Opinie o Żabka w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Żabka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Żabka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Częstochowa

Kasia Nowy wpis

Dwie najgorsze żabki w czestochowie ul.Mościeckiego i ul.Wielunska bardzo nie sympatyczni właścieciele (usunięte przez administratora) ludzi na wypłaty ,pracownicy(usunięte przez administratora) ,bezczelni , nie chcą odgrzewać panini, przy pieczywie brudno

Czy w Żabka możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Fewa Nowy wpis

Proszę o rozmowę z pracownikiem państwa ząbki przy ul Jagielońskiej 96 w Częstochowie Pani Kama Jest bezczelna dla klientów,uczniów ma jakiś problem do dzieci które przychodzą do sklepu.

Być może

A czy ktoś może wypowiedzieć się na temat żabki na Krakowskiej 26?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Żabka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Ile jest zmian w Żabka?

piotr szewczyk czestochowa

nie ma co się dziwić się jak twoje dane będą wszędzie dostępne w okolicy tam specjalnie rozpowiadają twoje dane osobowe , w księgowości ( jeżeli to tak można nazwać bo to jest parodia nie księgowość) wszystkie ważne dokumenty z danymi osobowymi nie są niszczone w niszczarce do dokumentów tylko tak do kosza wyrzucane- każdy może sobie przeczytać twoje dane adres nr konta itd. Na każde zapytanie o niezgodność na pasku płacowym odpowiedź księgowej brzmi ( co jest naj śmieszniejsze ) że wszystko się zgadza jak są dwie osoby i każda ma inną kwotę wynagrodzenia to tej co ma więcej się zabiera ( w wieki i erze technologii pani księgowa ma włączony program Excel i liczy na kalkulatorze konkretne pozycje w okienkach programu , zamiast używać odpowiednich funkcji w programie) ta firma to pan życia i śmierci to oni decydują kto zasługuje na życie a kto nie ( nie wygadani nie mają prawa zyc normalnie) ta firma korzysta z uslug szata..nistów którzy posługują sie czarną magią potrafią tak zrobić że twarz jest czerwona na ogrągło dzien i noc bez przerwy ze boli brzuch ( aż jest czerwony) ostrzegam wszystkich przed tą firmąz czystego serca jesteś nie wygadany to powód śledzenie ciebie na okrągło ) pracowałem tam dwa i poł roku obecnie jestem na bezrobotnym i od pół roku nie mam nic wspólnego z tą (usunięte przez administratora) firmą po paru dniach zauwoarzono ze jestem nie wygadany a tam nie wygadany nie ma poprostu prawa do życia tam specyjalnie myślą o wszyscy o tobie zeby ci dzwoniło w uszach na okrągło dzien i noc ( poł rokunie mam nic wspólnego z tymi (usunięte przez administratora)) a nadal mi dzwoni w uszach Przez ta firmę zwątpiłem w boga porostu niema czegoś takiego jak bóg obecnie nie jestem pracownikiem od 31.03.2021 czyli pięć miesięcy i nadal dzwoni mi w uszach i nadal coś robią sataniści że mam czerwoną i gorącą twarz . bardzo proszę o poważne potraktowanie całej sytuacji .

Obecny pracownik

Nie zgodzę się z tą opinia ponieważ jestem obecnym pracownikiem tego sklepu.Fakt obowiązki są i jest ich sporo ale dostaje się za nie godziwą wypłatę (od 3500 do 4000 zł na rękę).Z wolnym nie ma problemu pod warunkiem że to wolne nie jest ono brane z dnia na dzień.Chyba logiczne jest że każdy ma jakieś plany i wolnego nie dostaje się na zawołanie. Warunki umowy zawsze są uzgadniane i jest na nie obustronna zgoda.A posądzanie kogoś o (usunięte przez administratora) bezpodstawnie jest karalne więc zastanowiłabym się nad dobieraniem słów i zanim się coś napisze to należy sięgnąć do definicji słowa.

Ewa K

Zgadzam się z Panem. Nasłuchałam się o tym Panu bardzo dużo nie miłych opinii od znajomych którzy mieszkają blisko tego miejsca. Chciałam tam iść do pracy bo niby będą poszukiwać kogoś nowego bo podobno jedna z dziewczyn odchodzi. Ale tego co się na słuchałam jak on traktuje niektórych pracowników to raczej wolałabym takie miejsce omijać szerokim łukiem. Obiecuje podwyżki, umowę o pracę a tak naprawdę wszystko to jest kłamstwem. Jednak lepiej poszukać czegoś lepszego niż charowac za dwóch i mieć płacone 14 zł na godzinę. Może ktoś się bardziej wypowie na ten temat? Nie wiem czy faktycznie jest takim chamem jak go ludzie opisują czy to tylko pomówienia. W sumie lepiej znaleźć lepsza pracę niż siedzieć w żabce i użerać się z natrętami cały dzień. Pozdrawiam Ewa

Obecny pracownik
@Ewa K

Nie wiem skąd Pani ma informacje ze płaca za godzinę jest 14 zł bo to już jest nieprawdą a skoro to już jest kłamstwem to reszty nie ma sensu komentować

Wlasciciel
@Ewa K

Witam bardzo ciekawa opina na moj temat ????????czegos nowego sie o sobie dowiedzialem ????????????. Fakt jest taki ze jedna z dziewczyn wyjezdza do Angli i tylko dlabtego szukam pracownika a jesli pani uwaza ze 14 zl place hmmm najlepiej aby Pani podeszla sobie i zapytala Pani pracownikow jak sa traktowani o dopiero wypowiadala na takich forach. A Umowe u mnie mial kazdy pracownik taka jaka byla zgodnie z ustaleniami pozdrawiam serdecznie

Była pracownica
@Ewa K

Dzień dobry, jestem byłą pracownica żabki na 1 maja i chętnie wypowiem się jak to wygląda, ponieważ czytając to co Pani napisała , aż trudno mi w to uwierzyć ???? Pracowałam u Pana Arkadiusza dosyć długo, niestety zmuszona byłam powrócić w swoje rodzinne strony, ponieważ byłam spoza Częstochowy. Nie ukrywam, że była to trudna decyzja, ponieważ naprawdę dobrze czułam się pracując tam ???? umowa na pełny etat bez żadnych problemów, płaca naprawdę dobra jak na żabkę , średnio 3500 a w dobrych okresach nawet do 4000zl, więc czytają o 14 zł na godzinę, aż nie mogę uwierzyć ???? atmosfera pracy, bardzo miła, zawsze można liczyć na pomoc szefa np. przy dostawach jeśli była potrzeba - czasem nawet potrafił przywieźć coś słodkiego w podziękowaniu za trud pracy ???? Jeśli kiedyś będzie dane mi powrócić do Częstochowy to z pewnością uderzę właśnie tam poszukując pracy ☺️ Czasem jak przyjeżdżam coś załatwić to zaglądam i z tego co mówią dziewczyny pracujące tam nic się nie zmieniło i One również są bardzo zadowolone. ☺️ Warto w życiu najpierw coś sprawdzić , a dopiero później się wypowiadać, bo właśnie przez takie powielanie komentarzy, które nie mają w sobie prawdy rodzi się fałszywa informacja . Z pewnością Panu Arkowi nie zrobiło się miło, gdy to odczytał ???? przykre.

Żabka na ul Zamenhofa...hmmm od 8 do 10 zł na godzinę...brak szacunku do pracowników oraz uważanie że każdy (usunięte przez administratora)!!!! Oraz oddawanie za każdy (usunięte przez administratora)produkt z wypłat.... !!! Nie wspomne o nabiale ... Który ma do życzenia. Sanepid się kłania....

Gabriela

ile godzin dziennie się pracuje? Można jakoś negocjować tą stawkę godzinową?

ale opinie, wygląda jakby praca tam była za karę. czy nie jest jednak aż tak źle jak tu piszą?

Lexi
@Andrzej

Bo jest, ale człowiek o tym nie wie dopóki nie pozna warunków. Na początku ma się wrażenie, że to osobista wina, gdy coś jest nie tak, ale potem można się zorientować, że warunki pracy w żabce to abstrakcja i NIGDY nie powinno mieć to miejsca. Łatwo jest obwiniać pracowników, gdy nie zna się pracy w danym miejscu, ale porozmawiaj z jakimkolwiek byłym pracownikiem żabki. Na jednego pracownika przypada nawał obowiązków, który nie powinien mieć miejsca, niezależnie od punktu

@Lexi

A możesz ten temat poszerzyć? Jak to konkretnie wygląda?

Bill

Sklep prowadze od lat i wszystko zawsze idzie dobrze.

Lexi
@Bill

Nie znam ani jednego pracownika żabki, który uważałby pracę w niej za dobrą. Ale franczyzobiorcy łatwo jest mówić

Witam byłam wczoraj w Żabce na ul Pużaka tragedia obsługa jak dla mnie pod wpływem Alko żałuje że nie poprosiłam o interwencje Policji Nie Polecam

@Marta

To czemu nie poprosiłaś? Bo teraz ponad połowa pewnie Ci nie uwierzy skoro dowodów brak?

Nie polecam byłem dziś po zakupy obsługa co to ma być jakiś Grubas sapiący który obsługuje i ma problem że robie zakupy w końcu to on zarabia na nas więcej tam nie zrobie zakupów nie polecam i omijam to już z daleka

Xxxx

Nie polecam Zabki na Botanicznej kierowniczka (usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy potem umywa ręce zatrudnia na czarno odradzam żeby innych nie spotkało to co Mnie

ByleJaka
@Xxxx

Mi zaoferowała pracę na 1/4 etatu. A resztę pod stołem. Żenada

@ByleJaka

Ej serio? A ile pod tym stołem jak już?

klijent

oszukuja na wiekszosci artykulow promocyjnych inna cena jest przy artykulach w gablotkach a inna przy placeniu w kasie fiskalnej wynik jest prosty 100 klijentow (usunięte przez administratora) na 5 zl.=500 to prawda ze zabka to maly sklep ale wielki pod wzgledem (usunięte przez administratora)klijentow.

@klijent

Chwileczkę, chcesz powiedzieć, że jakiś artykuł powiedzmy, że kosztował 4 zł a przy kasie wyszło, że 9!? To nie jest lekka przesada? Jeszcze 0.99 groszy może bym wybaczyła. Na pewno tak się dzieje? Może jakieś błędy w systemie czy coś, bo krojenie na 5 zł to jednak zbyt dużo, to chyba hotdog tyle kosztuje

Polecam żabkę Częstochowa żarecka 50 lubię robić tam zakupy zwłaszcza jak jest akurat taka śliczna pani za kasą krótkie ciemne postawione włosy zawsze ubrane ma (usunięte przez administratora) leginsy zawsze uśmiechnięta

Jakie są stawki w żabce ?

SMOLARSON

Zabka - Częstochowa N.M.P.29 Pan właściciel- najgorsza osoba jaką w życiu spotkałam. Jak chciałam zrobic u niego zakupy zwyzywał mnie od dziwek szmat itp.... Po czym w strachu udałam się ku wyjściu, wybiegł za mną i na całe aleje darł się bym " (usunięte przez administratora) bo on nie ma ochoty nikogo obdługiwać....Poziom kultury jest poniżej zera.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Częstochowa

• Jak się pracuje w Żabka?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka?

Żabka