Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Cg

U nas dziewczyna na cały etat sezonowa, przyjęta na grudzień dostała teraz.Pisałyśmy w styczniu o gwiazdkowe.Myślę że tobie też by dali.

@
@Cg

@Cg no właśnie mi też kazała i złożyłam tylko chciałam się dowiedzieć czy któraś miała już wypłacone?

Irga

Teraz nastąpiły zmiany i nawet osoby przyjęte w listopadzie na sezon dostały gwiazdkowe.

Czy na urlopie wychowawczym przysługuje zniżka? Wiej, że temat poruszany wczesniej, ale jak wchodzę na SAP to mi pokazuje, że mam znizke

Nie. Firma nie odprowadza składek za ciebie więc nie ma z czego odliczyć podatku od zniżki.

123P

Napisz swoje dane jak taka mądra jesteś, podaj może jeszcze Nazwisko, PESEL i numer buta.

Ada

Za 2 miesiące kończy mi się umowa. Czy firma przedłuża na czas nieokreślony ? Czy się żegna

Dorota
@Ada

Nie licz na umowę teraz jeśli powinna być na stałe to każą nie przedłużać ,ja też musiałam na koniec roku podziękować kasjerce która u mnie 2 lata pracowała i naprawdę była dobra w pracy

@Dorota

to chyba mialam duze szczescie.. dostalam juz na czas nieokreslony :) nie ma co mowic ze nie ma szans bo szanse zawsze są tylko wszystko zalezy od decyzji tych wyzej ;)

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Jakitaki

Hej. Czy jest nowy podział na rejony ? Czy tylko regionalni się zmienili ?

Zaintersowany

Ostatnio pojawiło się kilka ofert na stanowiska biurowe. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć, czy po prostu ktoś się zwolnił, czy chcą powiększyć zespół? Jakie są warunki pracy w biurze?

Anilka

Jak tam drogie koleżanki podwyżki? Ładnie firma z nas zakpiła wstyd i hańba. A my dalej zasuwajmy na te nieroby i hrabinę Małgorzatę a nas bedą w du.. kopać właśnie jutro składam wypowiedzenie bo przez to co się dzieje aż pracować się nie chce i jeszcze ta jalmużna co rzucili aż szkoda pisać

Ewelina
@Anilka

Jakie podwyżki ? Chyba tylko dla kasjerów booj lider i ja nic nie doataniemy

@Ewelina

Ja się zwalniam z końcem stycznia i idę na zwolnienie jezeli rejonowa nie podpisze mi za porozumieniem stron

@Ewelina

Oczywiście że lider i st kasjer też dostanie chyba coś źle zobaczyłaś at.kasjer 100zł więcej a lider 600

Podwyzka
@Kierownik

Jest aż tak źle ? Nie ma mnie dziś w pracy a u mnie są tak zajęte że nawet nie odpisują a jestem ciekawa ile lider dostał groszy więcej ????

Lider
@Anilka

A gdzie jest ta informacja?

Zuza

A kierownik?

@Lider

W tabeli która przysłali jest dla kasjera, st kasjer i lider

Lider

Kiedy to przysłali?

Starszy kasjer
@Anilka

Jaka stawka dla starszego kasjera?

@Anilka

A możecie napisać ile podnieśli bo my dowiemy się na samym końcu.

Jak

Jaka kategoria i stanowisko ?

@

4250 brutto kasjer 4800brutto lider w lokalizacji standard

A starszy i zastępca?

Abc
@@

A kasjer w lokalizacji szczególnej?

Czyli najniższa krajowa porażkaa

Kierownik

Ja nie dostanę podwyżki także czas się zwalniać

@Ewelina

Oczywiście, że liderzy też dostaną

Dokładnie, popisali się....

Cc
@Ewelina

Kasjer ma więcej 8 zł jak najniższa krajowa to raczej kasjerzy nie dostali w ogóle podwyżki zabrali nam te 200 zł co było więcaj.Żarty sobie robią.

Bn

Nie zgodzę się.Kasjer ma najniższą krajową,8 zł więcej.Hehe

Kierownik 2
@Cc

Ja też nie mam podwyżki a lider dostał także moja wypłata prawie jest równa z liderem

Ddddd

Nie rozumiem wszystko ukrywa przecież powinny was powiadomić to żadna tajemnica,u nas już wszystkie wiemy.Co to za kierownik że trzyma w tajemnicy podwyżki przecież za chwilę dostaniecie aneksy.Współczuje takiego kierownika.Z kim Wy pracujecie.

Ewka
@Ddddd

A rejonowi te by mogli powiedzieć czy kierownik dostanie podwyżkę

@Anilka

To proszę jeszcze zobaczyć jaka jest informacja o podwyżce dla kasjarow. Ja nie mogę czytać jakie wy bzdury piszeci, masakra, 8 zł na dał ciebie to 100 zł dla kasjera. Proszę weź to dobrze oczyma przeleć!

@Ollobollo

Jak nie możesz czytać bzdur to nie czytaj , ja mam lokalizacje szczególną więc jakie 8zł?, a czytamy ze zrozumieniem starszy kasjer dostał 100zł a nie zwykły kasjer

kkk

u nas starszy dostał niewiele ale w związku z tym że jest możliwość zmiany na lidera , zastępca i lider zarabia teraz tak samo ale nie którzy mają za wysokie ego w związku ze zmianą z zastępcy nie są zainteresowani taką zmianą bo lider brzmi gorzej a to teraz przecież bardzo popularne stanowisku a przede wszystkim nie jest w porządku do starszego kasjera bo (usunięte przez administratora) tak samo jak zastępca a zarabia marne pieniądze i uważam ze to powinna być zmiana od strony K.R i kierownika. U nas się zgodził zastępca bo jak mówi ważne że się kasa zgadza:-)

Ela

Dziewczyny wam też rejonowa powiedziała, że urlop w październiku tylko w wyjątkowych sytuacjach ? To już jest żart, ale oczywiście żadna się nie odezwie na transie. W listopadzie nie, grudzień zakaz a teraz jeszcze październik ? Czyli odpada 1/4 roku. Drogie rejonowe wiecie co to inspekcja pracy , kodeks pracy i prawa pracownika ? Polecam się zapoznać.

KIki

Pracowałam tam przez przez prawie pół roku, więc nie tylko w szczycie sezonu, ale nadal jako "pracownik tymczasowy" - na dziale Pick i jako wsparcie na AFE. Zacznijmy od plusów, bo za dużo ich nie będzie: + dojazd autobusem do pracy, + stały grafik, + obiady za 1 zł (a w sezonie za darmo) - większość smaczna, ale system głosowania na najlepsze dania nie działa. + jak dla mnie Randstad akurat był spoko. Ich pracownicy (w szczególności panowie) byli uprzejmi i pomocni, nie było problemów ze zgłoszeniem "urlopu na siłę wyższą" itd.. Nawet raz sami pomogli mi ze zrobieniem switch-ów i zamiany w grafiku w taki sposób, że nie musiałam korzystać z płatnych urlopów. + zdecydowana większość Amazończyków jest bardzo w porządku, + paczka ze słodyczami, koszulka i lepszy obiad na święta były miłym gestem, w moich poprzednich miejscach pracy, to oprócz premii, rzadko porwali się na zakup choćby czekoladki dla pracownika, więc doceniam Minusy: - dojazd z Poznania trwa ok. 50 - 60 min. Zmiany rozpoczynają się o goownianych godzinach: z dniówki wracasz w największe korki, więc w domu często byłam prawie o 18:00. Na nocki też jeździsz stojąc w korkach, a powrót przed 5:00 (zwłaszcza w niedzielę) stawia cię w sytuacji, że trzeba iść z buta do domu albo czekać na pierwsze autobusy miejskie/tramwaje, - zmiany po 10,5 h (30 min bezpłatnej przerwy) są za długie. Rozumiem, że wiele osób dojeżdża z daleka,10 h tyrania w tym kieracie to za dużo. Zimą jedziesz i wracasz już o ciemku. Z dnia nie zostaje praktycznie nic. - skomplikowany system premii, dodatków, zasad dot. urlopów itd. także nie wiesz ile trafi na twoje konto. Powodów ucinania premii, co nie miara. - Wypłata niska w stosunku do tego, ile musisz się zmęczyć, żeby ją dostać. Z drugiej strony, w innych branżach stawki są teraz podobne, więc: Ludzie, nie liczcie na więcej niż minimalna + mała premia, bo do Amazonu nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji, po za pulsem i zdolności przetrwania, zupełnie jak w(usunięte przez administratora). - zbyt krótkie przerwy: w pośpiechu schodzisz z magazynu, żeby się wyrobić, a zawsze są kolejki do automatów z napojami,. Z wielu lokalizacji jest bardzo daleko do toalety. Najlepsze, że na Pick'u, liderzy z mózgami wypranymi od korpo-nowomowy, codziennie przypominają, że 15 min liczy się od zeskanowania ostatniego produktu do zeskanowania pierwszego ( XD!). Pewnie, poświęć 1/3 przerwy na łażenie po wieży, bo może po przerwie będziesz lecieć na 3 piętro do damage land'u na końcu. A przecież "nie wolno biegać". - wyśrubowane normy - w sezonie lepiej się nie przejmować i robić pomału, bo i tak prawie wszystkim podziękują za współpracę, - "Stand- Up": kurde, to dopiero jest cringe! Po czasie można się przyzwyczaić, ale na początku aż mnie skręcało z żenady. Facet mówi, że zrealizowano więcej zamówień (czyli ludzie za darmo tyrali więcej), a niektórzy pracownicy jeszcze bili brawo XDD. Korpo hasła głoszone przez ludzi, którzy w większości myślą, że są kimś lepszym od zwykłego pickera, tylko dlatego, że chodzą w kamizelce. Albo oni, na serio, wierzą w takie brednie. Trzymajcie się poręczy!

Ktoś nie wiesz kto.

Ta praca to dramat. Robię wszystko za kierowniczkę, żałuję że przeszłam na ten sklep. Słyszałam o nim wiele złego ale myślałam że Pani kierownik jest taka super( nie sugerowalam się opinią) niestety po czasie wyszło szydło z worka. Ona i jej psiapsi są tu najważniejsze. Nie ma co się dziwić jak to sąsiadki! Niby jej zwróci uwagę ale to nie to samo co nam. Najlepiej jakbyśmy były robotami!!! Praca sama w sobie jest ok. Nie straszne mi żadne palety czy pensja. Lubię tu być ale coraz bardziej się zniechęcam tym towarzystwem. Pozdrawiam ozięble.

Czy kasjer który przechodzi na lidera wysyłany jest gdzieś na szkolenie ?

Tak, do sklepu szkoleniowego w twoim rejonie lub rejonie w pobliżu, jeśli nie masz w swoim sklepu szkoleniowego. Przynajmniej tak było do tej pory.

Koksik

A wiesz na jaki region? Ja na urlopie i aż boję się dzwonić i pytać...

Hduwksn

Pani Edyta jest konkretna, wymagająca ale też i pomocna. Jak powie, ze czegos sie nie da, to na prawde sie nie da.

Lula

Czyli jest już podział rejonów?

Podział

Czy jest już podział rejonów?

Ewela

Praca po 12h jeśli jest fajna ekipa praca do wytrzymywania ale ich wymyślania.... Z towarem jeździmy tam i z powrotem....jak (usunięte przez administratora) Kasjer najniższa krajowa żenada !!!!!

Koko

Wiecie coś czy dalej wypłacają jubileusz na 5, 10 lat pracy?

@Koko

Tak wypłacają, do końca danego miesiąca robią przelew

Ooo, super. A w jakiej wysokości jest ta kwota? I tak cyklicznie co pięć lat dostaje się taki jubileusz? :) Jak to wygląda? :) Rozwiej moje wątpliwości, jeśli możesz. :)

Kasjer

@Pracodawca a czy liczy się 5 lat od momentu umowy probnej czy już po przedłużeniu umowy ? Dziekuje za info

Za 5 lat dostajesz nie całe pół wypłaty netto , a za 10 lat ok 2200 zł

Kaasjer

Pracuję w tej firmie 10lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że teraz to dwóch innych pracodawców. Jak zaczynałam pracę i dostałam umowę nie martwiłam się że nie dostanę kolejnej bo wiedziałam,że jestem dobrym pracownikiem więc dostanę umowę na czas nieokreślony. Podejście regionalnych było inne, przyjeżdżał Pan Darek nie czuć było jakiegoś wywyższania się z jego strony że jest on na wyższym stanowisku. Oczywiście jeżeli coś było nie tak to mówiła,ale też zapytał co u nas w sensie jak się pracuje,pożartował i odjechał zostawiając nas w dobrych humorach,to był super regionalny!! Rejonowe też były kiedyś bardziej życzliwe i spokojne. Teraz mam wrażenie że są zestresowane i poddenerwowanie w ciągłym biegu. Bardzo miło wspominam jak zaczynałam swoją pracę i mimo tego że pracy też było dużo to organizacja z góry i szacunek do nas najniższych pracowników te był teraz jest tylko jeden wielki priorytet.

Znudzona

I co tygodniowe teamsy trwające 1,5 godziny. Przepytywanie jak w szkole z każdego biuletynu ,newslattera czy aby na pewno wszystko rozumiemy ....chore.

pik@CHIC

Teraz już nikt nie jest za pracownikami, wielki bałagan , wielkie nic, zero szacunku, zero wartości, po co one komu. Zacznijcie od góry, przyj żyjcie się pewnej 6 - dramat- i proszę o nieusuwanie tego wpisu, bo dziwnym trafem jak pojawia się wpis na REG wpisy znikają , wszystko zamiatane jest pod dywan. Dobrej nocy Wam życzę i oczywiście Dobrego Roku.

@pik@CHIC

Ja jestem tak zniesmaczona ta cała sytuacja, że mam takie nerwy. Czy wy widziałyście jaka dostałyśmy podwyżkę aż 50zl(chodzi mi o kasjerów) no jestem pod ogromnym wrażeniem(usunięte przez administratora) zero docenienia, wyprowasz falki dla tego sklepu a tu takie (usunięte przez administratora) podziękowanie. Radku wracaj do nas!!! Ty nas jedyny potrafiłeś docenić, nas pracowników sklepu sieci Pepco, nikt inny tego nie robi. (usunięte przez administratora)

@Ollobollo

Radek nie wróci do tego bałaganu. A wy dziewczyny z dużym stażem wiecie jak było za jego czasów . Cenił ludzi którzy dawali serce tej firmie. On potrafił docenić .Wtedy to była praca marzeń. Teraz to koszmar. Mimo umowy na czas nieokreślony zrezygnowałam z tego bagna. Teraz wiem , że żyje. Praca jest w innych firmach tylko uwierzcie w siebie . Dziewczyny zmieniajcie pracę .

@Ollobollo

Co ty za bzdury opowiadasz, jakie 50 zł? Chyba 450 zł brutto.

Jaki
@Jola

Najniższe płaca minimalna od nowego roku to 4250 zł brutto . O jakiej podwyżce koleżanki piszecie ? Podwyżki płacy firma od siebie dała kilka zł ...

Kogo.co
@Jaki

Nic firma nie dała więcej od siebie. Najniższa krajowa od lipca: 4300 brutto. Nic nam nie dali. NIC!

@Jola

Kto tyle ma? kasjer hahaha, najniższa krajowa jest 4242 a kasjerki dostały 4250 tu nawet pomyłka nastąpiła bo jest 8zl. Chyba że jesteś liderem to dostałaś, i tak moim zdaniem to są ochłapy.Kasjerki niech mają w nosie, a wy będziecie dybac i rejonowym dogadzać, bo przyjadą i swoje wytyczne dają. Kto to ma robić, niech zakasuja rękawy i robią, po dwie na zmianie i dziewczyny mają wyjść z siebie za co za 8zl ????serio świat nie koczy się na Pepco

Żenująca podwyżka
@Jola

To proszę zobaczyć jaka jest najniższa krajowa od stycznia. To jest kpina, kasjer będzie zarabiał 8 zł więcej od najniższej, brutto oczywiście.

@Ollobollo

Przecież to ty kilka wpisów wyżej napisałaś, że dostałyśmy 50 zł podwyżki.

Xxxx

Firma schodzi na psy , to w lidlu kasjer zarabia więcej niż lider w Warszawie w Action też kasjer zarabia więcej i więcej etatów mają na sklepie . Ta firma to wyzysk ludzi. Szkoda gadać

Xxxx

Dokładnie , a jak za wolno to niezadowolone , i zwroty też robimy bo panie zmęczone

Dlatego ja od pewnego czasu robie minimum ktore musze bez specjalnego pospiechu. Jaka płaca taka praca.

@Xxxx

Na nowych systemach wszyscy robią zwroty na swoich kodach bez autoryzacji kierownika, więc takie jestesmy zmęczone.

Pepconik

Czy jak osoba funkcyjna odchodzi z pracy to kasjer dostaje awans na to miejsce a na miejsce kasjera kogoś zatrudniają ?

@Pepconik

Niekoniecznie. W zasadzie wszystko zależy od subiektywnej oceny kierownika sklepu. Jeżeli ten uzna, że nikt z ekipy nie nadaje się na stanowisko funkcyjne, mogą np. ściągnąć kogoś z innego punktu. U mnie było też tak, że żaden kasjer nie chciał awansu(za mała płaca, za duże wymagania i odpowiedzialność) i również przyszła osoba z zewnątrz.

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1370.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1193, z czego 114 to opinie pozytywne, 350 to opinie negatywne, a 729 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 684 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.