Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Lol123456

Czy u Was też kierownik za karę, że oddajesz krew zabiera dni wolne i robi popołudniówki?

Kasjer
@Lol123456

Zgłoś to wyżej za oddanie krwi masz dwa dni dodatkowego wolne czy jej die to podoba cxy nie

Lider

Czy u was też kierownik nie potrafi zrobić ksm i wszystko wam zostawia ? Pieniądze bierze a (usunięte przez administratora) potrafi. Wiecznie na wolnym wypisuje że coś nie zrobione do końca jak pracujemy po 2. Jak ona jest na zmianie to siedzi w biurze całe dnie.

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba że chcecie stać na kasie 11h :)

Nicky

Jestem kierownikiem i stałam na kasie wczoraj też 11 godzin. Żyje. Raz stoi jedna, raz stoi druga. Wszystkie żyjemy i mamy się dobrze.

Aneczka
@Nicky

Zgadzam się,są osoby które to lubią i oczywiście to rozumiem,dlatego napisałam „chyba że ktoś chce stać na kasie 11h” ja osobiście sobie tego nie wyobrażam.Nie każdy jest stworzony,żeby pracować w sklepie tym bardziej za takie pieniądze.Pozdrawiam ????

@Nicky

Nikt nie powinien przez 11 godzin stać na kasie to jest chore !!!!

@Ola

Co jest chore ? Że w umowie jest napisane KASJER-SPRZEDAWCA ? Przecież nie stoi 11h bez jedzenia, picia i korzystania z toalety. Skoro się zatrudnia na stanowisko kasjera to głównym obowiązkiem jest stanie na kasie szczególnie jak jest się na zmianie tylko z osobą funkcyjną. Dajcie sobie ludzie na wstrzymanie z tym przeżywaniem obsługi kasy przez 11h.

Ala
@…

Mam kr kazała się zmieniać by nikt nie stal 11h na kasie. By pracować trochę na kasie trochę na magazynie. 11 h na kasie... dramat

@…

Tak właśnie to jest chore ze stoi się tyle godzin ,a o przerwę trzeba się prosić . Tak jakby jeszcze ten kasjer sprzedawca tylko stał na kasie i obsługiwał klientów ... ale robi jeszcze milion innych rzeczy lata tam i spowrotem , a jak staniesz na chwilę to teks " co tak stoisz i nic nie robisz " ,w każdym sklepie powinny być zmiany, korona z głowy nikomu nie spadnie jak na kasie postoi przecież to nic takiego jak twierdzisz

Dorota
@Ola

To zgłoś to swojej Rejonowej, a nie wylewasz żale na forum. Ja pracuję od 8 lat w Pepco, jestem w trzecim sklepie i nie pamiętam sytuacji żeby w którymś z tych sklepów kierownikowi trudno było stanąć na kasie. Od zawsze zamieniamy się po połowie dnia i nikomu krzywda się nie dzieje.

Ola

Niestety ,jest coraz gorzej ,wszytsko na wczoraj musi być zrobione a my we 2 na sklepie milion rzeczy do zrobienia i wieczne pretensje ,ale cóż same pokazujemy że we 2 dajemy radę dlatego etaty ucinają,i Będą ucinać jak tak dalej będziemy udawać że jest super to na każdym sklepie będziemy tylko 2 pracować bo przecież się da ,ponad siły ale ogarniemy wszytsko kosztem zdrowia i życia prywatnego, byle zdążyć na wizytację, udając że dajemy rade niestety same sobie szkodzimy

Ola

Ależ oczywiście, pepco to jedyna praca ,ale warto pisać i mówic o tym jak jest bo tak poprostu być nie powinno im więcej nas będzie głośno się temu sprzeciwiać tym większa szansa że wkoncu się coś zmieni,bo zmiana pracy to jest tak naprawdę dość prosta sprawa ,ale ja myślę że razem możemy zrobić coś by tutaj w pepco się coś zmieniło na lepsze

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Ciekawa...

Czy ktoś się orientuje gdzie są nasze związki zawodowe?? Czy w ogóle są.....to co się dzieje przez ostatni rok to jedna wielka masakra .

Praca ponad siły

Jak tam kobitki? Wszystko na 1.02. zrobione? Posy, wyprzedaże, hot - spot, dostawy, zmiany cen na kvi, depozyty które wróciły, tabelki i zdjęcia oraz doskonala obsluga klienta. Oczywiście na 2.0.

Hej, czy dostałyście już aneksy do umów? Co się zmienia oprócz wynagrodzenia?

Małgonia
@Gość

Będzie więcej pracki,zapewniam Wam . Nie będziecie się nudzić

Piripiri

Cześć Jak złożyć wypowiedzenie z pracy najlepiej? Do kierownika? Jestem na wychowawczym ale obecnie myślę o tym aby odejść i poszukać czegoś innego.

@Piripiri

Możesz napisać i wysłać do Poznania z dopiskiem kadry ,oczywiście poleconym. Ja tak robiłam.

@Piripiri

Ja wysłałam wypowiedzenie bezpośrednio do kadr :)

Dziewczyny czy u was w rejonach też trzeba robić zdjęcia np odzieży i wysyłać do KR? Po co to komu? Człowiek nie wie w co ręce włożyć a jeszcze lataj z tel i zdjęcia rób. Przesada.

Ktoś

Na jaką stawkę może liczyć sprzedawca?

Mimi
@Ktoś

Na najniższą krajową . Plus ewentualnie premia za wyrobienie budżetu za miesiąc . Zdziwiony ? Hehe.,

@Ktoś

Marne tyrpiesz w tej pracy jak dziki osioł marne zarobki dużo pracy wymysły ucinają godziny Pepco nie szanuje pracowników żenada nie polecam tej pracy więc nawet tam nie idź Jedyny plus tej pracy trafił mi się naprawdę fajny zagrany zespół dziewczyn ale z tych plusów to tylko tyle

.a.

Serdecznie współczuję wszystkim którzy mają za rejonową Agnieszkę B. (dolnośląskie). (usunięte przez administratora)i niedopuszczalne zachowanie tej kobiety na niespodziewanej wizycie u mnie w sklepie, gdzie miałam 5 palet dostawy + tylko dwóch pracowników skutecznie przekonało mnie, że pora odejść. I to zrobiłam. Kierownicy i liderzy - nie dajcie się.

Sisi
@.a.

Tak się składa że nas Agnieszka traktuje dobrze. Jak zwraca uwagę to z pełną kultorka i do wszystkich dociera. Miła, pogada, pośmieje się

Hmm

Jak u was z urlopami mając jednego lidera?

@Hmm

Są dwa wyjścia albo masz do pomocy kogoś z innego najbliższego sklepu albo kasjer na czas urlopu dostaje uprawnienia i prowadzi zmianę

@Hmm

Ze swoich pracowników wybierasz osobę która ma być Liderem na okres urlopo.

Jeżeli chodzi o tygodniowe to najlepiej żeby był weeknd albo z innego sklepu ktoś przychodzi na 1 dzień

Ano nie . Mają czas , jeszcze te żałosne " stażowe" sto zł nie ważne czy rok pracy w tej firmie czy sześć lat ....

Mniej jest w momencie jak jest się na l4 albo urlopie

Stazowe

A co to za stazowe przepracowałem 14 lat i mam tyle samo co dziewczyna 2 lata, 100 zł z czego w przeciągu całego roku 2023 to pełne 100 zł dostałam 2 razy i nie byłam na l4 , szacunek firmy pożal się. A jeżeli ucinają bo idziesz na urlop który do (usunięte przez administratora) należy Ci się jak(usunięte przez administratora) buda to znaczy że jesteśmy (usunięte przez administratora)już tej firmy. Dlaczego w tej firmie nie można normalnie pracować tylko wiecznie coś, to tylko pepco a wysysa(usunięte przez administratora) .

Cześć. Dziewczyny czy my w tym roku nadal mamy dodatek stażowy 100 zł brutto?

Patka

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko młodszej specjalistki ds. planowania zakupów . Widzę , że warunkiem koniecznym jest dobra znajomość języka angielskiego . Jesteście w stanie określić to jakoś poziomowo ? Czy poziom B2 będzie wystarczający ? Jeśli chodzi o możliwość pracy hybrydowej , to od czego ona zależy ? I ile maksymalnie dni można poświęcić na pracę z domu ? :D Z góry dzięki za odpowiedź .

Heh
@Patka

Mam certyfikat z j.ang. na poziom B2 i pracowałam jako kasjer ????, ale tak w ogóle jeśli mówisz płynnie to podejrzewam, że sobie poradzisz na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kolkaa

Śmiech na sali. Weszłam z ciekawości poczytać.. NA CAŁE SZCZĘŚCIE nie pracuje już w tej firmie i zwolnienie się to była najlepsza decyzja w życiu. 5 lat i o 5 za długo. Żadnych plusów, atmosfera porażka, „kierowniczka” porażka, wszystko tam było porazka

Hej1

Czy potrzeba książeczkę sanepid owska do Pepco, od kiedy są słodycze i napoje wprowadzone?

Nic
@Hej1

Hej w pepco nic za wiele nie potrzeba tylko ręce, nogi, i (usunięte przez administratora) do pracy to jest ważne i z taką dewizą należy przyjść nie z głową bo jak za dużo myślisz i lepiej niż kierownik to bardzo źle szybko pracy się pozbędziesz.

Dziewczyny jakie macie godziny pracy/otwarcia przy 4,5 etacie?

A ja mam pytanie jaki macie metraż sklepu na 4.5 etatu. Jak wam się pracuje . W jakiej kategorii jesteście.

Tao

Pon - sob 9.00-20.00 Niedziela 10.00-16.00

Zmienia się struktura i docelowo nie ma być kierownika, zastępcy i st kasjera, tylko ma być kierownik i lider/liderzy.

Kandydatka

Cześć dziewczyny, mam pytanie. Czy za szkolenie (staż) przed rozpoczęciem pracy we właściwym sklepie dostanę wynagrodzenie i normalnie umowę o pracę? Pozdrawiam Was!

@Kandydatka

Jak masz mieć szkolenie np od 1.02 to od 1.02 dostajesz umowę, bez umowy, badań lekarskich, szkolenia bhp do niczego cię nie dopuszczą.

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1371.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1194, z czego 114 to opinie pozytywne, 350 to opinie negatywne, a 730 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 684 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.