POLMAR

Katowice

Opinie o POLMAR

były pracownik

fatalna atmosfera, słabe zarobki. po prostu pełny ( usunięte przez administratora )

Alek

Czy jeszcze nikt nie zauważył że tych firm o nazwie POLMAR jest sporo. ;) Na samej górze wpisy dotyczą Polmara który zajmował się czy też zajmuje sprzedażą internetu a znowuż inny Polmar zajmuje się klimatyzacjami itd itd . Wpiszcie w google to sami zobaczycie ile jest Polmarów z różnych branż .

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@bambi, a co pozytywnego możesz powiedzieć na temat POLMAR?

bambi

Z DALEKA OD NICH. NIE PŁACĄ NA CZAS i NIE WSZYSTKO. NIE PŁACĄ ZUS. TYLKO KŁAMSTWA I KŁAMSTWA

igorrro
użytkownik zarejestrowany

czyli szukają konkretnie, jednego specjalisty. Nie znam się na tym kompletnie, sądziłem, że trafię na inne ogłoszenia. Ciekawe jak taki spawacz może tutaj zarobić miesięcznie. Orientuje się ktoś w tym temacie?:)

KP

Drobna poprawka - firma POLMAR nie ma nic wspólnego ze sprzedażą telekomunikacji ani kamieniami. Firma zajmuje się serwisem i utrzymaniem technicznym obiektów. Firm POLMAR trochę na rynku jest , z różnymi skrótami przed i po słowie :)

Niestrodzona

Jeśli was to interesuje to firma POLMAR ogłasza nowe rekrutacje. Zajrzyjcie na forum i zobaczcie świeże stanowiska do wzięcia. Pozdrawiam PBM Polmar zatrudni spawaczy gazowych. Wymagania: aktualne uprawnienia 311, ( książeczka spawalnicza, IS, UDT) doświa... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5744378?keywords=&region=

elka

Mają parę projektów, i idzie się do czegoś przymilić w tym co sie czujesz, bez nerwów i stresu. Nad głową nikt nie stoi ale robić trzeba.

gosc

a jakie tam są projekty tylko sprzedażówka czy infolinia bądź utrzymanie też ??

ferdek

eno, fajny klimat w Polmarze ale Netia ma do bani oferte

byla pracownica

nudna robota, tylko dzwonić i dzwonić

Polecam, gdyby nie studia to pracowała bym dalej, nie ma problemu z kasą za swoją pracę, daja nawet zaliczki jak ktoś potrzebuje. Dobry dojazd, miły klimat. Szef dynamiczny i wesoły a jego dyrektor, czy tam "prawa ręka"(usunięte przez administratora) jest spoko ale trzeba umieć z nim rozmawiać bo na poczatku wydaje się być trudny.

pracowało sie tam

Zarobić idzie to fakt, atmosfera pozytywna ale wymagać wymagają lecz nie na siłę i rozmawiają z każdym indywidualnie naprawdę wspierają ale dyrektora administracyjnego p.(usunięte przez administratora) maja stanowczego. Ale ogolnie nie chodzi o pracę lecz o klientów do ktorych się dzwoni, są przejedzeni różnymi ofertami czy z TP, Netii, Dialogu tak że nie jest to lekki chleb jak kiedyś , parę lat temu gdzie niepozorna dziewczyna mogła zarobić w miesiącu nawet ponad 7 tysia, niestety nie już teraz, tak że nie dajcie się zwieść na wynagrodzenia w kilkutyśiecznych złotych. Powodzenia zyczę, ogólnie polecam bo jest tam spokój.

były pracownik

nie polecam ,

Sam

czy ktoś tam pracował ?

Zostaw opinię o POLMAR - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLMAR