P.H.U. JOYS WIESŁAW ZIĘCINA

Siemianowice Śląskie

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

P.H.U. JOYS WIESŁAW ZIĘCINA
3 11 6 1

Opinie o P.H.U. JOYS WIESŁAW ZIĘCINA

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Alicja

@Kaśka piszesz, że firma nie traktuje odpowiednio swoich pracowników. Dlaczego tak uważasz? Czy spotkała Cię jakaś mniej przyjemna sytuacja? O jakim traktowaniu wspominasz?

anonim

(usunięte przez administratora)

sznycel

Jeszcze niedawno nie słyszałem zbyt wiele na temat tej firmy. Jednak ostatnio poznałem gościa który tu pracuje i polecał firmę. Mówił , że jak będzie opcja to , żeby śmiało aplikować do nich . Chociaż brak strony interenetowej w tych czasach to trochę żal..

grzesiu90

jakiś czas temu jeden z użytkowników pisał tutaj na forum że w P.H.U. JOYS WIESŁAW ZIĘCINA pracownicy są poniewierani... to dość ostre oskarżenie i jako osoba poszukujące obecnie w tej firmie nie mogę przejść obok niego obojętnie. czy rzeczywiście takie zjawisko występuje i czy ktoś może podać jakieś konkretne przykłady?

Kaśka

nie ma co liczyć ani na zarobki ani nawet na ludzkie traktowanie. Pracowałam kilka miesięcy i nie polecam. poza tym teraz właścicielką jest jego cizia i każde mówi co innego(na temat zarobków i zadań w pracy). jeśli nie chcecie zajadać się tabletkami na uspokojenie to radzę omijać to miejsce szerokim łukiem. widziałam jak "szefostwo" traktuje klientów i personel.

Ola

Dziewczyny tam ppracujące bardzo mało kompetentne. Szczególnie na recepcji

anonim

Nie radzilabym tej pracy... Pracownicy są poniewierani, zarobki słabe i do tego tylko umowa zlecenie... Nie polecam nikomu! Szanujcie sie ludzie

anonim

ma salon w siemianowicach na damrota i tam tez przebywa

anonim

nie polecam salonu Joys w Siemianowicach Śląskich. Zmieniają sie tam fryzjerki,a pozatym niby salon renomowany jak to mówią,a mają najtańsze kosmetyki a cenny nie sa niskie,więc sami nie mają pojęcia o dobrych salonach renomowanych.Byłam tam klientką ale już tam nie chodzę ceny ciągle inne,farby beznadziejne i nie ma już tam mojej fryzjerki. NIE POLECAM.

anonim

Nie polecam tego człowieka.Z tym człowiekiem nie idzie pracować,kiedyś zapłaci za swoje czynny i zycze mu jak najgorzej.

anonim

Nie polecam salonu Joys w Siemianowicach Śląskich. Właściciel tego salonu odnosi sie do swoich pracownic masakrycznie. Ceny non stop inne.

diobeł

Nie polecam ... Właściciel [usunięte przez administratora]. to człowiek nieodpowiedzialny i naciągacz ... Prowadził złom i pracowałem u niego ...

Zostaw opinię o P.H.U. JOYS WIESŁAW ZIĘCINA - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. JOYS WIESŁAW ZIĘCINA