Grupa Eurocash S.A.

Komorniki

Opinie o Grupa Eurocash S.A.

Pedał Roman 2017-07-17 15:37
Eurocash Serwis Ostrów Wlkp. - kierownik to wulgarna świnia która obraża pracownika a pracownicy magazynu idą w ślad za nim, a najbardziej jego przydupas czerwona morda bez kultury. Pozdrawiam wszystkich pedałów tam pracujących, którzy tak lubią rozmawiać na temat odbytu.
C&c 2017-07-19 23:46
Wszyscy jetesmy gniotami od zapie....nia w tej fiemie,nie wazne czy km czy kfm ,moze nieco lepiej maja kh ale na nich tez nacisk zwby wymagali. Jedno slowo sie cisnie na usta -strajk bo inaczej nas zajada .
Mariusz 2017-07-24 13:05
Pracowałem w Ostrowie i nie polecam. Atmosfera straszna, kierownik strasznie wybuchowy, normalnie jest w porządku dla pracownika a za chwilę obraża i straszy zwolnieniem.
nIKO 2017-07-26 09:08
Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie, szczególnie w dziale zarządzania kategorią, gdzie niekompetencje kierowników wołają o pomstę do nieba. Jak się doczekasz to może po 5 latach awansujesz z asystenta na kierownika! Wystarczy spojrzeć na ilość ogłoszeń na pracuj.pl do Eurocash, odpowiedź jest jedna: rotacja! Ludzie nie wytrzymują i odchodzą, a Ci którzy zostają nie mają odwagi by szukać czegoś lepszego z dala od tego miejsca. W tej firmie nikt nie liczy się z człowiekiem...
Sasd 2017-07-27 20:20
Kierownik magazynu w ciechanowie to obydwoje zlodzieje I potwirni ludzie
kkkk 2017-07-28 08:27
A co sadzicie o Ostrowie lub Kaliszu?Jak kierownicy?dzieki pozdrawiam
Fff 2017-07-28 17:07
Kierownicy na poziomie, to chyba kpina. Zwłaszcza AM Rej.7 K.K
To dopiero "hamulec" Jestem przyzwyczajony to dego, ze im wyższy poziom, stanowiska tym wyższy poziom inteligencji, a tu jest zupełnie oderotnie. Widac, ze wżyciu szkoły nie widział. A do tego fałszywy.
Adam 2017-07-30 00:15
A udzieli ktos moze informacji o pracy w biurach firmy? Staniwiska informatyka, analityka lub spec. ds. kontrolingu? Jak z kasa i praca?
zzzz 2017-08-06 10:02
Napiszcie mi drodzy pracownicy czy wy też przerzucacie po kilkaset transporterów z piwa dziennie?
zonas 2017-08-09 10:09
poziom musi byc w tej firmie debilny, skoro z 8 razy wysyłałem CV i na zadne nie dostałem zwrotki w stylu: przepraszamy, ale NIE!
takze no , powinni sie nauczyc troche kultury biznesu, ale jak tu chamów uczyc kultury, to nie wiem; to tak jakby świnie nauczyc jeść widelcem
Ama 2017-08-12 22:31
Zgadzam siè. Duzo zalezy takze od ludzi jacy tam pracuja, jezeli siè dogaduja wszystko jest latwiejsze.
byłapracownica kasjer,fakturzysta,magazynier 2017-08-14 10:27
U nas w eurocash jest 3 kierowników i pięciu pracowników z czego roboty jest bardzo dużo, kasa tak biedna co miesiąc że są trzy punkty A) dostaje się depresji, B) człowiek przychodzi do pracy tylko dlatego że musi, C) zaraz odejdzie bo woli co innego robić lub to samo w innej firmie, w naszym miasteczku eurocash płaci najmniej. Ta sama robota w innych hurtowniach to 2000 zł netto na rękę ( przez okres 3 miesięcy potem 2800 )... a my mamy minimalną krajową. Wstyd i hańba a pracownik to taki wół od wszystkiego, nie wspominając już o tym że każdy każdego obgaduje i robi syf za plecami. Ja nie polecam, pracowałam rok i odeszłam w cholerę, teraz również pracuję na hurtowni w tym samym mieście ale zarabiam 2800 zł netto. I ta kasa już cieszy bo sobie coś odłożysz. A za 1550 zł netto to jest śmiech na sali.
Już były pracownik bhp 2017-08-20 18:28
znowu kolejne ogłoszenia w dziale bhp... interesująca ta ciągła rotacja w tym dziale
Dominika 2017-08-24 13:15
@Już były pracownik bhp - a możesz opisać warunki zatrudnienia na stanowisku pracownika BHP? Co było powodem Twojej rezygnacji z pracy w Grupa Eurocash S.A.? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.
kierownik 2017-08-24 21:24
Strajk pomoże. Tylko musimy wszyscy razem. Mogę w swoim regionie zebrać ludzi do strajku tylko musi nas być więcej. Piszcie na ten adres olabuziaczek1@op.pl i się zgadamy. Dopóki nie będzie impulsu to każdy będzie siedzieć i tylko narzekać. Czekam.
On66 2017-08-24 22:57
Eurocash alkohole Łódź Dąbrowskiego, praca jako przedstawiciel, śmiech na sali bez widowni. Trzymaja dwie godziny na rozmowie kwalifikacyjnej, po dwóch tygodniach odzew, latanie załatwianie badań, papierów. Startujemy od 1 i co ? Głuchy telefon, maile bez odpowiedzi . Co do wynagrodzenia jakie proponują jeśli ktoś ma lat 20 nie ma rodziny, dzieci i wynajmuje kawalerkę przeżyje Ale osoba z rodziną na głowie będzie miała problem, gdzie jest ten profesjonalizm o którym tak wiele mowiliscie na rozmowie, porażka, strata czasu.
pracownik 2017-08-25 17:20
popracuj w Wyszkowie to dopiero praca ostatni miesiąc to praca praca i jeszcze raz praca do domu to jak do hotelu na noc
Taka 2017-08-29 18:15
Ile teraz zarabia magazynier?a ile kontroler jakości?
Robot_83 2017-08-31 19:45
Pracuję w hurtowni Cash&Carry i co mogę powiedzieć
- Jest nas za mało. Etatów jest 9 ale od dawna nie mamy pełnej obsady. A nawet gdy była to i tak było nas za mało. Tłumaczone jest to tym, że nie robimy obrotu. OK ale żaden mądrala wyżej nie wpadnie na pomysł prosty jak konstrukcja cepa, że gdyby było nas więcej to lepiej zadbalibyśmy o obsługę klienta i dostępność produktówo O CZYM MÓWIĄ SAMI KLIENCI !!!. A nie możemy bo:
- Każdy ma swój dział. na którym musi robić audyty, skanowania i mini inwentaryzacje do tego zdejmowanie towarów z krótkim terminem ważności, z braku pracowników teraz mamy więcej działów na głowie co automatycznie negatywnie wpływa na dostępność i obsługę,
- Z braku pracowników trzeba biegać między kasą, halą i magazynem,
- Z braku pracowników ci, którzy pracują muszą zasuwać po 10-11 godzin dziennie a nie jest to siedzenie za biurkiem w Komornikach ani jeżdżenie samochodem służbowym,
- Trzeba też przecież posprzątać hale bo w wypadku kontroli będzie awantura albo nawet kara,
- Jesteśmy obciążani tak zbędnymi rzeczami jak codzienne zadania tabletowe i dziesiątkami innych bzdur, które (jak mam wrażenie) mają za zadanie tylko dawać zajęcie bandzie leni z centrali, którzy to potem kontrolują,
- Pensje są niskie, u mnie zwykły pracownik ma 2100 brutto a kierownik magazynu 2300 brutto. Żeby dostać do ręki 2300-2400 trzeba brać nadgodziny i dostać premię, która nie zawsze jest,
- Narzucane plany są często brane z kosmosu i nie uwzględniają zmiennej sytuacji na lokalnym rynku. Uważam, że jest to robione celowo aby pracownicy dostawali jak najmniejsze premie. Odnoszę wrażenie, że dyrektorzy regionalni naobiecują Amaralą cudów niewidów a potem się boją i cisną tych niżej. Sam nie raz stałem pół dnia z telefonem przy uchu BŁAGAJĄC klientów by coś wzięli przez co oczywiście cierpiała bieżąca obsługa klienta,
- Jesteśmy obciążani za straty, towar przeterminowany i ten, który zniknął. Są obcinane premie (czyli patrz wyżej),
- Dużym problemem tej firmy są osoby na wyższych stanowiskach, które nigdy nigdzie nie pracowały. Po studiach trafiały od razu na stołki kierownicze co oznacza, że NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA o realiach pracy. Na dodatek od osób z innych hal słyszałem o nagminnym zatajaniu tych realiów przed dyrektorami i zarządem. Przyjeżdżając z wizytą na halę zwykle nie interesują ich, że pracownicy są przemęczeni, nie mają czasu zjeść (jedna z moich kasjerek nie była na przerwie od lutego !!!) a czasami ściskają zwieracze by, kolokwialnie mówiąc, nie popuścić. Robota ma być zrobiona i nie interesuje dyrektorów i innych darmozjadów jak to zostanie zrobione. A już w ogóle rozbawił mnie czas z jednym z członków zarządu, który na pytania dlaczego w firmie dzieje się źle odpowiadał, że wcale się tak nie dzieje a gdy pytania stały się zbyt trudne napisał, że już musi iść. Może pomogłoby by ta banda choć na tydzień przyszła do pracy w hurtowni choć obawiam się, że po pierwszym dniu połowa wylądowałaby w szpitalu a druga połowa płakałaby jak dzieci, że już nie chcą,
- Niestety sporo jest w tym winy pracowników, choćby sprawa zatajania problemów. Nie chodzi o brzydko mówiąc sranie we własne gniazdo ale gdyby ludzie na okrągło truli tyłki, że czują się wykorzystywani to coś mogłoby się ruszyć. Podobnie w/w tablet, gdyby wszystkie hale robiły go np raz w tygodniu to co zrobiłby zarząd? Nic. Po prostu jak takim ludziom jeden pokaże, że można to na wszystkich to przerzucą.
- Ja akurat trafiałem na kulturalnych i ogarniętych pracowników ale wiem, że na wielu halach jest z tym problem z tym, że w każdej grupie trafią się małpy i nic się na to nie poradzi,
- Strajk generalny przydałby się ale wiem, że s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] które nie dość, że się nie dołączą to jeszcze podkablują o takich planach,
- Plusem jest pakiet socjalny, bony, nagrody za rekord sprzedaży (choć ja wolałbym pieniądze niż pół litra) i terminowa wypłata.

Generalnie jak ktoś nie ma niczego innego to może się zatrudnić ale tylko na przetrwanie. Sam zastanawiam się nad ewakuacją do innej firmy.

Pozdrawiam :)
No Name 2017-08-31 20:33
Witam pracuję no można praktycznie już powiedzieć pracowałem...
W Euro Cash Alkochole oddział w Kaliszu, niestety oddział zostaję zamknięty podobnie jak kilka innych, jakiś czas temu zamknięto oddział w Lesznie słyszałem że dzisiaj również zamknięto Opole.

Słyszałem też plotki że w niedługim czasie mają zamknąć Luboń oraz chyba Lublin?

Wszystko na rzecz centralizacji duże oddziały wchłaniają małe.
Część naszych tras przejmie Konin oraz Wrocław.
Przed nami ostatni tydzień normalnego funkcjonowania z resztkami towaru, reszta pojedzie na Konin.

Całę zamknięcie generalnie robione po cichu dowiedzieliśmy się o tym przypadkiem od Kierowców potem oczywiście poszliśmy z tym do naszej góry czy to prawda.

Pozdrawiam
pppp 2017-09-02 09:04
Hurtownia Eurocash Kalisz zostaje zamknieta?
No Name 2017-09-02 15:18
Tak tylko podkreślam mówimy o Alkocholach nie Cash and carry.
Podobno ostatni tydzień wysyłania towarów z Kalisza na sklepy.
Następnie towar ma być wysłany do Konina.
Część tras po Kaliszu ma przejąć Wrocław oraz Konin
ppp 2017-09-03 17:11
Nie wiecie kto rzadzi w Hurtowni Eurocash Kalisz na obecna chwile.Z gory dziekuje i pozdrawiam
Kandy 2017-09-04 10:44
Ile zarabia kontroler jakości?
Zaciekawiona 2017-09-05 16:47
Czy to prawda, że nowe Centrum Dystrybucyjne w Małopolsce może nie ruszyć w Niepołomicach, jak planowano, a w innej lokalizacji? Czy ktoś może podać jakieś szczegóły? Jestem bardzo zaciekawiona.
klient 2017-09-06 08:02
Kierowniczka z jastrzębia to patrzy tylko na swoja rodzinkę zatrudnioną w hurtowni, zabierają darmowe do domu i się dzielą z innymi pracownikami jak coś zostanie na oczach klientów. Jeżdzę tam bo mam najbliżej, do tej mafii rodzinnej.
Gruby Krzych 2017-09-06 10:48
Eurocash Alkohole Radom jest do końca października, oddział zostaje zamknięty.
Pracownicy zwolnieni,obowiązki przejmuje ECA Kielce
Były pracownik 2017-09-07 10:18
Hej, czy to prawda ze piwo Kompani wyleciało?
rysmix 2017-09-07 19:10
witajcie
mam pytanie odnośnie do "gadżetów" za zrobienie rekordu .
czy każdy Was go dostał, czy nie tylko C435 jest tak traktowane?
pracownik 2017-09-08 14:04
Co taka lipa w tej nowej robocie ze interesujesz się kampania? A jednak
No Name 2017-09-12 13:25
W Kaliszu się jednak wydłużyło poprzedni tydzień miał być ostatnim wysyłkowym, a okazuje się że ten będzie ale już na 100%.

Część regałów z magazynu z Kalisza już wyjechało.
Mają ostatni tydzień wysyłek nie licząc piątku ponieważ trasy które śmigają w poniedziałek bądź sobotę mają już jechać z oddziałów zastępujących Kalisz.

Pracownicy ECA Kalisz w tą sobotę i niedzielę mają dostać umowę zlecenie i jak największa część towaru ma pojechać przez ten weekend na Konin.
Następnie dni to sprzątanie oddziału i RIP.

Wiem że temat zamykania oddziałów jest w ścisłej tajemnicy jednak, ECA stawia teraz na tworzenie wielkich centrów logistycznych za przykład podano oddział w Błoniach.
Tak że pracownicy mniejszych oddziałów uszy i oczy dookoła głowy
@Były pracownik - 2017-09-07 10:18
Tak to prawda, nawet niema kto odwieść do kampanii opakowań zwrotnych.
Potrącenia? 2017-09-13 17:46
Widział ktoś z was emaila że kierownicy mają zbierać od nas podpisy na potrącenia za braki kasowe? Zebrane sprzed dwóch lat do tego roku mawet pracowników którzy nie pracują. Spłacamy tylko swoje czy wszyscy na współkę? Podpiszecie takie coś? Pójdzie z premii czy z podstawy?
Ja 2017-09-15 21:43
Witaj my w EC Biała Podlaska dostaliśmy te gadżety ta. Bilety do kina oddalonego o 80km. Szkoda gadać!
Kamil 2017-09-18 12:32
Cześć na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy w Eurocash
kamil 2017-09-18 16:44
cześć wie ktoś może jakich zarobków można oczekiwać na stanowisku ph w eurocash?? Z góry dzięki
klient 2 2017-09-19 07:34
Jakaś smarkata jest kierowniczką w Jastrzębiu Zdroju. Masakra już nie mają kogo zatrudniać bo każdy mądrzejszy odchodzi. Nawet ludzi którzy nie nadają się .
pracownik 2017-09-20 00:08
Idź na rozmowę to się dowiesz
Kandy 2017-09-20 09:26
ile zarabia kontroler jakości?
Xyz 2017-09-24 20:21
Niedawno l miałem okazję złożyć wypowiedzenie.
+Sympatyczna atmosfera akurat w tym oddziale
+Szansa na zarobienie dobrej kasy wykonując zadania premiowane
+Można jeździć autem prywatnie w tygodniu do woli, w weekendy ograniczenia kilometrów
Wady:
-niska podstawa
-beznadzjejne godziny pracy (za cholerę się nie wyrobisz żeby skończyć o 16 nawet jak zaczynas o 7)
-brak perspektyw na awans czy podwyżkę.no chyba że odstrzelisz kierownika
-brak szkoleń wstępnych

Ogólnie szału nie ma. Praca dla doświadczonych handlowców z branży fmcg, spożywczej itp. Bez tego można zginąć bo detaliści to cwaniaki.
Oszukany przez EC 2017-09-26 17:44
Przestrzegam przed współpracą z firmą Eurocash która może zakończyć się życiową tragedią.
Ja współpracowałem z nimi jako franczyzobiorca. Teraz ponoszę konsekwencje finansowe tej decyzji.
Wziąłem udział w Akademii Przedsiębiorczości Eurocash. Nie miałem ani pieniędzy ani innego majątku by dostać kredyt w banku. Oni poręczyli byleby tylko otworzyć sklep.
Później okazało się, że sklep idzie dobrze więc otwarli mi inne delikatesy centrum pod nosem - bez konsultacji, świadomie otwarli nowe DC w polu oddziaływania moich. Potraktowali mnie jak ... nawet nie wiem jak to powiedzieć.
Później koszmar. Zadłużenie rosło, brak pomocy, blokowanie możliwości konstruktywnej rozmowy z prezesem lub zarządem przez ciemnego dyrektora z regionu. Dalej już szybko poszło- presja z ich strony ogromna, weksle powystawiali na takie kwoty że w głowie się mi to nie mieści. Aktualnie mam od nich komornika.
Z tego co wiem to podobnie obchodzą się też z innymi.
Opisuję moją historię, żeby inni nie powielili mojego losu.
on 2017-09-29 23:10
A co nie masz czym pojechać,bo samochód stoi pod płotem bo paliwa brak????? :-)))
Dominika 2017-10-02 23:43
@Xyz piszesz o niekorzystnych godzinach pracy, możesz wyjaśnić tą kwestię? Czy to oznacza, że pracodawca nie przewiduje nadgodzin, nie wynagradza ich?
Zainteresowany 2017-10-03 09:26
Witam dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjna na stanowisko PH do detalu - alkohole. Jakie zarobki proponują tzn podstawa? Jakie warunki pracy? Samochód z przebiegiem pół miliona km? Przerażają mnie te zarobki podstawa jak wielu tutaj pisze oscyluje w granicach najniższej krajowej?
Praca w Bhp 2017-10-05 14:12
Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie pracy w dziale BHP. Od pewnego czasu śledzę ogłoszenia o pracę z EC i na teren śląska praktycznie co 3 miesiące szukają osoby na stanowisko Inspektora ds bhp i ppoż, co tam jest nie tak? Na jakie zarobki i benefity można liczyć? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pracownik 2017-10-08 00:55
Nie ma czy eca czy eccc czy ecs wszystko burd.el na kolkach i wykozystywanie na kazdym kroku.grupe ec omijac szerokim lukiem.
C&C 2017-10-08 01:04
U mnie w spozyczym wiecej ekspedientek niz na zmianie w HURTOWNI ktora robi grubo ponad 2,5miliona zlotych miesiecznie.tak ponad 2miliona zl.a na zmianie 3osoby 2 fakturzystki i 1magazynier ktorzy musza zrobic wszystko...smiech jak ktos pracuje to zrozumie iso hccap bhp tyranie audyty inwentury fakturownie dostawy. Robota 1 za 4 odradzam i to bardzo ..
byłypracownik 2017-10-08 10:30
Dlatego mądry człowiek odejdzie bo pracy jest dużo więcej lepszej.
Nikt za minimalną krajową o zdrowym umyśle nie będzie pracował.
jeszczepracujący 2017-10-13 16:32
potwierdzam likwidację lub zmianę charakteru wykonywanych zadań pomniejszych xdocków w EC alkohole. ich zadania przejmą tzw buldogi. to już dzieje się w z Lublinem i tamtym rynkiem, kolejnym regionem będzie Krosno.
Butelka 2017-10-17 12:02
Bogdan z Olsztyna to chyba pomylił profesję . Jak można być takim człowiekiem!?
jaa 2017-10-19 19:46
Ja pracuję w CHO w Komornikach i sobie chwalę dział, współpracowników, atmosferę. Wiadomo wypłata mogłaby być większa, ale wszystko z czasem :)
Zostaw swoją opinię o Grupa Eurocash S.A. - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eurocash S.A.