logo Żabka Firma Handlowa

Żabka Firma Handlowa

Lublin

Opinie o Żabka Firma Handlowa

pracownik 2014-06-05 21:12:02
pracowałam w Żabce na ul Staffa u niejakiego Remigiusza Augustowskiego i szczerze nie polecam, ale nie ze względu na warunki pracy, ale za względu na tego troglodytę Remiego! Wrzeszczy bez powodu, nie płaci obiecanych pieniędzy, nie daje dni wolnych, świeta oczywiście pracujące ale sam narzuca w jakich godzinach i kto ma pracować, zero organizacji pracy, grafiku i jakiegokolwiek podziału obowiążków-wszystko robią pracownicy a on ma to w dupie. Kilkakrotnie usłyszałam od niego że ja dni wolne chce miec a on nie miał ani jednego. zdecydowanie odradzam
Mała 2015-09-13 16:27:47
Witam pracowałam w sklepie na spółdzielczości pracy, i nie polecam , szefowa nie wypłaca pieniędzy, odejmuje z wypłaty za terminy których się nie zdjęło, odpowiedzialność na sklepie ponosi niekiedy jeden pracownik z czego mozna wnioskować ze jest to AJ DLA ZŁODZIEJI bo samemu się przecież wszystkiego nie ogarnie. Nakazują pracować w święta a właściciele jadą sobie na wczasy za pensję pracowników a kiedy przychodzi do wypłaty 600 zł mniej bo terminy bo to ukradli na Twojej zmianie bo to się zepsuło czy tamto przypaliło, żal i totalne oszustwo!!!!!
gto 2016-04-27 19:44:00
Przecież pilnowanie sklepu i towarów nie jest niczym zadziwiającym jak jest się sprzedawcą. Są to główne obowiązki, więc w czym problem, ale czy wypłata jest na czas? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Żabka Firma Handlowa - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żabka Firma Handlowa