Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

U was też tak jest że urlopy ustalane są wg kolejności na grafiku ?

Kiero

Nie. My się zwyczajnie dogadamy między sobą której kiedy pasuje i według tego zaakceptuję wnioski urlopowe. Kolejność wg grafiku czyli kierownik decyduje pierwszy? ;-)

Pepco

Ile jest osób funkcyjnych przy 5,5 etatu?

Twink

Kiero i 2 liderów. Chyba, że zostało na starych zasadach to kiero, zastępca i starszy kasjer.

Dość wyzysku

Pepco to już studnia bez dna!!! Nic tylko ciąć etatu na sklepach bo koszty !!! A w centrali nic o cięciu kosztów !!!’Lepiej zaoszczędzić na pracownikach!!! Przemyślmy to, zorganizujmy się i zadziałamy !!’!

Firma jest żałosna. Kierownik ukrywa przed kasjerski że etat nam zabrali i przy podpisaniu nowej umowy się o tym dowiadujemy. Wypłata śmiechu warta! Na przerwę nie ma kiedy iść jak sobie regio siedzi w socjalu kilka godzin..

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Sara

Hej , czy sklepy które mają nowy system nie stosują odbijania się przy wejściu i wyjściu? Czy może tylko u nas tak jest i kiero ma pole do kombinacji otwarte

Kooo
@Sara

Wszędzie tak jest, ten system jeszcze nie współgra z Sapem. Kierownik nie może niczego sobie dopisywać bo masz wgląd w SAP i to ty akceptujesz grafik.

Ola
@Sara

W Nowym systemie nie ma już czegoś takiego jak odbicie w systemie Wpisujemy się na listę obecności. Pozdrawiam

Lider

Dlaczego lider wiecznie musi być e pracy a kierownik jak najwięcej ma wolnego ? Bierze sobie urlopy wolne po świętach itp. Najgorsze 1 i ostatniego też wolne. Rejonowe sprawdzajcie grafiki proszę.

@Lider

Jest limit dni wolnego na miesiąc dla każdego pracownika . Kierownik ma tyle samo co lider czy kasjerka Przynajmniej u mnie na sklepie tak kest

Cambridge

To co się dzieje od jakiegoś czasu w tej firmie nadaje się do dokumentu sci fiction. Centrala autentycznie ma dwubiegunówkę jednego dnia wysyłać regionalnych do masowych zwolnień by kolejnego wysyłać paczki z notką menagerów z podziękowaniami za trud pracy i wzmianką o wdzięczności. Redukujecie etaty do minimum więc liczcie się drogie regionalne i Gosiu do zdjęcia szpileczek i pracy na sklepach gdy kogoś trafi choroba I pójdzie na l4. Łaski nie robocie nikomu a ludzie już nie dadzą sobą pomijać by chodzić chorym do pracy i przewalać wasze góry palet. Wielką łaskę na teamsie robicie że wstrzymujecie dostawy po świętach by kolejnego dnia napisac maila ze jednak dostawy będą normalnie... I wy jesteście managerami, "kadrą specjalistów"? Ile są warte wasze słowa? Szykujcie się ze l4 będzie więcej, opiek na dzieci zdrowe, wz... już nikt nie będzie miał oporów by brać to co mu się należy.

kate
@Cambridge

W punkt. Taka kadra, że Pepco padnie w kilka miesięcy, niewiele czasu potrzebowali żeby doprowadzić do tragicznego stanu firmę. My się już śmiejemy z tych maili, nie będzie dostaw 27, oj jednak będą ???? My też postanowiliśmy brać l4 nawet na lekki katar, to nie nasz problem jak sklep będzie kilka dni zamknięty. Chyba, że rejonowa wpadnie otworzyć, np ta która śmiała się od ucha do ucha jak usłyszała że ich nie ruszą. Na jej miejscu ze wstydu bym umarła

Tao
@Cambridge

Jak Wam się grupuje (usunięte przez administratora) na nadchodzącą wyprzedaż? Wyrabiacie się? Powiem, że tym pomysłem pobili samych siebie. Towar leży na magazynie, ruch się zwiększa a my przekładamy wieszaki które i tak zmienia zaraz miejsce. Porażka porażka !

Toa
@Tao

Wiesz jak to wygląda u nas w praktyce? Połowa rzeczy, którą wczoraj osobiście przygotowałam i zgrupowałam, sprzedała się. :-) Bezsensowna praca, ostatni tydzień przed świętami, zamiast skupić się na maksymalnej sprzedaży, dotowarowaniu sali sprzedaży, to przekładałam wieszaki z odzieżą, którą klienci i tak już rozgrzebali, a połowę z tego kupili. Po świętach wszystko trzeba będzie zaczynać od nowa.

Jkknie
@Tao

Półki puste ,towar na magazynie ale wyprzedaż będzie przygotowana. Tego jeszcze nie grali. Sklep pełen ludzi a my przebudowy robimy pod nogami klientów. Śmiech przez łzy.

Rejon 20

My też już na spokojnie pracujemy i zero urabiania się .

Również rejon 20
@Rejon 20

Bajeczki piszesz, JN nie pozwala na spokojnie. Nasza KR nie wie co to na spokojnie i że się nie ds.

Rejon 20
@Również rejon 20

My już nie zamierzamy pracować ponad swoje siły. Jakie jest poszanowanie i docenienie naszej pracy tak będziemy pracować. Już nie damy rady.

@Rejon 20

Śmiech lider zarabia 100zl więcej od kasjera brutto

Ewelina

Skąd taka informacja??

@Ewelina

Przecież kasjerzy mąka podwyżkę bo najniższą idzie do góry a dla nas nie będzie bo zawsze przed świętami jest plik z dokumentami kadrów płacowymi. Cisza oznacza że nie będzie dla nas liderów i kierowników podwyżek. Czas się zawijać z tej firmy

Ula
@Lider

Co za bzdury piszesz. Kasjer dostaje podwyżkę do minimalnej a lider o 450 zł więcej niż kasjer. Kto by za stówke chciał być liderem ? Obowiązków tyle samo co kierownik a wypłata kasjera ?

Ula

Od rejonowej. Która normalna liderka pracowałaby za 100 zł więcej od kasjera ? Za tyle to mogę otworzyć i zamknąć drzwi rano i nic więcej.

@Ula

To jak ja jestem liderem i mam 220 zł netto więcej od kasjera i muszę robić wszystko to samo co kierownik to jesteśmy my liderki traktowane jak,, murzyny,, co nie? To powinnam otworzyć sklep zamknąć sklep i co najwyżej otworzyć kasy i przyjąć towar. Za te pieniądze czyste szaleństwo.

@Lider

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w sklepie lider ma właśnie takie obowiązki jak piszesz - otwiera i zamyka, ewentualnie odpisze na nagłe maile, nic poza. To kierownik powinien organizować pracę a lider tylko prowadzić zmianę i wtedy takie pieniądze są uzasadnione.

@Kiero

Widzę że co sklep to inny obyczaj tylko pieniądze te same, bo ja jako lider oczywiście otwieram i zamykam sklep, przyjmuję towar, , prawie zawsze jestem ostatniego i pierwszego dnia miesiąca więc inwentaryzacja przypada na mnie, raporty przypadają na mnie, zamówienia przypadają na mnie, gotowka no też, KSM no też,już nie wspominając o tabelkach od rejonowej szczególnie te w grudniu bo kierownik ma dzieci i obowiązki i zawsze może zapomnieć kurcze coś ominęłam na pewno coś ominęłam bo przecież jeszcze zostały poniedziałki.

Ala
@Lider

Jeszcze faktury,nabywca odbiorca,przelewy,SAP, zatwierdzenia godzin pracy, przygotowanie sklepu do inwentaryzacji, długie i krótkie wizyty,pomyłki kasjerów,konwój,grafik to może w tej firmie lepiej być kierownikiem bo większe pieniądze a takie same obowiązki.Tak naprawdę to chciałbym poznać naprawę zakres obowiązków lidera zmiany bo cały czas mi tu coś nie pasuje.

@Ala

Przecież zakres obowiązków lidera jest na pepcopedii. I to wszystko co tu wymieniacie należy do obowiązków lidera. Lider ma obowiązek przygotowywać grafik, konwój, prowadzić zmianę, raz na tydzień lub dwa analizować raporty z kierownikiem. Etc. Kiero po prostu bardziej odpowiada przed KR . Pamiętajcie, że większość liderów to dawni zastępcy kiero.

Przyszły lider
@Twink

Ja jestem jako osoba z awansu, że starszego kasjera na lidera i ten zakres obowiązków jest ogromny a kasa smieszna.

@Przyszły lider

Tak, to prawda, zakres obowiązków jest niewspółmierny z zarobkami. Zdecydowanie liderzy powinni zarabiać więcej. Nie mówię, że tyle co kierownik, ale Zdecydowanie więcej niż obecną stawka.

Lili
@Twink

W tamtym roku liderzy dostali 650zl podwyżki co drugi kierownik 200zl w tym roku 450zl podwyzki lider. Kiero w tym roku nadal ok 200...więc sorry ale nie macie co narzekać bo jak widać obowiązki te same ale stawki również dobijają do tej samej kwoty... A jak źle się dzieje to nie lider a Kiero za wszystko odpowiada..

Lis
@Lili

Kiero te 200 zł to chyba w kategorii A i netto co najwyżej bo mój dostał 450 zł i co to źle i w końcu jest kiero to chyba musi odpowiadać za sklep cały sklep, bo dostawać kasę za samo przyjście i wydanie poleceń ekipie to trochę żart.

Ola
@Cambridge

Czekam na efekty.Niech to co napisałaś będzie dla innych przestroga. Nie bądźcie sługusami kogoś kto was nie szanuje Walczcie o siebie i nie dajcie sie

Lila
@Ola

Moja Kiero wcale nie szanuje swoich pracowników. Wszystkim po kolei robię (usunięte przez administratora) a z siebie robi najlepszą. Wiecznie siedzi całe dnie w biurze i udaje wielce zapracowana. A później w dniu wolnym atakuje telefonami. Bo coś jej wiecznie nie pasuje. Serio Rejonowe ale weźcie się za to.

Ex
@Lila

Czy u Was też kiero daje urlop kiedy jej pasuje?Ja byłam tylko chwilowym parobkiem na święta,ale inna pracowała dłużej i mówiła jak to kiero wybiera za pracownika dni urlopu kiedy "może"wykorzystać.Mi na odchodne nawet mój wolny dzień zamieniła na urlop!A tu to samo notorycznie krytyka ile ona i wspaniałej pracy wykonała a reszta (usunięte przez administratora)

Pracownica
@Ex

Oczywiście. U nas to norma od dawna. W styczniu już dostajemy po 2 dni z nowego urlopu. Później pozostaje tylko 14 dni na długi urlop, który na szczęście jest w wybranym przez nas terminie.

Jj

Dokładnie, to powinny być rozmowy o sposobach na przetrwanie, a nie o rozwoju. Jaki rozwój jest możliwy jak nie ma czasu zjeść spokojnie?

DOŚĆ WYZYSKU

Jest sytuacja nietypowa ???????? Koniec roku i każdy ma obiecane zmiany w dobrym kierunku. W PRPCO tego nie będzie bo w PRPCO oszczędza się na pracownikach sklepów!!!! „Koszty, koszty, koszty” ????????.ETATY OBCIĘTE - 2 osby na zmianie na sali sprzedaży 500 m3 ????… kosztem Nas, zwykłych pracowników na których oni się dorabiają. Może zrobimy tak jak Kaufland, obudzimy się i zrobimy protest we wszystkich sklepach w całej Polsce, w każdej gmiinie, powiecie i województwie Niech nas nie wyzyskują i traktują poważnie!!!! Ciekawe ile z tych słów administrator usunie ???? nie jesteśmy tanią siłą roboczą, czasy (usunięte przez administratora)skończyły się wieki temu!!! Jesteśmy łudźmy, którzy tyrają na sukcesy korporacji i zasługujemy na godne traktowanie .

Szkoda słów
@DOŚĆ WYZYSKU

Zgadzam się w 100%. Pepco wyzyskuje ludzi którzy pracują w sklepach!!! Moim zdaniem nic nie zmieni zachowania tej korporacji!!! Nastawiona jest na dochody i wyzysk ludzi, którzy pracują w sklepiach - CI LUDZIE robią dla nich kasę.

Nowa ja

Czy za nocki płacą więcej?

Słyszałam, że są sklepy gdzie nawet 2.5 etatu biorą a u mnie póki co cisza

Nie pracuje już w Pepco, ale w domu mi zostały stare koszule ( jeszcze te że starym logo, które były dawno temu) co powinnam zrobić? Mam je zwrócić, czy wyrzucić? Jeśli tak to gdzie? do zmieszanych?

Braksłów

Jak wasze podwyżki? Bo ja jestem przeszczęśliwa że tyle będę zarabiać! Tak serio to jest śmiech na sali, będę zarabiac teraz 8 zł więcej od najniższej krajowej a ten cały Barry czy jak mu tam się szczyci że dał nam taka podwyżkę za naszą ciężka pracę? Roboty tyle, wiecznie nowe maile teamsy i oczywiście zwolnienia się szykują po cichu a ja mam tyrać za te gorsze ? Rejonowa i reszta niech zapomni o wyjazdach do pomocy o inwentaryzacjach itp. kiedyś traktowali nas jak ludzi, były pieniążki na kolację, nie było ciągłego poganiania , teraz to jest tylko i wyłącznie (usunięte przez administratora) ! Mam nadzieję że uda mi się znaleźć inną pracę, bo chyba już każda będzie lepsza od tego (usunięte przez administratora) Gdzieś widziałam tu nr i mail kogoś kto jest w związkach zawodowych ale nie mogę znaleźć? Czy jest tu ktoś taki?

Cecylia
@Braksłów

Dlatego teraz proponuję żeby nasza praca była adekwatna to zarobków. Skoro oni na nas oszczędzają to my tym bardziej powinniśmy się oszczędzać w pracy. Ja mam tako zamiar, tym bardziej że jest nas coraz mniej na sklepach no ale przecież wg firmy mogą być 4 etaty na sklep, bo my w ramach podziękowań za podwyżkę do najniższej krajowej będziemy (usunięte przez administratora) ponad siły. Skoro dla pracownika dobre czasy się skończyły w tej firmie, to dla pracodawcy od strony pracownika też.

Nick 85
@Cecylia

Za pracę adekwatna do zarobków dostaniesz notę korygująca bo wszystko ma być na wczoraj ;) priorytet i dyscyplina ot cała filozofia ;)

Zoe
@Nick 85

I dalej pokazujmy że się wszystko da zrobić w 5 czy we 4 to co dawniej robiłyśmy w 8! Ot głupia przecena, my się nie wyrabialysmy z tym głupim grupowaniem to w tabelkę wpisywałam NIE! Ale jak widziałam sklepy które wiem, że też miały dużo a dziwnym trafem miały pokończone to byłam mocno zdziwiona. Brawo koleżanki pokazujcie dalej bez jedzenia bez wc latajcie metr nad podłogą,niedługo nam za to podziękują. Zostaniemy po 4 na sklep

Nick 85
@Zoe

Oczywiście tylko ludzie boją się, że nie znajdą lepszej pracy więc (usunięte przez administratora) a KR chętnie notę da...by dać komuś wypowiedzenie.... taki myk... pytanie ile tych sklepów pisało prawdę a ilu kłamało by uniknąć konsekwencji... I tak nam wszystkim podziękują ;)

Spostrzegawczość to zaleta
@Zoe

Zgadzam się , same ukręciłyśmy sobie bat na szyi tzn ambicje młodych które dostały się do dobrej pensyjki robią za trzech i pokazują że się da . Kasjerki potrafią zlać temat bo najniższa krajowa to teraz wszędzie muszą dać …. Liderki bo o nich pisze chcą się zapalić żeby dogodzić rejonowej czy tej całej Małgorzacie Kiedyś starszy kasjer brał 80zl netto iwięcej od kasjera i się tak przez to nie napinał , pilnował podstawowych rzeczy i tyle, skończył pracę i nie wracał do niej po zamknięciu drzwi a teraz jest team lider i kasa o wiele lepsza - nasza jedna z dwóch chwali się że od dwóch lat z 4tys nie schodzi także jest o co walczyć. Dzwoni jedna do drugiej instruuje, przychodzi w dniu wolnym itp Wiadomo odpowiedzialność ale dobrym ściemnianiem można wszystko ogarnąć - Przez takich właśnie nie będzie lepiej nigdy - będzie coraz mniej etatów skoro dwie ręce zrobią tyle co 4 bo takich się teraz trenuje … Szczęśliwego nowego roku

Rejon bydgoszcz

Zwalniać na święta ludzi...kto tak potrafi ? Tylko pepco. Oczekują wszystkiego na już. Dajesz z siebie 100% a mają i tak w (usunięte przez administratora) człowieka. Jak najdalej od takiej firmy. Pracownik który pracuje dwa lata musi być zwolniny a ktoś kto pracuje chwile zostaje bo uj wie dlaczego...śmiech na sali...

Magda
@Rejon bydgoszcz

Bo musiałabyś dostac już umowę na stałe a jak wiadomo chcą się pozbyć osób z takimi umowami. Lepiej zostawić swieżakow I dalej kręcić spirale rotacji. Takich łatwiej się pozbyć. Pepco tonie w swoim (usunięte przez administratora)

Ex
@Rejon bydgoszcz

No oczywiście....u mnie kiero fałsz kiedy spytałam co z umową bo mam do końca roku to z (usunięte przez administratora) na mnie bo nie wie w tej firmie nie wiadomo do końca a ponoć maila wysłała, że mi nie przedłuża umowy do regionalnej....o znowu upadła wiara w człowieka!

Rejon Bydgoszcz

Czy ktoś może się zabrać za Kierowniczki które wypisują w dniu wolnym ! Wiecznie do wszystkiego zjeby co chwilę. Człowiek ciągle zestresowany o wszystko i poniżany.

@Rejon Bydgoszcz

Dokładnie tak jak piszesz! Wolny dzień a tu non stop (usunięte przez administratora)za wszystko.Praca w tym miejscu powodowała, że czułam się jak (usunięte przez administratora) który nic nie potrafi, ciągle źle coś robi, wiadomość o 21 , żeby robić szkolenia itd.Oczywiście doszły (usunięte przez administratora)przy klientach poniżające.Czy te osoby się dowartościowują w ten sposób?Bo to z uczeniem nie ma nic wspólnego.Straszenie notkami za przewinienia.Praca ponad siły więc siłą rzeczy po prostu z przetyrania popełnia się błędy czy czegoś nie zrobi.Miała być pracą marzeń a okazała się porażką.

Kiero

To zgłosić to do Rejonowej a jak nic z tym nie zrobi to na trudną sprawę bo ja bym sobie na to nie pozwoliła. To jest wasz dzień wolny i nie ma prawa was stresować

@Kiero

Ja też słyszałam że na niektórych sklepach dziewczyny robią szkolenia w domu. U mnie robimy to w pracy i nie ma zabierania pracy do domu, szkolenia są robione w pracy,nasz czas jest cenny!! I to nasz prywatny czas i nie musisz odbierać telefonów i odpisywać na smsy! Szanujmy się i miejmy jakieś granice.

Szacunek
@Kiero

O jakim dziewczyny szacunku mówicie w dniu wolnym od pracy, kiedy to kieras na kasjera urlopie potrafi wydzwaniac bo góra wymyśliła przecenę i trzeba ludzi do roboty ściągnąć. Jeżeli rejonowe na to dają pozwolenie to do kogo iść z problemem. Jak odchodzi kierownik czy lider dobry czy ten gorszy jest obsmarowany do maximum, po kasjerze nikt nie zapłacze czemu tak piszę z własnej autopsji. Żyły wypluwałam sklep ogarnięty, magazyn przezroczysty klienci zadowoleni z obsługi nikt nie narzekał na współpracę jak odeszłam czego bym o sobie nie usłyszała. Bardzo przykre to wszystko, a odeszłam bo znalazłam lepszą pracę.

@Szacunek

Jak widać każdy kierownik inaczej i rejonowi też są różni. Moja jest ok

Ktoś

Cześć dziewczyny pytanko mam Jak mijolo wam 5 lub 10 lat pracy w pepco , po jakim czasie dostaliście pieniądze że te lata ?jąk to jest teraz ?

ex
@Ktoś

zawsze jest do końca miesiąca w którym ci przypada ten jubileusz.

Alek
@Ktoś

2200 po 5 latach dostałam

@Alek

To nieźle, ja po 5 latach pracy 3 miesiące temu dostałam 1700...

Ktoś
@Alek

Ja po 10 latach 2200 zł

Mery

Jak tam dziewczynki na 3 rejonie. Dalej wchodzicie jej w ....... Priorytety najważniejsze i humor szefowej .Reszta się nie liczy. Zasuwajcie na jej premie aż wam garb urośnie.

Kierownik

Dziewczyny czy wiecie czy będa podwyżki dla kierowników i liderów?

Kasjer
@Mery

A jak w rejonie 20?

Lider

My nie jesteśmy robotami wiesz ile tego jest , drukarki mamy dwie i zebry i kleisz naklejki białe.

Lider

Robi się swoim tempem. Dostawy też trzeba wyniesc. A !! I jeszcze biuletyn !! Nowe sekcje na sezonie !! Bo my nie mamy co robić ;)

Cześć dziewczyny, bardzo chętnie się w wątku udzielacie, przeglądam forum, ale końca nie widać :) To fajnie, ale trudno znaleźć mi informacje np. o rozwoju. Trochę jest problem z podejściem do pracy kierowników regionalnych itp, a czy osoby pracujące wyżej są przyjmowane z zewnątrz? Czy firma awansuje osoby, i ktoś obejmujący stanowisko sprzedawcy może zostać kierownikiem? Jak w ogóle przed świętami, nawał pracy pewnie był, dostałyście jakąś premię? Wesołych Świąt:)

Nicky

A roboty jest zawsze full, nie tylko przed świętami. A po nowym roku będzie jej jeszcze więcej, bo przecież na 90% sklepów ucięli etaty. A co do premii świątecznej, to świadczenie z twojej kasy tak czy śmak. Firma od siebie samej nic nie daje tylko wymaga wypełniania "priorytetów"

Góralka

Bzdura. Mój sklep od dwóch lat wyrabia budżety i bierzemy premię. Da się.

Alek
@Góralka

My robilysmy przez 3 lata , co miesiąc... od 2 lat tak nam budżet podnieśli ze nie wyrabiamy. Czyli wychodzi ze po 3 latach pracy zarabiamy duzo mniej ???? i te ich podwyżki tez są śmieszne więc trzeba się rozglądać za czymś innym

Do związków zawodowych wypadałoby się chociaż najpierw zapisać. Poza tym są informacje w internecie. Proszę do nich napisać.

Mumi

W biedrze Zastępca Kiero 5300 brutto dostaje i biedra w ogóle najlepsze pakiety socjalne na rynku ma ;) Może i u nich harówka, ale wiedzą za co kasę dostają.

Monia

Może najpierw się zapisz do związków zanim coś skrytykujesz to raz. A po drugie jak tak ci źle to może sama zaczniesz coś działać?

Ada

Lepiej zapytac ile osób należy do związków i dlaczego ludzie z nich się wypisują, bo właśnie nic nie robią, ja właśnie się wypisałam bo składki lecą a efektów brak

Tak przydał by się strajk ogólny, może by otworzyli oczy. Niech zaczną nas traktować z szacunkiem bo to my robimy najgorsza robotę a jesteśmy tylko cyferkami w tabelce????

Pracuje

Zawsze tak było że byliśmy cyferkami, doborze że jeszcze czipów nie mamy, kiedyś na plakietce było imię teraz tylko to kim jesteś w tym sklepie i na odwrocie cyferki ot to kim jesteśmy dla firmy, nikt po nikim łzy nie uroni choćbyś się tam potem i krwią zalewała a pracy będzie coraz więcej bo konkurencja nie śpi a priorytety ważniejsze nie źle napisałam najważniejsze. Z każdego rejonowego jad wychodzi ale tak po cichu jak covid najpierw dotyka kierasów bo to pionki którymi można sterować dzisiaj przekażesz swojej załodze że masz obcięty etat, a jutro powiesz o priorytecie i to twój lód na czele z liderem wykona to wszystko i nie ma że nie ,idziesz i robisz bo na twoje miejsce jest przynajmmiej 10 osób tak szybkich tak elokwentnych, tak dokładnych, i bez pokazania palcem robią ot tak wszystko idealnie i na pewno po pierwszych dwóch tygodniach nie wezmą l4. Brawo my kasjerki i liderki

Kitka

Praca sama w sobie okej nie ma na co narzekać. Podejście do pracownika ? Tragedia moim zdaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1369.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1193, z czego 114 to opinie pozytywne, 350 to opinie negatywne, a 729 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 684 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.