Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Kamil

Polecam sklep w Brzesku ul glowackiego mila sympatyczna obsługa, pani za kasa do radzi co gdzie , duży wybór asortymentu , czysto ! Aż miło się chodzi na zakupy , polecam

Lilka
@Kamil

Chyba sobie żartujesz, ta żabka w Brzesku to porażka byłam tam raz i moja koleżanka też raz była więc nie pisz głupot! (usunięte przez administratora) puste pułki i bałagan to jedyne co charakteryzuje ten,, super sklep". A co do personelu i do tego wytatuowanego Janusza za kasą to raczej on się nie charakteryzują kulturą i miłą obsługą. Byłam świadkiem i moje 7 letnie dziecko jak wulgarnie darł (usunięte przez administratora)przez telefon więc pisanie kłamstw jaki to super sklep to kłamstwa!!!

Lulu

Czy ktoś może napisać jak się pracuje w centrali w Poznaniu? Zastanawiam się nad aplikacją.

Tomasz
@Lulu

A dlaczego wybrałaś akurat tę firmę? Ktoś Ci ją polecił czy co Cię przekonało? Jak oceniasz proponowane wynagrodzenie? Jeśli dowiesz się czegoś na własną rękę jeśli chodzi o Twoje pytanie, to daj znać koniecznie, na pewno takie informacje się tu przydadzą :)

Justyna

Lidka i widzisz jesteś tak źle poinformowana ze żal słuchać i czytać , bo ludzie gadac mogą . Właścicielem sklepu jest kobietą nie mężczyzna , więc widać jakie ktoś ci podaje nie prawdziwe informacje , bo nawet nie wiesz jaką jest prawda u jak to wygląda wiec szkoda Twojego produkowania bo opinie można psuć , ale ważne że osoby rozsądne i mające coś w głowie wiedzą jaka jest prawda i nie słuchają wy czytają takich bełkotw jakie wypisujesz , więc zastanów się o piszesz lub wpadnij i sama ocenisz . Pozdrawiam Justyna

Rafik
@Justyna

Ja niestety potwierdzam opinie, Żabka na Głowackiego w Brzesku to (usunięte przez administratora) a pisanie kłamstw i bredni to (usunięte przez administratora)klientów i ludzi czytających tu opinie! Nie ważne kto tam jest właścicielem ale byłem w Niedzielę i na kasie siedział wytatuowany koleś robiący niestety nie zbyt dobre wrażenie, gadający bez przerwy na telefonie a w sklepie puste pułki i bałagan a jeżeli ludzie widzą i piszą to trzeba coś robic aby interes zachęcał do robienia zakupów a nie straszył bałaganem i brakiem kultury wobec klienta!!!

Sb
@Rafik

Właściciela zabki masz na paragonie jakbyś nie wiedział. Imię i nazwisko żabka, ulica Itd.

Miałem nieprzyjemność pracować w dziale HR. W większości są tam Panie po 50-tce, ciotki klotki, które zatrzymały się latach 90- tych jeśli chodzi o zarządzanie pracownikami- masz się dostosować, jeśli masz swoje zdanie to jest niemile widziane. Biurokracja jeśli chodzi o dokumentację, chaos, menadżerowie z różnych działów traktują rekruterów jak najniższe stanowisko w firmie, gdzie można z pracownikem wszystko zrobić, powiedzieć i się za to nie poniesie odpowiedzialności. Zespół rekruterski to wredne m.. które przy Tobie inaczej się zachowuję niż przy managerce. Ogólnie bardzo nie polecam pracy w HR, ten dział to komuna, co najwyżej lata 90-te, polska firma bez standardów europejskich, przynajmniej w dziale HR.

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Jarek88

Witam, Czy ktoś może powiedzieć jak wygląd praca partnera ds. sprzedaży? Na jakie zarobki można liczyć?

j23
@Jarek88

i już człowieku powinieneś odpuścić temat, widza ze jakie kol wiek czytanie ze zrozumieniem to u Ciebie problem, daruj sobie, kompletnie wybij sobie z głowy , przecież tu jest tysiące wątków jaki to zarobek łącznie z wyliczeniami...

xxx
@j23

gramatyka się kłania.

Praca partnera
@Jarek88

Polecam Ci spytać się w Żabkach.Daj znać czy dalej jesteś chętny????

Wanda

Polecam sklep Żabka w Brzesku przy kupić glowackiego , byłam tam przejazdem i zaskoczyło mnie to jak dobrze może być zaopatrzony sklep w ciepłe posiłki i dania gotowe , i czystość w sklepie oraz mila sympatyczna obsługa , Panie rewelacja , pozdrawiam i z przyjemnością polecam sklep .

Lilka
@Wanda

Super sklep!? Żabka w Brzesku na Głowackiego to totalna porażka! Nie dołożone pułki, (usunięte przez administratora) i bałagan a wytatuowany wariat na kasie to bezczelny, niewychowany i chamski patol! Jaki to świetny sklep świadczy to również jak zmieniają się tam pracownicy!!! Sklep ma parę tygodni a tam ciągle nowe twarze, zmieniają się szybciej niż promocje w biedronce. Znajoma powiedziała mi że wytatuowany typ na kasie kiedy by tam nie wejść siedzący ciągle na telefonie to ajent, totalna porażka, w Brzesku jest duża konkurencja więc nie warto trącić czasu na taką marną konkurencja jaka jest ta żabka!

Ajent
@Lilka

Szczerze to za dużo ludzi już przychodzi do Żabki mam nadzieję,że odpuszcza sobie trochę bo nie chciałabym zatrudniać osób by koszty ZUS miec

Rafik bo ty myślisz ze towaru na magazynie jest jak w fabryce i zawsze starczy , Jeszce w weekend niedziele gdy ludzie jest dwa razy więcej niż tygodniu , zastanów się co piszesz jak nie masz pojęcia jak wygląda praca w sklepie , po pracuje i później oceniaj jak praca wygląda , bo żałosny jesteś ????????

@Karolina

Wiem jak wygląda a na weekend zatrudniam i zamawiam więcej towaru.Sa dwa rozwiązania płacisz więcej pracownikom i większy masz obrót i lepsze weryfikację,albo olewasz i masz poniżej 60 procent i dopłacasz.

Aaa

Klijet nie wiem jak to jest ale przeraża mnie ze na ranej zmianie som 3 osoby a na drugiej jest jedna osoba jest ruch to ta biedna pani musi latać i dokładać towar zaplecza czemu nie zrobiom żeby były dwie osoby na południe i a potem marudzom że kradnom jak ajent nie otpowiedzialny ja wszystko notuje i powiem ze tam jest łamane bhp. Itp. gierałtowice Śląskie

Rafik
@Aaa

Kupić Ci notes?

Aaa

Też muszę powiedzieć że sklep żabka jest bardzo czysty w Gierałtowicach i polecam go wszystkim obsługa jest miła ale pani na popołudniu co jest jest bardzo fajnom babkom uśmiecha się doradzi i jest takom osobom że asz chce się przychodzić do sklepu pozdrawiam paniom ząbki

Xxx

Bardzo chfale sobie żabkę w Gierałtowicach jest bardzo miła opsluga a szczególnie pani marzenka doradzi pomoże bo ine nie takie sztuczne som a ta pani to taka naturalna i aż chce się przyjść do tego sklepu jak ktoś będzie przejazdem to zapraszam do sklepu żabka gierałtowice ks roboty 76 jest bardzo czysto i przyjemnie

Thebettispagettispagetti

Ceny są okropnie zawyrzone np w Lidl coś może kosztować 3 zł a w żapce nawet 6 zł. Dotego jak dziś byłam w żabce patrzę o cukierki za 3,50 zł wziełam podchodzę do kasy i kasjerka muwi do mnie 6,20 zł muwie do niej ale na cenie było 3,50 ona sprawdza i muwi że ktoś się pomylił ale raz spoko tylko to nie jest jednorazowa sytuacja

Jarek88

Witam, Czy mógłby ktoś przedstawić jak wygląda praca partnera ds. sprzedaży w Żabce? Na jakie zarobki można liczyć?

@Jarek88

Też jestem zainteresowany. Ktoś coś powie na temat tego stanowiska?

zainteresowany

Proszę o informację na temat stanowiska partner ds sprzedaży. Bardzo zależy mi na konkretnych opiniach ponieważ jestem poważnie zainteresowany tym stanowiskiem.

zainteresowany

Interesuje mnie stanowisko partnera ds sprzedaży. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku,zadania,etc. Zależy mi na konkretnych opiniach.

Dżon

Znajomej, która chciała otworzyć Żabkę, zgodziłem się podpisać wiadomy weksel. Wszystko jest OK, to była potrzeba chwili i umówiliśmy się, że w pewnym momencie to zmienimy. Teraz nadszedł ten moment - znajoma ma taką osobę, która zostanie już z tym wekslem "na stałe". Chciałbym zapytać, czego muszę dopilnować, jak to w ogóle technicznie przeprowadzić, żeby finalnie być pewnym, że w danym momencie nic mnie już z Żabką i firmą znajomej nie łączy. Nie wiem, może jest jakieś jednoznacznie brzmiący dokument o ustaniu zobowiązań wobec Żabki itp., który otrzymuję po podpisaniu weksla przez inną osobę. Czytając to forum zakładam, że wiele osób będzie chciało napisać o moim błędzie itp. Bardzo proszę, zostawmy to, po prostu bardzo proszę wyłącznie o merytoryczne i techniczne odpowiedzi do konkretnie nakreślonej sytuacji. W odpowiedziach proszę założyć dobrą wolę i wyłączną chęć jak najszybszego sposobu na załatwienie tej sprawy przez obie strony (ja i znajoma). Piszę to, żeby uniknąć sytuacji, gdy ktoś w odpowiedziach zacznie tworzyć scenariusze dostosowane do sytuacji, gdy strony są skłócone. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że najważniejszą stroną jest tu Żabka.

@Dżon

Trzeba przede wszystkim dopilnować zabrania weksla z siedziby.

@Marta

Ale jak po kolei powinna wyglądać cała droga, jakie są pierwsze kroki do tego, żeby finalnie móc "zabrać ten weksel z siedziby" (Żabki rozumiem)?

Uf
@@Dżon

W takich sprawach lepiej udaj się do prawnika. Głupotą jest podpisywanie pod wpływem chwili tego rodzaju dokumentów. Szukanie wyjścia tutaj też nie jest zbyt rozsądne. Powinieneś przed podpisaniem mieć gotowe scenariusze wybrniecia z kłopotów.

@Uf

Dla higieny tego wątku od razu napisałem: "Czytając to forum zakładam, że wiele osób będzie chciało napisać o moim błędzie itp. Bardzo proszę, zostawmy to, po prostu bardzo proszę wyłącznie o merytoryczne i techniczne odpowiedzi do konkretnie nakreślonej sytuacji." Dla jasności, na tym portalu są opisane różne kwestie związane ze współpracą z Żabką, zakładając ten wątek liczyłem i liczę na to, że znajdą się osoby, które w sposób praktyczny przerabiały podobną sytuację, którą w skrócie opiszą i podzielą się jakimiś ew. wskazówkami. Od tego chcę na spokojnie zacząć, bo nie mam tutaj jakiejś pośpiesznej czy podbramkowej sytuacji, po prostu nie natknąłem się akurat na podobny wątek tutaj, a na początek z chęcią dowiedziałbym się, jak to przebiegało u innych osób.

@@Dżon

Wątpię, żeby znalazła się wśród franczyzobiorców nawet jedna osoba, której udało się takiej zmiany dokonać. Podpisanie weksla to krótki epizod w życiu pracownika Żabki, nad którym nie ma czasu się potem zastanawiać. Do poręczenia weksla wybierane są osoby z najbliższego otoczenia - w końcu wymagane jest tutaj ogromne zaufanie (lub brak zdrowego rozsądku), więc mało kto nawet byłby w stanie pozyskać nowego żyranta dla swoich przyszłych długów. Najlepiej wyślij zapytanie bezpośrednio do Żabki - jak będą mieli dobry humor, to może odpowiedzą i przedstawią Ci kolejne kroki procedury takiej zmiany. W praktyce to się po prostu nie dzieje, a żyrant i franczyzobiorca przypominają sobie o istnieniu takiego poręczenia w momencie, kiedy już jest dług do spłaty.

@Paweł

Bardzo dziękuję za odpowiedź, ale... Pomimo ponowienia mojej prośby, żeby w trosce o higienę wątku odpuścić przewidywalne komentarze oraz bardzo jednoznacznego doprecyzowania na czym mi WYŁĄCZNIE zależy - ten wątek dalej jednak idzie w złą stronę. Podsumujmy oczywistości, może to jakoś pomoże. 1. W kwestii weksla było już o "głupocie" i "braku zdrowego rozsądku" - odhaczone - i możemy już zakończyć te dygresje? 2. Pomoc prawnika - odhaczone. 3. To nie jest proste - odhaczone. 4. Najlepiej dowiedzieć się w Żabce - odhaczone. A NAPISAŁEM: "Dla jasności, na tym portalu są opisane różne kwestie związane ze współpracą z Żabką, zakładając ten wątek liczyłem i liczę na to, że znajdą się osoby, które w sposób praktyczny przerabiały podobną sytuację, którą w skrócie opiszą i podzielą się jakimiś ew. wskazówkami. Od tego chcę na spokojnie zacząć, bo nie mam tutaj jakiejś pośpiesznej czy podbramkowej sytuacji, po prostu nie natknąłem się akurat na podobny wątek tutaj, a na początek z chęcią dowiedziałbym się, jak to przebiegało u innych osób." @Paweł, mogę się zgodzić z tym założeniem, bo właśnie nie mam w tej sprawie informacji, a sama logika tu nie pomoże w obaleniu Twojego przypuszczenia: "Wątpię, żeby znalazła się wśród franczyzobiorców nawet jedna osoba, której udało się takiej zmiany dokonać". Ale nie zgodzę się z takim założeniem: "Żyrant i franczyzobiorca przypominają sobie o istnieniu takiego poręczenia w momencie, kiedy już jest dług do spłaty". Na logikę nie jest dla mnie możliwe, żeby przy kilkunastu/kilkudziesięciu(?) tysiącach żyrantów, nie było takich osób, które choćby np. z tego względu, że przypadkowo natknęły się na niekorzystne informacje w sprawie Żabka vs. franczyzobiorcy - nie chciały dokonać tej zmiany. Nie jest dla mnie możliwe, żeby w tej powodzi żyrantów, są osoby które się wygadały rodzinie, znajomym itp., że podpisały taki weksel i od razu kazano/doradzono im, żeby natychmiast powzięły działania, żeby to zakończyć. - I wiem, że dobrze wiesz o czym mówię. To, że akurat na to forum mogą nie zaglądać takie osoby i nikt w odpowiedzi na moją prośbę - nie przytoczy swojej historii w tej sprawie, to już jest zupełnie inna sprawa. Na pewno im więcej padnie tekstów o "głupocie" i "braku zdrowego rozsądku", tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś cokolwiek napisze... Jeżeli byłby mi potrzebny prawnik, jeżeli miałbym rozmawiać z Żabką, to i tak właśnie wolałbym znać najpierw historie innych osób, wynotować sobie jakieś niuanse, kruczki itp. - przecież to oczywiste.

@@Dżon

Znajoma musi to zgłosić następnie udać się do notariusza i wypełnić nowy weksel już z nową osobą i najlepiej jechać do siedziby firmy i osobiście podmienić weksel a Panu oddadzą ten ,który Pan podpisał Też miałam taką sytuację i załatwiliśmy to bardzo szybko pozdrawiam

@Ewa

Pięknie dziękuję za odpowiedź :) 1. Znajoma zgłasza to ogólnie mówiąc - Żabce, tak? 2. Stawia się u notariusza z nową osobą i wypełnia nowy weksel. Pytanie techniczne: weksel, to weksel, czy to musi być być jakiś bardzo konkretny - akceptowany przez Żabkę. Pytam, bo moja wiedza w zakresie weksli itp., jest bardzo znikoma. 3. Znajoma jedzie do firmy podmienia te weksle i oddaje mi ten z moim podpisem. Czy w tej całej procedurze, moja obecność w tej nazwijmy to siedzibie Żabki jest potrzebna? Nie mam z tym problemu, bardziej mi chodzi o kontekst, czy jakby coś wnosi tam moja obecność - jest wymagana, w sensie, że mam czemuś zaswiadczyć, coś podpisać. Być może to nic nie wnosi, ale napisała Pani taką formę: "Panu oddadzą ten, który Pan podpisał", a nie np. "Znajoma Panu odda ten, który Pan podpisał" i stąd głównie to moje pytanie. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. PS To dość ciekawe, że ktoś zaczął ten wątek oznaczać flagami. - Zna ktoś może domniemany, jakiś teoretyczny powód?

ewa
@@Dżon

Pana obecność nie jest potrzebna ,po podmianie weksla ,weksel poprzedni oddają w ten sam dzień więc albo odeśle Panu żabka,lub odbierze znajoma ,której Pan podpisał weksel,odpowiedni weksel najlepiej poprosić od osoby rekrutującej na franczyzobiorców i wtedy będzie prawidłowy oraz zaznaczyć u notariusza ,że jest to weksel do żabki Jest to sprawa do załatwienia ,proszę nie słuchać innych ,że nie można

@ewa

Bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi :)

@Ewa

Dzień dobry, też chcę się uwolnić od tego weksla, podpisałam go koleżance, obiecywała ze to będzie na chwilę, bo ktoś jej pomoże ale dopiero za kilka miesięcy jak wróci zza granicy i ciągnie już tak prawie drugi rok i mówi, że jednak nie ma kogoś na podmianę... Jestem po wstępnej rozmowie z jej rodzicami, którzy być może wybawiliby mnie od tego podpisując za mnie, bo znamy się długo i im głupio, ale ich córka nie chce tego słyszeć. Jest w ogóle taka możliwość, żeby to zrobić pomijając ją? Czyli mam kogoś kto chce podpisać weksel, żeby anulować mój?

Klient

Witam wczoraj byłam w jednej żabce w zlotoryji , drugą nieczynna chciałam puścić totolotka osoba obsługująca wogole nie zwracała na mnie uwagi , kasując swoje zakupy , brudno na sklepie że szok , gdyby nie fakt że zakupy robiłam nie dla siebie wyszła bym , bałam się że się o coś przykleje , ponadto osoba za kasą nie bardzo obsługiwała lotto Może należało by poprawić warunki pracownikom jeszcze trochę ajenci sami będą musieli stanąć za kasą , bo jaka płacą taka praca Nie polecam

R_Sting

W jednym z lokali już 6 razy zmieniał się ajent prowadzący Zabkę. Może wiecie jakich argumentów używa Żabka aby namówić kogoś do prowadzenia sklepu w lokalu w którym ten sklep padał już 5 razy? (usunięte przez administratora)

Blazej

Po pierwsze koszmarna obsługa,a na dodatek ceny to kosmos za trzy lody 10zl. A ta cała żappka jest do kitu ,jak bym miał ocenić od 1do 10 to dał bym mocne 3

Dziady

Dziękuję za kradzież punktów ktore zbierałem przez rok :) wróciłem do orlenu gdzie nie kasują punktów swoim klientom. Dziady. Gdybym wiedział że zabierzecie punkty po wysłaniu jakiegos smieciowego emaila w spamy to bym w zyciu nie zawracal sobie glowy z wyciaganiem telefonu do skanowania. zabraliscie cenny moj czas i zrobiliscie ze mnie glupa. dlatego wole jezdzic do orlenu gdzie nie kasuja punktow swoim stałym klientom

Kkk
@Dziady

Kasują się z nowym rokiem jeśli nie znasz prawa/nie jesteś doinformowan* to polecam zapoznać się z regulaminem aplikacji ;)

ona
@Kkk

prawa??? chyba regulaminu

Postanowiłam odwiedzić nowa otwarta zapke na ul Głowackiego w Brzesku na szybkie zakupy ale to co tam zobaczyłam byłam przerażona, właściciel to młody chłopak który darł mordę i był strasznie wulgarny i sprawiał wrażenie osoby psychicznej, po prostu się wystraszyłam że tacy ludzie prowadzą sklepy. Ja napewno już tam nigdy nie pujde i nie polecam nikomu. Fatalna obsługa, chaos, zamieszanie i bałagan i do tego awantura na zapleczu i wulgarne krzyki!

Kiki
@Marta

Ja w tym sklepie jestem co dzien i nigdy nie zdążyło mi sie usłyszeć nic nir milego aczykolwiek bardzo mila obsluga i dobrze zaopatrzony sklep !! ....opinie jest łatwo zniszczyć przez takie osoby jak Pani ...zastanawiam sie nad jednym co pania boli hmm to ze w życiu pani cos nie wyszlo ze pani ma problem do sklepów ?

@Marta

Ja niestety muszę podzielić twoja opinie, żabka na Głowackiego w Brzesku to jakaś porażka, sama byłam świadkiem jak wytatuowany wariat kłucil się z kimś przez telefon. Byl strasznie wulgarny i chamski ja byłam z dzieckiem i moje dziecko wysłuchiwało przekleństw tego oszołoma. Ja już nigdy tam nie wejdę i odradzam bo przy takiej konkurencji nie warto odwiedzać takich sklepów gdzie panuje (usunięte przez administratora) nieład i brak kultury personelu!

@Marta

Poszłam z ciekawości do tej nowej zabki w Brzesku i niestety muszę potwierdzić to co napisałaś, bałagan brak kultury kasjera i (usunięte przez administratora) Ja napewno już nigdy w tym (usunięte przez administratora) zakupów nie zrobię bo przy takiej ilości sklepów taka marna konkurencja jak ta żabka nie dlugo będzie istniała! Klientów powinno się szanować a tam raczej tego brak a do tego bałagan i (usunięte przez administratora) w całym sklepie!

Justyna
@Marta

Witam , nie wiem co wam ta żabka nie odpowiada , ale jest tam czysto nigdy nie było bałaganu pracuje w szkole obok tej żabki nigdy nie było tam jakiegoś nie porządku , więc nie rozumiem ludzi którzy daj takie komentarze ... Czy to zazdrość ? Nie wiem , ale osobiście mogę polecić ten sklep . Pozdrawiam Justyna

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 11 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.