Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Jola

Chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z was wie czy pepco ma swoje wewnetrzne prawa. Chodzi mi dokladnie o to czy my musimy przychodzic np 10-15 minut wczesniej jak przychodzimy np na 8;45 do pracy.

@Jola

Nie musisz przychodzić wcześniej,ważne żebyś zarejestrowała swój czas pracy o 8.45.Wybór należy do Ciebie.U nas jedne dziewczyny przychodzą wcześniej a drugie później.Nikt nikogo nie przymusza żeby przychodził pół godz.wcześniej.I nikt nikomu nie wypomina.Nie ma takiej informacji i zapisu że musisz przyjść wcześniej.

Ndi
@Jola

Możesz przyjść nawet minutę wcześniej, ale jeśli zaczynasz pracę o 8:45 to o tej godzinie masz być do pracy gotowa a nie np. dopiero się przebierać.

@Ndi

(usunięte przez administratora).jaka służbistka.Po ludzku się do ludzi podchodzi.Już widzę jak jesteś gotowa do pracy w pełnym mundurku na baczność do odbicia się.Te 15 minut mamy na przeliczenie kasetek ,przebranie się i zalogowanie.Jak dziewczyna daje radę to jest ok i nie musi przychodzić na płoty 30min wczesniej.Ja nawet zdążę kawkę wypić przed otwarciem przez te 15 min.Nadgorliwość gorsza od (usunięte przez administratora).Powiedz jeszcze że jesteś kierownikiem,to szczerze współczuję twoim dziewczynom.Radzę wyluzuj (usunięte przez administratora).

Tola
@Jola

O godzinie o której zaczynasz pracę masz już być gotowa do pracy . A czy przygotowanie zajmuje ci minutę czy dwadzieścia to ty już wiesz najlepiej. Tak samo kończysz pracę np o 18ej to nie jesteś już za drzwiami tylko wtedy idziesz się przebierać a do tej godziny wykonujesz swoje obowiązki. To nie jest wymyśl Pepco.

Tolka
@Bb

No dobrze rano mamy te 15min na przygotowanie ale jak ma ktoś na 12:00 i dopiero wchodzi o 12 ej do sklepu to nie mów mi że to jest ok?

Kooo

W sumie masz rację niech każdy robi co chce , zero zasad,punktualności i szacunku wobec osób które są zawsze na czas....

Ndi
@Bb

@Bb nie zesraj się :D Godzina na grafiku to godzina kiedy masz być przebrana. Dopiero potem idziesz się odbić i zaczynasz jakąkolwiek pracę, czyli między innymi przeliczenie kasetki itd. Tak, jestem kierownikiem i sama przynoszę moim dziewczynom kawkę na kasę, albo ciasteczka. Jak skończymy co jest na dany dzień zaplanowane to nawet sobie postoimy i poklachamy. Taka ze mnie slizbistka popatrz ;)

Do rejnowych

Hej wy tam na górze czy wy jesteście normalni no pewnie nie bo nigdy nie byliście ale teraz przy dwóch osobach na zmianie to przesadziliście z tą przeceną niby kiedy mamy ja zrobic przy masie palet dziennie? Jedyna wasza odpowiedź to nadgodziny albo ściągnąć zespół i pooddawać tylko niby kiedy? Zresztą my też mamy swoje rodziny i jesteśmy zmęczeni i nie chcemy nadgodzin!

Dorota
@Do rejnowych

Oni myślą tylko o swoich tabelkach, żeby wykresy sie zgadzały. Nie obchodzi ich to , że mamy swoje życie i plany. Nie każdy może przyjść do pracy skoro miał dzień wolny zaplanowany. Niech ustalają wczesniej przeceny to nie będzie problemu. Czlowiek z niczym się wyrabia, a roboty tylko dokladaja

Qaz

Pracownicy centrali zawsze dostawali na koniec roku premie ,bo oni zawsze byli tylko na pensji podstawowej. Pepco poinformowało że premi nie będzie dla tych ludzi w tym roku ale dla nowej pani dyrektor już się pieniądze znajdą.owa pani Małgorzata szczyci się na linkedinie że jest po jakiś miernych studiach na lipnej uczelni,mieliśmy okazję ja poznać -słoma z butów i widły. I ktoś taki dostaje etat i jak tu ma być dobrze w firmie ,gdzie ludzie pracują latami i z dnia na dzień się dowiadują że premi nie dostaną bo nie bo nie a biorą jakiego kogoś i tu kasa jest.

Krakus
@Qaz

wow naprawde? Poczujcie sie jak pracownicy sklepów! 3/4 sklepow (dokladnie 1 lub 2 sklepy co miesiac w rejonie miały budzet) reszta przez ostatni rok równiez jechało na podstawie Bo ktos takie budzety w centrali ustalił ! Tylko ze nasza podstawa w porownaniu do waszej to smieszne pieniądze. Karma wraca.

Zoe
@Qaz

Akurat pracowników centrali nie żałuje. To co tam robicie woła o pomstę. Następny dział IT i ich "globalne" awarie. My w sklepach mamy sobie poradzić ze wszystkim

Hmmm

Powiedzcie mi do kogo się zgłosić jeśli chciałabym przeniesienia do innego sklepu?

Mh8
@Hmmm

Teraz w korpo jak jesteś kasjerem to nie ma problemu jeśli funkcyjna to robią się schody. Masz rozmowę z HR który określą ze po 6,8 latach się nie nadajesz????????

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
@pepco

Dzień dzisiejszy był jak każdy, przerzucanie kartonów na „ mini magazynie” żeby wyłożyć towar świąteczny na sklep ( po fantastycznym NewLook wszyscy mają mini magazyny) z tych sklepów co wiem. Istna tragedia, nie męczysz się pracą na sali sprzedaży tylko przeładowaniem kartonów, które trzeba przerzucić żeby wyłożyć towar. Tragedia:(( Socjal zapchany towarem, mini magazyn zapchany towarem i chodzi się jak w tunelu żeby zrobić siusiu. Zapchany każdy milimetr zaplecza - gdzie procedury , gdzie dział BHP , Hydrant też zapchany po sufit bo nie ma miejsca żeby składować dostawy. No ale przecież mamy piękny socjal żeby odpocząć na przerwie :(((. Hehehe :D, „tylko kto ma czas napawać się tym ich pięknym socjalem jak dwie osoby są przez cały dzień …:D ……. najprawdopodobniej im chodziło o gromadzenie towaru, bo każde miejsce na wagę złota i socjal załadowany kartonami hehehe . Może „ jakiś , ktoś „ się obudzi i doceni warunki w jakich pracują Ci co Bary i Centrala zarabia na nich grubą kasę. Nie jesteśmy TANIĄ SIŁĄ PRZEROBOWĄ TYLKO WASZYM - WYNIKIEM- DZIĘKI NAM ZARABIACIE I OSIĄGACIE SWOjE CELE !!!!!! Wszystkich mają Nas za nic, liczy się dla Nich tylko sprzedaż i wyniki.

Werka
@@pepco

A jeszcze parę miesięcy temu nie mogła stać szklanka na stoliku w socjalu bo notatka Teraz kartony i towar nie przeszkadza

@eri

Ma ktoś jakieś info na temat wysokości świadczenia gwiazdkowego?

ggggggg

czy ktoś korzystał z trudnej sprawy? Jak to wygląda?

Kasjerzy

Czy to prawda, że zwolnili kilka rejonowych i są na wypowiedzeniach do końca grudnia? A sklepy niby podzielili na inne rejonowe do nowego styczniowego podziału?

Hanna
@Kasjerzy

Mam nadzieję że panią Dorotę J też wywalą!!!! za brak kompetencji oraz za wprowadzanie w rejonie niezdrowej atmosfery , (usunięte przez administratora) na temat sklepów aby tylko zatuszować swoją nieudolność i (usunięte przez administratora), jak i też za (usunięte przez administratora) oraz wyzywanie kierowników od nieudaczników jak i strasznie ich naganami

Luiza

A ja mam super rejonowa

Ela Ela

????????????????????????

Rejon17

A co się stało z rejonowa z rejonu 17?? Sklepy rozwalone po całej Polsce, po kilka u nowych rejonowych.

Gabi

Drogie Rejonowe, Czy możecie coś zrobić żeby liderzy robili grafiki ? Żeby kierownicy sklepu zaczęli traktować nas sprawiedliwie a nie wszystko pod siebie. Ja rozumiem że kierownik ma też życie swoje ale bez przesady żeby przed wigilią mieć wolne bo ona ma dzieci. Niedzielę handlowe wolne bo ma dzieci. Tak samo w Mikołajki, bo dzieci. Osoby które nie mają dzieci muszą być pokrzywdzone bo wiecznie muszą siedzieć w pracy. Moja kierowniczka powiedziała że grafik tylko ona robi.

Xxx
@Gabi

No widzisz a moja kierowniczka daje na mikołaja dziewczyny co mają dzieci ona nie ma i ma wolne. Dwa dni przed świętami też ma pani wolne bo po co po równo lepeij niech jedna zrobi dwa dni nie ważne że też ma rodzinę. Także co sklep to inaczej. Nigdzie nie ma dobrze.

Ayo
@Gabi

A nie da się jakoś wcześniej zgłaszać próśb grafikowych? Wiadomo, że ludzie mają czasem coś do załatwienia, to chyba kierownictwo uwzględnia takie przypadki? Tak przy okazji, to w takie świąteczne dni i niedziele ma się wyższą stawkę?

Jaaa

Bo nie musi nikogo pytać o prośby. To wy chcecie wolne, więc to wy powinnyście się zgłosić do swojej kierowniczki. My w połowie miesiąca zostawiamy karteczkę podpisana , który dzień chcialbysmy wolne w przyszłym miesiacu i nigdy nie ma problemu. Trzeba trochę pomyśleć a nie żale wylewać że kierownik po cichu grafik robi. Skoro nie mówisz, że potrzebujesz wolne tocskad ona ma wiedzieć który dzień potrzebujesz??

A.
@Jaaa

Dokładnie. W moim sklepie jest wywieszona kartka z prośbami grafikowymi i do połowy każdego miesiąca można wpisać swoje propozycje. Jeśli dni się nakładają kilku dziewczynom to kierownik lub lider, zależy która układa grafik, pytają, kto ma najbardziej pilną sprawę tego dnia np. lekarz czy zebranie w szkole i wtedy jest decyzja, kto dostanie ten dzień wolny. A jeśli już po zrobieniu grafiku jednak się okaże, ze ktoś potrzebuje jeszcze wolnego a nie zapisał, to staramy się dogadać między sobą (kasjerki) i wymieniamy się dniami i informujemy wtedy kierownika o tym. Tak samo wiem, że kierownik z liderem też się tak czasem wymieniają, bo coś trzeba załatwić nieplanowego.

Bb

Czy już wiadomo ile świąteczne będzie wynosić ?

Lili

Hej Zastanawiam się nad pracą w pepco na kierowniczym stanowisku u nas w mieście. Czy podpowie mi któraś z Was czy kierownik zarobi ok 4tys na rękę czy jednak mniej lub więcej?

Pracownikpepco

Jest 26 listopad a ja jeszcze nie mam grafiku na grudzień, poza tym grafik robiony jest wyłącznie przez kierowniczkę i dla kierowniczki, dni wolne tz. prośba dane są zawsze z dużym wyprzedzeniem ponieważ są to wyłącznie dni na lekarza, dentystę, czy imprezę okolicznościowa które z reguły wiemy lub umawiamy 2 lub 3 miesiące wcześniej ale i tak nie mogę iść do lekarza bo nie mam wolnego bo muszę iść do pracy bo na imprezę zdążę po pracy. Takie są realia i nawet jeśli rozmawiam z kierownikiem to słyszę że ktoś pracować musi nie liczysz się Ty czy Ty liczą się cyferki, osiągnięty budżet, kiedyś 6 etatów teraz 4,5 pracy nie jest mniej wręcz przeciwnie jest coraz więcej, tylko zmiany i zmiany. Chciałoby się powiedzieć żeby chociaż kierownik w całej ekipie był fer do swojej ekipy ale jak jest inaczej i myśli tylko o sobie żeby przypadkiem się nie przepracować to każdy wie jak jest, i nawet jeśli nie każdy kierownik się z tym zgodzi no przecież absolutnie tak nie robi to 3/4 kiero to dotyczy bo mają na to przyzwolenie a cała ta śmieszna,, trudna sprawa,, wszyscy wyżej mogą sobie wsadzić w (usunięte przez administratora)Bo nikt w tej firmie czy to Boby czy to Roby, czy regio czy rejo nie mają szacunku, wyrozumiałości, empatii dla pracownika.

Luz
@Pracownikpepco

Moja Kiero też jeszcze nie dała grafiku. Wiecznie robi wszystko pod siebie. Powinni wymienić kierowników po sklepach. W końcu by wyszło wszystko.

Wyzysk pl

Witam dlaczego tak jest że niby nie można rodzinie pracować a u mnie siostra kierowniczki jest liderem... No bez jaj (usunięte przez administratora) non stop bo one to to to tamto nie mogą i do poludnia. Rejonowa Pani Jola o tym wie i nic z Tym nie robi bo dobrze się dogaduje z kierowniczka. No tak nie powinno być.!!!

Smiech
@Wyzysk pl

U mnie to samo na sklepie rodzina się wywyższa. Przecież tyle było gadane że rodzina nie ma pracować razem bo mogą kraść. Rejonowa też wie że rodzina pracuje razem i się śmieje z tego. Każda rodzina powinna pracować na osobnych sklepach.

Kilimangaro

Od czego to zależy czy nowy pracownik zostaje na danym sklepie czy go przenoszą? Słyszałam, że jest tak, że sà npwj ktòrych rzucają po sklepach i tacy, ktòrzg zostajà w danym punkcie

Mikk
@Kilimangaro

Zależy od tego ile jest etatów na twoim sklepie i czy np. Jesteś zatrudniona na zastępstwo za kogoś. Ewentualnie jeśli na innym sklepie jest rotacja to często właśnie się nowych pracowników przerzuca. Zawsze lepiej przerzucić pracownika, który już ogarnia kasę i standardy obsługi klienta niż zatrudniać nowego i go szkolić. Często też przy takiej rotacji liczy się czas - głównie rotacja z nienacka np. Nagle długa nieobecność.

Krysia

Jestem na macierzyńskim a umowę mam do 1 mają I chce wrócić to mi przedłuża umowę? Dopiero będę gadać z kierowniczka dlatego pytam

Kasjer

Kończy mi się umowa w grudniu i boje się że nie zostanie przedłużona. Kierownik mówi że nie wiem bo rejonowa nie wie to kto ma wiedzieć nie wiem co mam robić

Kierownik sklepu Ferio to jakiś dramat chora psychicznie baba niech ja ktoś zwolni w końcu tam jest taka rotacja że dziwię się że nikt tego nie zauważył . Unikajcie tego sklepu nie uczy a wymaga siedzi godzinami w biurze nowe osoby są skreślone na starcie gdyby nie ona praca była by fajna ale odechciewa się na sam widok mnie trzęsło jak ja widziałam . Na trudną sytuację nikt nie zgłosi bo wszyscy są zastraszeni i boją się o pracę Pepco Poland apeluje o zmianę kierownika !

Gochaa

Witam, czy ktoś ma może informacje ile będzie wynosić swiateczna premia? Czy znów 1000zł jak zawsze czy może coś ciut więcej?

Zzz

Wolne

@Zzz

Niby skąd taka wiadomość???? Wczoraj nasza KR powiedziała że grafiki na grudzień planujemy normalnie z wigilia 24 bo nie ma żadnych decyzji że jest odwołane.

Zzz
@Kasia

My dostałyśmy grafiki i 24 wolny

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1370.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1193, z czego 114 to opinie pozytywne, 350 to opinie negatywne, a 729 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 684 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.