Piekarnia Adam Gonsior

Sosnowiec

Opinie o Piekarnia Adam Gonsior

monika32

Byłam odwiedziłam spróbowałam jest naprawde smacznie napewno tam wrócę

wiki28

świetne desery???????????? i pieczywo miejsce godne polecenia

Olivka

Wbrew opiniom innych wyroby z cukierni zmieniły sie niedopoznania nowe desery robią rewelację szwarcwaldzki pierwsze miejsce,kawowy dla wybranych malina inaczej to czysta poezja smaku polecam rzetelna i solidna firma pod wzgledem zamówień

Szukasz pracy?

szczęśliwa

Pracowałam tam, na szczęście krótko. Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywania obowiązków, niewłaściwe podejście do pracowników, wyzysk pracownika kosztem zdrowia na maxa. No cóż..sanepid najwidoczniej tam bywa rzadko-bród, smród, krętactwa. Wyroby dobre.

Waldek

Mają fantastyczne wyroby. Jeżdżę do nich po chleb z Dąbrowy Górniczej albo kupuję na targu w Dąbrowie.

piekarz

twoja opinia mnie trochę zszokowała pracuje tam od kilku lat i nie mogę tego potwierdzić

jacek

to jedna z najgorszych piekarni w sosnowcu płace głodowe praca po 12 godz kołchoz pierdolony a zona własciciela jest umysłowo chora warjatka mało powiedziane dziadostwo brud smród i ubóstwo

Zostaw opinię o Piekarnia Adam Gonsior - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Adam Gonsior