Opinie o DPD w Lublin Zawieprzycka 8l

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DPD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DPD o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD w Lublin Zawieprzycka 8l

Klient Nowy wpis

Najgorsza firma kurierska kurier mikołaj na krzesimów gm. Mełgiew rzuca paczkami jak by to był worek ziemniaków ma to gdzieś że jest naklejka uwaga szkło

Wiesia Nowy wpis

W dniu 4stycznia do córki która jest osobą niepełnosprawną zadzwonił kurier w czasie jej rehabilitacji w szpitalu.gdy wróciła do domu zadzwoniła do niego odpowiedział że już był i więcej nie przyjedzie pod ten adres.dodal że za 5 minut będzie za Żelazowej Woli niech przyjdzie i odbierze przesyłkę.Byl bardzo chamski nie powiedział gdzie się znajduje i powiedział że mogę nawet do prezydenta się skarżyć.To kurier który jeździ na Czechów na ulicę koncertowa

Joanna Nowy wpis

Najgorsi kurierzy z jakimi miałam doczynienie. Kurier od tak odsyła paczki do nadawcy bo mu się nie chce ich rozwozić a ja place za to że moja paczka ma wycieczkę po Polsce. To jest jakiś dramat.

Iza

Kurier o imieniu Michał chudy w okularach : Bezczelnie wypisywał po nocy kiedy dostał SMS ode mnie w którym treść była typu ze jedna paczkę dostarczył a druga zostawił w oddziale ta która chciałam odebrać i jeszcze wielkie ale gdy przyniósł mi inna . Na dodatek była prośba o telefon przed dzwonieniem domofonem oczywiście nie dostosował się bo po co jak mu powiedziałam ze takich tłumoków jak on nie powinni zatrudniać zaczęło się właśnie wypisywanie bezsensownych SMS . Mało tego po paczkę trzeba było jechać odebrać samemu . Dalej uważam ze taki tłumok jak ty nie powinien ru pracować i nauczyć sie czytać ze zrozumieniem . !!!! (usunięte przez administratora) !

Teresa Nowy wpis
@Iza

Czekaj chwilę, ostatecznie nie napisałaś co było w tych smsach czy po prostu chodziło o ten wstęp z paczkami? pytam, bo zastanawiam się co bezsensownego mógłby pisać? w dodatku w nocy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DPD? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Łucja

Niżej jest dość obszerny post o sytuacji na rekrutacji w firmie na kierownika. Jako opis samego spotkania dość wyczerpująco. Mnie ciekawi jeszcze, czy w ogłoszeniu były podane widełki płacowe? I jaki rodzaj umowy firma oferuje? Jest takie info w ogłoszeniu czy na spotkaniu dopiero można zapytać o to?

Uczestniczyłem w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Kierownika Serwisu Kurierskiego w DPD. Rozmowę prowadził Michał W. (nie wiem jakie ma stanowisko, bo nie przedstawił się z funkcji jaką zajmuje). Cała rozmowa to w zasadzie analiza CV na którym Pan Michał notował sobie informacje. W tak dużej firmie, jak się chwalą są największą firmą kurierską, proces rekrutacji jest prowadzony przez osobę, która chyba nie była przeszkolona w tym zakresie. Podczas rozmowy nie bada się dopasowania motywacyjnego, nie zadaje się np. pytań behawioralnych pozwalających ocenić konkretne kompetencje potrzebne na tym stanowisku. Rekrutujący nie posługuje się ankietą rekrutacyjną, która pozwala zadać wszystkim kandydatom te same lub podobne pytania, a po ocenia odpowiedzi uzyskać wynik pozwalający obiektywnie ich ocenić. Pan Michał skupiał się na wyszukaniu, wg. niego jakichś nieścisłości. Bardzo interesowały go powodu zakończenia pracy w firmie z przed 12 lat. Po tym jak otrzymał szczerą odpowiedź, widać było na twarzy satysfakcję, że coś w końcu znalazł. Na koniec rozmowy zapytałem go o sytuację na tym stanowisku, czy jest to wakat i jak długo występuje. Wakat na tym stanowisku jest od dłuższego czasu, ponieważ nie mogą znaleźć odpowiedniego kandydata. Na pytanie jakiego kandydata szukają otrzymałem bardzo profesjonalną odpowiedź: "najlepszego". Nie wiem czy Pan Michał wie kogo szuka i czy mają stworzony profil tego najlepszego kandydata. Na pewno nie badają kompetencji potrzebnych na tym stanowisku. W ogłoszeniu była informacja, że jednym z zadań jest optymalizacja tras kurierów. Zagaiłem temat podczas rozmowy, ale dowiedziałem się, że używają aplikacji opartej na mapach Targeo i Pan Michała trochę się zdziwił moim pytaniem. Nie widział w tym obszarze problemu. Chyba nie czytał ogłoszenia rekrutacyjnego, a osoba je redagująca chyba nie znała faktycznego zakresu obowiązków na tym stanowisku. Tak czy inaczej trochę to dziwne podejście do rekrutacji. Nie polecam pracodawcy, ponieważ po spotkaniu odpowiedź miała być w ciągu tygodnia, a po już blisko 3 miesiąca nie ma jej w ogóle. Nie dopytywałem o odpowiedź, bo firma zrobiła niezbyt dobre wrażenie. Ocena firmy na GoWork potwierdza tyko moje wrażenie.

DPD Polska
@Kandydat

Dzień dobry Bardzo dziękujemy za cenne uwagi, które posłużą poprawieniu procesu rekrutacji. Przepraszamy za brak kontaktu z naszej strony - jest to naszym standardem, wyjaśnimy z osobą rekrutującą jaki był powód braku informacji zwrotnej. Do Pana wiadomości - testy behawioralne oraz kompetencyjne są przeprowadzane na II etapie rekrutacji. Etap I ma na celu wstępną weryfikację Kandydata w tym analizę CV. Bardzo dziękujemy za Pana udział w rekrutacji i poświęcony nam czas. Stanowisko na które Pan kandydował zostało powierzone osobie spełniającej oczekiwania DPD Polska. Zapraszamy do kandydowania w przyszłych rekrutacjach.

Karola

W uwagach do dostawy, wyraźnie była zawarta informacja o wykonaniu telefonu przed dostarczeniem paczki - oczywiście nikt nie zadzwonił! co więcej nie otrzymałam standardowego SMS przed dostawą (nr odbiorcy wprowadzony prawidłowo). Większość kurierów z tej firmy nie nadaje się do pracy... Fatalna obsługa! wielokrotnie zamawiałam towary za pośrednictwem DPD i ani razu nie spotkałam się z profesjonalnym podejściem! paczka zostawała rzucana pod drzwi, bez wcześniejszego ustalenia odbioru! Karygodne zachowanie podczas rozmów telefonicznych - "z ultimatum podjazdu do kuriera w przeciwnym razie paczka zostanie zawieziona na bazę

Iza
@Karola

No to kiepsko, że tak to wyszło.... Zgłaszałaś to gdzieś? Może by pomogło

ladmar09

Kurier Janusz w Lublinie - super. Zawsze dzwonił i uściślał czas w którym będzie. Od nowego roku zrobiliście misz-masz i w mojej dzielnicy jest już inny kurier i jest tragedia. Nie szanuje ani swojego czasu ani czasu klienta. Może gdyby mieli płacone na akord to usługa zmieniła by się. Na razie jednak jest jak jest. Rozpacz. Nie wiem czy moja opinia coś pomoże. Bardzo chciałabym jednak, żeby w tej firmie zapanowała zasada - klient nasz pan.

HR to fikcja w tej firmie. Zatrudniane są osoby po znajomościach. Nawet jeśli ktoś nie ma kompetencji, to HR klepnie, bo kiero kazał ????

Sylwia

A skąd ty to wiesz, pracujesz w tym dziale? Czy coś tam usłyszałeś po prostu?

Marzena

Serio? A są w tej firmie może jednak jakieś osoby, które nie mają kompetencji i znajomości? Czy nie ma szans co liczyć na takie zatrudnienie?

_

omijajcie z daleka tą pseudo firemke. atmosfera w biurze tragedia, zarządzający jeszcze gorsi. nie polecam nikomu

Nie polecam. Wszystko tam zależy od znajomości z wiadomo kim :) W załatwianiu spraw w oddziale też wszystko od nich zależy. Nie liczy się dobro firmy, a humorek żonki na stanowisku :) Pracownicy są dzieleni na lepszych i gorszych względem zadawania się po pracy z szefostwem. Oczywiście jesli ktoś jest wysoko na stanowisku to może nawet notorycznie podpisywać listę i iść do domu. A pracownik niższego szczebla niech zostaje po godzinach za darmo, a jeśli potrzebuje wyjść chwilkę wcześniej to musi odrobić. Żenada.

Michalina

Kurierzy którzy dostarczają paczki na ul Radziwiłłowską w Lublinie DUŻY ++++. Paczka zawsze na czas, są uprzejmi i nigdy nic złego nie działo się z przesyłką, nie robią problemów z dostarczeniem paczki na 2 piętro mimo złego dojazdu. Polecam

@Michalina

Do Michalina jakiś wyjątek, na ogół jest to badziewna firma na żenującym poziomie usług. Kurier się nie pojawia, nie dzwoni, a potem na maila wiadomość ,że adresat nieobecny. Nabić tą firmę w armatę i wystrzelić.A tego jednego rzetelnego przenieść do prawdziwej firmy kurierskiej.

@Michalina

Jest właśnie tragedia. Liczą się tylko znajomości i rodzina w tej firmie. Tak jest jeśli pozwala się na zatrudnianie męża i żony na najwyższych stanowiskach. Praca uzależniona od humorów wyżej wspomnianych. Zero profesjonalizmu. Plus krzyki i obrażanie pracowników. Plus machlojki gdzie się da. Nie polecam.

Albert

Nie ma tragedii, kasa zawsze na czas a nawet wcześniej bo przed końcem miesiąca. Kurierzy i magazynierzy to dość specyficzna grupa ale tak jest wszędzie. Z kierownictwem da się dogadać ale nie licz na jakieś specjalne traktowanie. Ogólnie nie jest źle.

Dnia02 08 2021 r. o godz. 8,45 otrzymałem SMS z informacją o planowanym na ten dzień dzień doręczeniu przesyłki. Cały dzień warowałem w domu, po to aby o godz. 18. 33 otrzymać informację na maila. że paczka nie doręczona z powodu nieobecności adresata. Nóż się w kieszeni otwiera na takie kłamstwa. Żadnego telefonu od kuriera nie otrzymałem. Cały dzień czekałem w domu, bo przesyłka dla mnie bardzo ważna .Kuriera nie było. Firma "Krzak" albo "Spółdzielnia Rzemyk "jest bardziej wiarygodna . Firmę kurierską wybrał dostawca i nie miałem na to wpływu. Nigdy nie wybiorę usługi tej firmy i wszystkim znajomym odradzę. Usługi tej firmy to porażka. Miałem kontakt z tą firmą j rok temu. Skutek podobny. Nic się nie zmieniło. Ciekawe że ta "firma" jeszcze nie padła na pysk, oferując usługi na poziomie poniżej dna.

Achilles

Praca na magazynie przy ul.Antoniny Grygowej 23a to porażka chamscy pracownicy same buraki kierownictwo nie kompetentne brak wprowadzenia do roboty 1 zmiana to porażka stoisz jak kołek nie wiadomo co robić nikt ci nic nie powie jak już dadzą coś do roboty to trzeba wyładować tira paczek ponad 30kg potem gabaryty po 40 kg paczka. 2 zmiana też porażka brak kultury na magazynie ludzie pracujący na tej zmianie mają chyba chorobę psychiczną lub są mało inteligentni co można jeszcze dodać pracują tam osoby młode wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy Panowie zapomnieli że czasy niewolnictwa się skończyły widziałem jak pracownicy rzucali paczki i się śmiali kurierzy też nie szanują paczek wiecznie im się nie chce pracować przychodzą z rana jak za kare wieczne pretensje do magazynierów z umowy śmieciowej muszą się na kimś wyżyć widocznie JEŚLI CHCESZ MIEĆ ZDROWĄ PSYCHIKĘ I KRĘGOSŁUP NIE PRACUJ DLA NICH będziesz dla nich niewolnikiem.

Sylwia
@Achilles

Z Twojego komentarza wynika, że atmosfera pracy w DPD w Lublinie pozostawia wiele do życzenia. A co powiesz o warunkach zatrudnienia? Ile zarabiasz?

Bezimienny

Pracownik firmy DPD który dostarcza na terenie Poniatowej, Pan Mariusz (usunięte przez administratora) i kawał (usunięte przez administratora) Nie było mnie w domu nie, jednak domownicy byli. Byłem w pracy nie miałem przy sobie telefonu więc oddzwoniłem później okazało się że mam sobie teraz pojechać 30km dalej, można szanownie Panie ruszyć za przeproszeniem 4 litery do bloku na góre i doręczyć innemu domownikowi paczkę. Nie pierwszy raz oczywiście to był. Druga sprawa to problemy z reklamacją, chcąc złożyć reklamację nie chce bo nie ma on czasu, tylko takie rzeczy mnie nie obchodzą z paczką się obchodzi delikatnie a nie wala po kątach a była to delikatna rzecz. Omijam tą firme szerokim łukiem lecz nie uprzedziłem sprzedawcy aby tą badziewną firmą mi nie przysłał rzeczy i niestety popełniłem błąd, także polecam się zająć tym pracownikiem bo to kawał cwaniaka!!! Nie polecam firmy ani nie korzystania z ich usług, Szczerze mogę polecić DHL lub Siodemeczkę tam jest chociaż kultura od pracownika i poszanowanie nigdy nie spotkałem u nich problemów.

Staszek

Normalna praca, może jedynie ludzie powinni więcej popracować na poprawą atmosfery?

Zastanawiam się nad praca w dpd. Czy mogę prosić o opinię pracowników? Na rekrutacji nie wyglądało to zbyt ok, wolę dopytać. Słabo byli przygotowani

@Gość

Nie polecam, w tej firmie rzadza prywatne uklady, od lat sie nic nie zmienia. Gora udaje ze nie widzi co sie dzieje. Kierownik promuje znajomych i rodzine. Reszte ma gdzies

Zostaw merytoryczną opinię o DPD - Lublin

• Jak się pracuje w DPD?

Zobacz opinie na temat firmy DPD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD?

DPD