Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Mimi

Hej, otrzymaliście już premie świąteczna ? Do mnie nic nie płynęło a miało być do 18

Mimo

Nie ma

Szary pionek STRAJKI I INNE

Cześć dziewczyny mam pytanie czy zapowiadane STRAJKI się odbyły? Ktoś coś wie? Druga sprawa. Przecena po świętach która oficjalnie wchodzi już w Wigilię. My jako sklep wysoko budżetowy mam stosy kartek czyli chyba cały sklep do przeceny, kiedy mamy to zrobić? Palety zjeżdżają ruch w sklepie jest no kiedy? Ten kto to wymyślił nie ma mózgu! Bo ciężko zrobic promke 3 za 2 na odzierz lub minus 25% i spokój by był. Ale nie! Lepiej latać z kartkami czerwonym pisakiem, czerwona zawieszką i naklejką na dodatek! Gratuluję temu kto to wymyślił!

@Szary pionek STRAJKI I INNE

U nas to samo . No u nas napewno przecena nie będzie gotowa. My mamy jedną dziewczynę na L4 więc jest nas 5 z sezonową. Nie ma opcji . Samego przemysłu jest tyle że szkoda gadać. Tak jak piszesz lepeij by zrobić 20 procent na odzież oprócz nowej kolekcji co już wchodzi na sklep i tyle. Samej bielizny ile mamy no naprawdę ktoś to mądry wymyśla. A niech jeszcze nas zwolnią bo po co tyle etatów.

Ekhem
@Szary pionek STRAJKI I INNE

Te listy przecen to w ogóle śmiech na sali. Połowa nie zgadza się ze stanami faktycznymi, zwłaszcza na nowych systemach. Mamy już grupować przecenione rzeczy? Jak skoro listy są nieprawidłowe? Mamy szukać sobie w ciemno, wróżyć z fusów? Ale tabelka z postępami oczywiście będzie, żeby tylko nas stresować i naciskać przed świętami. Jakby info o zwolnieniach nie było mało. Ot taki prezencik od firmy. Te pudełka ze słodyczami i podziękowaniem mogą sobie w cztery litery wsadzić! I jedno na pracownika to byłby wstyd a co dopiero jedno takie na cały zespół! Kto jeszcze ma w poniedziałek teamsa z szanowną panią dyrektor? Pewnie atencji szuka jak Barry z jego blogiem. A tam nas dwie na sklepie i złodzieje wynoszą aż miło, ale ty na teamsie siedź i pani szanownej słuchaj jak pociska farmazony!

Kijek
@Ekhem

Zapraszamy rejonowe , regionalne oraz kierownika całego zamieszania Małgorzatę aby pokazały nam sklepom jak to zrobić!!!! Każda na dwa dni do prowadzenia zmiany!! Czyli przyjąć dostawę, obslugiwać kasy i jeszcze robić przecenę!!!! Chyba niektóre z nich do emerytury by tego nie ogarnęły a kłapać buźkami z kijkami w ,,,,, to każda umie albo pachnieć Hugo Boss

????????

Już u Nas umów nie przedłużają i mamy 4etaty od stycznia na sklepie 500m. Ale co tam. I tak za dużo...

Bb
@????????

Macie kasy samoobsługowe.Jak pracować przy 4 etatach.Nie wyobrażam sobie.Co się dzieje?Nie możemy się na to godzić.Ile godzin macie czynny sklep?

????????
@Bb

Nie mam kas samoobsługowych. Po 10 h będzie otwarty. Przeceny mega duże, dostawy i mamy dość.

Ela
@????????

To są już zwolnienia grupowe

Kierownik na sapie ma wgląd na l4 pracownika. Czy widzi również nazwisko lekarza lub nazwę ośrodka zdrowia?

@Ona

Kierownik nie ma wglądu na SAPIE w L4. Wgląd ma tylko kadrowa w Poznaniu .

@pepco

Praca w Pepco to prawdziwy horror! Nikt nie liczy się z człowiekiem, ciągle przepełnione magazyny, oraz sala sprzedaży. Ciągłe rozliczenia i pretensje - a zero wsparcia i dobrego słowa. Wypłata opłakana.... Cięcia etatów! Taki mały (usunięte przez administratora) ! Nie polecam.

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Ciekawa

Mnie ciekawi jedna sprawa. Błędy na nowym systemie powodują, że tworzymy fikcyjne paragony, żeby towar zszedł ze stanu gdy kasa ma awarie w trakcie płatności bonami, kartą, ostatnio nawet przy gotówce :D Tak nam każe IT. Potem przy rozliczeniu kasjera trzeba zmienić ręcznie kwotę rozliczenia o wartość takiego paragonu. Ale wartości kart zmienić się nie da. Czyli fałszujemy rozliczenie z kasy. Ale w raportach ta kwota jest taka, jaką wygenerował system. Więc potem jest różnica przy pakowaniu gotówki do banku i trzeba de facto przeliczać wszystkie rozliczenia kasjerów z danego okresu i uwzględniać te błędy. Kupa roboty, ale da się zrobić, spoko. Teraz weszły jakieś update systemu i nagle raporty miesięczne z kas fiskalnych drukują się z śmiesznie niskimi, nierealnymi kwotami. IT na zgłoszenie odp. że nic na to nie poradzą. Okej, mogę te kwoty policzyć sobie sama, chociaż znów dokłada nam to pracy. A żeby tego było mało, po każdym pakowaniu gotówki system pokazuje nam inną, losową wartość stanu sejfu :D Nie ma znaczenia, czy ktoś już został rozliczony, czy nie. Jedyne rozwiązanie to inwentaryzacją sejfu a i tak na koniec miesiąca są różnice. Ale moje pytanie brzmi, jak ta firma rozlicza się z podatków, przy takich błędach już na poziomie sklepów? Co najmniej dwukrotnie wysłaliśmy już koperty z nieprawidłową wartością gotówki, przez te błędy, i nikt się nie zorientował w centrali. Przez nowy system można wynieść z tej firmy takie ilości kasy, że to się w głowie nie mieści. Nikt tego nie kontroluje!

Ola
@Ciekawa

Ten nowy system to jakaś porażka. Siedzisz i zastanawiasz się nad czymś co jest (usunięte przez administratora) ułomne.i siedzisz co tydzień i robisz zgłoszenia i w efekcie nic się nie zmienia

Od stycznia

Z roku na rok tylko gorzej. Teraz znów zwolnienia i cięcia etatów, dostaw coraz więcej, sklepy coraz większe, a rąk do pracy mniej. Podwyżki tylko wtedy kiedy muszą i ile muszą. Priorytet to ostatnio ich ulubione słowo, a zmieniają się one z dnia na dzień. Jednego nie zrobisz a już się priorytet zmienił. Praca po 2 na zmianie to już codzienność. Kierowniczka jak czytam wszędzie to samo grafik pod siebie, przychodzi kiedy chce i wychodzi kiedy chce bo przecież w Sapie wszystko można wklepać ręcznie, a na koniec miesiąca nawet nadgodziny ma ???? to jest paranoja. Grafik nic nie znaczy bo nigdy nie wiesz kiedy będziesz musiła przyjść do pracy na swoim dniu wolnym. Przestałam już brać wydrukowany grafik do domu bo szkoda papier marnować z miesiąca mogłabym książkę złożyć tyle razy się zmienia.

@Od stycznia

Nadgodziny nadpisane w Sapie muszą być za zgodą KR. Widocznie nie macie zgranej załogi,skoro grafik musi być tak często zmieniany . My pracujemy w 5 od 3 lat jestesmy zgrane ,dogadujemy sie,staramy sie nie chodzic z katatem na l4 bo kazda mysli o innych,praca czesto przytlacza ale pomimo nawału uda się z wszystkim w miarę wyrobić. Zgrana ekipa to 90% sukcesu w tych ciężkich czasach w Pepco

Mery
@Lili

Co po zgranej ekipie jeśli nie masz co zrobić z chorym dzieckiem ,przecież nie weźmiesz do pracy. A rejonowa mówi żeby dawać dziewczyną nadgodziny a później się tego wypiera. I co wtedy?

Hmmm
@Lili

z katarem? Nie raz człowiek tak chory był w pracy że tylko klienci narzekali że w takim stanie nie powinnam pracować. U nas nie ma litości dla osób która odważyłaby się je wziąć nawet z zapalaniem płuc bo jest hejt i rozgryzanie ze strony kierowniczki. Nawet głupiego dziękuję się nie usłyszy.

Elka
@Hmmm

Jak jesteście takie (usunięte przez administratora)to pracujcie z zapaleniem płuc, tylko pamiętajcie, że kopną was w (usunięte przez administratora) jak nie będziecie potrzebne. Widzę, że tylko u nas dziewczyny są mądre, chorują one albo dzieci to biorą L4. Niech się firma martwi kto otworzy sklepy jak są tacy mądrzy i obcinają etaty. To nie nasz problem. Pepco wam zdrowia nie zwroci

@Elka

Dokładnie. Taka prawda. Powinno tak się stać żeby nagle w kilku sklepach naraz nie miał kto otworzyć, ciekawe czy to by im oczy otworzyło ????

@Hmmm

Z katarem to było w cudzysłowiu napisane bo wiem ze na innych sklepach tak wlasnie robia i pozniej to my musimy dodatkowo jedzic do nich do pomocy ...też chodzimy chore do pracy, faszerujemy się na zapas..

Lili

Nie stanie się tak nigdy bo zawsze ściągną kogoś z innych sklepów żeby otworzył sklep...i czasami tak ta praca wygląda, że Ty u siebie tyrasz nie chodzisz na l4 to w nagrodę jeszcze jeździsz pomagać na inne sklepy

Edzia
@Elka

Prawda bez zdrowia nie da się żyć ,bez Pepco tak i to dobrze . Ciężko podjąć decyzję o odejściu bo umowa na stałe. Pamiętacie życie macie tylko jedno . Pracy jest sporo każda z Was znajdzie coś co was zadowoli. Pracodawcę który Was doceni . Trzeba podjąć decyzję i odejść z tego(usunięte przez administratora)

Lili

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi? Cięcia etatów na sklepach do 4 i 4,5etatow bo w firmie źle się dzieje ,sklepy są nie rentowne,będą umowy zlecenia ale kolejne otwarcia nowych sklepów jak najbardziej dalej będą!Gdzie firma doszukuje się oszczędności otwierając 20 sklep w tym samym mieście????

Niki
@Lili

Chodzi o to aby zyski wsadzać w nowe sklepy - to się nazywa inwestowanie w firmę . Jakby inwestowali w nasze płace i więcej etatów w sklepach to nazywałby się straty hehe....i to cała "filozofia"

Elka
@Lili

Co Ty za bzdury piszesz, niby w którym sklepie są 4 etaty, przestańcie rozsiewać takie plotki. Nikt nie mówi o cięciu etatów bo już nawet nie ma z czego.

Magda
@Elka

Uwierz, że od stycznia będą, niestety. I to nie rozsiewanie plotek tylko fakt.Tlumaczenie jest takie, że np w Tedim otwiera jedna osoba i przez godzinę jest sama.

Wawka
@Elka

U nas z 8 et. Zostaje 5.5 więc to fakt. A na teamsie w. Piątek było dogłębnie potwierdzone ze ciecia będą. Newlooki nas pogrązyly kosztowo a najniższa krajowa od nowego roku nas dobije.

@Elka

Chciałabym żeby to były plotki... Jestem jednym z kilku sklepów którym obcięli na 4 etaty....z 5!!!są 4.5 wystarczy pogadać z koleżankami z rejonów obok. Widocznie rejonowa jeszcze was nie poinformowała co szykują.

Agga
@Lili

Nasza rejonowa nic nie mówi, już piszemy grafik na styczeń.U nas jest nas 5 etatów i ciekawa jestem która poleci.Trzy umowy na czas nieokreślony,jedna na zastępstwo i jedna na określony

@Agga

Będzie jak w ubiegłym roku przy przedłużeniu umowy pewnie dowiesz się o ukróceniu etatu. W pierwszej kolejności zabierają tam gdzie kończą się umowy w najbliższym czasie,więc może będzie tak że akurat u Was nic nie zabiorą.

Ktoś z Polski

Produkty są fajne lecz za szybko się psują większość z nich, a szczególnie na słuchawki. Nie raz kupowałem słuchawki i zdarzyło się że słuchawki są zepsute po kupieniu. Szkoda że nie ma za to zwrotu pieniędzy Dziękuję za marnotrawstwo pieniędzy

Misia 78
@Ktoś z Polski

Jest zwrot. Masz paragon. Składasz reklamacje i kasę masz od ręki. A że produkty słabe to prawda. Skarpetki po 1mc sprane. Dziurawe. Tania chinszczyzna.

Siri
@Ktoś z Polski

Skoro wiesz ze produkty w pepco są słabe jakościowo to po co kupujesz? Tym bardziej jeżeli chodzi o słuchawki. Któraś już para się zepsuła, ale nadal kupujesz. Nie lepiej zainwestować w lepsze i nie marudzić?

Mama@

Cześć, czy pepco w tym roku robiło jakieś paczki dla urodzonych dzieci pracowników?

Krysia
@Mama@

Urodziłam w tym roku i dostałam paczkę dla dziecka, musisz wpisać w sap dziecko

@Krysia

Wiesz co ja dostałam info ze nie wysyłają paczek.

Zoska

Mój syn ma 2 lata. Wpisałam go do sapa jakoś 3 miesiące po urodzeniu i do tej pory nie dostałam żadnej paczki więc śmie myśleć że to (usunięte przez administratora) z tymi paczkami

Mama@

Co było w paczce ? Ciuszki dopasowalni w sensie rozmiar ? Czy jak to wygląda?

Kala

Hej. Co się znajduje w tej paczce dla noworodka od pepco??

Bubi
@Kala

@ Dla maluszka:śpioszki, body,kocyk,pozytywka. Dla mamy:świeca zapachowa, ramka.

Kooo

Do 18go mają być i na pewno będą

Katia
@Kooo

Niedziela handlowa i można by coś kupić już na Święta, ale po co dać świadczenie wcześniej.

A
@Katia

Serio?kilka dni temu była wypłata, świąteczne ma być do 18 i na pewno będzie, więc wiedząc że i tak wpłynie możesz śmiało iść na niedzielę handlową ;)

@pepco

Czy macie jakieś wiadomości na temat podziału Rejonów i Regionów oraz Rejonowych, bo wcześniej o tej porze już było wiadomo. Może jest osoba, która wie więcej ;) i może poinformować zainteresowanych dlaczego „Góra Pepco” przeciąga tą decyzję z poinformowaniem Tych, na których zarabia. Tak jest, że MY robimy największą robotę, praca jest coraz cięższa psychicznie przez te zmieniające się kilka razy w ciągu dnia „priorytety” i zapchane magazyny oraz socjale towarem + 2 osoby na zmianie. Jeżeli ktoś ma jakiś przeciek to proszę o info bo u Nas wszystko owiane wielką tajemnicą :(

Kasjer
@@pepco

A może podział już jest a my nie wiemy . Moja rejonowa ma dodtakowe sklepy

Qaz
@@pepco

Podobno maja wywalić częsc rejonowych i lub łączyć ich organizacyjnie z dealzem tak by byli jedni pepco i dealza.nie chcą robić szumu przed świętami pewnie

@@pepco

Ponoć chcą zrównać rok operacyjny z kalendarzowym...ale kto ich tam wie, jak to jest teraz jeden wielki bałagan a nie firma.

Bejbi
@@pepco

Z tego co wiem podział rejonu ma być dopiero w styczniu kiedy skończą się NL. Dlatego wszystko jest przekładne w czasie

Qaz

I teraz info o cięciu etatów i o tym że mamy nie przedłużać umow na czas nie określony tylko zatrudniać nowe tańsze osoby również na zlecenie. Ciekawe czy też tak to działa względem tej nowej madralinskiej pani dyrektor na kraje bałtyckie ciekawe ,ciekawe też czy nie było tańszych samochodów dla rejonowych tylko mini

Czy jakis sklep ma juz wprowadzony nowy system zabezpieczen? Czyli ten gdzie zabezpieczenie jest wsadzone do metki?

Pogodynka

Czy to prawda, że mają wprowadzić umowy zlecenia?

Natka111
@Pogodynka

Umowy zlecenia? Pierwsze słyszę. Cięcia etatów niestety tak.

dram
@Natka111

cięcia będą takie ze się (usunięte przez administratora)od nadmiaru pracy, 5 etatów przy sklepie wysokoobrot. powodzenia! Były dyrektor nam się odbija ćkawką i jego fantastyczne "wtopione" pomysły.

@dram

Od kiedy te cięcia etatów mają być?

Hajo

(usunięte przez administratora)Premii to nie widziałyśmy od 5 miesięcy, takie spore budżety. Gdzieś mam tą od inwentury niech sobie wynoszą ja i tak mam inne priorytety na sklepie.

JoaJus

Dałam wypowiedzenie i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Od grudnia nie jestem już pracownikiem tej PepcoPatologii. 6 lat w tej firmie, 3 lata na kierowniku, żyły wypruwałam, cale serce włożyłam w sklep, więcej w robocie siedziałam niż w domu, żeby wszystko było w miare na bieżąco robione, grafiki w domu robiłam, żeby ani sekundy nie tracić na sklepie, a finalnie usłyszałam od szanownej rejonowej Katarzyna K. i regionalnej Anna M-M, że nie potrafię prowadzić sklepu. Co z tego że kilka godzin wcześniej rejonowa mi powiedziała, że sklep wygląda lepiej - to się zastanówcie co Wy gadacie, bo skoro wygląda lepiej, tzn, że jakieś pojęcie na temat sklepu mam. Jak trzeba było na NL zapierniczać i palety z żelastwem przewozić (kłania się BHP) to wtedy byłam pracownikiem idealnym. Ciekawa jestem jak one by sobie poradziły w teraźniejszych czasach prowadząc sklep, skoro kiedyś miały na 300m2 10 osób na zmianie. I tu problemem nie jest złe zarządzanie sklepem, bo sklep prowadziłam 3 lata i zawsze miałam pochwały od poprzednich rejonowych, a brak rąk do pracy. Kilkanaście rzeczy na raz do zrobienia i oczywiście każda z nich to priorytet. Może pokażcie jak się sklep prowadzi ;)

Kierownic
@JoaJus

To prawda. A spróbuj powiedzieć, że masz za mało ludzi na sklepie to Cię wyśmieje. Ta firma to już jedno (usunięte przez administratora). Szkoda, kiedyś było super. Z przyjemnością szło się do pracy. Teraz 2/2 i pot na (usunięte przez administratora). Uciekam w styczniu :)

JoaJus

Najgorsza rejonowa jaka może istnieć w tej firmie. Siedzi całe dnie na wizytach, a potem płacze, że musi w nocy na mejle odpisywać. Regionalna tak samo, zamiast jakkolwiek wesprzeć sklepy i szczerze przyznać, że nie da się miliona rzeczy na raz zrobić, to woli Cię psychicznie wykończyć. Ale karma wraca, niech się nie zdziwią jak będzie kolej na nie przy cięciu etatów. Jest mi naprawdę o niebo lepiej. A to Ty jeszcze pracujesz, czy już nie?

Kruk

A najlepsze jest to że " święta" udaje i tym dzieciom paczki robi. Też dużo o niej często u nas słyszymy. Faktycznie już się dużo o niej czytało, że góra się nią nie zajmie.

Karina
@JoaJus

Na szczęście już nie. Te wszystkie (usunięte przez administratora)priorytety, brak pomocy z ich strony, redukcję etatów, wysyłanie na inwentaryzacje, New looki, wieczne maile z tabelami (usunięte przez administratora). Trzymał tam długo tak naprawdę tylko strach a to nie jest warto jest wiele miejsc pracy tylko trzeba zaryzykować ????

JJ
@JoaJus

Nie wiem co się tam u Ciebie na sklepie finalnie zadziało. Ale mi przyszło dwa razy pracować z Katarzyną K jako kr, a ja ks. Jak dla mnie złota kobieta, ze wszystkimi problemami można było śmiało do niej dzwonić. Oczywiście, jako kr wytykała rzeczy do poprawki ale to przecież jej obowiązek. Na sklepie zawsze będzie coś do poprawy, do zmiany, ale nie ma sklepów idealnych przy tylu etatach. Ja bardzo sobie ceniłam z nią współpracę i mam nadzieję, że przyjdzie mi jeszcze z nią pracować.

@JJ
@JJ

Owszem, wytykanie błędów jest normalną rzeczą, ja absolutnie nie mam problemów z krytyką, ona jest bardzo potrzebna. Tyle, że na bieżąco jej nie miałam, tylko już po czasie, jak się więcej rzeczy nagromadziło, to wtedy bomba wybuchła i nagle problemy i pretensje o wszystko, gdzie tak naprawdę co wizytę mogła mi wytknąć wszelkie błędy, a tego nie robiła. Dla mnie osoba, która jakimś dziwnym fartem została rejonową. I też ją miałam dwa razy z rzędu, więc co nieco liznęłam pracy z nią. Firma pozwalniała naprawdę kompetentne rejonowe, a zostawiła takie coś w postaci tej kobiety. Wierzę, że są sklepy, z którymi pracowało i pracuje się z nią dobrze, ja niestety ani jednego słowa na tą kobietę powiedzieć nie mogę.

Mirabel
@JoaJus

@JoaJus Zgadzam się w 100%, rejonowa jak i regionalna nie nadają się do pracy z ludźmi, współpraca z nimi to czysta (usunięte przez administratora), dla nich pracownik się nie liczy, tylko tabelka, cyferki... Niech tylko nie zapominają, że dzięki tym szarym pionkom mają kasę, bo to naszymi rękami firma jest prowadzona. Ale na nie też przyjdzie pora, firma cały czas będzie zwalniać ludzi, więc to tylko kwestia czasu, aż i one wylądują na bruku, bo swoim (usunięte przez administratora) zachowaniem same się proszą o zwolnienie ;) że tak powiem, karma wraca Kasiu i Aniu ;)

Maja

Chyba nie miałaś do czynienia z Beatką S.regionalna to jest dopiero porażka .Pani w szpileczkach tylko paluszkiem umie pokazać a wypowiada się,….słoma z butów ,i tacy ludzie zarządzają .Pani Małgorzato oczy szeroko otwarte ….jezeli jest Pani na tyle inteligentna jak mówią to chyba już Pani wie z kim pracuje ????

Kasjer

Cześć dziewczyny, nie długo minie 10 lat jak pracuje w tej firmie Pytanie do was ile pieniędzy wpłynie mi na konto za te lata pracy , ? Za 5 lat była połowa wypłaty

Mmmm
@Kasjer

Nie więcej niż 2500 tys brutto

Ty

Czy rodzina może razem pracować ? Np matka z córką ?

Domi

Dziewczyny czy we wszystkich waszych sklepach po obcięciu etatów do 5 zlikwidowali stanowisko jednego lidera ? Czy są takie które nadal mają trzech przy pięciu etatach. To jakieś jaja, co mam zrobić jeśli będę musiała wziąć l4 lub opiekę na dziecko, przecież lider nie będzie pracował sam po 11h przez 6 dni np. Z drugiej strony nie mam zamiaru poświęcać swojego zdrowia albo dziecka przez ich (usunięte przez administratora) pomysły

Sara
@Domi

U mnie jest 5 etatów, 2 funkcyjne. Kiedy któraś z funkcyjnych będzie chora albo na urlopie, wtedy kasjerka dostanie aneks do umowy na lidera zmiany

@pepco

Zarządzajacy w Centrali mają braki w związku z sytuacją jaka ma miejsce w sklepach, w całej Polsce. Dział Logistyki działa tak, że ogrom palet w dostawach się nawarstwia, gdzie w większości sklepów etaty zostały zredukowane do minimum, zazwyczaj dwie osoby na sklep 400 m2. Kierownik Rejonu wyznacza priorytety narzucone z góry - „ przecena” i wszyscy na baczność , „ promocja 3 za 2” i palety z dostawy stoją bo musisz Świąteczny asortyment wywalić na sklep……. a co z dostawą ? Magazyny po NewLook zminimalizowane , ale sala sprzedaży powiększona a złodzieje mają wolną rękę i kradną jak mogą bo niestety dwóch pracowników nie jest w stanie zrobić zaleceń KR, innych wynikających z co chwila zmieniających się priorytetów i …… dopilnować Tych co mąją lepkie ręce. Pepco nie stawia na pracowników, na ich dobrą pracę - Proco traktuje swoich pracowników jak (usunięte przez administratora). Nie doceniają TYCH NAJCENNIEJSZYCH LUDZI , na których zarabiają pieniądze !!! Tym na których zarabiają grube pieniądze - nic nie dają po za ucinaniem etatów i rosnącymi priorytetami w pracy, które są nierealne do wykonania a CI CO JE WYMYŚLAJĄ NIE MJĄ POJĘCIA , JAK CIĘŻKA JEST PRACA NA SKlEPIE ????????????????????????

Koko

Nie ma juz szans na redukcje bo niby z czego uciąć jak większość sklepów pracuje po 5 etatów?? Nie siejcie Nie potrzebnie haosu

Heje
@Koko

Są już sklepy 4,5 etatu, więc to nie jest haos tylko prawda.U nas 3 sklepy już zrobili poniżej 5, a od stycznia kolejne dwa prawdopodobnie przejdą, wiec się nie wypowiadaj o czymś o czym nie masz pojęcia.

Zniesmaczona
@@pepco

W 100% się zgadzam ...a nie zapowiada się żeby było lepiej .jeszcze sezon chorobowy L4 i zaczyna się kosmos na sklepie....paraliż funkcjonowania sklepu :(

Inna
@Heje

Czy to prawda, że mają wprowadzić jedną kierowniczkę na trzy sklepy? Też słuchać pogłoski, że mają być umowy zlecenia. Czy w którymś rejonie wprowadzili to w życie?

Heje
@Inna

Nic nie słyszałam o 3 kierowniczkach na sklep, ale Dealz już ma umowy zlecenia, a przecież "nalezy" do pepco. One już pracują na xstore i pani M. spotkała się z ich rejonowymi. Już nic mnie nie zdziwi w tej firmie

Tao
@Heje

Jednej kiero na trzy sklepy, czytaj

Tereska.89
@@pepco

A jeszcze teraz grafik otrzymaliśmy a okazuje się że prawie cały do zmiany bo 3 przeceny chcą zrobic. Porażka w grudniu jak byśmy nie miały co robić tylko jeszcze ich wyprzedaże robić i te teksty najlepsze że musi być cała załoga a nasze życie istnieje także poza pepco też mamy rodziny dzieci trzeba ogarnąć dom na święta. Powiem szczerze mam DOŚĆ!!!!!!!

@Heje

No nic odkrywczego tutaj nie napisałaś u nas już od roku jest 5 sklepów z 4.5 etatami w rejonie ale są to sklepy bardzo nisko budżetowe . Nie obetna etatów w sklepach 6 czy 8 mln...Mogą ewentualnie w co nie których sklepach zabrać drugiego lidera żeby "zaoszczędzić "

@Koko

Skoro od roku są takie sklepy to nie pisz bzdrud , że nie mają z czego ucinać skoro jest tylko 5 etatow. Najpierw przeczytaj co wcześniej napisałaś. Sklepy wysokobudzetowe inaczej są traktowane, ale to powinnaś wiedzieć prawda? Pozatym na 5 etatach są tylko dwie funkcyje. A ich oszczędności już wszystkim bokiem wychodzą. U nas sklep wyskobudzetowy z 9 etatow w przeciągu prawie 2 lat zrobił się 7 etatowy.

Mikk

U mnie w sklepie jest 5 etatów i mamy 2 funkcyjne. Niezły (usunięte przez administratora)się robi jak jedna z nich zachoruje.

Madzia
@Mikk

U nas liderka poszla na zwolnienie na 2 tyg to dali aneks kasjerce na ten okres. Ale i tak zostalysmy 4 na sklepie.

@Mikk

Nie wyobrażam sobie pracy z dwiema funkcyjmymi..a co z urlopem takim tygodniowym ,np? U nas w rejonie sklepy 5 etatowe mają normalnie 2 liderów.

Joanna

Dziewczyny po co te zgrzyty??? Czemu mają służyć? Lepiej będzie wtedy? Co się zmieni? No nic się nie zmieni!!!Nie ma znaczenia ile jest etatów ile funkcyjnych..Ogromny problem jest w tej firmie!!!!! Ktoś kto tym kieruje chyba nie lubi ludzi i codziennie wymyśla plan żeby tylko dobić i zniechęcić. Ta firma jest toksyczna,zatruwa w nas chęć pracy i ma w tym cel Przerabia w (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) którymi można sterować tam u góry. Co jakiś czas dziękują za niewolnicza prace a tym samym cieszą się że (usunięte przez administratora) takich jak my sumiennych,wytrwałych i jeszcze lubiących tą prace dalej (usunięte przez administratora)-o to im chodzi To jest toksyczne Ja już zdecydowałam się na krok w przód i nie zaluje.Cale życie przede mną i nie zamierzam tego zmarnować dla kogoś kto ma mnie za numerek na liście. Dla kogoś kto nie dba o komfort w pracy osoby która może dać zawsze więcej bo chce a nie dlatego bo musi. A tym co z uśmiechem na twarzy niszczą każdego komu zależy jeszcze -życzę priorytetowego zrobienia rachunku sumienia!!!! Bo jeszcze troszkę zamiast otwierać sklepy będziecie je zamykac

Skałka
@Joanna

Dlaczego nie podnieśli gwiazdkowego?

Kaja

To co się dzieje to jest jakaś porażka!!jesteśmy po nie dawnym New Looko, a sklep jeszcze nigdy tak źle nie wyglądał.Magazyn pełen towaru, wszystko stoi na podłodze bo przecież komór brak, kartony na sklepie,palety przyjmowane na sklepie,klienci potykaj się o nasz towarz palet. Ze sklepu zrobił się jeden wielki magazyn (usunięte przez administratora) i nic więcej, pracuje w Pepco prawie 8 lat i jeszcze nigdy tak zle nie bylo!! Jestem tak zmęczona, ze nawet na Święta nie chce mi się nic w domu robić, bo szczerze to dzięki Pepco (usunięte przez administratora)już tymi świętami!

@Kaja

Narazie mnie trzyma w tej „ wykorzystującej firmie ludzi na sklepach” umowa na czas nieokreślony. I u mnie w rejonie narazie to jest powód , że tkwimy w tym balaganie !!!! Wykorzystują Nas jak mogą, wysysają z nas ostatnią krew i ciągle im mało :(( nie wiem dlaczego administrator strony usowa wpisy??????? Naprawdę nie jest dobrze w pepco i każda reakcja podjęta w chwili złości powinna być doceniona. Jest wolność słowa i powiem - Pepco nie ma prawa do traktowania PRACOWNIKÓW JAK (usunięte przez administratora) !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1369.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1193, z czego 114 to opinie pozytywne, 350 to opinie negatywne, a 729 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 684 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.