Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Liza
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Cześć dziewczyny Czy jest wśród Was osoba u której firma żle obliczyła okres umów na czas określony 33 miesięcy i umowa automatycznie przeistoczyła się w umowę na czas nieokreślony,czy są takie przypadki?Mam wrażenie że u mnie się tak zadziało,co w takim przypadku?

Zapytanie mam do osób, które mają jeszcze stary system. Czy macie problem z kasami? Nasze od kilku dni ledwo chodzą. Wszystko się zacina, paragony godzinę wychodzą. Klienci się już burzą. Na 5000 informacja tylko, że była aktualizacja systemu i dziś w nocy miała być kolejna i będą kasy działać dobrze. Niestety problem dalej. Kolejki do kasy a na zakończenie poprzedniej transakcji trzeba czekać kilka minut.

Kvi

U nas problem z kasami jest od ponad 2 tygodni. Informacja na 5000 taka sama, jednak problem ciągnie się już tyle dni, na szczęście jedna kasa działa, mimo wszystko jest to uciążliwe. Masakra

Dada

To co się teraz dzieje w tej firmie to cyrk. Prędzej czy później ta firma upadnie z taką kadrą zarządzająca. Jaja z hitem cenowym od miesiąca, chodzimy jak głupie i zmieniamy co kilka dni cenówki bo ktoś wymyślił że jednak ma być inaczej. Przekładanie pustego stołu kvi na hot spot. Polki w naszym sklepie są puste, dostajemy dwie palety na tydzień a później dostajemy zje.be że nie ma utargu. Rejony podzielili tak, że sklepy oddalone o kilka km nie są w naszym tylko te oddalone o 50 km. Cyrk. Jedna osoba weźmie l4 i już jest problem i rejonowa wypisuje maile że pilnie potrzebna pomoc w innym sklepie a wy głupie jeszcze tam jedziecie. Szukajcie nowej pracy bo ten statek tonie

Kepko

Jak dlugo trwa szkolenie na lidera zmiany? I gdzie jest przeprowadzane?

Ewela
@Kepko

Jeżeli awansujesz z kasjera na lidera to nie musisz przechodzić szkolenia 2 tygodnie w sklepie szkoleniowym, jeżelin jesteś nowo przyjęta to 2 tygodnie w sklepie szkoleniowym. Ogólnie nie polecam być liderem.

Hhh
@Ewela

Jak najbardziej obowiązuje szkolenie 2tyg w sklepie szkoleniowym. Kasjer, a lider to zupełnie dwa odrębne szczeble.

Ewela
@Hhh

Na początku stycznia była informacja, że przechodząc z kasjera na lidera nie obowiązuje już szkolenie w sklepie szkoleniowym, szkolisz się u siebie. Zatrudniając się na lidera przychodząc z zewnątrz nadal obowiązuje szkolenie, ale jak jest w praktyce to już nie wiem.

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Pracownica która ma dość!!!!

Cześć dziewczyny, czy u Was też jest wymóg wybierania urlopu wypoczynkowego w styczniu i lutym bo ma być mniej pracy????

Ludzie
@Pracownica która ma dość!!!!

Poczytajcie kodeks pracy. Nawet jeśli kierowniczka wam wciska kit, że macie wybrać urlop bo taki jest wymóg, to pamietajcie, że urlop jest WASZ i tylko WASZ. I nikt nie ma prawa wam na siłę go wciskać bo to wy dysponujecie swoim urlopem.

Pafri
@Pracownica która ma dość!!!!

A nie chodzi o zaległy? Zaległym kierownik może dysponować i wydawać po swojemu. Z bieżącego roku absolutnie nie. Czyżby ktoś panikował u góry, że mimo ich świetnych obliczeń, jednak nie damy rady wykorzystać urlopów i teraz będą cisnąć?

Pracownik który ma dość

Nie chcę po co mi teraz urlop, chcę sama o nim decydować i mam do tego prawo zgodnie z kodeksem pracy ale pepco ma najwyraźniej swoje prawa i swoj jakiś inny kodeks skoro zostałam do niego przymuszona.

Janka
@Pracownik który ma dość

Na początku roku powinien być robiony plan urlopów , każdy podaje terminy swoich , jeśli urlopy się pokrywają to wtedy może nie dać takiego urlopu. Zgłoś rejonowej zaistniałą sytuację.

@Janka

Jak rejonowe kazały tak robić bo to polecenie z góry. To nie jest wymyśl kierownika. Centrala uwaza że styczeń i luty nic się nie dzieje na sklepach to można pracowac po 2 osoby a reszta urlop wybierać.

@Marta

Będzie przestój w dostawach w związku z tym co się dzieje na świecie. Dlatego jest odgórne polecenie, żeby wydawać zaległe urlopy.

Te ich odgórne polecenia nie są zgodne z kodeksem pracy. Pracownicy sami ustalają urlop. Ja nie potrzebuje urlopu ani w styczniu ani w lutym. Za to w kwietniu 5 dni oraz 6 w październiku jak najbardziej. To pracownika urlop i tylko pracownik ma prawo o tym decydowac- bez znaczenia jakie stanowisko zajmuje i w jakiej firmie pracuje.

Rozumiem , że całe lato masz urlop?? Hehe. Wymiar urlopu 26 dni, więc jak wezmę w maju i październiku parę dni to chyba mi coś zostanie? No chyba że się myślę hehe.

Xxx

Jaki przestój ? U nas codziennie dostawy po kilka palet i jakoś nie widać żeby miało być ich mniej , wcale też nie widać żeby roboty było mniej , może i jest miejszy ruch , ale ruszyły gazetki, dostawy są duże , a jeszcze nie wspomnę o wymyślaniu i przenoszeniu sekcji..

@Xxx

Co rejon to inne informacje. U nas było powiedziane, że będzie przestój i w sumie jest. Dostawy raz - dwa razy w tygodniu. Po 2-3 palety.

Ewelina

U mnie bylo juz 7 palet a jeszcze jest jutro. Sklep nisko budżetowy.

Ola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Hej ,miałam 1 umowę na miesiąc w innym Pepco ,później dostałam pracę w innym Pepco w mieście, ale umowa na 24 msc . Czy 3 umowa to na stałe czy na okres wyrównawczy do 33 msc ? Miał ktoś taką sytuację?

Nowa ja

Hej, czy to prawda, że znowu mają być cięcia etatów? Jak to u was wygląda? Ile was jest na sklepach wysokoobrotowych?

Da się. Są sklepy 4,5 etatu a nawet 4!! Żenada.

Nowa ja
@Marta

Jeśli u nas do tego dojdzie to najwyższa pora się zwolnić. W 4, czy 5 osób to dramat na takim sklepie pracować.

Nula
@Nowa ja

My pracujemy od jakiegoś czasu w 4.5 etatu.Dwie funkcyjne od ok 2 lat.O normalnym urlopie po za sezonem letnim to sobie możemy pomarzyć,a już sobie nie wyobrażam jak latem będziemy pracować w 3.5 przez dwa miesiące..Do domu wracam i padam na pysk.Doszło chorobowe i było nas 3.5.Tego się nie da opisać.Jesteśmy wyczerpane psychicznie i fizycznie Z drugą funkcyjną w ogóle się nie widzimy.Pani Małgosiu tak się nie da pracować.Co z tego że pozwalaniacie pracowników i zatrudnićie nowych.To są tylko słupy,a my starzy pracownicy jestesmy obciążeni podwójne.Brak słów.

hmmm
@Nula

Niestety same sobie na to pozwalajcie i wypruwacie flaki dla Pepco.Wina leży poniekąd po waszej stronie.Wyjście jest zawsze.Naprawde pisze to bez żadnych uszczypliwości.Jak pokazujecie że dajecie radę to będzie jeszcze gorzej.Wytrzepią jak mogą , a jak będziecie zbędne to bez skrupułów podziękują.Dla nich jesteście niczym.Zadne stanowisko nie jest zaszczytem co więcej im wyższe tym gorzej.W Pepco kierownik jako stanowisko to śmiech a nie żaden zaszczyt i powód do dumy

@hmmm

Niestety to prawda. Parę miesięcy temu zwolniłam się z Pepco. Dziewczyny, to że tu narzekacie to nic nie da. Będzie jeszcze gorzej. Polecam zmienić pracodawcę.

Ania@pracownik

Hej pracuje w tym sklepie 17 lat i mam pytanie czy macie może wgląd do regulaminu funduszy świadczeń Socjalnych. Bo od nikogo nie można się niczego dowiedzieć.

Chciałabym zatrudnić się w @Pepco...mam doświadczenie w handlu, z klientem, obsługą, dostawami itp. Powiedzcie mi proszę czy prawdą jest, że Pepco zatrudnia osoby mieszkające w okolicy? Wysłałam dwie aplikacje, mam kawałek, ale dobry dojazd prawie drzwi w drzwi. Byłam też zapytać o pracę w pobliskim sklepie, niestety nawet CVki nie chciała Pani obsługująca przyjąć. Nie zbieracie CV "na zapas"? ???? Przez ostatnie lata pracowałam w podobnej sieci sklepów, ale potrzebowałam zmiany. Bardzo żałuję, że nie dostałam szansy ????

Praca w sklepie to pewna specyfika. Jest robota do zrobienia, są wymagania. Atmosferę tworzą ludzie choć nie zawsze się to udaje. Nie boje się wymagań i ciężkiej pracy. ????

Gośka

My też nie boimy się wymagań i ciężkiej pracy, a jest na prawdę ciężko. Co chwila zmieniane priorytety, robienie zdjęć i tłumaczenie się czemu sprzedaż nie idzie. To prawda, że atmosferę tworza ludzie i to właśnie dzięki nam kieszenie centrali są wypchane. A nowa pani dyrektor redukuje etaty do minimum. Chcesz sama robic po 3 palety bo jesteś sama z kasjerka, chcesz nie mieć przerwy bo co chwila dzwonek na kasę bo kolejka??? Zapraszamy serdecznie. Ja złożyłam wypowiedzenie bo przy 4 etatach to nie da się normalnie pracowac. Tak jak dziewczyny wczesniej pisały, czasy Pana Radka już nie wrócą.

J

Cześć! Jakiś czas temu widziałem ogłoszenie na stanowisko asystenta kupca. Może się ktoś wypowiedzieć na temat tego stanowiska? Tak generalnie czy warto czy nie ma co sobie tym nawet głowy zawracać?

Klips

Hej nam pytanie czy któraś zwróciła uwagę na aneksy dane nam z dniem 01.01 gdzie nie pisze aneks do umowy tylko porozumienie stron do aneksu do pracy...Niby to prawie to samo lecz przeszukałam trochę internet i z niego wynika że teraz nie potrzebują Naszej zgody na zmianę warunków pracy np na wypadek pandemii itp bo jeśli się nie zgodzisz z automatu wiąże się to z rozwiązaniem umowy o prace???????? dziękujemy Wam bardzo droga firmo ale ciągnięcie tymi pomysłami ta firmę na (usunięte przez administratora)

Pytanko

A jak z wynagrodzeniem kierownika?

Zjawa

Czy któraś zna Grzegorza Chmielewskiego regionalnego. Możecie coś o nim napisać, jaki jest?

Princzipesa
@Zjawa

Najlepszy regionalny jakiego poznałam ❤️ Wspaniały człowiek, dość "normalny" jak na swoje stanowisko ;)

Alfa
@Princzipesa

Również potwierdzam Pan Grzegorz to przemiły człowiek

Koko
@Zjawa

Jest osobą miłą, nie wywyższa się. Wita się z każdym zawsze z uśmiechem na twarzy. Czasem bywa na sklepach niezauważalny.

Aura
@Zjawa

Jest super regionalnym. Tak jak inni piszą, bardzo normalny jak na warunki w tej firmie. Można pogadać jak z człowiekiem.

Dzasta

Tak sprawdzą każda drobinę kurzu,żenada jesteśmy po 2 ,3 na zmianie po 5 palet a on sprawdzą kurz ,ta firma idzie na (usunięte przez administratora)

Nikita
@Zjawa

Bardzo fajny gość!!! Zwraca uwagę na czystość mebli i sali sprzedaż. Bardzo pomocny jeśli jest problem. Zazdro że masz takiego regionalnego.

Nie ma. Jest za to możliwość otrzymania zapomogi w trudnej sytuacji. Jeżeli rzeczywiście jesteś w potrzebie zgłoś się do swojego kierownika i poproś o formularz. Kierownik pokieruje cię co, gdzie i jak dalej. Wniosek wypełnisz, wyspowiadasz się szanownej firmie z połowy życia, z dochodów własnych, męża/żony i dzieci, z sytuacji kryzysowej, udokumentujesz swoje zeznania i jest szansa, że przyznają.

Hej, czy są w Pepco jakieś benefity? Mam na myśli opiekę medyczną albo karty sportowe?

Milka

Kiedys przy 5 etatach skracali godziny pracy a teraz 5 etatów to nagroda przy której wydłużają godziny otwarcia dla klienta..nie patrząc już na to czy w tych godzinach jest sprzedaż! Śmiech na sali...za dużo jest osób u góry każdy próbuje wprowadzić coś nowego żeby czasami nie wyszło że jego stanowisko jest poprostu zbędne !

Ada

Powiedzcie dziewczyny czy jest tu jakaś osoba której przedłużyli teraz umowę na czas nieokreślony?w tym trudnym czasie hehe.Kończy mi się umowa w lutym i nie wiem czy mi ją przedłużą.

@Ada

Raczej nie przedłużają na nieokreślony. Wydaje mi się że w wyjątkowych sytuacjach po indywidualnych rozmowach rejonowych z regionalnymi o danym przypadku. Ale nie łudziła by się.

Nickiel
@Ada

Tak, ja dostałam w styczniu na nieokreślony. Teraz jednej dziewczynie kończy się u nas umowa i też dostanie przedłużenie. W marcu trzecia - co do niej ma odbyć się rozmowa, ale myślę, że też jej przedłużą.

Aaa
@Nickiel

Umowę na czas określony dostałaś po 33 MSC czy szybciej? Ile przed końcem umowy wiedziałaś coś Cię czeka?

Nickel
@Aaa

Po 33 miesiącach. Niby było wiadomo, że zostanę, ale takie oficjalne i ostateczne potwierdzenie dostałam ostatniego dnia końca umowy.

Gue
@Nickel

No chyba że zabrali pół etatu i nie ma wolnego etatu żeby zostać tak też może być.

Agnieszka
@Ada

U nas kończyła się umowa dziewczynie ( dostałaby już na czas nieokreslony) i nie przedłużyli. Na jej miejsce kierowniczka szukała dwie osoby po 0, 5 etatu, niby decyzja poszla z góry czyli od pani dyrektor.

Kto decyduje o przyjęciu do pracy? Kierownik czy ktos z góry?

Kjo
@Anna

Zależy czy nowy sklep. Czy otwarty już. Funkcjonujący sklep. Zatrudnia sam. Do nowo otwartego jest rekrutacja z centrali.

Kieroo
@Kjo

Ja jako kierownik rekrutowałam sama sobie ekipę na nowy sklep. W moim rejonie to ogólnie tak się robi, że kiero sam wybiera

Mmmm

Pepco to najagorsza praca jaką mialam. Na szczęście udało mi się znaleźć coś innego. Jako że byłam nowa to Całe zmiany spędzałam na kasie było to do samego końca a później były pretensje że nie wiem co gdzie leży i nie umiem szmat dobrze rozwiesić. Na kasie oprócz obslugi klienta musialam robic wiele innych rzeczy. Czasami czlowiek nie wiedzial w co ma ręce wlozyc. Caly czas na nogach nie moglam usiasc nawet na 5 min. Bo zaraz bylo nie masz nic do roboty. Chore to wszystko. Kierownik że starymi pracownikami czesto przesiadywał na socjalu na kawce i jedzeniu plotkujac. O telefonach nie wspomnę. Ciągłe obgadywania klientów i wyśmiewanie się. Nic mi się nie należało ani premia, świąteczne i najlepiej jakbym wogole urlopu nie brała. Grafik wiecznie zmieniany. Towarzystwo dumne jakby szkoły pokonczyly nie wiem jakie. PRL. Odradzam

Ktoś

Hej, mam pytanie przed pójściem na L-4 ciazowe byłam caly czas zastępca kierownika a po powrocie z macierzyńskiego otrzymałam aneks jako lider zmiany bo usłyszałam że jak byłam na długotrwałym l-4 to automatycznie spadam z zastępcy na lidera. Czy któraś z was też miala taka sytuację?

Ala
@Ktoś

Tak bardzo Cię to zabolało.U na zastępca od razu przeszła na lidera bo większa kasa. Zastępca to takie z PRL,lider bardziej nowocześnie A pamiętaj czy będziesz zastępcą czy kierownikiem czy liderem to i tak w tej firmie czeka Cię mop,szmata i garb na plecach.U nas nikt się nie wywyższa,nie ma hierarchii i jest dobrze.

Ona

My tak mialysmy,ale to była sytuacja,że jak jej nie było,to inny zastępca odszedł i przekształcili stanowisko na lidera. Jak wróciła do pracy to jeden lider już był na sklepie, więc automatycznie ona już też musiała nim być.

Eses

Następuje stopniowa zmiana struktury,mówili o tym już w czasie,kiedy byłam pandemia. Prędzej czy później wszyscy zastępcy zostaną stanowiskowo nazwani liderami. Taki jest cel tej całej restrukturyzacji. Tak - u nas też miało to miejsce .

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1370.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1193, z czego 114 to opinie pozytywne, 350 to opinie negatywne, a 729 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 684 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.