MAXI PIZZA

Sosnowiec

Opinie o MAXI PIZZA

zamawiający regularnie prawie

Witam, Pomijam fakt jakości, ilości itp - jest o.k. Nie rozumiem natomiast, czemu pizza zamówiona na firmę nie jest przyjmowana przez odbiorcę zamówienia - z informacją, że ....Ja Panu nie przyjmę zamówienia. Czy to, że mam firmę zarejestrowaną na adres domowy ...i ciężko pracuję w tym czasie dyskwalifikuje mnie do skorzystania z w/w promocji?. Trochę to nie fair. Aaaaa ceny na www są fajne ....pani natomiast z urzędu dała mi 15% rabatu - dziwne - z rabatem zapłaciłem więcej.

Zostaw opinię o MAXI PIZZA - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAXI PIZZA