Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

justi

Witam, powtórzone ogłoszenie do księgowości w Komornikach, jaka atmosfera i zarobki? Dzięki za informacje

Księgowa
@justi

Atmosfera spoko ale zarobki nieporoporcjonalne do obowiązków

Księgowa

Zarobki są nieadekwatne do zadań, które trzeba wykonywać. Ogromna odpowiedzialność, a biorą do tej pracy ludzi bez doświadczenia. Może wydawać się to szansą, ale tak naprawdę później musisz zapierda*ać i się stresować. Na plus na pewno atmosfera, współpracownicy pomocni

Były

Ta firmą to porażka .Przerobiłem 13 lat łącznie zaczynając od kasjera do kierownika magazynu. Zwolniłem się po 12 bo to jest nie do wytrzymania ciągle mało i mało. Wróciłem na rok ale nic się nie zmieniło Obrót musi być zrobiony. Premie możesz zapomnieć że zobaczysz chyba że kierownikowi w (usunięte przez administratora) wchodzisz . Dostawa za dostawa ludzi mało klienci narzekają rejonowy goni . Brak słów szkoda że po tylu latach zrobili tajemnice że mnie zwalniają bo za dużo wiedziałem i umiałem

Nie fair

Oddział eurocash serwis w Olsztynie jest bardzo nie sprawiedliwy. Pracownicy ponoszą koszty braków w inwentaryzacji, a na bieżąco towar jest zjadany przez niektórych pracowników. Zgłaszane pani kierownik Monice, która na to wzruszyła tylko ramionami. Czyli doskonale o tym wie i pozwala na takie zachowanie.

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Patron

Eurocash Zduńska Wola najgorsze miejsce pracy po 3 dniach zrezygnowałem żeby w dzisiejszych czasach praca w sobotę była do odbioru chamscy współpracownicy w osobie sióstr a wypłata to jałmużna

Niedoszły pracownik

Jestem po rozmowie i powiem tak naplucie w ryj to jest mało. Z uprawnieniami na wózek dwie zmiany i 2 soboty w miesiącu, płacą 2555zl na rękę. Kpina i żal, jak szukam tydzień już pracy tak nigdy nie spotkałem się z takim skoorwysynstwem hrrrr tfuuuuu wam na pysk

Bogna
@Niedoszły pracownik

Ostatnio publikowali ranking najgorzej wynagradzających pracodawców i po CCC,DINO znalazła się firma EUROCASH

Eurocash zły jest
@Niedoszły pracownik

Potwierdzam jestem pracownikiem od 3 lat zarabiam 100 złotych więcej pracuje na 3 zmiany

Aleksander
@Eurocash zły jest

To dlaczego tam dalej siedzisz? 3 lata minęły, zarobki masz prawie jak na minimalnej i dalej tam jesteś?

Netor

Co to ma być, czekałem w kolejce 40min.

Pani

Administrator-Kasjer w Olsztynie. Ktoś by mógł się wypowiedzieć jak tam jest? :)

Kokos

Nawet szkoda zachodu w oddziale Niepołomice najniższa krojowa plus twój urobek na akord ile urobisz tyle masz z tym że największe kwity są dla swoich ludzi i oni najlepiej zarobia a kierownik nie zrobi z tym nic mimo że jest kamera jego ludzie są nietykalni ale z innych pracowników to w moment ubija godziny lub jest się na dywaniku później się dziwią że nie ma ludzi do pracy w Niepołomicach skoro są ludzie posegregowani na wybranych i są na tych gorszych co muszą brać i składać śmieciowe kwity

Maria
@Kokos

Szkoda, że tam tak jest. A ci "lepsi" to po znajomości więcej dostają czy po prostu się podlizują jakoś?

Kierowca/ Krągola

Jestem kierowcą w Eurocash Krągola. Czy jest możliwość założenia kamer na autach załadunkowych? . Problem polega na tym że ładowacze kradną towar z palet i potem kierowca musi się tłumaczyc . Kartony otwiera są codziennie, brakuje kilka sztuk . Jedno wielkie złodz.ejstwo

Kierowca/ Krągola

Jestem kierowcą w Eurocash Krągola. Czy jest możliwość założenia kamer na autach załadunkowych? . Problem polega na tym że ładowacze kradną towar z palet i potem kierowca musi się tłumaczyc . Kartony otwiera są codziennie, brakuje kilka sztuk . Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Eurocash Zduńska Wola chamska obsługa klientów wiecznie zmeczona i podchodząca jak wypalona

@Tomek

Może chamska bo zapi***La bez wolnego bo sobie jakiś inteligentny człowiek wymyślił grafik komputerowy... Niedziela wolna to mam się cieszyć? No sorry...

Klient

Najlepiej to niech kasjerki się połoza jak to robią w Zduńskiej Woli i tylko chamskie odzywki jak poprosisz o podejście do kasy zwłaszcza p. M.

Poland

Czy może ktoś podpowie jak wygląda praca w biurze obsługi klienta w oddziale Niepołomice? Co chwilę widzę ogłoszenia do tego oddziału

Xxy

Za każdą nie udana inwentaryzacje w sensie ze wynik salda bd ujemny nie tylko kierownik hali ale i kierownicy magazynu powinni też spłacać. Coś mi się obiło o uszy że jest to w planach.

Mak

Nie polecam, brak rozwoju tylko kasjerki awansują a magazynierzy wogole więc jeżeli che ktoś pracować w tej firmie np na wózku widłowym tonie polecam. Może firma się w końcu weźmie za to i zacznie dzielić wszystkich równo.

Kierowca

Najlepszy wózkowy jest w Zabrzu, szybki rozładunek i załadunek, gość jest konkretny szybki i sprawny.

J!

Byłem zobaczyłem zrezygnowałem stanowcze nie !

Hej, czy u Was w hurtowni, na zmianie pracujecie po 2 osoby? Wydaje mi się, że to już lekką przesada, biorąc pod uwagę fakt ile jest do zrobienia (uszykowac abc na kołach, przyjąć dostawy, fakturować, dokładać towar itp.)

U nas jest tak ze pracownicy pobrali serwisy i ogarnia się je w czasie pracy ????????

Xxx

Firmy nie stać na zatrudnienie dodatkowych osób, tak jest nie tylko w ABC ale i DC.i i innych sklepach Eurocash. A za te zarobki to pracownicy sami odejdą bo nikt nie chce w tej firmie pracować

@Xxx

Brak premii,brak dodatków na święta czy cokolwiek.. tylko rób najlepiej za 10 osób.. Co do pracowników to fakt.. szanuje się pracowników na pół etatu ( i to jeszcze on rządzi kiedy przyjdzie do pracy) a nie szanuje się pracowników etatowych ( bo są wybrańcy którzy mimo grafiku przychodzą jak chcą,a są osoby które nie mają wolnego weekendu czy tzw urlopu na żądanie bo im nie wolno bo kto będzie pracował..i te elity porobione przez tyle lat...eh..Zal.. za najniższą krajową....

Krzysztof

Żałosne zarobki brak możliwości rozwoju chamska część współpracowników od listopada już w tej śmiesznej firmie nie pracuje i nie żałuję

Eryk

Dostaliście jakaś podwyżkę na koniec roku?

tgdhh

nic

XXX
@Eryk

Przecież w Eurocash ewentualne podwyżki oraz bonusy są po ocenach rocznych i publikacji wyników spółki - czyli w kwietniu... Pracujecie od wczoraj?

dekstroza
@XXX

Chyba ty pracujesz od wczoraj, albo jesteś pracownikiem biurowym i nie masz pojęcia jakie są zarobi na najniższym szczeblu w hurtowni. Generalnie podwyżki w EC są wraz z nastaniem nowego roku czyli styczniu, bo rośnie też płaca minimalna. Ewentualne bonusy jak np liga ma być płacona do końca lutego w tym roku. Z takim przytupem wystartowało większość hurtowni w tym roku, że nie wiadomo czy cięć na stanowiskach nie będzie...

polski ukrainiec
@Eryk

tutaj macie link z wypowiedzi prezesa Jacka Owczarka odnośnie podwyżek https://www.bankier.pl/wiadomosc/Eurocash-spodziewa-sie-spokojnego-trzeciego-kwartalu-dazy-do-wzrostu-LFL-wywiad-7949844.html

echa
@polski ukrainiec

Uwaga! Uwaga! Eurocash ogłosił narodową zamrażarkę płac do odwołania! Motywuje to złą sytuacja na rynku, ci którzy dostali stażowe w tamtym roku - im się udało, Ci którym stażowe miało przysługiwać w 2021 pokazano środkowy palec. Mają nadzieje, że sytuacja szybko wróci do normy. Luty kolejnym miesiącem wywalonych obrotów w kosmos a chodzi tylko o to aby ludziom premię zabrać i tym na górze słupki się zgadzały.

Xyz

Jakie stażowe????

John

Będą zwolnienia?

echa
@Xyz

Po pierwszym roku pracy w EC przysługuje Ci 200zł podwyżki, po 5 latach kolejne 200 i po kolejnych 10 latach następne 200zł, czyli po 10 latach można zyskać 600zł BRUTTO do podstawy. Kasy tej nie dostaniesz z automatu, ale musisz zgłosić KH a ten wysyła to do działu kadr., Informacja ta dotyczy pracowników hurtowni, jak jest w centrach dystrybucyjnych czy komornikach nie wiem. (dostają pewnie w kwietniu tak jak ktoś wyżej napisał) Ponoć kasa też jest za to że się jest magazynierem a nie KFM na umowie. Musicie dopytać KH - może nie wiedzieć o tym. Wszystko co napisałam/em było w oficjalnych mailach z góry.

Nati
@Eryk

Ja pracując od 6 lat złotówki więcej nie dostałam. Moja pensja przez 6 lat zrównała się z najniższa krajową. Jak poszłam się zapytać o coś więcej to mnie wręcz wyśmiali. Żenujące P

Kasjerka

Niestety nikt nie dostał

Kasjerka
@echa

Ja stażowe dostałam w 2020 roku w tym roku płaca mi stanęła.

Xscv
@Nati

Mogę wiedzieć na jakim stanowisku pracujesz ? Chciałabym aplikować do tej firmy...

Nikt
@Eryk

Tak celów do zrobienia na następny roku, za te same pieniądze.

Xx
@dekstroza

Za ligę nie będzie xd xd

ddddd
@Eryk

Wszyscy dostali 200 brutto, czyli sucha podstawa na najniższym stanowisku na dzień dobry wynosi 3210brutto + premia i ewentualnie stażowe jeżeli pracujesz dłużej jak rok.

Kierownik w różnych firmach
@Eryk

To chyba nie pracowaliście w Biedronce.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 645 ocen.

Eurocash S.A.