Opinie o Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń w Jaworzno

Problemy skarbowe pracodawcy nie mają raczej stosunku co do samej pracy w firmie o ile nie ma problemu z płatnościami. Znalazłam ofertę jako pomoc kuchenna. Praca podobno z możliwością zakwaterowania. Jeżeli ktoś nie chce ponieważ ma blisko to stawki wtedy są większe? Ile tak realnie mogłabym zarobić? Z pomocy na normalnego kucharza można awansować?

Pracownik Nowy wpis

Kierownictwo to banda a raczej para (usunięte przez administratora) brak szacunku dla pracownika. Nie polecam pracy w tym miejscu chyba że lubicie bym niewolnikami

Czy firma Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Właściciel tnie koszty . Ma problemy skarbowe ( wyłudzał VAT)

Kiedyś szło jeszcze zarobić ale teraz panuje w pracy nerwówka . Właściciel oszczędza na wszystkim ponieważ wyłudzał VAT i ma problemy skarbowe

@Anna

Te problemy to tylko z tytułu tego vatu czy coś jeszcze jest nie tak?

Mirella
@Anna

Hahaha ale głupoty piszesz kobieto ...problemy a kto ich nie ma w dzisiejszych czasach z czym kolwiek ... A z tym "oszczędza" mam z Ciebie ubaw ...???????????? Dawał i daje dalej zarobić (usunięte przez administratora)

Effka

Nie

Elżbieta Nowy wpis
@Effka

A dokładnie jaka jest różnica w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn na tym samym stanowisku? Duża? Może powiesz coś więcej np jakie umowy preferuje firma?

Effka Nowy wpis

Kliencie, chcesz być szanowany? Omijaj to miejsce szerokim łukiem.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kucharz i pomoc kuchenna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lenox

Niby to karczma ale więcej pralnia faktur €€€ masz dodatkowe koszty na firmie - Robson kupi wszystko i przemieli

@Lenox

No nie brzmi to dobrze ale ciekawa jestem w jaki sposób chcesz udowodnić, że jakieś takie zachowania się tu odbywają. Bo łatwo anonimowo napisać ale uargumentować już ciężej?

Zbyszek

Dzisiaj niedziela a o godzinie 16'30 placek ziemniaczany miałem czekać 1'30 minut bardzo dziękuję nie skorzystałem

@Zbyszek

Ok, faktycznie odrobinę za długo, ale chociaż byś miał pewność, że będzie świeży. Może składników nie mieli i trzeba byłoby iść kupić?

Justyna

Jedzenie smaczne ale czuć brud w restauracji. Rece się lepią do stołow. Jesli chodzi o jedzenie pyszne duzo niedrogo. Smacznie.

@Justyna

Trudno się z Tobą nie zgodzić, ciężko jeść w takich warunkach. Dobrze, że polecasz, ale zwróciłbym uwagę obsłudze co do czystości, w końcu przygotowuje się tam jedzenie ...

Kinga
@Michał

Nie zgodzę się z wypowiedziami ...jest czysto,kącik dla dzieci idealny,sala jest po remoncie jak można zauważyć .... Stoliki przecierane na bieżąco...nowy wystrój,dodatkowe oświetlenie , jest poprostu ładnie i schludnie...plus plac zabaw,altanka.. Każdy narzeka a wraca tam jak bumerang. Porcje duże i smaczne.Obiady dnia również w normalnej cenie .Jak zresztą ktoś tu zauważył można brać porcje na pół a jak bierzesz całą resztę można zapakować na wynos.Ludzie robią problem z czegoś co tak naprawdę jest prostym rozwiazaniem.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ❤️

Izabela

Może ktoś z aktualnych pracowników Borowej Chaty wypowie się jeszcze o pracy w karczmie? Jakie macie doświadczenia? :) Na jakich umowach się tutaj pracuje (kelnerka)? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie? Po jakim czasie obowiązuje umowa na czas nieokreślony?

Jak długo trwa proces awansu w Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń?

Johny

Proces czego? W tym (usunięte przez administratora) nie ma czegoś takiego jak awans

Izabela
@Johny

Hej, skoro w Borowej Chacie nie ma awansu, to jak jest z podwyżkami pensji? Czy na nie można liczyć? Jak trzeba na nie zapracować i o ile może wtedy wzrosnąć nam wynagrodzenie?

Dominika

Szkoda, że tylko klienci piszą. Czy ktoś z pracowników mógłby napisać jak się pracuje?

gość

Jedzenie smaczne ale porcje są bardzo przesadzone. Owszem odpowiednie do ceny ale całą porcje może chyba zjeść tylko potężny mężczyzna po ciężkiej pracy fizycznej. Z tego powodu jeżeli korzystam to tylko przy dowozie, wtedy jeden obiad jest na dwie osoby. W restauracji szkoda pieniędzy na dania na dwie osoby i zostawienie połowy porcji. Obsługa jest nie najlepsza. Długo się czeka na obsługę a gość jest zbędny. Ogólnie rzecz biorąc polecam jedzenie jeżeli masz meeega duży apetyt.

Kamil
@gość

To należy zamówić pół porcji, albo jedną i np. dwa talerze i po problemie, większość ludzi je "normalnie" czyli sporo.

Klient

Nie raz zamawiałem pizzę z borowej chaty i nigdy nie było problemu, zawsze była idealnie dopieczona do dzisiaj... gdy otrzymałem pizzę mokrą na surowym cieście (normalnie mokre surowe ciasto do pizzy) postanowiłem połowę zareklamować gdyż dopiero wtedy zwróciłem na to uwagę (wiadomo byłem głodny). Kierowca zabrał pizzę spowrotem na reklamację. Otrzymałem po jakimś czasie odpowiedź że reklamacja została odrzucona bo gdyby była surowa nie zjadłbym ani kawałka. Gdy zapytałem o ciastko które akurat dzisiaj było surowe a za każdym razem zamawiam taka samą pizzę pani mi odpowiedziała że pieczarki puściły soki i dlatego jest mokra, czyli jeśli upieczone ciasto polejemy wodą według Pani normalne jest to że zrobi się mocna papka (gdyby to był pomidor to jeszcze rozumiem). Temat się zakończył. Po ponad pół godziny zadzwoniłem zapytać kiedy pizza zostanie mi zwrócona to zostałem poinformowany ze zareklamowałem wiec jest już w śmietniku i że nie będzie Pani ze mną dyskutować na ten temat. SAM BYŁEM PIZZERMANEM I PIERWSZY RAZ SIĘ SPOTYKAM Z CZYMŚ TAKIM JAKIEŚ BAJKI O PUSZCZANIU SOKU Z PIECZAREK DLATEGO Z CIASTA ZROBIŁA SIĘ PAPKA BO JAK JEST DOBRZE WYPIECZONE NIC TAKIEGO NIE MA PRAWA ZAISTNIEĆ, POZA TYM NIE RAZ U NICH ZAMAWIAŁEM I JAKOŚ NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA NAWET W MAŁYM STOPNIU ZAPŁACIŁEM ZA PIZZĘ KTÓREJ CZĘŚĆ ZOSTAŁA WYRZUCONA PONIEWAŻ JĄ ZAREKLAMOWAŁEM PRZECIEŻ TO JEST JASNE ŻE PRZY REKLAMACJI CZEGOKOLWIEK I ODRZUCENIU JEJ, WIĘCEJ TEJ RZECZY NIE ZOBACZYMY PROSTE... BRAK SŁÓW NA JAKOŚĆ OBSŁUGI I PODEJŚCIE DO KLIENTA... ŻENADA PO PROSTU...... Moje sugestie dla Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń: Nie raz zamawiałem pizzę z borowej chaty i nigdy nie było problemu, zawsze była idealnie dopieczona do dzisiaj... gdy otrzymałem pizzę mokrą na surowym cieście (normalnie mokre surowe ciasto do pizzy) postanowiłem połowę zareklamować gdyż dopiero wtedy zwróciłem na to uwagę (wiadomo byłem głodny). Kierowca zabrał pizzę spowrotem na reklamację. Otrzymałem po jakimś czasie odpowiedź że reklamacja została odrzucona bo gdyby była surowa nie zjadłbym ani kawałka. Gdy zapytałem o ciastko które akurat dzisiaj było surowe a za każdym razem zamawiam taka samą pizzę pani mi odpowiedziała że pieczarki puściły soki i dlatego jest mokra, czyli jeśli upieczone ciasto polejemy wodą według Pani normalne jest to że zrobi się mocna papka (gdyby to był pomidor to jeszcze rozumiem). Temat się zakończył. Po ponad pół godziny zadzwoniłem zapytać kiedy pizza zostanie mi zwrócona to zostałem poinformowany ze zareklamowałem wiec jest już w śmietniku i że nie będzie Pani ze mną dyskutować na ten temat. SAM BYŁEM PIZZERMANEM I PIERWSZY RAZ SIĘ SPOTYKAM Z CZYMŚ TAKIM JAKIEŚ BAJKI O PUSZCZANIU SOKU Z PIECZAREK DLATEGO Z CIASTA ZROBIŁA SIĘ PAPKA BO JAK JEST DOBRZE WYPIECZONE NIC TAKIEGO NIE MA PRAWA ZAISTNIEĆ, POZA TYM NIE RAZ U NICH ZAMAWIAŁEM I JAKOŚ NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA NAWET W MAŁYM STOPNIU ZAPŁACIŁEM ZA PIZZĘ KTÓREJ CZĘŚĆ ZOSTAŁA WYRZUCONA PONIEWAŻ JĄ ZAREKLAMOWAŁEM PRZECIEŻ TO JEST JASNE ŻE PRZY REKLAMACJI CZEGOKOLWIEK I ODRZUCENIU JEJ, WIĘCEJ TEJ RZECZY NIE ZOBACZYMY PROSTE... BRAK SŁÓW NA JAKOŚĆ OBSŁUGI I PODEJŚCIE DO KLIENTA... ŻENADA PO PROSTU...... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie raz zamawiałem pizzę z borowej chaty i nigdy nie było problemu, zawsze była idealnie dopieczona do dzisiaj... gdy otrzymałem pizzę mokrą na surowym cieście (normalnie mokre surowe ciasto do pizzy) postanowiłem połowę zareklamować gdyż dopiero wtedy zwróciłem na to uwagę (wiadomo byłem głodny). Kierowca zabrał pizzę spowrotem na reklamację. Otrzymałem po jakimś czasie odpowiedź że reklamacja została odrzucona bo gdyby była surowa nie zjadłbym ani kawałka. Gdy zapytałem o ciastko które akurat dzisiaj było surowe a za każdym razem zamawiam taka samą pizzę pani mi odpowiedziała że pieczarki puściły soki i dlatego jest mokra, czyli jeśli upieczone ciasto polejemy wodą według Pani normalne jest to że zrobi się mocna papka (gdyby to był pomidor to jeszcze rozumiem). Temat się zakończył. Po ponad pół godziny zadzwoniłem zapytać kiedy pizza zostanie mi zwrócona to zostałem poinformowany ze zareklamowałem wiec jest już w śmietniku i że nie będzie Pani ze mną dyskutować na ten temat. SAM BYŁEM PIZZERMANEM I PIERWSZY RAZ SIĘ SPOTYKAM Z CZYMŚ TAKIM JAKIEŚ BAJKI O PUSZCZANIU SOKU Z PIECZAREK DLATEGO Z CIASTA ZROBIŁA SIĘ PAPKA BO JAK JEST DOBRZE WYPIECZONE NIC TAKIEGO NIE MA PRAWA ZAISTNIEĆ, POZA TYM NIE RAZ U NICH ZAMAWIAŁEM I JAKOŚ NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA NAWET W MAŁYM STOPNIU ZAPŁACIŁEM ZA PIZZĘ KTÓREJ CZĘŚĆ ZOSTAŁA WYRZUCONA PONIEWAŻ JĄ ZAREKLAMOWAŁEM PRZECIEŻ TO JEST JASNE ŻE PRZY REKLAMACJI CZEGOKOLWIEK I ODRZUCENIU JEJ, WIĘCEJ TEJ RZECZY NIE ZOBACZYMY PROSTE... BRAK SŁÓW NA JAKOŚĆ OBSŁUGI I PODEJŚCIE DO KLIENTA... ŻENADA PO PROSTU......

Barbara i andrzej

Spoko jedzenie bardzo dobre kapusniak pierwsza klasa obsługa bardzo mila

mauriss

Pierwszy raz w Borowej Chacie byłem ok 5 lat temu i do dzisiejszego dnia nic się nie zmieniło.Gdy chce się porozmawiać z właścicielem posyła personel czy to do reklamacji czy do omówienia warunków umowy.To żenujące że czai się gdzieś po zakamarkach obiektu i niema odwagi zmierzyć się z własnym brakiem profesjonalizmu.Jedzenie pozostawia bardzo wiele do życzenia.Obsługa nie wykwalifikowana(chyba gdzieś z łapanki)bezczelna i kłamliwa.Poza tym kurz wszędzie plus pajęczyny.Zadziwia mnie fakt,że jeszcze nikt z sanepidu nie był z wizytą w Borowej Chacie.Może się tam stołują za free? Moje sugestie dla Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń: Panie Robercie może warto zaprosić do Borowej Chaty Panią Magdę Gessler.Może wtedy spostrzegłby Pan mankamenty i brak profesjonalizmu w Pana Chacie.Pewnie powie Pan że na brak klientów nie narzeka , ale proszę zauważyć że w Jaworznie niema takich obszernych lokali więc i niema konkurencji.Klient z braku laku weźmie i kit. Pozdrawiam i życzę więcej odwagi i empatii w stosunku do klienta,bo to on Pana utrzymuje.

Byłem 08.08.2018, ale po zjedzeniu tego dnia żurku mało nie zwymiotowlem kwaśny był ale od połowy taki kwas że się nie dało jakby tam ktoś wsypal ze dwie torebki kwasu cytrynowego i kiedyś jeszcze pizza prze niemiła sosy popsute zalatywaly plastikiem. Nigdy tam nie wrócę i nikomu nie polecam bo można się otruc. Pani kelnerka mówi cytuję , u nas taki kwaśny ' po czym uciekła.

Kingusia

Odradzam tą karczme,beszczelny właściciel ,zero szacunku do klienta i pracowników,już go widziałam z podbitym okiem,więc coś musi być na rzeczy.Wziąż sie podobno za zatrudnianie spawaczy,monterów i nimi tez pomiata,pluje im po prostu w twarz wiem bo mam kolege ktory u niego pracował.A na jedzeniu oszczedza jak tylko sie da.

Mittu
@Kingusia

Potwierdzam. Właściciel do odstrzału. PIP powinien się nim zająć. Tylko dla wielbicieli pomiatania i wyzwisk.

Jedzenie ok, ale czas oczekiwania tragiczny. Czas oczekiwania na kotleta z frytkami, to ~1,5 godziny. Skoro sobie weekendy nie radzą z zamówieniami, to powinni sobie zatrudnić więcej kucharzy.

Waldi

Podpowiedzcie jak sie pracuje w karczmie? Szkoda, że tylko klienci piszą

katinka 451

Miałam przyjemność tam być kilkakrotnie ale ta karczma powinna nosić nazwę FITNESS SZOK BOROWA CHATA ponieważ czas oczekiwania to porażka :( na sam rachunek czekałam około pół godz. Jest ktoś chętny to radzę przyjechać po obfitym śniadaniu żeby doczekać się na obiad :) Jedzenie nie mają złe tylko zamawiając schab szefa to są tam surowe pieczarki i nie polecam, Porcje są duże więc trzeba resztę zapakować w pojemnik i brać do domu ( pojemniki dają za darmo )

Zniesmaczona klientka

Jedzenie tragedia. Obsługa taka sobie. To w skrócie a teraz: -Długi czas oczekiwania (godzina spokojnie na talerz zupy…), -Kelnerki starające się ukryć zagubienie i roztargnienie uśmiechając się przepraszająco, -Jedzenie paskudne, co zamierzam wytłumaczyć: Pora obiadowa, więc postanowiliśmy zamówić dania obiadowe (ja i rodzina). Tradycyjnie poprosiliśmy o pomidorową. Był to jak wiadomo rosół (to podstawa pomidorówki) w którym ktoś chyba rozpuścił resztkę przecieru pomidorowego i to wszystko. Kwaśne tak, że zgagę dostaję na samą myśl. Schabowy przeciętny. Człowiek głodny zje ale bez zachwytu. Ziemniaczki… kiepsko „rozmrożone” bo zamiast pieczone były jak „parzone”. Zestaw surówek pokaźne, ładnie wyglądający ale zjeść można było jedną ewentualnie dwie. Marchewkowa jak ze stęchłej marchewki a chyba porowa jakby w ogóle zepsuta- sam kwas. Mizeria to była tylko wypisana w menu, bo to co przynieśli wyglądało jak oklapnięte ogórki zalane spienionym mlekiem (musiało po prostu długo stać, potrzepali i dali kolejnemu klientowi). Zasmażana kapusta dobra gdy ktoś ma zatwardzenie! Nie zdąży się dojeść a już trzeba biec. Placki po zbójnicku- moje ulubione danie- najgorsze jakie jadłam! Mięso twarde a placki rozpaćkane jakby nie dosmażone. Ale za to placki ziemniaczane solo tak spieczone że nie szło ugryźć. Moje dziecko prawie zęby połamało. I na koniec żeberka- nigdy więcej, spalone i podane tak aby spalonej części nie było widać. Z góry ok., a od dołu węgiel. Urażona szefowa/ kucharka (nie wiem) przyjęła zwrot ale zapłacić trzeba było. Może się obrażać, jej wola ale niech nie truje ludzi. Gorąco NIE POLECAM! Szkoda czasu i pieniędzy. (i żołądka)

Zostaw merytoryczną opinię o Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń - Jaworzno

• Jak się pracuje w Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń?

Zobacz opinie na temat firmy Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń?

Borowa Chata Karczma Robert Możdżeń
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Jeleńska 5
    43-600 Jaworzno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042