4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 35 71 5 1

Opinie o Iwago Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Praca od zaraz ! Holandia!

Firma Iwago Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie ( będącą częścią międzynarodowego koncernu przemysłowego INDUTEC International Holding GmbH & Co. KG) poszukuje pracowników do swojego Zespołu na stanowisko:

Poszukujemy pracowników do pracy na terenie Holandii.

Rodzaj wykonywanej pracy:

• praca na produkcji,

Praca na produkcji:

• praca na stanowiskach produkcyjnych w fabryce samochodów oraz innych zakładach,

- umowę zlecenie
- wynagrodzenie w przedziale od 43,90 zł brutto za godz., uzależnione od kwalifikacji i rodzaju wykonywanej pracy,
- pokrycie kosztów transportu na miejsce pracy i z powrotem do siedziby spółki,
- pokrycie kosztów zakwaterowania,
- dodatkowe ubezpieczenie.

- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- dokładność, sumienność i rzetelność
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferta dla osób z całej Polski !!!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV lub kontakt telefoniczny: 513 272 220

adamek86

konstruktywna rozmowa kwalifikacyjna - fajna wiedza - pozytywne wrażenie / ale pracować i tam będzie trzeba ! Ale po wszystkich + i - ciesze się na Marzec 2020 a potem się okaże

Czy w Iwago Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Eks Nowy wpis
@Pytanie

W Iwago pracownicy nie mają (nie mogą mieć) problemów

Seba Nowy wpis
@Pytanie

A co to za pytanie. Ma Pan/Pani problem, to do Szefa z tym, a nie na go work

Present Nowy wpis
@Seba

czyli do kogo ? bo wygląda to zabawnie. szefów ci u nas w dostatek a szczegolnie tych na(usunięte przez administratora)

Teresa Nowy wpis
@Eks

Jak to 'nie mogą mieć' problemów? Co masz przez to na myśli?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Iwago Polska Sp. z o.o.?

Biuro1
@Pytanie

Witaj. Decyzja, po każdym z etapów rekrutacji zapada tak szybko jak to możliwe, zazwyczaj maksymalnie do dwóch tygodni. Podjęcie decyzji o zatrudnieniu, jest uwarunkowane wieloma czynnikami. Zawsze chcemy znaleźć najlepszych kandydatów tak aby dopasować ich osobowość i kompetencje do naszego zespołu, dlatego zdążają się procesy rekrutacyjne, kiedy potrzebujemy nieco więc czasu aby podjąć finalną decyzję. W takiej sytuacji staramy się na bieżąco informować kandydatów o statusie ich aplikacji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: biuro@iwago.pl

PanProfesor
@Biuro1

Wow. Firma która traktuje goworka jak facebooka. Szacun, Teraz to będzie strach opinię wystawić.

Zakazany Owoc
@PanProfesor

Sami sobie opinię wystawiają. Rośnie im wtefy liczba pozytywnych opinii

Użytkownicy czekają na odpowiedź 193 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Iwago Polska Sp. z o.o.?

Aktualność
Praca od zaraz ! Holandia!

Poszukujemy pracowników do pracy na terenie Holandii.

Rodzaj wykonywanej pracy:

- dodatkowe ubezpieczenie.

- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- dokładność, sumienność i rzetelność
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferta dla osób z całej Polski !!!

Aktualność
Praca od zaraz ! na terenie Niemiec !

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Iwago Polska Sp. z o.o.  (będącą częścią międzynarodowego koncernu przemysłowego INDUTEC International Holding GmbH & Co. KG ) poszukujemy pracowników do swojego Zespołu.

Praca na terenie Niemiec,

• praca w serwisie przemysłowym,

Zakres obowiązków:

• specjalistyczne oraz kompleksowe czyszczenie przemysłowe np. czyszczenie kotłów i elementów nawęglania w elektrowni,

• umowę zlecenie,

• wynagrodzenie w przedziale od 51,10 zł brutto za godzinę, uzależnione od kwalifikacji i stanowiska,

• pokrycie kosztów transportu na miejsce pracy i z powrotem do siedziby spółki,

• pokrycie kosztów zakwaterowania,

• dodatkowe ubezpieczenie,

Wymagania:

• mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego,

• mile widziane prawo jazdy kat. B,C

• dokładność , sumienność, rzetelność

• zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferta dla osób z całej Polski!!!
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.
kontakt telefoniczny pod nr 0 513 272 220.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

fajny szef

po rozmowie RESPEKT

Szanowni Państwo,

Witamy na oficjalnym profilu firmy IWAGO Polska Sp. z o.o. - międzynarodowego dostawcy profesjonalnych usług czyszczenia przemysłowego
Oficjalny profil naszej firmy w serwisie GoWork został stworzony z myślą o transparentnej komunikacji z osobami zainteresowanymi naszą firmą oraz aktualnymi warunkami zatrudnienia. Mamy nadzieję być pomocni w zdobyciu przez Państwa niezbędnych informacji.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych, do odwiedzania i dzielenia się opinią.
Zespół IWAGO Polska
C-P

Dziękuje za umowę...

adamek86

Misiek
@adamek86

I co zapał minął?

Client

Kolesiostwo, atmosfera ciężka, najbliższe otoczenie szefa zmanierowanie, opryskliwe i niemiłe. Zdecydowanie nie polecam.

sąsiedzi
@Client

matko nie kalecz tego ciężkiego języka... atmosfera była ciężka jak nie pracowałeś!!! Niewiem jak szef ale reszta pasi :-)

Misiu
@sąsiedzi

No w tym otoczeniu to PRAWIE sama rodzina

pracodawcy
@Misiu

A ciebie tam nie ma :-), boli?

Jak się pracuje z ludźmi z Iwago Polska Sp. z o.o.?

Hmm?
@Pytanie

Kto zadaje takie pytanie żeby poznać firmę? Ludzie wszędzie są tacy sami. Jedni ci spasują a inni nie. Pracować trzeba z jednymi i z drugimi. Na tym to polega, albo?

chwyć sie roboty...
@Pytanie

jak by nie taki Brygadzista co nic nie robi i symuluje, ekipa dobra, kasa pasi - jasne Mogłoby być lepiej... ale zawsze tez gorzej !

Łysy
@Pytanie

Szkoda gadać. Na serwisie w PL w ciągu roku zmieniło się 90% ekipy. I masa "kolegów" z wschodu.

Ola
@Łysy

tak szkoda gadać... tylko z tego co wiem nie tylko w Mikołowie se pracuje - dlatego te 90 % to chyba sobie @Łysy tak porostu rzuciłeś na Forum, do tego,ci co odeszli to wszyscy z konkurencji ?! widać było jak pracowali i co umieli - wiedz lepiej ze co rok zostanie mniejsza a dobra ekipa niż duża ekipa kapusow / samochwalczy co już to nie robili a ani buta sobie nie umieją zawiązać :-)

@Ola

Dziewczyny z biura które sie pozwalnialy tez w konkurencji pracowały? Tam tez fajna rotacja jest, ciekawe dlaczego? (usunięte przez administratora)Po prostu jest chora atmosfera, najlepszym przykładem sa takie wydarzenia jak wigilia pracownicza na którą fizycznych pracowników sie nie zaprasza, bo uwazani sa za hołotę, oczywiście oprocz brygadzistów.

@Hehe

Dobrze, że już nie ma tych biednych, pokrzywdzonych, zmobbingowanych - udawających, że pracują osób- bo w końcu firma zaczęła funkcjonować ;)

@@Hehe

Idziecie w zaparte, a prawda jest taka, ze co rusz się ktoś zwalnia, bo do takiego stanu doprowadza (usunięte przez administratora)albo go zwalniacie, bo zawsze coś sie nie podoba, bo chciał podwyżkę, czy też odłożył coś w inne miejsce i afere kręcicie. Ta firma nigdy nie zacznie funkcjonować, nie wymyslajce, z ilu zakładów was jeszcze wyrzucic trzeba żeby doszło do was ze jestwscie ciency nawet w myciu scierą. Zawsze wielkie plany tylko coś z realizacją cienko, ale luz zwalcie na pracowników

Hehe

No i tu się mylisz bo dalej tu robię tylko nie na polske. Tak właśnie wygląda firma, na domyslach działa

dobrze ci :-)
@Hehe

@Hehe - fajnie ze robisz - to po co tam robisz jak jest takkkkk źle? Dobrze ze cię nie zwolnili bo sobie trochę jeszcze po nażekasz - a prawda jest taka ze zazdrość byłą i będzie - a ty masz z tego Dużo- nie martw sie - bez ciebie sobie firma poradzi ! a jak nie - to napewno ty ją nie uratujesz!!!

@dobrze ci :-)

A no oczywiście, pośmieje się, poobijam, wy mi zapłacicie i bedzie okej. A ponarzekać sobie mogę i pisać na wasz temat również mogę. Co do tego że firma sobie ma nie radzić, to mam nadzieje ze juz niedługo :D

HaHa
@Hehe

Nie martw się "hehe" o Firmę i dziewczyny (dają sobie w życiu radę), a ty zajmij się pracą, bo na tym pisaniu kiepsko wyjdziesz

Tiktok

Skabo płacą

TIKTAK
@Tiktok

tak słabo - masz racie - jak sie nie ma doświadczenia - brak kwalifikacji - lub jest sie na słabszym ogniwem i do tego nie wie jak wygląda (usunięte przez administratora) w REALu to i tak minimalne jest za Dużo! Nie martw sie - są firmy co biorą wszystko... i wszystkich ...

Tiktok
@TIKTAK

Taki właśnie wasz obraz, nie potraficie przyjąć krytyki i odpowiadacie na nią atakiem wyzywając ludzi (których nie znacie, nie wiecie kto pisze) od słabych ogniw, (usunięte przez administratora) ludzi bez kwalifikacji, nierobow. Jesteście żałosna firmą. Skoro tak dużo u was takich ludzi to znaczy, że wy jesteście tą firmą która bierze wszystko i wszystkich.

Tiak tak- a raczej coś nie tak
@Tiktok

B... znajdź sobie pracę i przestań męczyć

Radek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 331 dni.

A czy ten babo chłop ;) co jezdzil na motorze jeszcze pracuje?

Jak wygląda podstawa w Iwago Polska Sp. z o.o.?

Jasiek
@Pytanie

Podstawa wygląda zza rogu.

Krakus 1997

nowe technologie! nowe możliwości ! Szacunek do tego co sie robi - jak sie robi! kto pisze ze cos tam nie na temat to chyba nie zna firmy lub pracował / był pare godzin :-) ma to sen co sie dzieje lub nie zawsze wiem co ten prezes robi ale wiem ze na czas jest kasa i pewna prace!!!

Serdeczna

Pracowałem w październiku jedenaście dni dzisiaj jest 15 listopada godzina 18 ta i dalej nie ma wypłaty oszukują i okradają ludzi nie podejmujcie tam pracy bo ta firma to sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ale ja nie daruje im tego sąd pracy czeka na takich złodzieju i oszustów a paski jak są z wypłaty to są miejsca powyczynane żeby się nikt nie domyślił co potrącają

Miasto widzi wszystko
@Serdeczna

@Serdeczna - Masz łeb jak sklep tylko puste półki, aż strach się bać ... Gdyby głupota bolała...

XXX
 Rekomendacja

To zależy od pracownika. Jest możliwość od razu zawrzeć umowę o pracę, nie tylko zlecenie. Firma stabilna, dobra atmosfera. Wynagrodzenie w terminie. Pieniądze wyłożone przez pracownika na naprawy, paliwa, itp. zwracane należycie. Polecam pracę.

Agata
@XXX

To fajnie, że jest umowa o pracę, na tym mi właśnie zależy. A na jaki okres ta umowa? Jak możesz, to napisz jeszcze, czy Iwago oferuje jakieś benefity. Dzięki.

Jasiek
@Agata

Dobra atmosfera? - ciekawe gdzie...

DW

to dlaczego pracujecie w IWAGO jak wam źle ? pracy mało dziś

Seba
@Jasiek

Tam gdzie ciebie nie ma

@on
Użytkownicy czekają na odpowiedź 579 dni.

Mozecie cos powiedzieć dostałem oferte od nich w Orzeszu na Hucie jak zarobki itp?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Iwago Polska Sp. z o.o.?

JohnnyBravo
@Pytanie

Czasem trzeba poczekać trochę, a czasem w czwartek rozmowa i w piątek wyjazd do pracy. Zależy od "sytuacji na rynku"

Marzena

Firma nierzetelna.. kłamstwo, kłamstwo powlekane oszustwem.Rekruterka z Mikołowa kłamie w żywe oczy w sprawie oferty pracy w Emden,,pracownik czyszczący,,Ludzie uciekajcie od takich firm!Tak Polskie firmy oszukują Polaków

Dawid
@Marzena

MARZENA - na jakiej postawie oszukują ? podpisałaś Umowę? Dostałaś wynagrodzenie ? może porostu brakło tobie kwalifikacji / znajomość języka i dlatego nie brano ciebie pod uwagę - ne sztuka jest pisać negatywne komentarze na Firmę w której się nie pracowało. Widocznie były osoby z doświadczeniem i praktyką które aplikowały... i pracują!

Sabi
@Marzena

Marzenko- kłamczuszko, podaj swoje prawdziwe imię. A poza tym, to nic się nie martw, w necie nic nie ginie!

Zostaw merytoryczną opinię o Iwago Polska Sp. z o.o. - Mikołów