Opinie o MAXI PIZZA w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MAXI PIZZA, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MAXI PIZZA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAXI PIZZA w Sosnowiec

gosc Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam tą restaurację ! Ne kompetentna obsługa ! Hałaśliwa nie doświadczona załoga na zapleczu ! Brud na stolikach jak i wkoło stolików ! Strach siedzieć i konsumować, ponieważ siedzą tam jakieś 'typy' pijący alkohol z pod stolika ! Zaczepiają klientów ! Zastraszają ! Byliśmy tam raz i więcej tam nie wrócimy ! Zdecydowanie nie polecam !

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zamawiający regularnie prawie

Witam, Pomijam fakt jakości, ilości itp - jest o.k. Nie rozumiem natomiast, czemu pizza zamówiona na firmę nie jest przyjmowana przez odbiorcę zamówienia - z informacją, że ....Ja Panu nie przyjmę zamówienia. Czy to, że mam firmę zarejestrowaną na adres domowy ...i ciężko pracuję w tym czasie dyskwalifikuje mnie do skorzystania z w/w promocji?. Trochę to nie fair. Aaaaa ceny na www są fajne ....pani natomiast z urzędu dała mi 15% rabatu - dziwne - z rabatem zapłaciłem więcej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o MAXI PIZZA - Sosnowiec

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
MAXI PIZZA