Opinie o Żabka w Jastrzębie-Zdrój Warmińska 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Żabka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Żabka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Jastrzębie-Zdrój Warmińska 2

Ktoś Nowy wpis

Każdemu, kto szuka tam zatrudnienia odradzam, no chyba że lubi potem liczyć się z bezpodstawnymi oskarżeniami ze strony pracodawców o kradzież.

Jegomość Nowy wpis

Teraz to się podziało. Już lepiej było jak był problem z płatnością karta niż to co się odwala teraz. Jedna babeczka mówi kłamstwa klientom że jest szefową po czym się okazuje że szefostwo jest inne. Na każdego byłego pracownika jakże ta pani też dużo niemiłych rzeczy mówi. To słychać jak pala przed wejściem na sklep i rozmawiają między sobą. Brak słów dla takiego zachowania. O zapachu papierosów nie wspomnę lecz są momenty że czuć mocniejszy alkohol od jeden pani. Co szefostwo z tym robi? Nic! Słyszałam/en opinie obecnych jak i byłych pracowników. Współczuję każdemu kto chce tam pracować. Już lepiej iść dwie ulice dalej do innego sklepu

Alojzy Nowy wpis
@Jegomość

Odkąd jest nowy właściciel to co chwilę na sklepie jest policja wzywana przez ludzi. Słyszałem że pracownicy lubią być pod wpływem tam. Ile prawdy w tym do końca nie wiem, lecz musi coś być na rzeczy

Obserwator

Nie polecam pod żadnym pozorem. Obecna kierowniczka to chodząca masakra. Wprowadza własne zasady które idealnie zaprzeczają obecnie obowiązującemu prawu. (usunięte przez administratora) i kilogram mułu

Stali Klienci Nowy wpis
@Obserwator

Chyba tylko w Pana! Pani! Odczuciu Jako że wcześniej żadnych zasad tam niebylo i towarzystwo też szemrawe teraz to było ładnie i czysto bez meneli na sklepie i przed sklepem Szkoda ze ta pani zamkla sklep bo była naprawdę super osoba znam ja osobiście każdy niech sobie mówi i myśli co chce ja mam pozytywne zdanie na jej temat A personel uroczy super były dziewczyny aż żal że właściciel się zmieni bo teraz to był super poziom i super obsługa Takich właścicieli trzeba na każdej zabce Zgłosić się na ajenta zobaczymy jak wam to się ułoży i jakie sobie zasady wprowadzicie kobieta była nie do zastąpienia i pracownicy również Trzeba było to jej w twarz powiedzieć a nie pisać na necie wszyscy mądrzy jak schowani za kurtyna Życzę pani i dziewczyna wszystkiego dobrego i tak proszę trzymać

Xxx

Super sklep fajna obsługa Jakoś najlepiej mi się podoba

Agnieszka
@Xxx

Super! Obsługa jest bardzo ważna, więc fajnie, że Ci się podoba! Wiesz może czy aktualnie nie szukają kogoś do pracy?

Czy po rozmowie w Żabka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Mac

Powinna być zamknięta rotacja pracowników obsługa słabiutko a co najbardziej irytuje czasami działający terminal od 8 miesięcy ,tłumaczenie że to serwis itd.

Magdalena
@Mac

Czasami czyli w sumie jak często? A oni są otwarci aktualnie w niedzielę? Bo słyszałam, że wtedy tylko kartą można płacić podobno, a skoro tu są z tym problemy to raczej pracownicy niedziele mają wolne? ;)

Xxx

Fajna obsługa klienta Dobre podejście do klienta ❤️