Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Musisz

Najważniejsze byś klepał regułkę. Dzień Dobry.Aplikacja jest jeśli nie wcisnął ja potem polecił hot Doga kawę i zaprosił ponownie i tysiak gwaranatowany

Adela

Prowadzenie żabki kiedyś może było nawet ok .Teraz po wprowadzeni nowych rozliczeń jest coraz gorzej . Każda zmiana ,każde udogodnienie jest po to aby Franczyzobiorcy lepiej się pracowało ,więcej zarabiał i miał więcej czasu . Tylko ,że jest to stanowisko i opinia Żabki . W praktyce jest zupełnie odwrotnie . Coraz więcej obowiązków ,brak czasu dla siebie i oczywiście zdecydowanie mniej kasy .I proszę nie pisać ,że jest inaczej bo prowadzę Żabkę wiele lat . A dlaczego jeszcze prowadzę ? ,Właśnie jesteśmy w trakcie kończenia współpracy

Dariusz

Witam chce wam powiedzieć że w tych sklepach jest bardzo drogo juz nawet w biedronce taniej o wiele. .. Po co tyle ciągnięcie pd klientów skoro gdzie indziej taniej jest i więcej. A ta aplikacja hmm do kitu jest. Trzeba sporo wydać by mieć punkty na byle co np na energetyki 1000 puktow hehe śmieszne tak sporo puktow a za takie produkty .. Powinniście sporo obnizyc pukty za rowary bo teraz to smiech na sali jak oszukujecie kijetow. A ogl ceny. Hmm tez smiech na sali. Wszystko u was drogie nie dziwie sie ze biedronce wiecej klientów jest i o wiele taniej. Musicie poprawic cwny obniżyć bo seryjnie za drogo u was

Mateo
@Dariusz

Chłopie, energetyki za żappsy są za jakieś 400 punktów. Może to cię zdziwi, ale to nie w Żabce jest za drogi - po prostu ty za mało zarabiasz... ;)

An
@Dariusz

Na początku też tak myślałam, ale zmieniłam zdanie. Towar jest zawsze zgodny z terminem, ceny jednych produktów są niższe niż w biedronce, innych wyższe. Pieczywo zawsze świeże. Żabka to fajny sklep, zawsze blisko.

Przemek
@Dariusz

Będzie jeszcze drożej.Nie odpowiada to nie przychodzi chodź do Biedronki po ciepłe piwo i innej jakości.

eldokanawolno
@Przemek

Ehhh. przecież żabka to nie market ani sklep typowo spożywczy. To typowy sklep 'doskokowy'. Jesteś na miescie a zapomniałeś o papierosach? Idziesz do Żabki Zapomniałeś w sobotę zrobić zakupów na niedziele? Wchodzisz do żabki Ceny są wyższe bo to typowy sklep gdzie najczęściej trafiasz bo czegoś akurat potrzebujesz w konkretnej sytacji o to że jest ich cała masa to masz ją zawsze obok gdziekolwiek byś nie był

Enrico

Jak góra sprzedana to na dole nigdy nie będzie dobrze, Pan Wierski Ł zrobił sobie z tej firmy społdzielnie z Panem Maurycym i od paru lat ustawiają wszystkie przetargi. Ciekawe ,zę firma się tym wogóle nie interesuje albo nie chce...

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Rere

Jaka jest kara za tajemniczego tzw ile wynosi

Jasiek
@Rere

Milion euro

Kamil
@Rere

Poniżej 80% są kary na nzk A tak to są mniejsze wynagrodzenia nagród

Damian

A Ciebie Karolina chce poinformować że sprawa o oczernianie i wyzwanie mnie I mojej żony została wczoraj zgłoszona na policję i do sądu , więc twoje aipi telefonu mam z tego serweru wiec spodziewaj się że niebawem będzie u ciebie policja do przesłuchania i widzimy się w sądzie dziekuje i pozdrawiam , bo nie pozwolę se na takie cos co tu wypisujesz .

@Damian

Ja nikogo tu nie osądzam tylko stwierdzam fakty , po to ta strona została utworzona a to ty w swoich komentarzach jesteś wulgarny i chamski bo prawda boli a do tego twoja ortografia w komentarzach nie jest najwyższego poziomu!!!

Kamil
@Karolina

Jeżeli masz jakąś opinie na temat tego sklepu to napisz to bezpośrednio na żabka brzesko, wtedy potencjalny pracownik/klient szybciej znajdzie opinie. :)

j23
@Damian

uja możesz zrobić pacanie ze swoim ip niedorozwinięty człowieku

Jola
@Karolina

Od podawania personaliów jest pip a nie ta strona . Mam nadzieje , ze właściciel tego sklepu zrobi z Tobą porządek . Gdyby był potrzeby świadek to chętnie opowiem o nawiedzonej kobiecie , która myśli ,ze bezkarnie może oczerniać ludzi w sieci ;)

OBECNIE niestety korpo Żabka

Jestem pracownikiem Żabka - w sensie Franczyzobiorcą - najgorszemu wrogowi nie życzę - jestem tu od roku - nic dobrego mnie nie spotkało - ale niestety wyjście oznacza dług do końca życia. Nie jestem młokosem. Mam za sobą duże doświadczenie w pracy w korporacjach, na najwyższych szczeblach i jak zaczynałam tzw. współpracę z Żabka to miałam nadzieję, że ktoś potraktuje mniej mnie poważnie, No niestety. Być może moje standardy są wygórowane ale ta korporacja, przez podobno duże K nie jest przyjazna ani dla swoich pracowników ani tym bardziej dla tzw. współpracowników czyli franczyzobiorców. Mam bardzo duże doświadczenie i uważam, że największym moim błędem życiowym było wejście w tzw. współpracę z Żabka. Oczywiście każdy ma swoje doświadczenia. Mówię tylko o moich więc proszę o powstrzymanie się od negatywnych odpowiedzi w stylu - nie podoba Ci się to odejdź - to nieistny nie takie proste. Piszę tylko dlatego, że mnóstwo ludzi widzi to jako szansę a ja z doświadczenie mówię to KONIEC marzeń, planów, czasu dla dzieci i czasu na życie. Mówię co czuję a każdy ma prawo podjąć własną decyzję. Ja swojej żałuję.

Czy praca w niedzielę jest dodatkowo płatna

Arkadiusz

Kolejna negatywną moja opinia na temat żabki Wieprz koło Żywca Sobota 28.08 podjazd pod żabkę godzina 6:15 zamknięte kolejna próba 6:45 zamknięte dodam że to nie pierwszy raz ale jak widać żabka ma to gdzieś bo nic z tym nie robi gratuluję wizerunek żabki w tej miejscowości spalony ????

Halina

Cześć, jak wygląda praca dla studenta w Żabce? Na jakiej umowie się pracuje? Jaka jest oferowana stawka? Czy kwestie grafiku można bez problemu pogodzić z zajęciami? Trzeba wyrobić jakieś minimum czy jest to może do ustalenia z pracodawcą?

Ajax
@Halina

Wszystko zależy od szefowstwa. Zazwyczaj dają tylko umowę zlecenie, wielu studentów daje radę pracować w Żabce i godzić to z innymi zajęciami. Stawka? Najniższa, jednak właściciel jak się będziesz sprawdzać to może będzie chciał dyskutować o wyższej stawce.

Rafał

Prośba Apel do Żabki by przestać tak wciskać na siłę aplikacje i ta kawę z hot dogiem.Ile czasu się traci zamiast się kupi jedna rzecz tym klepaniem o aplikacje i kawę hot doga

Ajax
@Rafał

To nie jest nasza wizja wciskać, ale z tego wciskania nas rozliczają. Mamy tajemniczego klienta i pracownik Żabki MUSI to zaproponować, bo inaczej jest zła ocena i bury.

Jacek

Witam Czy ktoś z Żabki zainteresuje się wkońcu żabką w Wieprzu koło Żywca to jest skandal sprzedają hot dogi ledwo od mrożone wczoraj kupiłem bułki na wpół zmrożonego to tylko dwa przykłady banda nieudaczników bez kompetencji i jakiekolwiek wiedzy o prowadzeniu tego typu działalności!!!

OK.

SKLEPY OK ALE GURA TO (usunięte przez administratora) I NACIĄGACZE , BLOKUJĄ KARTE NA PUNKTY BEZ ŻADNYCH PODSTAW JAK MASZ ZAKUPY POWYRZEJ 500ZŁ W CIĄGU PARU DNI TO BLOKUJĄ KARTE I UDAJĄ SZWEDA .TELEFONY NIE ODBIERAJĄ A NA SKARGI NIE ODPOWIADAJĄ TO ŻENADA PO PROSTU (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) . NIE BĘDE ROBIŁ ZAKUPÓW W ŻABKACH DZIĘKI ADMINISTRACJI KTURA OKRADA SPOŁECZEŃSTWO BES SKRUPUŁ FAŁUSZYMI OFERTAMI I ZAŚ BLOKUJĄ APLIKACIE .DRODZY PAŃSTWO TO NAPRAWDE JEST ŻENADA JAK WAM NIE WSTYT.

Służba pracownika

Czy traktowanie pracownika gorzej jak towar jest wpożądku ?

Ataner

A ja bym chciała pochwalić żabkę przy ulicy plac Strzelecki 25 po prostu uderzająca przyjemność miłe panie sympatyczne No ja jestem po prostu zdziwiona i chciałabym pochwalić te panie za taką powiem chęci do pracy miło usposobienie i przyjazność dla klienta

Damian

Julka jest taki mały problem , ja z żoną prowadzimy ten sklep już od jakiegoś czasu i żadnej takiej jak ty Julki nie było Więc nie pisz bzdur ze tu pracowała bo jesteś śmieszna

Nie laik

Wypowiem się tak jestem Przedsiębiorca chciałem podjąć współpracę na zasadach partnerstwa na tak zwanej franczyzie jednak zrezygnowałem z względów na to co pani od francyzny mówiła na spotkaniu nic nie trzymało się realiów jako że wiem co nie co na temat prowadzenia działalności ich wyliczenia byly bardzo zachęcające lecz po analizie i obliczeniach wyszło całkiem inaczej zrobiłem też mały zwiad po lokalnych sklepach i odrazu powiem nie polecam. Pani przedstawiciel franczyzy zarabia na naiwniakach zarabia na każdym bankrucie a dlaczego bankrucie? Bo dostaje duże pieniądze za każdego nowego pseudo przedsiębiorcy bankrucie któremu wciska już gotowy sklep który jest nie rentowny a żeby był przynajmniej minimalnie rentowny musiał by właściciel sam tam pracować od otwarcia do zamknięcia tak to z moich analiz wyszlo. Chciałem otworzyć nowy sklep w nowym miejscu gdzie nie było zbytnio konkurencji lokal o powierzchni 80m gdzie naprawdę był by utarg do teraz się nie odezwała z decyzją od panów specjalistów bo za mały loka minimum 100m gdzie w warunkach żabki jest minimum 60/70 tyle jedynie powiedziała pani 10tys i tak samo nie przyjąłem sklepu przelotowego gdzie już ten sklep miało przynajmniej kilkunastu i co najlepsze tam było więcej żabek co 50/100m na odcinku 800m naliczyłem ich chyba z 8 czy nie więcej. Więc z mojej perspektywy odradzam

Byłam franczyzobiorcą Żabki w zeszłym roku, po 4 miesiacach udało mi się zrezygnować... DAŁO ponieważ nie tak łatwo opuscić ten system. Mimo iż miałam miałam zatrudnionych pracowników, to i tak sama pracowałam po 12-15 godzin codziennie. Żabka ma system do którego sie musisz dostosować, zamawiać produkty które Ci każą, a niekoniecznie te które schodzą. Generalnie jestem szczęśliwa, że udało mi sie wyjść stamtąd na ZERO, ale to pewnie dlatego że tylko 4 miesiace - księgowy trzymał rękę na pulsie i pewnie tylko dlatego byłam na zero. 4 misiace pracy biorę jako doświadczenie zyciowe... wiem że juz nigdy podobnych błędów nie popełnię. Jeszcze jedno ... po roku proszenia się Zabka zwróciła mi moje weksle in blanco - dostałam je 2 tygodnie temu... PO ROKU od zakończonej współpracy Jezeli ktoś pyta czy warto - ja mówię stanowczo NIE, chyba ze masz duzo czasu i chcesz zdobyć doświadczenie franczyzobiorcy Żabki

Yolo

Pomijając sklepy. Czy zwrócił ktoś uwagę na nepotyzm jaki panuje w firmie? Jak dział sprzedaży zyje w Wielkiej zażyłości również na stopie prywatnej?

Przykre ale orawdziwe

Zabka Pozna na Wichrowym Wzhorzu, obsluga dobija adtykuly ktorych nie kupujesz, jak nie sprawdzisz paragonu zaplacisz za to czego nie kupiles.odradzam ten sklep

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 11 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.