logo Eurocash S.A.

Eurocash S.A.

Komorniki

Opinie o Eurocash S.A.

fakturzystka eu 2016-05-07 16:47:59
Witam wszystkich pracujacych lub zamierzajacych pracowac w eu ,czytajac te wpisy widzę ze u nas nie jest najgorzej,tez nie mamy czasu na przerwe ,zawsze cos mozna zjeśc skanujac towar brudnymi rękamialbo biegiem do ubikacji zeby sie klient nie denerwował albo kierowniczka nie zarzuciła ze nic nie robisz tylko spacerujesz.Co bys nie zrobił i tak zjeba ....bedzie,albo za długo fakturujesz ,albo za długo sie rozliczasz albo ogólnie niczym sie nie interesujesz ,rozmawiasz z klientem -plotkujesz ,nie rozmawiasz to nie znasz promocji i proponujesz a jeszcze za nim do domu pójdziesz usłyszysz pare epitetów pod swoim adresem,psycha siada ,nagany za przterminowania na swoich działach ,tylko nikt się nie zastanawia ze nie ma kiedy tego zrobic,nadgodzin nie ma a w czasie pracy rzadko mozna isc na półki i dołozyc towar a co dopiero mówic o sprawdzaniu terminów wazności a pensja jak podpaniesz pani kierownik coraz gorsza....
danka 2016-05-09 23:03:23
a to nie ma tak że jak jesteś na jakiś stanowisku stricte sprzedażowym to jeszcze dodatkowo dostajesz do łapki jakieś prowizje? chciałabym zatrudnienie u was mieć jako Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu na alkoholach ale ciekawi mnie jak prowizje wyglądają
xxx 2016-05-11 16:33:42
witam,
Ja startowałem na RK ds. Pieczywa. Powiem tyle mam wyższe wykształcenie. 15 lat doświadczenia zawodowego w branży piekarnicze. Znam to od podstaw.W handlu siedzę od 2001 r. Drugi raz mnie zaprosili na rekrutację w/w stanowiska i podziękowali. Nie mam pojęcia kogo szukają? Czy managera młodego czy doświadczonego. Nie polecam
euro 2016-05-13 10:55:57
Witam slyszalam ze w Krakowie ma ruszyć nowy magazyn logistyczny czy ktos cos slyszal kiedy to rusza interesuje mnie praca tam bo sie przeprowadzam
yyy 2016-05-14 17:15:42
witam,
proszę o info jak się pracuje w oddziale Poznań Eurocash Service.
x 2016-05-20 11:03:44
firma zarejestrowana jest w PL
pracująca jeszcze 2016-05-20 14:06:21
Kiedyś w EC Serwis (byłe KDWT) pracowało się dobrze. Może nie były to duże pieniądze, ale bez stresu. Człowiek się starał, kierownictwo było ok. Na dzień dzisiejszy sporo osób zastanawia się nad sensem trwania w tej firmie. Nacisk, stres, ciągłe ocenianie. STANOWCZO NIE POLECAM.
pracująca jeszcze 2016-05-20 14:10:26
Jak znam życie w tej firmie, to najlepiej NIEWYMAGAJĄCEGO I ULEGŁEGO.
pracownik 2016-05-20 18:19:04
Jedna wielka PATOLOGIA
Okropna atmosfera. Brak pracowników, zabierają dni wolne,straszą ze "nie ma ludzi nie zastąpionych" a kiedy człowiek sie sprzeciwi to zwalniają. Praca dla osób bez perspektyw i życia prywatnego. Nie liczą sie w ogóle ze zdaniem innych. Kierownictwo fatalne zwłaszcza kierownik z Grudzidza, tyran nie szef. Pozjadał wszystkie rozumy i chce tresować sobie ludzi. To juz nie wojsko, chyba o tym zapomniał ;) "starzy" pracownicy po układach i tylko ręka rękę myje. Do tego wszyscy fałszywi i żyją sensacja. Tu sie do Ciebie uśmiechają a od tylu nóz w plecy. Powiem tyle; Do roboty sie zabrać! a nie tylko siedzieć w biurze i żyć czyimś zyciem stare pierdusnice i trajkotki.

A o wypłatach nie wspomnę, śmiechu warte.
obserwator 2016-05-21 20:39:49
Ludzie w EH jak czytam wasze posty to czemu na forum nie zorganizujecie się i zastra........ Na umówiony sygnał dzień godzina koniec pracy wszystkich hurtowni nie bać się albo wszyscy na zwolnienia lekarskie. Firma nie zarobi zrobi się głośno medialnie. Zwolnią paru mobbigujących kierowniów area i ich przełożonych (np. racice świnki, świneczki północy). Pozdrawiam i zorganizujcie się. Trzymam za was kciuki.
do obserwator 2016-05-21 23:11:59
Naprawde fajny pomysl ale nie do zrealizowania,ale pomyśleliście jakiez to by bylo zdziwienie dla góry? Może by cos się ruszylo w dobra stronę,jednak z drugiej strony znajda sie Ukraińcy co będą z ppcalowaniem reki pracować za taka pensje.
Obserwator 2016-05-22 08:00:28
To zróbcie to. Wiem że ludzie mają nadzie
ję że coś zmieni się. Ale to nieprawda. Szary pracownik całą energię traci a góra od kierowników regionalnych za wypracowany zysk w nagrody na wycieczki zagraniczne jeździ, kosztem kogo? Oczywiście pracowników. Prawdziwy "folwark zwierzęcy" więc powtarzam zmobilizujcie wszyscy przez internet przekazujcie informacje innym. W Biedronce przecież udało się. Ludzie przecież macie swoją godność trzymam za was kciuki.
do obserwator 2016-05-23 17:41:28
racice świnki, świneczki północy? A skąd wiesz jak nas dzielą obserwatorze ?
Ja jestem z południa. Jak masz jakieś propozycje obserwatorze żeby lepiej nam się pracowało to działaj a nie buntuj:) może sie uda - jestem za!!!
byly pracownik 2016-05-24 07:53:40
ja kiedyś pracowałem w jednej z hurtowni.Na początku było niezle ale niestety potem zaczelo się robic coraz gorzej a to ze względu na mala liczbe pracowników a niestety pracy coraz więcej.Tam zwolnienia brac nie można było wiec jak jeden przyszedł z temp to zarazal innych nie wspomnę jak panowala grypa a koleżanki które miały male dzieci to o opiece mogly zapomnieć.Poprostu się bali brac zwolnienie.Ja tez odszedłem inie zaluje bow obecnej pracy jest normalnie.
pracownik 2016-05-24 10:47:56
z tymi zwolnieniami to racja u nas jest tak samo nic nie moze się stać z dnia na dzień bo nie ma opcji żeby nie przyjść bo nie ma kto zastapic ze zlamana noga ale przyjść trzeba.Ale trzeba przyznać ze winy pracowników tez trochę jest bo jak tak nauczyli to tak maja.
2016 2016-05-24 12:13:09
Z moich informacji wynika, że managerem projektu nie jest już ta sama osoba. Inna osoba prowadzi od maja projekt e- papierosów i podobno się rozruszało i bardzo dobrze idzie, a obecny kierownik jest spoko.
ql 2016-05-24 14:12:18
tak jest umowa o prace. podstawa i premia calkiem spora. słyszałem ze wychodza na reke około 200 - 2400
john 2016-05-25 12:30:29
Odpowiedni profil kandydata według HR to ten o oczekiwaniach 2000 brutto.
Pozdrawiam niepełnosprawnych umysłowo w Eurocash.
miłej pracy.
magister 2016-05-29 01:05:29
Powiem tak Firma EC nie szanuje pracowników z naciskiem na starych doświadczonych nowy pracownik dostanie większa wypłatę niż stary bo nie będzie obciążony np spłata inwentaryzacji (nikt nie pospisuje odpowiedzialnosci gotówkowej ...poprostu nie dostajesz premii dopuki nie spłacisz inwentaryzacjii ) czy przekroczeniem budzetu likwidacji i takie tam idziesz na urlop to zamiast 350 zl netto dostajesz 150 premii i np za 7 dni urlopu dostajesz 84 pln dodatku zamiast premii .... socjal... tak jest.... 2 imprezy w roku grubo sponsorowane przez firmy zewnętrzne a wczasy pod grusza heh nie istnieją związki zawodowe niby są ale nikt o nich nie wie ogólnie jak lubisz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i być nie docenianym to praca dla ciebie... 6 lat mineło w tym wyzysku
Obserwator 2016-05-30 07:04:52
I magister przedstawił całą prawdę. Dla tej firmy najważniejszy jest zysk. Ludzie pracownicy nie liczą się. 95 procent nie jest zadowolona z warunków pracy- niska obsada, niska pensja oczywiście bez premii bo premia jest zabierana na spłatę inwentaryzacji i 120 procent normy do wykonania. Ale ludzie mają nadzieję, że zmieni się na lepsze ale to nieprawda. Będziecie pracować bez godności wycisną jak cytrynę a potem zwolnią.
poirytowany 2016-05-30 23:52:04
podam przykład jednej hurtowni z południa obrót miesięczny hurtowni to ok 2,5 miliona złotych a wiecie ile osób to wypracowuje całe... 11 osób !!! co z tego ze klienci sie denerwując bo kolejki.. bo dostawy nie rozłożone.. góra tego nie widzi bo tam jest wykres tabelka i nic więcej tylko zysk i parcie na szkło bo można więcej a wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim Wypłata 1600 złotych nawet promila obrotu pracownik nie dostanie co przez jego ręce przeszło
Iwona 2016-05-31 13:48:54
Ja też słyszałam że ten manager od e-papierosów nie do końca wie o co chodzi...
pracownik 2016-06-05 11:23:23
W firmie wyzysk, brak szacunku dla pracowników. Jesteśmy zwykłymi śmieciami za parę groszy musisz robić wszystko, dosłownie wszystko i jeszcze i tak zawsze jest źle.
dsaew 2016-06-09 10:52:49
Jak czytam te komentarze to, aż mi nie dobrze i szkoda, że nie ma strony w internecie, żeby opisać naszych byłych lub obecnych pracowników. Każdy kto napisał ten wszystkie komentrz o negatywach pracy w eurocash to jest napewno jest leniem, łajdakiem i obibokiem oraz nieukiem, który myślł, że przyjdzie do pracy a kierownik go położy na kanapie a 10-tego, wpłynie na konto 3000 tys.Czy Wy ludzie nie umniecie spojrzeć, że może problem jest w pracownikach a nie pracodawcach. Każda pracowita, zdolna i ambitna osoba umnie odnaleść się w każdej pracy i sytuacji.
pracownik 2016-06-09 12:44:17
ha ha ha ja uważam najlepiej zawsze winny jest pracownik.U nas w pieciu zkasjerkami nieogarnie się całej hali,kasjerka majac kolejki niestety nie jest w stanie jej zostawić i isc dokladac w polke.Ona oprócz swoich trzech dzialow musi sprawdzić daty zeskanować za duzoobowiazkow a to ceny rozlozy abc zrobić po prostu wszystko.Ten kto pisze te negatywne kom to pisze jaknaprawde jest uświadamia jaka jest rzeczywistość i wcale nie musi być obibokiem bo choćby nie wiem ile pracowala to i tak za najnizsza
byly pracownik 2016-06-09 12:50:15
a ja już dawno stamtąd odszedłem i nie zaluje.jeden wielki syf.Inwenturka gonila inwenturke i spłacanie za zlodzieji po co mi to coraz gorzejtam było człowiek zapieprzal i i tak wiecznie zle masz racje pracownik więcej pracowników w markecie pracuje niż na takiej hali.I w tescou nas jest ze jak kasjerka ma kase to nic więcej ja nie obchodzi a nie milion obowiazkow jak sa tacy madrzy to niech popracują i zobaczą jak jest masakra
Hybi 2016-06-09 15:44:04
Za czasów Tradisu praca była bardzo przyjemna. Po przejęciu nas przez Eurocash zmniejszona została liczba etatów. Jesteśmy przeładowani pracą, hale wyglądają żałośnie, braki asortymentowe, brud i brak obsługi. Pracujemy w nadgodzinach. Jeszcze nie słyszałem aby ktoś dostał za nie wyrównanie. Brakuje ludzi. Część starej dobrej załogi odeszła a nowoprzyjęci dostali śmieszne warunki płacowe. Jest nas mniej i pracujemy za mniejsze pieniądze. Dwa lata temu Kierownicy hal postanowili omówić tą patologiczną sytuację z Zarządem Eurocashu. Opisali skalę problemów, podali swoją propozycję naprawy sytuacji i zwyczajnie poprosili Zarząd o litość. Jeszcze w tym samym roku w którym odbyło się to spotkanie wszyscy Kierownicy reprezentujący swoich podwładnych zostali zwolnieni. Praca ponad ludzkie siły. Nie polecam.
jestemzaanawetprzeciw 2016-06-12 02:50:19
Jak wiele teraz firm ec jest jakie jest ale nie ma aż tak wielkiej tragedii.trzeba zapieprzać ale takie sa teraz polskie ralia i nic nie poradzimy.
A uwoerzcie mi sa firmy gdzie jest gorzej..
pracownik 2016-06-12 18:33:40
jaza tydzień odchodzę stad jeden wielki syf nie polecam
eska 2016-06-12 19:53:54
masz takie błędy w pisowni ze juz w wejsciu o przyjęcie by cie wywalili ale pewnie to ty byłeś/aś obobokiem leniem leserem i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niepisz tutaj komentarzy bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiesz!!!ludzie piszą prawdę tłumoku
pracownik 2016-06-13 18:57:10
Eska.Ty uważaj sobie bo bys się zdziwil.Przepracowalem wiele lat w tym syfie.I nikt nie będzie mi rzadzil czy mam pisać komentarze.Nie wiadomo czy pisza ja tez w każdym razie pisze a t to chyba ty jesteś.
krystyna 2016-06-14 16:26:40
najgorsza firma straszny wyzysk za pare groszy stanowczo nie polecam
przygnębiona 2016-06-16 14:59:18
Witam. Ja również jestem nie zadowolona z hurtowni ale w Wągrowcu. Jak zauważyłam kierowniczka ma swoich pupili, (chyba połowa to rodzinka, alebo przyjaciele)i kiedy nie wejdziesz tam to wiecznie gada przez telefon! Szok! I tylko ciągle zjebka o byle co, że sie nie wyrabiasz, ze gadasz, że robisz nie tak jak ci każe itd... Pracowałam tam miesiąc bo nie idzie wytrzymać psychicznie!! Paranoja i co chwile jakaś nowa osoba a po miesiącu odchodzi, wcale się nie dziwie. A spróbój coś powiedzieć to o byle gówno się doczepi i grozi zwolnieniem albo naganą.
ppp 2016-06-17 17:11:11
firma wielkie nieporozumienie w sklepie pracuje więcej osob niż na halach
Szakal 2016-06-20 22:38:45
Witam wszystkich pracuję od kilku lat w Eurocasch Zabrze to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie masakra jednym słowem ,mamy tam teraz kierowniczkę hurtowni z Piekar Śląskich ( koszmar ) to że nie ma przerw śniadaniowych to jest norma ,najgorsze jest to ja p. kierownik Ela traktuje pracowników jak śmieci ciągle krzyczy nawet przy klientach,wyzywa poniża,straszy że jakieś noty napisze na danego pracownika i tak już trochę tych papierków powypisywała za byle głupstwo,nie ukrywam że stosuje nagminnie mobbing ,straszy zwolnieniami,ona poprostu jest chora psychicznie,pewnie koleżanki i koledzy z Piekar cieszą się że jaszczurka SS komado odeszła z ich hurtowni :-) my nie możemy się doczekać tego dnia gdy to nastąpi u nas :-)
Szakal 2016-06-20 22:39:41
Szakal 2016-06-20 22:47:56
OOO proszę ktoś z kadry się odezwał i jak zwykle wszystko zwala na pracowników !!! proponuję ruszyć d...pę z biura siąść na wózek i do roboty a nie pierdzieć w wygodne krzesełka !!!!!
tadzio 2016-06-25 15:45:45
Grubo przesadzasz @szakal takie porównania do obozów śmierci są naprawdę nie na miejscu! Jak dla mnie to wszędzie są plusy i minusy a tak w ogóle to dobrze, że jest praca i pieniądze na czas
Janina Kowalski 2016-06-29 14:51:08
Właśnie wczoraj postanowiłam. Ja tam nie zostaję. Poczułam ulgę. Składam wypowiedzenie. Wszystko co tu piszą to prawda. Dodałbym jeszcze inne wątki z mojego tam pobytu, ale poczekam aż zamknę drzwi za tym kołchozem. Nie chcę by ostatnie tygodnie były jeszcze większym koszmarem. Nawet gdy kierownicy zapieprzają na równi z tobą to i tak nic nie zmieni bo z Centrali tak cisną, że muszą wykonywać co im każą. Może odezwę jak już będzie po wszystkim. Ale póki co nie polecam. Omijajcie to miejsce z daleka.
edek 2016-07-01 13:40:46
Wydaje mi się, że tutaj na pewno na już to szukają kogoś na magazyn, bo jest nowa oferta pracy do Szczecina z tego co widze, a wymagane jest min. roczne doświadczenie w pracy magazynowej (komplementacja, rozładunki, załadunki).
Szczęśliwa 2016-07-15 23:12:11
Pieprzony Eurocash. Pracowaliśmy w biurze Eurosklepu i Groszka w Bielsku. Po zatrudnieniu MP rozwalila cały handlowy w pół roku. Gnojstwo centralne nastawione tylko i wyłącznie na kase, kasę, kasę. Za wszelką cenę. Czlowiek w Eurocashu sie nie liczy. W żadnym dziale, na zadnym stanowisku. Tylko na parkingu przy pseudo centrali stoją najniwsze Maserati, Audice i inne fury "prezesikow", dyrektorkow i innych bandytów, którzy powinni siedzieć za nieuczciwe praktyki. Dzięki Bogu dział przeniesino do Warszawki, a my wszyscy byli pracownicy trochę wbrew sobie, ale jednak zostalismy uwolnieni od psychopatów. :) NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ!!!
34567 2016-07-16 18:27:18
w Miedzyzdrojach teraz szukaja na przyklad na stanowisko przedstawiciela handlowego fajnie ze oferuja tutaj miedzy innymi zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon
nowamariola 2016-07-17 08:50:34
Tak tylko z tych 1800 jak dostajesz premię np. 500 to w rzeczywistości dostajesz 200 zł bo potrącą ci za inwentaryzacje. Za inwentaryzację będziesz oddawać cały czas .Także to jest płaca na początek ale i na zawsze.
moh 2016-07-17 16:02:48
Myślę, że na spokojjnie wynagrodzenie może być na poziomie 2 tysięcy złotych, bo przecież każdy dba o to, żeby zarobki były adekwatne do powierzanych obowiązków, a jak są premie to jeszcze lepiej. CIekawe tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie? Dzięki
p 2016-07-19 18:25:21
dwa tys? ha ha dwa tys to chyba maja zastępcy kierownikow a nie fakturzysci.Jasne sa adekwatne do powierzonych obowiazkow.Masz dużo zajec za grosze wiec nie nastawiaj się zbytnio.Wiem bo pracowałem a premie sa ale na splate inwentury
jacko 2016-07-19 19:46:36
@pppp czyli już nie pracujesz w Eurocash S.A.? A kiedy pracowałeś? Może od tamtej pory wynagrodzenia się podniosły
pppp 2016-07-20 21:40:42
od tego roku wiec niedawno
mazda 2016-07-20 22:09:33
a Kierownik Zarządzania Kategorią - Kupiec to ile u was zgarnia? bo widze rekrutacja jest wrzucona w sieć
c*** 2016-07-20 22:36:35
Na spłatę inwentur...ok ale minus sam sie nie zrobil na hurtowni to trzeba splacac wiem ze to głupie ale nic się nie poradzi.wiadomo nie jest fajnie ale gfzies towar ucieka albo fakturowanie albo przyjęcie towaru albo gdzies indziej
zxcvb 2016-07-27 16:24:02
Szykują się grupowe zwolnienia.
Zostaw swoją opinię o Eurocash S.A. - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.