Sklep sieci FreshMarket (Krzyki)

Wrocław

Opinie o Sklep sieci FreshMarket (Krzyki)

Były pracownik 2013-08-07 12:34:52
Szczerze odradzam pracę we Freshmarket. Ten pracodawca nie szanuje pracownika. Każdy pracownik musi wykonywać mnóstwo czynności w bardzo szybkim tempie z uśmiechem na twarzy (choć nikt się nie uśmiecha) : stać na kasie (nie ma miejsca do siedzenia, nawet dla starszych pracowników, których bolą nogi i kolana), kroić wędliny, robić hot dogi, układać towar na półkach, zamiatać i myć podłogi (czarnym od brudu mopem) na sklepie i na zapleczu, myć szyby w lodówkach, podgrzewać pieczywo w piecach, przyjmować codziennie towar (poza weekendami) i jeszce wynosić śmieci. To wszystko za marne grosze, kilka złotówek na godzinę. Ponadto kierownictwo często używa niecenzuralnych słów, przeklina soczyście, jest nerwowa atmosfera. Pracownik biega z wywieszonym językem, jest poganiany i nie ma kiedy pójść na przerwę i na chwilę odpocząć. Dopiero od kilku miesięcy zatrudniono ochronę, po tym jak w sklepie od długiego czasu działy się dantejskie sceny (np [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciął się nożem, pracownicy uciekali przed agresywnymi i wstawionymi klientami), wzywano wiele razy policję. Na zapleczu jest nieład i brud (nie ma kto sprzatać, oszczędności). Jeszcze raz nie polecam pracy w tej firmie wszystkim przyszłym pracownikom. Zero życzliwości, satysfakcji z pracy, tylko zszargane nerwy. A klienci niech uważają na dosyć częsty brud.
gruby 2014-03-26 00:55:10
Nie polecam J.w na dodatek ze brud i smród pracodawca chodzi i przy klientach wyzywa pracowników od złodzieji pracownik jest jak tzw. Scierwo rób wszystko za 7 zł na godzinę a jak przyjdzie weryfikator i zabierze tzw. Punkty to odciąga z wypłaty. Parówki do hot dogow potrafią kręcić się po parę dni a jak się przeterminuja parówki z lodówki na jałowej to wrzucają je na grill i sprzedają dalej tłumacząc się ze dostali takie małe w dostawie. Artykuły przeterminowane każą zmywać daty i sprzedawać dalej a wędliny niektóre juz śliskie się myje. Taka właśnie jest praca we freshach nie polecam odradzam pracy na początku jes wszystko ok ale z czasem pracownik jest załamany psychicznie.
jozia5 2014-07-28 23:51:59
Chciała bym złożyć skargę na ajenta sklepu Fresh marketu przy skrzyżowaniu Wyszyńskiego a Nowowiejskiej we wroclawiu. Ajent jest nie miły , nie szanuje swoich pracowników oni zasuwaja ze pot kąpie im po plecach. Muszą robić wszystko ponadto ajent potrafi obrazić swojego pracownika przy kljentach . odciąga pieniądze za skradzione rzeczy twierdzi ze nie stać go na ochroniarza proszę cos z tym zrobc .Atmosfera w sklepie jest napięta gdy szef jest na biurze
szczu 2015-10-13 15:30:36
@jozia Mówisz o tym z punktu widzenia klienta czy z punktu widzenia pracownika, bo zwykle takich niuansów nie można dostrzec jako klient, by najmniej nie wszystkich. Mnie najbardziej zastanawia to dlaczego w takim razie ludzie robią tam zakupy skoro mają świadomość takich a nie innych sytuacji, a druga sprawa - jak właściciel to robi, że przynosi zyski...
Zostaw swoją opinię o Sklep sieci FreshMarket (Krzyki) - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep sieci FreshMarket (Krzyki)