sprawdzał rachunek. Ale to wszystko może się przecież zdarzyć w każdym sklepie. Tylko, że w żabce na Małachowskiego, w Sosnowcu jest to nagminne i obsługa nie przeprasza, tylko ma pretensje do klienta (ta chamska obsługa , której jest większość, bo mili, inteligentni ludzie stamtąd szybko uciekają). Niestety po roku kupowania w tym sklepie, wniosek jest taki, że nie będę tam chodzić, chyba, że z dyktafonem, bo chyba nikt nie uwierzy co ja tam usłyszałam od chamskiej obsługi, gdy broniłam swoich praw konsumenckich, gdy naliczono mi niewłaściwe ceny, na przykład. Niestety żabka ta bazuje na klientach - frajerach, którzy nie sprawdzają rachunku, a także na okolicznej patologicznej klienteli z bramy obok, która kupuje wyłącznie alkohol. Przykre, bo są żabki takie jak ta na Klimontowskiej w Sosnowcu, gdzie przyjemnie wejść, obsługa z Tobą rozmawia i jest po prostu normalnie.

Czy w żabce dostaje się umowę o prace?

ANKA

Przydatny osiedlowy sklep ,duzo ludzi tu kupuje ,osiedlle patologiczne wspolczuje ekspedienka ,,klent kupuje tanie piwo i setke a chce sie czuc jak Krol ,,ot i Polska ,,wspolczuje

Go sc

Bardzo nie miła obsługa zachowanie do klientów brak słów.Pani właścicielka minęła się z powołaniem chamska beszczelna nie miła do klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Żabka?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka?

Żabka