Opinie o Żabka w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Żabka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Żabka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Inowrocław

MilyPan

Nie polecam Żabki na Kusocińskiego 1, od osoby która tam pracowała plus z własnego doświadczenia np nijaki Pan Mariusz? od którego czuć zapach alkoholu pracujący tam nieprzerwanie, szefowa która rzadko kiedy pojawia się w sklepie i zatrudniała tam pracownice na stażu której nie chciała dać umowy i dogadywała się „pod stołem”, ogolnie kto wie ten wie o czym mowie, Właścicielka niby przyjemna dopóki się jej lepiej nie pozna

Użytkownik

Nie polecam żabki na Kusocińskiego 1 kolo Manhattanu, Szefowa rzadko kiedy obecna, problem z zawarciem umowy dla normalnego pracownika ale dla córek koleżanek które tam pracują takiego problemu nie ma, nadużywanie swoich obowiązków jako szefowa, nie mowie o pracowniku Mariuszu który robi tam od 6 do 23 jako ochroniarz i ogólnie pachołek szefowej (usunięte przez administratora)

Polecam Żabke na ul . Lipowej. Szefowa mega miła i pomocna. Reszta osób pracujących w owej Żabce również. Duzy asortyment. Plus za rozwijające się warzywa i owoce. Czego w innych Żabkach nie można spotkać. Najlepszy sklep na naszym osiedlu

Ola Nowy wpis

Żabka na Chociszewskiego w Inowrocławiu najgorsza żabka w jakiej kolwiek byłam weszłam do żabki z magazynu od kasjerki usłyszałam jak krzyczy do drugiej kasjerki "znów ktoś przylazł" podeszłam do kasy kasjerka prosto w oczy powiedziała mi że musi zamknąć ten sklep bo ciągle (usunięte przez administratora) przychodzą polecam omijać tą żabkę szerokim łukiem.

klient Nowy wpis

Polecam Zabka przy ul Dworcowej mila szybka obsluga wszystko w najlepszym porzadku Pracownice usmiechniete i szybkie w obsludze

Użytkowniczka Nowy wpis

Radze uciekać przed praca w żabce na Kusocińskiego kolo Manhattanu, brak pracy na umówię, szefowa zachowuje się jak królowa pokazuje się w sklepie rzadko kiedy, robi wszystko by było dla niej jak najtaniej ignorując pracownika, nie mowie już o innych pracowniczkach które są tragiczne,(usunięte przez administratora) a i jeszcze słynny Mariusz, pijaczek który jest na każde skinienie szefowej i robi tam od otwarcia do zamknięcia sklepu za jedzenia, kosmos

Czy jest możliwość pracy w Żabka na część etatu?

Brałeś udział w rekrutacji do Żabka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.

T2113

Zabka na Dworcowej 15. Masakra. Szefowa krzyczy na swoich pracowników przy klientach , jest strasznie nie miła , sklep ciagle nie dolozony brakuje wiele asortymentu, pracuje tam również niemiła osoba w czerwonych włosach w koku która pracowała również na Toruńskiej. Zabka totalne (usunięte przez administratora)

Lena 7

W Żabce przy ul.Torunskiej(przy nowym basenie) młoda pani bardzo kłótliwa do klienta.Dlaczego tam jeszcze pracują takie osoby ? Obmawianie klienta ,co to jest kpiny . To niedopuszczalne zachowanie pracownika.

Czy w firmie Żabka są regularne szkolenia pracownicze?

Użytkownik

MilyPan

Xyz

Wszystkie Panie w Żabce na ul. Marulewskiej nie mają żadnej umowy. Wszystkie pracują na czarno!!! Nie polecam miejsca jako pracy i jako robienia zakupów

KT

Polecam żabkę na Rąbinie Kusocińskiego 1. Pracowałam w powyższym punkcie, odeszłam ze względu na przeprowadzkę, rozstanie z Panią Madzią przebiegło bardzo miło. Współpraca była bardzo pozytywna. Polecam każdemu !!!

Cyprian Tarczewski

Jak najbardziej okay. Pan Mariusz zawsze pomocny, jak i reszta personelu. Na sklepie zawsze czysto, towar podokładany. Widać że sklep jest dobrze zarządzany przez Panią prowadzącą.

...

Ostrzegam przed Żabka na rąbinie koło Manhattanu. obsługa tragiczna, w sklepie (usunięte przez administratora) i biegające myszy. Do tego kłótnie pracowników przy klientach. Kobieta o ciemnych włosach totalnie niekompetentna rozmawiającą przez telefon w trakcie obsługi nie zwracająca uwagi co się do niej mówi. Bułki do hot doga były oczywiście spalone gdyż pani rozmawiała przez telefon i obsługiwała kolejnych klientów. Zwrotu za hotdogi nie dało się uzyskać bo kobieta stwierdziła że nie będzie wyrzucać jedzenia. Nigdy więcej tam nie pójdę. Odradzam i ostrzegam.

@...

Madziu S mówisz o sobie ??pracownik który został zwolniony pisze takie kłamstwa .Tylko to jest sprawa karalna już mnie to zaczyna irytować .

@...

Kompletnie nie zgadzam się z tą opinia .....Przesympatyczna wlascicielka, której nigdy usmiech nie schodzi z twarzy...jestem tam niemalże codziennie i kojarzę doskonale szefowa jak i wspomnianego Pana ....nigdy w życiu nie widziałam go pod wpływem alkoholu ....Pan jest bardzo pracowity i na bieżąco uzupelnia towar na półkach....kompletnie nie zgadzam się z Ta opinia ....nigdy nie słyszałam kłótni wśród pracowników a wręcz przeciwnie .....każdy miał do siebie ogromny szacunek a podejście do klientów wzorowe.... mimo że przychodzili pod wywem różnych środków to i tak każdy był traktowany z takim samym szacunkiem....

Klient
@...

Nie zgadzam z ta opinia. Nigdy niczego takiego nie zauwarzylem a jestem kilka razy dziennie

MARCIN
@...

Mieszkam w pobliżu od 2 lat i często wchodzę właśnie do tej zabki na zakupy....nie wiem o czym ta Pani pisze .....właścicielka jest bardzo pozytywna osoba i ma bardzo dobry kontakt z klientem i często potrafi doradzić żeby kupić coś w korzystniejszej cenie a to sie bardzo rzadko zdarza ....a Pan który tam pracuje również bez zastrzeżeń.....

Wojtek
@...

Robię zakupy w sklepach Żabka codziennie i moim zdaniem jest to najlepszy sklep tej sieci w Inowrocławiu Przemiła obsługa ktora zawsze doradzi i staram się kupować tylko tutaj bo zawsze doradzą z uśmiechem na twarzy Goraco polecm

Klientka
@...

Z całego serca polecam tą żabkę, nie zgadzam się z opinią pani o złym traktowaniu klienta, zawsze jestem obsłużona w odpowiedni sposób i wychodzę zadowolona.

W żabce na ul. Torunska, jest bardzo nie mila pani o blond włosach, która ma problem praktycznie ze wszystkim. To jest moja opinia.

Lena
@Anonim

Tam są wszystkie..niemiłe lub bezczelne.

Zofia
@Lena

Aha... I mimo to robicie tam zakupy? Tak właściwie o co chodzi z tym robieniem problemu o wszystko, bo nie bardzo rozumiem?

Jerzy

Jak teraz wyglądają godziny pracy? Czy wciąż trzeba być na każde zawołanie szefa? Z tego co zauważyłem tutaj praca w Żabce wiązała się z pracą 8 dni pod rząd, więc niekolorowo.

Marti

Uważajcie na żabkę na ul. Mieszka I starsza pani (usunięte przez administratora) robiąc zakupy płaci się więcej niż powinno.

EWA

NA UL. MARULEWSKIEJ W INOWROCLAWIU JEDNA Z TAMTEJSZYCH PRACOWNIC JEST BARDZO NIEMIŁA , AROGANCKA,ZŁOŚLIWA. NIGDY NIE ZROBIĘ TAM ZAKUPÓW

Danuta
@EWA

Widzę, że nie jesteś zadowolona z obsługi klienta w Żabce w Inowrocławiu, wspominasz o aroganckim i złośliwym podejściu pracowników firmy. Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdybyś opisała konkretne przykłady sytuacji, które Cię spotkały. Co takiego się wydarzyło?

Franek

Podpowiedzcie jak zmieniło się w firmie w kwestii pracy w związku z pandemią ?

Kieszona/Ciastek

W żabce na ulicy toruńskiej podczas kupywania pepsi przypadkowo spadła Cola a pani wyrzuciła nas z sklepu i nas zwyzywała

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Inowrocław

• Jak się pracuje w Żabka?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka?

Żabka