Błaszczyk Marek Marcato

Adres: Floriana 7, 40-286 Katowice

NIP: 6441273581 REGON: 241579140

Błaszczyk Marek Marcato

Opinie o Błaszczyk Marek Marcato

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Marcato Marek Błaszczyk?

kogo

Ja bym to inaczej ujął @anonim, o samą wypłatę walczyć nie trzeba, ale jeśli chcesz mieć podwyżkę to musisz już zawalczyć, bo istnieje możliwość aby ją dostać, musisz jednak wykazać się czymś więcej niż normalnie

jellvey

Po takim starcie, życzę Ci owocnej kariery w jakiejkolwiek firmie. O "wielkich korporacjach" nie wspominając. Na pewno łatwo Ci nie będzie :)

....

Powiedz po co piszesz takie bzdury i się użalasz nad sobą?

Ruda

Zgadzam się z poprzednimi opiniami... firma no name... kogucik... porażka na całej linii .. o wypłatę trzeba walczyc... nie ważne czy pracujesz tydzień czy miesiąc, czy sprzedajesz czy też nawet o sprzedawaniu nie myślisz...Dopytujesz co z kasą - opóźnienie.. Jeśli już doczekasz się wypłaty nie myśl nawet, że będzie to pełna kwota...Umowy bez tabel prowizyjnych...Szanowny Pan Prezes tylko snuję się po tym czymś na wzór call center i grozi zwolnieniami... Prace polecam ludziom lubiącym uderzać głową w mur...z rozpaczy...

Zostaw opinię o Błaszczyk Marek Marcato - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Błaszczyk Marek Marcato