Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Czy ktoś wie czy pracownicy dostana cieplejsze ciuchy na okres zimowy? Mam na mysli bluzki na dlugi rekaw moze jakas kamizelka? Nie ukrywam jest juz zimno zeby chodzic w krotkim rekawku. A niby firma ma problemy finansowe i na nic nie maja pieniedzy.

@0000

Każdemu pracownikowi przysługuje 1 tshirt z długim rękawem i 1 kamizelka. Powinnaś dostać je przy zatrudnieniu i podpisać odbiór.

Zzz

Czy ktoś w ostatnim czasie dostał umowę na stałe(jeśli tak to po jakim czasie pracy ?) ? Czy jest co liczyć na taką czy raczej wolą zatrudniać nowych pracowników?

Wiola
@Zzz

Czy w pepco redukują etaty? Ktoś coś wie?

@Wiola

Jeśli na twoim sklepie są lub będą kasy samoobsługowe to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że utną etaty na twoim sklepie.

@Zzz

Umowę na stałe dostaje się po 33 miesiącach lub jeśli jest to twoja 4 umowa.

Natala
@Zzz

Tak, ja dostałam umowę od 2 sierpnia na czas nieokreślonymi, pracuje 3lata.

Asia
@Natala

Podwyższają pensję, jak dają umowę na czas nieokreślony? W sumie to nie wiem jak tu się zarabia i chętnie się dowiem czy np w przyszłym roku warto się zatrudnić w jakims sklepie.

Zzz
@Natala

Jeśli dostałam umowę na 2 lata to jaka kolejna będzie ? (Na starych warunkach zostałam przyjęta jeszcze )

Kot
@Zzz

Nie ma. Czegos takiego jak stare warunki. Kodeks pracy mowi wprost 33 mies zatrudnienia potem umowa Na stale.

Nowa ja

Hej, czy to jest zgodne z prawem, że kasjerki nie mają wglądu do grafiku? Dostają tylko swój?

Meggi
@Nowa ja

A do czego Ci grafik koleżanki? Masz swój i już. Kierownik ma obowiązek dać ci twój grafik i nic pozatym. U nas tak jest od ponad 2 lat i żyjemy.

@Meggi

Dlatego, że jest układany pod kiero i liderki i niektóre kasjerki mają lepszy niż pozostałe. Chyba powinno być w miarę sprawiedliwie? Nie uważasz?

Meggi
@Nowa ja

U nas kiero dogaduje się z liderem jak im pasuje, nas kasjerek to nie interesuje oby było komu zmianę prowadzić. Z koleżankami dogadujemy się które weekendy pracujemy, jak trzeba dzień wolny czy urlop to też kierownik nie robi problemu i nam pasuje. może u ciebie kiero ma jakieś " ulubione" kasjerki dlatego ma coś do ukrycia. Ale taki kiero to zwykła świnia.

@Meggi

Dokładnie tak jest. Niektóre są ulubione... Ogólnie reszta kasjerek w sprawie grafiku ma niewiele do powiedzenia, a jak się odezwiesz, że chcesz wolne to od razu, że masz wymagania. Jedne tyrają 2, a nawet 3 12-tki pod rząd. Z kolei kiero i liderki często mają na rano do popołudnia i zero dwunastek pod rząd...

Nowa ja

Mają często na rano, bo się zmieniają. Nie wiem co cię tak bulwersuje. Skoro kierowniczka da radę mieć przykładowo 10razy w miesiącu na rano, a kasjerka raz a reszta same popołudnia lub 12 to chyba coś nie tak. Głupoty to ty piszesz. No chyba, że jesteś kierowniczką i tak jak moja robi grafik pod siebie to rozumiem zdenerwowanie haha

Balbina

Oczywiście ! Zabronić ! Jak na portalach typu Onet czy Interia - nie komentować tylko wszystko przyjmować do wiadomości i się zgadzać ! Nie wolno mieć przeciwnego zdania niż jedyna słuszna linia partii ! Hehe...

Ewelina
@Balbina

Oczywiście że można mieć tylko dlaczego wylewacie hejtu tutaj przez internet a żadna z Was nie zadzwoni do np do Alexa ale napisze maila i wyśle na całe Pepco. A koleżanki jeżeli mają po 1 dniu tylko na rano czyli pracują w systemie 10-12h czyli macie pół miesiaca wolnego. A skoro chcecie mieć wiecej pierwszych zmian to ciekawe kto bedzie zamykał wam sklepy.. Nie zgadzam sie do końca z polityką firmy ale nie wypusujcie tych glupot. I niech każda kasjerka wezmie sobie szablon grafiku i ulozy grafik dla swojego sklepu jeżeli jesteście takię mądruśkie.

@Nowa ja

Grafik jest zawsze kwestią dogadania. W moim sklepie pracujemy 90% po 12h czy to kasjer, kiero czy lider. Nam po prostu się nie opłaca brać połówek. Zwłaszcza tym dojezdnym. Lepiej planować cały dzień i wtedy więcej wolnego. A tak po połówce człowiek zmęczony i na drugi i kolejny dzień też do pracy. Od czegoś są zebrania miesięczne. Wystarczy porozmawiać ze wszystkimi pracownikami w jakim systemie wolą pracować.

@Ewelina

Chciałam pomóc przy grafiku, nie jest to takie trudne, jeśli się go układa pod cały zespół, a nie pod siebie. Niestety skończyło się tylko na chęci z mojej strony haha Nikt żali nie wylewa, zadałam proste pytanie i oczekuję na odpowiedź dotyczącą tego właśnie pytania. Gwarantuję ci, że przy takim grafiku jak nasz nie wytrzymałabyś tygodnia, no chyba że żyjesz tylko pracą. Każdy ma prawo walczyć o sprawiedliwy grafik. Tyle w temacie. To, że ty zgadzasz się na wszystko, nie oznacza, że każdy tak robi. Jeśli nic się nie zmieni, będę zgłaszać dalej niestety.

Nowa ja

W tym właśnie problem, że chcemy pracować w systemie 12h. Były rozmowy na ten temat i tak miało być, jednak dalej nie jest. Poruszenie tematu grafiku wywołuje u kierowniczki nerwy i jest darcie.Praktycznie jesteśmy 5dni w tygodniu w pracy jak nie 12 to połówka, nawet nie, bo czasem jest to 5 czy 6h oczywiście na popołudnie. Lubię tą pracę, ale że względu na takie grafiki zastanawiam się nad zmianą chociażby na inny sklep. Wolę dojeżdżać 20km i mieć normalne zmiany, niż dojeżdżać bliżej i praktycznie zero czasu wolnego.

My nieraz mamy 12,12,6 taki system :(

dram
@Nowa ja

Niestety ale kierownik nieraz nie ma nic do powiedzenia w kwestii grafiku - w zależności jaka masz KR - był swojego czasu nakaz ze mamy planować godziny pod sprzedaz. I siła rzeczy wychodzi tak wiecej popołudniowek niz rano. A po obcieciu etatow sie ratujesz czym masz zeby obłozyc cokolwiek.

Berbec
@Nowa ja

Grafik całej załogi powinien wisieć w socjalu, bez numerów id pracowników. U nas wisi a i kiero jak daje grafiki nam to też jest cały zespół ujęty. I zaznaczone wszystkie prośby itd. Dzięki temu widzimy od razu kto może się z nami zamienić jak coś nagle wyskoczy. I nie rozumiem z czym kierowniczki mają problem odnośnie tych grafików. Wystarczy przestać patrzeć wyłącznie na czubek własnego nosa. Nasza kiero bez problemu robi grafiki chociaż bywa że mamy masę próśb o wolne czy jakieś konkretne godziny pracy. Wszystko da się ogarnąć tylko trochę dobrych chęci trzeba.

@Berbec

To zazdroszczę naprawdę. U nas takich chęci niestety brak i przez to odechciewa się czasem chodzić do tej pracy...

Zosia

Pepco równa się praca ponad siły. Wyzysk pełną parą. Przecena przy takiej liczbie etatów (5 etatów) na już przy kilku paletach dziennie to jest SKANDAL! Mają nas za nic! Po drugie idą święta jak zwykle po 5 paletach dziennie a pracowników na sklepie 3 plus jeden na kasie to jest jakiś żart. Ten okręt tonie.

@Zosia

3 pracowników na sklepie to luksus teraz. U nas 2 w porywach 2.5 na sklepie przy 5 etatach. Wymyślają sobie jakieś niepotrzebne szkolenia, inwentaryzacje, a godziny skąd wziąć?! Po 5 palet dziennie. Magazyn zawalony bo wysyłają po 10 kartonów tego samego bo czemu nie. Palet nie idzie przyjąć w magazynie, bo magazyn o połowę zmniejszony i muszą stać na sklepie wzdłuż witryn bo nie ma innego miejsca. Za chwilę wjadą depozyty świąteczne. Towaru na sklepie nawalone i gdzie to wszystko układać? A no i najważniejsze są priorytety. Bez sensu wyprzedaż na której i tak nie ma nic fajnego. Co chwilę sprzeczne informacje od centrali... raz tak raz śmak... I weź tu nadąż ze wszystkim. Ale priorytety to mus. Tylko co jest priorytetem ? Towar, klient, czy wymyślne "priorytety" osób z centrali. Kiedyś się liczył pracownik dla tej firmy, ale teraz to tylko zysk.

Zapracowana

Niestety ale taka jest prawda... mi w styczniu mija 10 lat pracy, a od ok 2 zastanawiam się jak ja tyle wytrzymałam. Co chwilę teamsy, codziennie nowe sprzeczne informacje, w jeden dzień tak w drugi już źle i trzeba zmieniać. Zdjęcia, trzeba podawać jakieś informacje, palety przeważnie codziennie, a jak nie to po 5-6 palet, to jeden ch...A kim to robić to wszystko... kiedyś miałam 11 etatów na sklepie i nie miałyśmy co robić. Teraz jest 6 i nie ma komu robić, brakuje rąk do pracy. "Góra" wymyśla co chwilę coś nowego, brak słów - sklep z gumy nie jest. Już nie wspomnę że brak czasu dla bliskich, to jest chore... ok można się zwolnić, zmienić pracę ale czy gdzie indziej będzie lepiej. Wątpię. JEDNYM SŁOWEM TRAGEDIA!!!!

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
kasia

hej jakie są zarobki netto w biurze, np. w kadrach, lub w księgowości

Kt
@kasia

Około 3500 - 4000 na reke

Ona

Co zrobić jak pół etatu rządzi na sklepie a najbardziej kierowniczką ? Wiecznie zażalenia co do grafików. Dodatkowo wiecznie stękają że nie chce im sie pracować i chcą dużo wolnego. KR nic z tym nie zrobi.

@Ona

Ja bym sobie na takie coś nie pozwoliła. Albo ktoś chce pracować, albo się żegnamy. Tu są ręce do pracy potrzebne i każde godziny się liczą. Nawet codziennie na 4h powinny przychodzić a jak się nie widzi to bye. Ludzi co szukają pracy jest pełno. A wy szanujcie swoje zdrowie a nie za kogoś tyracie. Grunt to mieć kierownika z doświadczeniem, który potrafi zarządzać personelem.

kongobonbo
@Kasia

kierownik choćby najlepszy sam nic nie zdziała - jeśli choć jedno ogniwo nie pracuje równomiernie to reszta (usunięte przez administratora) za nią taka jest prawda. A znaleźć kogoś kto na pół etatu przyjdzie to jak ze świeczka szukac w niektórych miejscowościac.

Kkk

Chciałabym dowiedzieć od was jak to jest gdybym chciała się przenieść do innego miasta,z kim o tym rozmawiać,i jak długo by to trwało takie przeniesienie.

@Kkk

Przede wszystkim musisz mieć pewność, że w danym mieście poszukują pracownika. A tak to do swojego kierownika, a ona do KR zgłasza. Jeśli jest taka opcja to nic nie powinno stać na drodze przenosin

Kaja 6.10

A wiecie może coś co się teraz dzieje z Trev.....? Słyszałam, że jest mega bałagan i dużo czasu potrzeba, żeby to naprawic(o ile się jeszcze da), i ponoć jeszcze chwila a nie było by już czego zbierać. Od samego początku zastanawialam się kto przyjął goscia który doprowadził taka firmę ja Tesco do upadłości. A te New Looki i ten cały system to jak dla mnie jedna wielka przykrywka dla niego była, żeby móc właśnie wyprowadzać grubą kasę. Ludzie skupili się na tym A on miał pole do popisu. No i ludzie z centrali zastanawiają się, czy może siedzi, no więc jest grubo.

Pepco to porażka! Kierownik wchodzi w (usunięte przez administratora) swoimi starym pracownikom i na odwrót. Wychodzą kiedy chcą a to na zakupy, fajeczkę itd. Kawka z pracownikami na socjalu. A nowy stoi na kasie 12h.i musi prosic sie o przerwe. Udają zgraną grupę a plotkują za plecami. Fałszywi ludzie tam pracują

Ola
@Anna

U mnie to samo. Zgadzam się w 100%. Nie wiem kto wybiera kierownictwo w tym sklepie. Po zawodówkach a dumne jakby pokończyły szkoły nie wiem jakie

Interesant

Czy ktoś może przybliżyć warunki pracy w centrali w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego? Jakie zarobki dla specjalistów, atmosfera, presja?

TRU
@Interesant

prawda, jeśli masz coś innego do wyboru - nie idź do Pepco. Jest źle, a będzie tylko gorzej. Kierownictwo słabe, pracy dużo ponad normę, za przeciętną pensję.

Kala

Dobre pytanie. Ciekawe czy pepco popłynie jak teśco. Wszystko ma swoj początek i koniec. Nie ukrywam, że jakość ubran poszła w dół. Koszulki się rozciągają. Skarpetki max 2mc i dziura. Zabawki najgorsza chińszczyzna rozpada się w rękach. To już nie ta marka co była:(

Przychodzą po 2-3 razy w tygodniu albo na 5 h popołudniu albo na cały dzień. Pracują jak każdy inny. Jak na cały dzień to wiadomo, pół zmiany na kasiea pół albo palety albo dotowarowanie i kosma. Nie ma, że im się nie chce. Jest robota do zrobienia i wszyscy ją robią tak samo. W końcu jesteśmy jednym zespołem.

Ada

No u nas to nawet za palety sie nie biorą. Kierownik zmiany musi je rozwalic wtedy cos wylozona ale slabo. Kosmetyka tez byle jak robiona.

Konieczynka

Dziewczyny kiedy jest podział rejonów ?

Zofia24
@Konieczynka

Co myślicie o rejonowej pracującej w Warszawie Pani M.G Ja gdy jeszcze pracowałam to jest ona chyba najgorsza która była do tej pory

Konieczynka

Ja się modlę ,żeby wyrzucili Katarzynę S rejonowa jeździ szczuje nas kierowników przeciwko sobie . Od kilku miesięcy nie ma wśród nas jednego z kierowników gdańskich ,ale temat tej dziewczyny wraca na każdej wizycie tyle w sobie ma jadu Katarzyna ,że cały czas na nią pluje swoją drogą to była jedyna dziewczyną ,która jej się postawiła .

Gdynianka
@Konieczynka

No właśnie o nią mi chodzi ,mam nadzieję że albo ją przeniosą na koniec Polski albo wywalą, pracowałam z kilkoma Kr ale ona to jest po prostu porażka i wiecznie tylko obgaduje każdego a siebie uważa za Miss Pepco i gada że taka jak ona to tylko że święcą szukać

Konieczynka

No jedna z starszych rejonowych z pomorza poleciała to pokłosie starań jednej z byłych kierowniczek także dziewczyna dała rady wytrzymała za co wielki szacun,bo jedyna z nas miała jaja ,żeby się odezwać i walczyć do końca .

Wiola

Czy 2 dni przed końcem umowy mogą zablokować zniżkę pracownicza? Dziś chciałam skorzystać i niestety nie mogę

Dorota

Żadnych konsekwencji napewno nie poniosła firma wytarła se gębę zwalniając kierownika a (usunięte przez administratora) jaki był taki dalej będzie i rejonowi będą gnębić kierowników

@Dorota

Firma nie zwolniła kierownika ,ta kierowniczka sama położyła wypowiedzenie ,ale najpierw rozpoczęła procedurę trudnej sprawy z tego co mówiły dziewczyny z jej sklepu to były bardzo za nią ona już po prostu miała nagrana inną pracę ,ale nie dała sobie w kaszę dmuchać rejonowej . A co do regionalnej to ja uczciwie nie wiem słyszałam ,że tam cały sklep jej zgłaszał nieprawidłowości jeśli chodzi o rejonowa

Jestem pracownikiem od miesiąca i przeraża mnie to co widzę... ciągły bieg. Nie masz czasu na toaletę. Zwroty co chwilę, funkcyjny o przerwie może zapomnieć. Szukam innej pracy.

Prawda
@Nowy

Taka jest prawda. Kasjer idzie na przerwę, a funkcyjny wszystko w biegu. Najgorzej jak roboty pełno a na fajeczkę kasjerka musi wyjść.

@Prawda

No tak nie do końca. U mnie przy 2 osobach na zmianie, funkcyjna + kasjer, oboje na równi mają znikome szanse na przerwy. Grafik powyżej 12h, toteż należą się 2x15min płatne + 1 bezpłatna. Ty nie jesteś w stanie zejść na żadną, a bezpłatną musisz fikcyjnie odbijać, bo tak.

Przerwa przysługuje każdemu, czy to kasjer czy funkcyjny. Nawet przy 2 osobach na zmianie można iść spokojnie na 2 przerwy w ciagu 12 h. Palety nie uciekną, a klienci mogą sobie poczekać. Nie odpadną im nogi jak postoją chwilę w kolejce.

Wrr

A co z tajemniczym klientem? Zgodnie z wytycznymi ma być widocznych na sklepie dwóch pracowników... klient nie poczeka to raz. Dwa jak masz zwrot funkcyjny musi być przy tym obecny. Nie ma opcji. Nic co jest zapisane w standardach firmy nie może być przestrzegane przy pracy w 2 osoby na zmianie. Nie wiem do czego to wszystko zmierza ale do niczego dobrego napewno.

@Wrr

Wystarczy powiedzieć, że koleżanka jest w toalecie, jakby ktoś pytał. Kulturalnie wytłumaczyć klientowi, że musi chwilę zaczekać i tyle. Poza tym nie ma opcji, że przez 12 h jest taki ruch, żeby przez 15 minut nie można było zostać w 1 osobę. I nikt nie może się tego czepić, skoro pracujecie we 2 na zmianę. Przecież nie będziecie jeść przy klientach pod kasą.

Wesqa
@Wrr

Jeśli chodzi o zwroty, to na nowym systemie nie potrzebna jest autoryzacja funkcyjnego.....chociaż ten system to dla mnie porażka....dzisiaj miałam audyt stock controlera, w dwie na zmianie, ja akurat na przerwie, kolejka, a ona się pyta , czemu nas tak mało...??

Xyz
@Wesqa

Niech poucinaja jeszcze etaty.. widzę że w tej firmie nawet liczyć nie potrafią jak obetna etaty to bedzie mniej osob..czego się spodziewają jak na sklepach po 4,5 etatu?? 5 to powinno być minimum a i tak jest to za mało.

O.n.a
@Prawda

U nas na odwrót:funkcyjny ma czas na przerwę i fajkę co kilkanaście minut, a kasjerki (usunięte przez administratora) i czasem ledwo można doprosić się o przerwę

Zaq

Kolejny dzień w pepco klient płaci trach kasa i system się zawiesił, nie można zlokalizować transakcji 2 godz wyjaśnień z IT, braki w gotówce w systemie ,teraz trują priorytet by jesień wykładać, metkowac na biało cały sklep,3 palety wjechały i 2 osoby na zmianie .Brawo.

Lula
@Zaq

U nas to samo padamy na pysk ze zmęczenia.A jeszcze jak trzy dwunastki pod rząd to tragedia.Nie wiem czy mam obsługiwać klientów,czy zachcianki pięciu osób które proszą o pomoc,czy rozkładać dostawę,czy metkować na biało,czy może układać działy kolekcjami,czy kosmetyka .Dużo by pisać.Czasami idzie zwariować od ich rozkazòw.A my mamy tylko dwie ręce a nie osiem.Proponuje jeszcze urwać po jednym etaciku. Na pewno damy radę!!!

Asia
@Lula

W tej pracy trzeba być elektrykiem,informatykiem, i mieć wiele innych umiejętności bo na wszystkim oszczędność...

Mimi
@Lula

Może czas przestać pokazywać że dajemy ze wszystkim radę. Człowiek na rzęsach staje żeby ze wszystkim się wyrobić, więc góra uważa że wszystko gra. Dopiero jak sklepy przestaną być wydolne to im się oczy otworzą. U nas przez to ich metkowanie na biało i przeróbki "na już" mamy tak zawalony magazyn że kolejną dostawę przyjmiemy na sklepie albo w ogóle na dworze ???? :D

Kolektor
@Mimi

Dostawa to nie priorytet moze poczekać. .. A pokazac im ze sklepy nie sa wydolne to tylko w taki sposob jak nie będzie mial kto przyjsc do pracy inny sposob ich w Zaden sposób nie ruszy..

Monika bez Kulfona
@Mimi

Niestety zawsze się znajdą tacy kierownicy co pokażą ze damy radę... nikt się nie zbuntuje, a nawet gdyby to przyjdzie Ci taka rejonowa i cie (usunięte przez administratora)za to że sklep wygląda jak wygląda.

@Zaq

W dodatku podobno firma walczy o sprzedaż, a towar najbardziej chodliwy czyli krótkie rękawki dla dzieciaków do szkół i przedszkoli kazali schować. Ktoś kto o tym zadecydował powinien polecieć, bo firma dużo kasy na tym straciła...

Beata

Byłam dziś w sklepie Pepco w Poznaniu firma wymyśliła nowe zasady i wyprosiła mnie ze sklepu (uwaga z 3 kg )ponieważ nie wolno już wchodzić z psami .Ekspedientka zaczęła wymyślać argument o tym ze maja żywność a sprawdziłam sanepid nie wydał zakazu wchodzenia zwierząt w miejscach gdzie są produkty spożywcze .Widzę ze cofamy się do PRL u .Gratuluje .Na szczęście takie rzeczy szybko się mszczą .Jak stracą klientów to im się oczy otworzą .A idą ciężkie czasy .

Elka
@Beata

Nie wiem jaka firma,bo my do swojego sklepu wpuszczamy z psami. Nawet większymi niż 3kg :p

Tomek Worker

Jak zapowiadają niektórzy, już wkrótce mają zostać przywrócone pracujące niedziele. Tym w biurach z zarządu, księgowości, kadr, planowania, alokacji itd. to wisi, bo oni „pracują” od poniedziałku do piątku, po 8 godzin, często zdalnie. Ja się zastanawiam, jak będzie możliwa praca 7 dni w tygodniu przy takich brakach kadrowych i takich grafikach jak dziś, kiedy niedziele są jeszcze wolne.

Kasjer
@Tomek Worker

Ale nic nie wiadomo o niedzielach handlowych , narazie zakaz jest od państwa I oby tak zostało

AK

Najlepsza Regionlana to Pani Monika. P.Wlsaciwy człowiek na właściwym miejscu. Reszta....

Zofelek
@AK

Jeśli myślimy o tej samej to jej jedynym miejscem wlasciwynym jest gabinet specjalistyczny. Tak zaklamanej fałszywej kobiety w życiu nie widziałem. Kierownik czy lider nie ma prawa iść do lekarza. Dostępny ma być 24/24. Uzywa bardzo dużo wulgaryzmów. Są wybrane sklepy w których nawet biegający w legginsach kierownik jej nie przeszkadza ... a w innych z...bie za odrobinę kurzu na socjalu, w którym nie przebywamy bo nie ma kiedy. Zapatrzona w siebie. Człowiek dla niej to robot. Nie życzę jej w żadnym rejonie. I ten nieszczery uśmiech...

@Zofelek

I co? Takie zachowanie regionalnej trzeba znosić i siedzieć cicho czy można gdzieś to zgłosić? Szczególnie te odzywki o których piszesz. Lider nie może iść na L4 nawet jak chory? A co z urlopem? Też nie ma kiedy wybrać?

Zofelek

Niestety jest słowo przeciwko słowu. Ewentualnie trzeba nagrywac rozmowy tylko czy to sie czkawka nie odbije... To Ty jesteś niższej ranga. Pip powinien się zajść takimi osobami. Smutne ale prawdziwe.

AsiaaA

Czy dają jubileuszowe?

fan
@AsiaaA

ja w maju dostalam - tak jak zawsze wypłacane do konca miesiąca w którym nabywasz prawo do niej.

Andwe
@AsiaaA

Słyszałam, że już na 5-lecie się nie dostaje. Teraz w Pepco Voice nie ma już nawet listy na 10-lecie. Czyżby to koniec "jubileuszowego"? Oby nie. Jeśli zabiorą nawet to, to ta robota jest już kpiną. Człowiek haruje jak (usunięte przez administratora) i poświęca się tej pseudo firmie a dostaje wielkie nic... :/

@pepco
@Andwe

Też czekam na 5, nie straszcie ze nie ma, bo to rzeczywiście już będzie pracodawca- parodia.

Hanna

Sklep w Nakle znowu później otwarty. Czy zmieniły się godziny otwarcia?

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1370.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1193, z czego 114 to opinie pozytywne, 350 to opinie negatywne, a 729 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 684 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.