Opinie o Fashion World Łukasz Kosatko w Bemowo Piskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fashion World Łukasz Kosatko. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fashion World Łukasz Kosatko o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fashion World Łukasz Kosatko w Bemowo Piskie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Fashion World Łukasz Kosatko? Chętnie zatrudniają?

Monika Nowy wpis

Ostrzegam przed robieniem zakupów w Fashion World. Ja również odesłałam towar, minęły już dwa tygodnie i do tej pory nie otrzymałam zwrotu gotówki. Po wysłaniu meila dostałam odpowiedź że najpóźniej na drugi dzień otrzymam pieniądze. Pieniędzy do tej pory nie ma. Czekam jeszcze parę dni, jeżeli nie otrzymam zwrotu będę zmuszona działać dalej.

Ania Nowy wpis
@Monika

A czy masz jakiś kontakt mailowy do tej firmy bo ja próbowałam pisać dzwonić i bez echa

Ania Nowy wpis

Ja odeslalam zegarek minęły dwa tygodnie. Przesyłka ma status doreczony a pieniędzy ani żadnej odpowiedzi nie ma.

NatKa

Skandal!!! Ktoś po drugiej stronie sieci upomina się o numer nadania którego nie jestem w stanie uzyskać, i już prawie miesiąc walczę o otrzymanie zwrotu gotówki za SMARTWATCH!!!! Nie polecam! Ostrzegam!!!

Lucyna
@NatKa

Ja właśnie mam ten sam problem tydzień temu zrobilam wrót wyslalam przez pocztę w kopercie skąd mam mi wziąć numer nadania ponadto wmawia mi ze paczka nie dotarla

Ola
@NatKa

Miałam podobna sytuację, pytano w mailach o nr przesyłki, nadania, konta (było w formularzu), przeciągano czas, by na końcu dowiedzieć się, że zwrotu nie otrzymam, bo kupiłam na firmę. Jak zgłosiłam, że chcę odesłać towar, doradzono, bym nic nie zaznaczała w powodzie zwrotu (a powinnam zaznaczyć niezgodność z opisem). Życzę powodzenia i odzyskania pieniędzy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Fashion World Łukasz Kosatko spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
sss

UWAGA ! Aktualnie czekam drugi tydzień na zwrot pieniędzy, a po raz kolejny otrzymuję prośbę o przesłanie "Oświadczenia woli" którą już otrzymał kilka razy. Nie wiem czym to się skończy, Na Allegro już go nie znalazłem. Nie chcę używać dosadnych słów, jeszcze poczekam kilka dni. Pozdrawiam i ostrzegam. Licząca na cud klientka.

Smartwach

Witam kupiłam od państwa zegarek SMARTWACH i nie otrzymałam instrukcji obsługi proszę o przesłanie mi jej na moją pocztę e-mail pozdrawiam

Beata
@Smartwach

Mam ten sam problem i zero reakcji od sprzedającego.

Krzycho

Nie oddaje pieniedzy za zwrocony towar. Jeszcze chwile poczekam i kieruje sprawe do sadu.

Barbara
@Krzycho

Obiło mi się kiedyś o uszy, że Fashion World to naprawdę rzetelna firma, więc szczerze mnie zadziwił Twój wpis. Oczywiście - jeśli w najbliższym czasie nie otrzymasz od firmy zwrotu pieniędzy, to trzeba będzie interweniować w odpowiedni sposób. A jak długo już czekasz? Informuj mnie na bieżąco.

EB

Kupiłam zegarek za prawie 600zl. Przysłał mi, stary używany obklejony brudem. Nie odbiera telefonów. Na maile odpisywał. Kupiłam. Przez allegro więc rozpoczęłam. Dyskusje i mi pomogli.po 3 tyg odzyskałam kasę. Tez nie odbierał paczki że skrzynki pocztowej. Interweniowałam cały,czas. (usunięte przez administratora) Nie miałam paragonu zgłosiłam do skarbówki żeby sprawdzili. Odpisał mi, że zegarek był nowy tylko folii, nie zdjęłam. Folia odpadła sama z brudu. Rzeruje na ludziach. (usunięte przez administratora) jakich mało. Będę wszędzie pisała komentarze gdzie się dna niego żeby przestrzwgac ludzi. (usunięte przez administratora) i, bezczelność trzeba zwalczac. Na, koniec gdy chciałam pieniądze stwierdził że to ja jestem bezczelna:)wspoczuje tylko komuś bo myślę. Ze ten chiński chłam będzie komus, wysłany. Mam fotki, jak, wyglądał. Meski, stary włączony wgrane apki. Straszny pseudosprzedawca.

Daivar

Firma Łukasza Kosatko nie oddaje pieniędzy za zwrócony towar.Towar niezgodny z opisem , odesłany miesiąc temu .Do tej pory nie ma zwrotu pieniędzy . Na telefony nie odpowiada

Ilona

Mam dokładnie ten sam problem. Dzwonię na podany nr i nikt nie odbiera jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie sprawę załatwić przez rzecznika praw konsumenta

Mieczysław
@Ilona

Jak zakończyła się sprawa którą opisywałaś 2 tygodnie temu? Czy udało Ci się dodzwonić do firmy i wyjaśnić wszystkie nieprawidłowości? Czekam, co masz mi do powiedzenia na ten temat!

Magdzik

Uwaga uwaga zdecydowanie nie polecam. Zegarek przyslany popsuty- ciezki kontakt , pan jest miły do puki nie chcesz to zareklamować, zwrócić. Odradzam i przestrzegam

BG

Witam, Tez kupilismy smartwatch. Zadnego kotanktu telefonicznego. Nie odbiera telefonow

Czarny

(usunięte przez administratora) Nie ma żadnego kontaktu telefonicznego. Reklamacja zegarka ciągnie się od pół roku, zegarek wysyłany dwukrotnie do serwisu pod wskazany adres do skrytki pocztowej. Paczki wracają z adnotacją, że odbiorca nie posiada skrytki pocztowej. Za każdy zwrot muszę płacić. Sprzedający łukasz kosatko odpisuje tylko na mail, żeby wysłać do skrytki pocztowej. (usunięte przez administratora). BĘDZIE ZAŁOŻONA SPRAWA SĄDOWA.

oburzona

Nie polecam. paczka miała zostać wysłana do paczkomatu co BARDZO DOKŁADNIE zostało zaznaczone przy zakupie, a wysłano ją 70 km od miejsca docelowego pod randomowy adres. Jedyna reakcja to przesłanie linku do śledzenia paczki. Do Pana nie dociera, że popełnił błąd w wysyłce mimo wysyłanych zdjęć - rozmowa jak z dzieckiem.

tala

zamówiłam u nich zegarek smartwatch został przysłany ale bez ładowarki nie odpowiada na telefon ani e-meil sprawa zgłoszona

Edi

Wystawia na allegro przedmioty, uszkodzonego towaru nie naprawia, wysyła bubel wmawia że to właściwy, nie można z nim się dogadać, nie ma kontaktu telefonicznego na emaile nie odpowiada, sprawa zgłoszona właściwym urzedom, oraz na policję.

Damian 54

Kupujący kupuje od konkurencji towar po czym wystawia negatywne opinie . Wszystko po to zęby wyeliminować konkurencje . Telefon tej firmy to fikcja . nikt tam nie odbiera telefonów . Sprawa zgłoszona tam gdzie trzeba

Wkurzony

Oszust, na aukcji gdzie wysyłka jest podana natychmiast towar wysyła po tygodniu, nie reaguje na e-mail. Telefonu nie odbiera nigdy,

Rafal Giez

Zlodziej nie wyslal nic a kase przelalem Moje sugestie dla Fashion World Łukasz Kosatko: Zlodziej Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic zamknac (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fashion World Łukasz Kosatko - Bemowo Piskie

Fashion World Łukasz Kosatko