maxi pizza

Katowice

Opinie o maxi pizza

Guurruuuu

Witam chciałem napisać ogólną opinie dla dostawców jak również pracowników kuchni o MAXI PIZZA W Katowicach obok Gliwickiej te komentarze które tu piszą pozytywne komentarze to nic innego jak kierownik Paweł to wypisuje proszę zwrócić uwagę na powtarzalność słów jak praca fajna ale ze względu na wyjazd ze względu na dojazd itp itp to ściema jest to pisze albo Paweł albo ktoś z firmy żeby zatuszować te złe komentarze praca na kuchni jest w większości dla ludzi młodych którzy są świeżo po gastronomii (usunięte przez administratora) tam jak mrówki jakby ktoś tak wszedł i zobaczył to nie jest praca... !!! to jest zapierdalańsko pot im po (usunięte przez administratora) leci wszystkim tam te rozwścieczone kierowniczki zmiany które mają po 20 parę lat są pełne energii wiecie jak to jest chcą się pokazać i w ogóle młode imprezowiczki papierosek na 5 minut i zapier..... dalej po nocach odbierają je chłopy wiecie idzie na imprezę po robobocie jakiś seks itp wypije piwko idzie spać i rano jest monter żeby znowu działać od 11:00 to jest dla ludzi którzy nie mają za bardzo co zrobić ze swoim życiem... wystarczy spojrzeć na marudę Pawła on żyje tą robotą to jest jego świat uczestniczyć w tym jebańsku w dzień w dzień.... tam masz gorszy dzień albo coś robisz wolniej to licz się z tym że dostaniesz zjebe na maksa.. Robert bardzo wporządku człowiek w porównaniu do Pawła częściej się uśmiecha i jest bardziej ludzki a Paweł to człowiek który nie powinien prowadzić interesu nie mam nic do niego osobiście ale ta praca zniszczy mu życie... pieniądze to nie wszystko pamiętajcie o tym.. jeśli chodzi o kierowców hmmm i tu jest duży problem dla tych którzy chcą jeździć liczcie się znowu z tym że albo pracujecie naprawdę całe dnie żeby zarobić...albo nie jeździcie.. grafik ustalany z tygodnia na tydzień możliwość dopasowania godzin ale raczej ustalają godziny wg siebie i ich zapotrzebowań przyjdziesz jeździć od rana to sie nastaw że bedziesz z jedną pizzą (usunięte przez administratora) na drugi koniec Katowic a jak przyjdzie weekend to roztrzepany Paweł (usunięte przez administratora) ci 3 termosy i szybko zadupiaj wlecisz do roboty i już kolejne dawaj dawaj szykujcie i ten rumor i ten zapierdol w weekend to sie nadaje żeby to nagrać i pokazywać w programach właśnie jaki jest wyzysk i zapierdalanie w pracy... tak na serio to szkoda samochodu no chyba że jeździcie jakimiś złomami... przygotujcie się na to że musicie stawać nielegalnie w różnych miejscach bo nie ma możliwości zaparkowania nie pozdrawiam jednego siwego (usunięte przez administratora) starego który już tam dość długi czas robi taki ciul co zawsze okularki na nosie trzymie jak liczy pieniądze dramat po prostu by się czasem ugryzł w język i myśli że jest wielki kozak to samo tyczy się Sławka jak dobrze pamiętam tak miał na imię chyba taki w dłuższych włosach hosse armando (usunięte przez administratora) ciągle poprawia te swoje pedalskie włosy kozak też jakby nie wiadomo co a jedna cepa na ryj i by leżał pod tym stolikiem... wielcy driverzy kierowcy od 7 boleści NIE POLECAM wam tam pracy serio jak chcecie życie spędzać w robocie to proszę bardzo wasz wybór..

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w maxi pizza?

Dominika

@michaelwidzę, że polecasz innym to miejsce pracy. Wspominasz, że system pracy jest do dogadania. Czy dobrze, że można mieć duży wpływ na swój grafik? Czy również jeśli chodzi o pracę na niepełny etat? Jest taka możliwość?

michael
@Dominika 04.10.2017 11:04

Dominika Ja początkowo byłem na pół etatu , weekendy oraz na tyg od 16. także mi to odpowiadało, potem się zwolniło miejsce na cały etat to wziołem, jak chciałem mieć 5 dni wolne pozamieniałam się z innymi a jeden dzień dali rade beze mnie.

michael

Witam osoby chcące podjąć tam prace w maxi pizzy w Kato. Miałem okazję tam pracować przez około dwa miechy jako pracownik kuchni, praca całkiem całkiem, nawet spoko , czasem luz, czasem jest co robić, ale uważam że jak idę do pracy to pracować a nie w telefon mam patrzeć. Płaca jak na Katowice to chyba jedna z lepszych, dodatkowo premie, system pracy do dogadania, Kadra zarządzająca to młodzi właściciele, kierownictwo całkiem. Ogólnie polecam to miejsce.....Czemu już tam nie pracuje, sprawy rodzinne zmusiły mnie do przeprowadzki do innego miejsca, i dojeżdżać 40 km to średnio.

Dominika

@wikipracowałeś jako dostawca, czy też na innym stanowisku w firmie? Piszesz, że jeszcze jesteś w trakcie nauki. Możesz powiedzieć coś o możliwości wpływu na grafik? Czy można tak go ustalić, by pogodzić studia z pracą?

wiki

Tak na serio to pracowałem tam 3 tygodnie, i stwierdziłem że praca nie dla mnie, ponieważ nie dorosłem aby pracować. Ogólnie atmosfera w pracy ok, czasem mniej roboty , czasem wiecej, ludzie spoko, młody szef bardzo wyrozumiały, zarobki spoko, bo za 3 tyg 2 tys to jest ok. No ale cóż skończę szkołe to może jeszcze tam wrócę jak mnie zechcą. P. S. Tak czytam wcześniejszą opinie na temat jakości pizz, gdzie jak gdzie ale Maxi Pizza robi z najlepszych produktów pizzę, ciasto zawsze na świeżo wyrabiane, składniki świeże, szefostwo na tym punkcie bardzo uczulone, i dba o to. Czasem kierowniczki mają swoje humory ale jak to kobiety. Ogólnie polecam

AntyMaxiPizza

przykro mi to pisać ale nie polecam tej pizzy kiedyś była dobra teraz sie zepsuła nigdy nie było tak ze ciasto robiło sie kruche i twarde jak sie chciało zjesc na zimno na nastepny dzien pizza juz przyjechała krucha i twarda czułem sie jakbym jadł suchary zmiencie to bo stracicie wszystko 2 rzecz skompicie składników na pizze pizza dracula 4 kawałki salami i 3 boczku i kilka szynki na 8 kawałków pizzy tą są jakieś jaja prosiłem do tej draculi pizze promocyjną małe to tam było jeszcze gorzej prawie pusta a sera to chyba w ogole nie bylo bo nic nie było czuc tylko spalony sos przejdzmy do sosów zamówiłem 3 czosnkowe i 1 pomidorowy dostałem sos ostry i 1 czosnkowy nie polecem dziękuje

Dominika

@Pracownik myślę, że Twój komentarz może być bardzo pomocny dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w maxi pizza. Mógłbyś napisać coś jeszcze o godzinach pracy? Czy jest możliwa praca w stałych godzinach? Jeśli nie, to jak duży wpływ może mieć pracownik na to jak wygląda grafik?

Jak każda praca i ta ma swoje wady i zalety. Zacznę od wypłat bo obojętnie na jakim stanowisku się jest, czy to dostawca czy na kuchni da się zarobić. Dostawcy może i robią dużo km ale wiąże się to z ilością kursów, za które mają płacone. Co do kuchni to czasem ma się dość, jak chyba wszędzie. Stawki są zróżnicowane w zależności od stażu pracy, ale nawet nowa osoba w normalnym trybie pracy jest w stanie zarobić ok 2000 przy 170 h pracy. Do tego praca 1/1 choć często wskakuje jeszcze jakiś dzień lub dwa, ale to i tak tylko pół miesiąca. Wystarczy pokazać że się chce, a nie stać i mieć wszystko gdzieś bo samo się nie zrobi i nie posprzata. Jeśli chodzi o ludzi to miła atmosfera, można się pośmiać i porozmawiać na wszystkie tematy. Kierowniczki zawsze pomocne, zresztą jak cała reszta. Wystarczy podejść i zapytać. A co do wcześniejszych komentarzy o zwolnieniach to jak ktoś nie przychodzi do pracy nawet o tym nie informując i to parę razy z rzędu albo dosyć często to co się dziwicie ze ktoś taki jest zwalniany?

Dominika

@rafalwidzę, że rzeczywiście odpowiadała Ci praca w maxi pizza skoro zamierzasz do niej wrócić. Co doradziłbyś osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy? Co według Ciebie powinny one wiedzieć?

Monika1976

Najlepsza pizzeria w woj. Śląskim !!!!!!!!!! Maxi Pizza !!!!!!!!!!!!! Niebo dla podniebienia i dla serca i umysłu !! Gratulacje dla Dyrekcji i Pracowników Maxi Pizza. POLECAM NA CAŁĄ POLSKĘ !!!!!!!!!! Gratulacje !!!!

rafal

Jak najbardziej polecam tą firmę, pracowałem jako kurier w Katowicach, i byłem bardzo zadowolony, miła atmosfera , dobre zarobki. kaska zawsze na czas. musiałem zrezygnować ze względu na szkołe. ale w wakacje ponownie bede tam jezdził

były pracownik

NIE POLECAM w szczególności dostawcą za kurs 4,5 zł a za godzinę pracy 4,8 zł a szef liczy że z napiwków kupisz sobie paliwo do samochodu , śmiech na sali , w miesiącu pokonuje się średnio 3000 - 5000 km czyli co 3 miesiące wymiana oleju , filtrów itp , zawieszenie wybite co pół roku , rozrusznik też co parę miesięcy , na prawdę nie warto , chyba że ktoś chce sobie zezłomować auto po pół roku .

sabi

Z chęcią polecam to miejsce i tego pracodawce, praca jak praca, fajna atmosfera , zarobki ok, zawsze przed czasem.szefostwo miłe, lecz ze względu na stan zdrowia musiałam zrobić sobie pauze

ola99

Polecam sobie to miejsce, mam miłe wspomnienia, fajna atmosfera mili szefowie, pieniądze zawsze na czas , premie na święta. Polecam i chętnie bym tam wróciła no ale córka się sama nie wychowa.

Jędruś

pracuje tam kilka lat i jak na polskie realia jest dobrze. Dla szefostwo wypłata rzecz święta i zawsze na czas a jak się pogada to i wcześniej. co do ludzi to jednych się mniej lubi drugich bardziej ale do pracy się przychodzi się zarabiać a nie przyjaciol szukać. Ja polecam

ewa

Skoro tak jest to dlaczego przychodzicie pracowac bez umowy? nie ma umowy nie pracuje i tyle i koniec narzekań.

ola

jo tam szczerze polecom, robiła tam 4 miesiące, ale nie miała jak dojeżdzać do rudy, nie miałam auta, a komunikacji nie było. atmosfera fajna , młoda ekipa kierownictwo zawsze pomocne. pensja zawsze na czas. czasem tam przyjeźdzom na pizze. dziwiom mnie niektóre opinie, bo tacy co tam piszą to mam wrażenie że nie pracowali tam, tym bardziej lopez który jeździ w kfc. gruby obleśny

Rafal

Zarobki srednie a raczej marne. Brak umowy lub umowa tylko zlecenie. Szefowie gardza toba. Wysmiewaja ze robisz jak wol.

grzib

Ciasto też jakby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mieszane... :(

Rafał

Najgorszy pracodawca na swiecie!!!

darek

Ja w tej firmie rozwoziłem placki jakiś rok temu, ale wyjazd za granice kraju, bo wiadomo lepsza kasa, ale na polskie realia w tej firmie da się wyżyć i naprawdę uczciwi ludzie, jak mało gdzie. Po prostu tam pracuje kilkanaście osób młodych i myślą że za darmo dostaną nie wiadomo co. Tu jest Polska. Ja osobiście polecam, i jak jestem w Polsce to zawsze wpadnę tam zjeść i odwiedzić tam ludzi

dddd

Sciama jak nic. Wymyslone opinie. Te pozytywne

ola

bardzo sympatyczna praca, pracowałam jako barmanka,ale ze względu na studia musiałam odpuścić pracę, polecam tą firmę , atmosfera w porządku, szefostwo wyrozumiałem, pieniążki zawsze na czas. Polecam (jedzenie mają naprawdę dobre i świeże)

rudolf

Oprocz znizek nic za darmo nie dostaniesz.

rudolf

Na pizze 50% zniszki inne rzeczy 25%

Lopez

W wiekszosci osob pracuje bez jakich kolwiek umow. praca tzw na czarno. szefowie robia z ludzi niewolnikow. wysmiewaja sie z innych. barmanka jedna na zmianie ,chyba ze jest weekend to we dwie robia. a tak to coz pampers. na kuchni zle odebrany telefon pomylone skladniki brak premi. kase na kuchni wszyscy maja taka sama. nie wazne czy pracujesz 5 lat czy 1 dzien. dostawcy pizzy zarabiaja smieszne pieniadze. auto zepsute 1 dzien brak premi. dostarczanie spoznionych pizz do klientow z winy kuchni. masz stare auto licz sie ze za chwile go zezłomujesz przy takiej eksploatacji. jestes chory musisz pracowac bo po premi. 1 dzien=brak premi 1 miesiac. czyli choroba 7 dni gdy jestes wypisany to brak premi na 7 miesiecy. kierownicy ciesza sie gdy jedziesz z 1 kursem w jedna strone 15 km. czyli nic w tedy nie zarabiasz. dziennie po 200 km sie robi. napiwki to 10 zl na dzien.

seba

ja tylko dodam ze co chwile ogłoszenia sa do maxi pizza. czy to kuchnia czy dostawca. chyba to o czyms swiadczy. powodzenia dla nowych nie polecam!

Maxi Pizza
@seba 29.12.2015 17:39

Drogi użytkowniku "seba" na serwisie gowork przez 6 lat naszej działalności było do tej pory jedno ogłoszenie, dlatego nie rozumiem skąd ma Pan takie informacje , owszem pojawiają się raz na jakiś czas ogłoszenie z rekrutacją ale to świadczy że jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą i cały czas zatrudniamy dodatkowe ręce do pracy.Serdecznie Pozdrawiamy

sylwana

fajna praca, ja pracowałam przy produkcji pizzy, ale ze względu na wyjazd do Holandii musiałem zrezygnować. fajne miejsce super szefostwo, atmosfera w pracy super (może starsi pracownicy mogli by być bardziej wyrozumiali) pieniążki zawsze na czas. Polecam P. S. lala czy ty pracowałaś w Katowicach, bo ja tam pracowałam osiem miesięcy i to co piszesz to jakieś brednie

lala

Szefowie dramat, bardziej skapych ludzi nie spotkalam. nowi maja taka sama kase co osoby pracujace po 3 lata. Dostawcy liczcie sie z kosztem na paliwo miesiecznie ponad 1000 zl. o premii zapomnijcie, bo jest wirtualna :) miesiecznie trzeba liczyc okolo 200-500 zl na naprawy. Jesli popsuje ci sie auto a jestes wypisany na nastepny dzien, tracisz cala premie. Elastyczny grafik pracy to sciema, masz robic kiedy oni chca a nie kiedy ty chcesz. Najgorszy pracodawca w kaTO, OMIJAC SZEROKIM LUKIEM.

adi
@lala 20.12.2015 16:01

ja tam jeździłem przez wakacje i było ok, robiłem ile chciałem dniówek i premie dostałem tak jak mnie poinformowano. ja miałem auto w gazie i dało się zarobić

Zostaw opinię o maxi pizza - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie maxi pizza