Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

Witam, niestety nie polecam firmy Eurocash. Nie potrafią się porządnie rozliczyć, wysyłając wypłaty mniejsze o 40/50 zł. Praca na hali i magazynie jest ciężka, aczkolwiek znośna. Co do współpracowników - sympatyczni, kierownicy ogarnięci i pomocni, przynajmniej próbują. Wszelkie problemy wynikają z centrali i słabej polityki wewnątrz firmy. Dodatkowo nie polecam pracy tam, ponieważ zarobki są nieadekwatne, co do nakładu i wysiłku w pracy. Można wykonywać kilka czynności naraz, nie mając czasu nawet na ustanie w miejscu, wszystko za najniższą krajową. Jest tyle ofert na rynku pracy, że nie ma co tracić tam zdrowia. Plusy: + Można w krótkim okresie nauczyć się pracy na magazynie i w sklepie, szkolą od podstaw. + Benefity w postaci bonów na paliwo, karnetu na siłownie, itd. (Przy umowie o prace, osobiście nie korzystałem). + Po dłuższym czasie współpracy, możliwe wyrobienie uprawnień na wózki. Minusy: - Nieadekwatne zarobki co do wysiłku. - Niekompetentna centrala, naciski z góry na hurtownie, co przekłada się na naciski pracowników. - Problemy z rozliczaniem (mniejsze wypłaty), późne przelewy spóźnione nawet o kilka dni. - Hurtownia rodem z PRL-u

Nawiązuje do

EuroCash w Elblągu

Magdalena

Czy jak przychodziłeś do pracy w Eurocashu to posiadałeś już jakieś minimalne doświadczenie? Napisałeś, że szkolą od podstaw i jestem ciekawa czy osoba bez doświadczenia jest w stanie szybko wszystkiego się nauczyć czy jednak zajmuje to trochę czasu. Kiedy pracownik jest mniej więcej przystosowany już do samodzielnej pracy? Czy bony na paliwo i karnety na siłownie są całkowicie bezpłatne?

@Magdalena

Oczywiście że potrzebujesz czasu na naukę. Jest tego sporo ale wiadomo nauka czyni mistrza

Węzełek

Jak nie masz szczepienia to wyrzucają a jak masz to tak samo woecyo co chodziv nie wiadomo

@Węzełek

Ale brednie

Hej możecie napisać coś o stanowisku Administrator Magazyn Opakowań i Reklamacji? Jak tam praca wyglada

Kierownik magazynu
@Magdalena

U nas osoba kompletnie nieprzeszkolona do pracy, zaczynająca od zera zaczyna uczyć się od rozkładania towaru. Dzięki temu uczy się gdzie co leży i jaki towar mamy. Później jest stanie na kasie. Ogólnie po trzech miesiącach próbnych zazwyczaj mamy już w pełni przeszkolonego pracownika. Bony na paliwo nie wiem ale wspomniany karnet na siłownię to karta multisport, za którą się płaci. Obecnie wprowadzony został nowy benefit w postaci karty kulturowej, gdzie część kasy pobierana jest z twojego konta, część wpłaca Ci dodatkowo pracodawca więc masz co miesięczne środki na dowolne wydatki kulturowe, siłownię, basen, kino itp. Benefitów jest sporo. Możesz starać się o stypendium dla dziecka, jakieś kolonie, organizowane są pikniki rodzinne, na święta karta przedpłacona... Jednak te benefity moim zdaniem nie są w stanie zapewnić Ci satysfakcji za cały stres, ciśnienie i ilość zrzucanych na ciebie obowiązków przy naprawdę niskim wynagrodzeniu.

Katarzyna
@Kierownik magazynu

Rozumiem, zastanawiam się czy to na Twoim kierowniczym stanowisku jest ten stres i ciśnienie, czy już ten nowy, co rozkłada towar na regały, też to odczuje.

Lolo
@Katarzyna

Powinni go wrzucić na zieleniak, żeby nabrał szacunku dla tipsiarstwa za jakie 29,99 ziko :)))

slawek galareta
@Gość

Tak w Komornikach na Wisniowej.Jak pracowałeś to wracaj ! tragedia....Galareta nie daje rady.... fajnie tu jest :)

Krągola

Z tego co mi wiadomo , magazyn w Krągoli mają cały komuś wynająć. Krzychu wszystko wie , ale nie chce nikomu nic powiedziec .Dostał w innej lokalizacji stołek. W Krągoli teraz mają zamknąć 20 sklepów, resztę mają podzielić między oddziałami

EC Franczyza

Cześć,nie dawno rozwiązałem umowe z groszkiem w którym podjąłem prace na stanowisku specjalista ds.ekspansji,pracowałem kilka miesięcy ale akurat to stanowisko nie było dla mnie wiec podjąłem z przełożonym decyzje o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron. Niestety w tym okresie co było już widomo ze łapałem się do rekrutacji wewnętrznej przez to ze nie byłem pracownikiem pol roku. Teraz widzę dużo ofert pracy EC, wysyłam kilka Cv na różne stanowiska jakiś czas i niestety brak odzewu. W CV mam napisane ze byłem pracownikem w grupie EC,doszły mnie słuchy ze EC nie zatrudnia ponownie osób mimo ze się aplikacji na inne stanowisko czy do innej jednostki. Czy ktoś coś może o tym słyszał i może powiedzieć czy wysyłać te cv do nich czy odpuści? Z gory dzięki za odp :)

groch
@EC Franczyza

Dlaczego zrezygnowałeś z tej posady

Eurocash Komorniki nie polecam, na magazynie jeden wielki (usunięte przez administratora). Niby nie ma obowiązku nadgodzin ale bardzo krzywo patrzą jeśli się nie dostosujesz. Latem 40 stopni, zimą 7 a to wcale nie chłodnia. Jeśli nie zgadzają im się stany magazynowe potrącają pracownikom z wypłaty.

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Krągola

Eurocash Krągola Co dalej z tym magazynem? Połowa magazynu stoi pusta . Kierowniki myślą tylko o obiadkach . Tylko ukrainców tutaj brakuje

hhjjkk

Cześć czy ktoś z was wie coś o planowanych na jesień zwolnieniach grupowych?

Daro
@hhjjkk

Ja nic nie wiem ale może jakieś lokalizacje czy sklepy będą likwidowane ?

Ziom
@hhjjkk

Tak od listopada, mają zwalniać, najwięcej Białystok, Porosły bo tam największy (usunięte przez administratora) i będą zmieniać tam dyrektora bo za dużo miesza..

Tej
@Ziom

Pewne wprowadzą pomiary...

Klient

Eurocash leszno, porażka to mało powiedziane! Gdzie jakieś kontrolę cokolwiek. Warzywa leżą na paletach przed chłodnią. Do kasy czekałam godzinę czasu,gdzie pani kasjerka miała czas na wszystko. Łącznie z oglądaniem zdjęć klientki na telefonie i rozmowy, śmiechy. Ja rozumiem wszystko ale skoro jest kolejka to trzeba się zorganizować i wrzucić na obroty. Każdy przychodzi do pracy a nie za karę. Nie chcą nie muszą tam robić. Takie same ruchy tylko 3 razy szybsze! Gdzie kierownik tego bałaganu? Czy nie ma nikogo wyżej aby zwrócić uwagę? Może czas z tym coś zrobić bo widzę po opiniach że wszystkie niekorzystne. (usunięte przez administratora)

Wygodny
@Klient

No fakt, totalny regres. Chyba wracają na bazar. Tam to już zupełnie rozłożą się na leżakach.

Warunki coraz gorsze praca na magazynie ciężka praktycznie soboty tylko wolne!

Li

Witam czy wiecie może czy na waszych Eurocashu też ludzie z firmy sprzątającej mają takie problemy z nie wypłacalnością przez pracodawcę pieniędzy ?

Xyz

Porażka firma na umowę zlecenie nie wypałacaja pieniędzy jest ostatni dzień a firma wisi mi za 2 miesiące kierownik nic z tym nie robi czy ktoś wię jak mogę się skontaktować z kimś odpowiedzialnym? Bo jak nie to sprawę zgłaszam do opowiednich organów

Dziudziu
@Xyz

To nagminna praktyka. Jeszcze nachodzą w nowym miejscu pracy. Z tym tylko do sądu.

Ł.

Stanowczo nie polecam pracy!

michał

Jak uśredniając wychodza zarobki? jak wyglada sprawa z autem sluzbowym?

Kierownik magazynu
@michał

Doprecyzuj lepiej na jakim stanowisku interesują cię zarobki, ta firma to taki moloch, że zatrudnia od osób pakujących towar, po dyrektorów generalnych, więc raczej trudno podać Ci precyzyjnie odpowiedź. Magazynier hali sprzedaży Eurocash cash&carry ma 2100-2200 na rękę, kierownik magazynu wyciągnie 2800-2900 przy dobrych wiatrach.

Pracuje jeszcze tam niestety

Witajcie nie stety pracuje jeszcze w tej firmie bo nie mam nic innego na oku jestem pracownikiem magazynu KRĄGOLA koło Konina grupa eurocasch kupiła nas od braci Kazner którzy otworzyli sieć sklepów Mila od 2 lat kiedy pracuje już w eurocasch jest coraz to gorzej zamknęli nam Mroznie pracowało tam 6 pracowników którzy ogarniali robotę aż chuczalo bo 8000 tysięcy pozycji lub 6000 w sezonie wakacyjnym jeśli ktoś wie o czym mówię i miesiąc temu to zamknęli oni nic nie robią dobrze a robią wszystko aby centrum logistyczne które jest w Krogola koło Konina zamknąć to jest dramat aha i nie mówię już o magazynie fresch gdzie jak była Mila to było 6000 miejsc paletowych a zmniejszyli do 3000 tysięcy i połowę chcą wynająć komuś to co oni robią to jest dramat

Aaa
@Pracuje jeszcze tam niestety

Trzeba (usunięte przez administratora) . Jestem na załadunku , jest tragedia kiedys było 70 tras teraz jest 40 , masakra

@Pracuje jeszcze tam niestety

Niech ktoś wkoncu się weźmie za całe kierwnictwo Centrum logistycznego W Krągoli jest co raz to gorzej wysyłają ludzi na delegacje a sami mają nie wyrubke masakra jest pozatym wszystko powoli zamykają mroznie która prosperowała bardzo dobrze zamkli połowę magazynu fresch jest pusta bo zmniejszyli wszystko do minimum i stoi puste a teraz się słyszy ze magazyn zwrotów mają zamykać i poczta polska ma wynająć ten magazyn nie wspomnę o tym że od początku roku zwolniło się 45 osób czy zarząd Eurocash tego nie widzi czy nie chce widzieć ręka rękę myje żal na to patrzeć

Konin kragola
@Krągola

Pracowałem zwolniłem się 2 tygodnie temu w erocasch w Koninie w Krągoli (usunięte przez administratora) totalne wszystko zamykają a temat to nadaje się do telewizji może ktoś powinimien się wziąść za tych wszystkich ludzi bo jeśli góra tego nie widzi to chyba coś jest nie tak

Nikt

Nie polecam tam pracy za 50h coledwo 500zl czyli wyszło 10zl na godzinę śmiechu warte

tyle gwiazdek ile ta firma jest warta

DonIdalgo

Witam serdecznie teraz już jestem byłym pracownikiem eurocash w pinczowie pracowałem dłuższy okres czasu było jako tako na początku potem trojan z pitkiem podnieśli normy na kompletacji i przez ostatnie 8 miesięcy nie dostałem premii czyli gole 2100 pieniędzy od groma normę windowali ci co dowtawali dobre kwity tak zwane kiedyś kvdety dostał kwita na 4000 op czekolady zrobił to w 10 minut i się śmiał a ja na 3 stronach 180 opakowań wody na wszystkich magazynach i możecie odpowiedzieć sobie sami normy 250 potem hyba już więcej było nie dałem rady zrobić jak człowiek po 40 przerzuci w 12 h 30 ton wody wszelakiej to gdzie o jakiej normie mowa tak a trojan mądra głową z pitkiem no słaby miesiąc masz tylko 260 a ja to dej że 2 kwdety to będzie lepszy a nie srubuj normy przydupasami co na okrągło dostajo super kwit a ja go wno to się zamkli mowio ze jak mi nie bedzie szło z normą to mnie zwolniony bo jestem nie produktywny i tak zrobili przepracowałem tam kupę czasu stracony czas nie polecam tam zadzi kolesiostwo układy i grengengolada szkoda zdrowia i życia na tych oszołomów NIE POLECAM TAM PRACY

MHJ

Nowy projekt pod nazwą "Fresh" to jedna wielka porażka. Menadżer oderwany od rzeczywistości. Wymagania ogromne, pensja najniższa krajowa. STANOWCZO NIE POLECAM.

Lalal
@MHJ

A co to jest za projekt już nie pracuje w tej firmie i jestem ciekawy co wymyślili nowego i upierdliwego

Romek
@Lalal

Od razu idź na projekt "Wanna"

michał

Witam. Planuje aplikować na stanowisko przedstawiciela handlowego w Wwa. Polecacie?

Sergiej

Pracowałem, w eurocash Białystok bardzo długo, powiem więcej, za długo. Co tam się dzieje to niezła szopka, człowiek który traci część palca w wypadku w pracy w nagrodę zostaje menagerem po czym zaczyna się kolesiostwo i kumoterstwo. Obsadzanie na kierowników, szefów ekipy znajomych i rodzinę, nie szanowanie innych ludzi. Ci co pracują jeszcze, boją się odezwać, bo nie chcą stracić pracy. Ludzie nie bójcie się mówić o tym, nie pozwólcie żeby tacy ludzie zarządzali firmą, na takie stanowiska trzeba normalnych wykształconych ludzi...

Pracownik były .. na szczęście
@Sergiej

Zgadzam się z przedmówca.... Jedna Wielka Patologia.... Kierownik który na niczym totalnie się nie zna, ma w (usunięte przez administratora) pracowników i klientów ale ma plecy... Mam nadzieję że to czasu....

Pracownik były .. na szczęście
@Pracownik były .. na szczęście

Oczywiście mowa o Eurocashu na Handlowej Bialystok

Królu
@Sergiej

Najlepiej widać w hurtowniach jak wygląda sumienność i uczciwość. Ktoś pytał skąd biorą się przeterminowane towary w dużych ilościach? Trzeba było uważać i sprawdzać kto wymienia śmietnik na fresh. Wszedzue jest kontrola wizyjna.

Borys
@Sergiej

A co byłoby gdyby stracił rękę!!!!! Zostałby pewnie dyrektorem. Nie ważne co ma w głowie ( w tym przypadku-dno) ale nie ma palca i siedzi cicho. I wszystko można, zatrudniać swoje kochanki też!!!!!! KOSMOS!!!!

Waldek
@Sergiej

Strach ma wielkie oczy a jedności siła. Okazywanie strachu daje przyzwolenie na poniżanie przez takich A.S.

Myślenice Eurocash

Nie polecam , niska płaca, kiepskie warunki, ogromne wymagania. Strasznie mało pracowników, kierownicy magazynu słabi, mało inteligentni, śmierdzi papierochami.

Aksa
@Myślenice Eurocash

Administrator Magazyn Opakowań i Reklamacji możecie coś napisać o tym stanowisku??

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 645 ocen.

Eurocash S.A.