logo Eurocash S.A.

Eurocash S.A.

Komorniki

Opinie o Eurocash S.A.

zxcvb 2016-08-04 09:30:57
Sprawdzic dokładnie maile z ubiegłego tygodnia,kierownik ma obowiązek wydrukowania i poinformowania pracowników,suma do zwolnień grupowych wynosi ponad 700 osób a najlepsze to że kierownicy nic nie wiedzą czy ich hala się łapie do grupowego zwolnienia.
zxcvb 2016-08-04 09:37:01
To już wiemy dlaczego nie mamy premi od kilku miesięcy ,po odliczeniu ubezpieczenia grupowego na reke wychodzi 1540, a pracy coraz więcej ,więcej palet do sprawdzenia pomijam że w sobotę dostawa jak w dzień powszedni 18 palet tak średnio liczę i 3 osoby na zmianie plus zmiana cenówek z gazetki,a góra stara się tego nie widzieć i na otarcie łez festyn bo grupowe zwolnienia idą.
dfgvb 2016-08-04 20:03:35
no poki co jst calkiem spora rekrtuacja od nich na kilka stanowisk..na pzyklad dla mlodszego planisty transportu w Bloniach zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie optymalizowanie tras przejazdu towarów z Centrów Dystrybucyjnych do klientów
pracownik 2016-08-04 23:29:09
Niech szukają oszczędności wyżej a nie na najniższych stanowiskach, to juz w ogóle jak pozwalniaja to będą wszyscy je..c jak osly na gore.szkoda słów
poldek 2016-08-05 15:45:34
Hej, wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich jako technik utrzymania ruchu. Wymagane jest Wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalizacji automatyki przemysłowej lub elektryczne, ale szkoda, że nie okreslili wysokości zarobków.
zxcvb 2016-08-06 14:24:48
Mam pytanie czy w firmie jest jakaś komórka lub grupa ludzi która jest wstanie wesprzeć pracowników w przypadkach jawnych ataków słownych klientów wobec pracowników hali? są świadkowie którzy słyszeli grozby i ubliżanie słowne , o wszystkim jest informowany przełożony jedynie co można usłyszeć to tylko że to klient : ale nikt z nas psu z pod ogona nie wyskoczył i też jestesmy ludzmi i wymagamy szacunku,
kasi 2016-08-06 14:30:17
@poldek daj namiar gdzie ty taką oferte pracy znalazłeś
Aga 2016-08-07 16:04:02
Praca w EC w CC to jakieś nieporozumienie , wyzysk , praca ponad siły , w księgarni pracuje więcej ludzi na zmianie niż na hali , która dziennie robi 100 tys. obrotu. Obowiązki od liczenia kasy do sprzątania toalet po klientach , czy naprawdę nie stać EC na firmę sprzątającą ?
Oczywiście , że stać , ale po co skoro nikt się nie buntuje , a Związki Zawodowe , które ponoć są nie reagują . Jakaś patologia , robią badanie opinii , udają przyjazną firmę i wyciskają soki z człowieka za marne grosze . Ja się na to nie pisze , pozostającym życzę siły i mam nadzieję ,że w końcu ktoś się tym problemem zajmie .
vgfbh 2016-08-07 23:16:01
@ Aga firme na pewno stac, no ale skoro widza, że pracownicy sie na to godzą i nie ma buntu no to wykorzytsują to i w ten sposób komuś idzie wiecej do kieszeni - szkoda tylko nie że wam akurat ........
anonimus 2016-08-08 20:56:44
Napiszcie o zwolnieniach grupowych.. ile osób i kiedy?
pracownik kolchozu 2016-08-08 23:19:17
No to kolego chyba jesteś kierowniczkiem bo nikt z magazynierów na hurtowniach EC nie widział 3000 tysi jak mówisz, chyba że za 2 mce. Tak zawsze jest winny pracownik.
zxcvb 2016-08-09 15:04:07
Siema, ilośc osób do zwolnienia wynosi ponad 700, i zaczynają się od czerwca tego roku do lipca 2017.
edek 2016-08-09 15:19:14
Operator Wózka Widłowego jest potrzebny tutaj na Błonie. Zastnawiam sie tylko jeszcze jak wygląda u Was sprawa z premiami?
zxcvb 2016-08-09 15:33:09
Nas pracuje max.8 osób piszesz dokładnie tak jak jest parcie na cyfry i jak największy obrót .
JK 2016-08-09 16:22:42
A to taka historia..... Wyzysk totalny. Po remoncie posadzki i zalaniu chemicznym gównem posadzki kilka osób znalazło się na izbie przyjęć pod kroplowką. Ktoś z klientów zgłosił do Sanepidu. Hurtownię zamknięto do czasu przyjęcia przez Sanepid. W między czasie załoga i tak musiała zapierd... w smrodzie i kurzu. Owszem były z tego nadgodziny, ale gdy po ciężkiej tyrce, gdy wszyscy marzyli o prysznicu i gdy wreszcie Sanepid przyjął halę okazało się, że na te trzy godziny Góra kazała zaprosić SMS em klientów. Nie ważne było, że z kasjerek sypał się kurz i każdy padał na ryj. Gdzie zasady aplikacji szkoleniowej o higienie pracy? Brudne i przepocone kasjerki musiały ładnie się uśmiechać i z brudem pod paznokciami robić swoje. Reszta załogi też nie lepiej. PAN regionalny kazał się określić pisemnie kto nie wyraża zgody na dalsze nadgodziny. Wiadomo jakie były by tego konsekwencje... No i taka to historia z jednej z zaściankowych hurtowni w Polsce. Nie polecam
tadzio 2016-08-10 12:49:52
@JK a kiedy opisana przez Ciebie sytuacja miała miejsce? Trochę brzmi to niezachęcająco, ale z drugiej strony wydaje mi się, że taka sytuacja już raczej nie powinna mieć miejsca, bo jednak to była dość mocno kryzysowa i nietypowa sytuacja. Tak mi się osobiście wydaje...
JK 2016-08-10 16:32:02
Jakieś dwa miesiące temu. Nie ważne czy kryzysowa czy nie. Są szkolenia on line na kompie. Takie filmiki sytuacyjne co należy robić a co nie. Taki też był na temat higieny pracy... A jak było zapytanie do regionalnego, że przecież jesteśmy strasznie brudni. Ciuchy, wszystko... pomijając zmęczenie. Nie było tematu. Zysk, zysk, zysk. Chłopak mówi: Ja dzieciaka nie widziałem od dawna. To jak wyżej było napisane była odpowiedź taka: 'proszę na piśmie złożyć kto nie zgadza się na dzisiejsze nadgodziny '. I tyle w temacie. Komu to pasuje niech sobie tam pracuje. Ja nie polecam.
JK 2016-08-10 18:10:29
Co to jest 'Niepisz'? Jakieś zwierzę? Kto poucza pisowni niech sam się stosuje do jej zasad. 'Nie pisz' zawsze osobno Pani Eska
pracownik 2016-08-10 21:35:13
A jak u was wychodzą mini inwentury na opakowaniach i wódkach ??
bn 2016-08-10 22:40:58
@ p[racownik a jak maja wychodzić? widziałam że szukają magazyniera do Gdańska - jakie warunki ???
zajechany przez EC 2016-08-11 10:01:28
W tej przeklętej firmie przepracowałem kilka miesięcy na stanowisku kierownika hurtowni i nawet najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tej pracy.(usunięte przez administratora) to przy tej firmie pikuś jawny wyzysk pracowników dodatkowo to pracownicy hurtowni utrzymują Luisa bo niektórzy pracujący po kilka lat oddali dla Luisa setki tysięcy za inwentury,przekroczenia przecen i likwidacje.Kasjerki mają tak dużo obowiązków że czasami nie mają czasu się po tyłku podrapać bo klient się zezłości i naubliża lecz AM po zgłoszeniu takiego incydentu nakazuje przeprosić klienta bo przecież pracownicy hurtowni to nie ludzie a śmieci za takich nas uważają.
Centrum oszukuje na dostawach na każdej palecie braki i to duże zgłaszasz to wysyłają kiepskiej jakości zdjęcie z kartonikiem i kółkiem to jest to....wystarczy że z braków na 2000 tyś dostaniesz zdjęcie 1 indeksu i sorry ale towar wjechał i kto płaci za braki? pracownicy,kolejny chory wymysł wystawki centrum bierze 250tyś za to że wystawiamy ten chłam od jednego producenta takich wystawek co 2 tygodnie kilkanaście a my bujamy się z terminami bo wedle nowych procedur kupcy nie wyrabiają się z przeceną kto za to płaci???pracownicy.Dnia by zabrakło by to opisać a Luis siedzi na tym swoim złotym krzesełku zadowolony że Polacy są tak ciemni i dają się wykorzystywać(bo to wy utrzymujecie Luisa-EC nie ma żadnych strat jako jedyna firma w Polsce a może i na świecie bo straty płacą pracownicy i to nielegalnie bo nigdzie na żadnej umowie takiego zapisu nie ma ale na tym właśnie polega premia uznaniowa).Reasumując chcesz zapierd.....po kilkanaście godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu,zarabiać najniższą krajową mieć obowiązków tyle że kilka osób to za mało aby je wykonać i jeśli uda Ci się zdobyć premię w danym miesiącu to oddać ją dla Lusia to idź do pracy w Eurocash to coś dla Ciebie....
edgar 2016-08-11 12:18:50
A jak praca magazynierów?W Lublinie Eurocash puszkuje właśnie takiego pracownika. Ja od lat pracuje na magazynach, Lublin to moja lokalizacja, więc w torii wszystko się zgadza
JAKO 2016-08-11 16:34:18
Teraz szukają nowego mięska. 700 osób do zwolnienia coś znaczy... Ludzi wypalonych zamieniają na lepszy model? Chyba nie likwidują oddziałów?! No chyba , że będą samoobsługowe kasy jak w np niektórych supermarketach.. . Byłam tam krótko, ale co piszesz to prawda. Jest więcej jeszcze takich rzeczy o których trzeba pisać.
W mojej krótkiej karierze w Eurocash byłam świadkiem jak dziewczyna, która miała pod sobą chłodnie była również posiłkową kasjerką. Były takie dni kiedy nie mogła wyjść spod kasy i dopilnować porządku i dat. Dostała naganę. Druga sprawa, że ludzie tam pracujący są pod taką presją, że sami nie próbują nic zmienić. I są tez tacy, którzy się spełniają. Mając wykształcenie na poziomie średniej szkoły i niżej, oraz parcie na władzę, są brygadzistami zmianowymi. Prawą ręką kierownika. Każda hurtownia jest inna w zależności jacy tam pracują ludzie. Ja trafiłam akurat na ludzkich zmianowymi i na kierownika. Ale co z tego jak i tak ciśnienie od Góry jest takie, że czasami koleżanki są gorsze niż ta brygadzistka czy kierownik zmiany . Na koniec zaznaczam, sama odeszłam i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. :)
poldek 2016-08-13 20:17:41
Najważniejsze jest to, że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach. O dobre relacje nie jest tak trudno.
Twix 2016-08-13 20:51:18
Ech. ile w tym wszystkim prawdy... Potwierdzam, całkowicie prawda
poldek 2016-08-13 21:23:23
Wiadomo czy pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Dzięki
magia 2016-08-15 22:13:27
@poldek no ja cię szczerze powiem totalnie nie rozumiem, przecież firma prowadzi właśnie gigantyczną moim zdaniem ilość nowych rekrutacji, i to wielu lokalizacjach wystarczy trochę rozejrzeć się po internecie, a jakiej lokalizacji konkretnie chcesz pracować?
zxcvb 2016-08-16 08:24:56
Czegoś tu nie rozumiem ponad 700 osób ma byc zwolnionych i nagle pojawia się info że firma prowadzi gigantyczne rekrutację na nowe stanowiska ?
poldek 2016-08-16 22:26:03
Umowa i tak jest normalnie zawierana, ale wiecie czy dorzucają jeszcze jakieś premie do podstawy zarobków? Dzięki
były 2016-08-17 13:55:22
Najniższa krajowa + premia - inwentura= najniższa krajowa, takie kokosy!
Olan 2016-08-17 20:22:11
No z tego co mi się wydaje, to całkiem dobra sprawa jak na te miasta o których mowa, przeciez nie od dziś wiadomo, że praca rozwija, zwłaszcza taka jak tu
Doris 2016-08-22 10:25:19
W 100% się zgadzam, nic dodać, nic ująć. Właśnie zakończyłam współpracę z EC, przez czas jaki tam pracowałam (prawie rok) odeszło mnóstwo wartościowych ludzi. Każdy mówił, że to już nie ta firma co kilka lat temu, choćby człowiek na głowie stawał liczy się tylko kasa i tabelki.
edek 2016-08-23 10:59:04
Młodszy Planista Łańcucha Dostaw - Piorunów k.Błonia jest u nich potrzebny. Wymagań też trochę u nich jest jak np. potrzebne jest wkształcenie wyższe, doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane, no i bardzo dobra znajomość MS Excel, wiec w sumie podstawowe kwestie.
ferdek 2016-08-24 15:54:09
Zostało mi 30 dni na zakończenie współpracy z firmą ostatnie trzy miesiące to strata czasu ,zdrowia i nerwów,szkoda że kierownicy nie słuchają to co mówią pracownicy na temat towaru i ilosci przy zamawianiu i pózniej my pracownicy musimy wysłuchiwać o przecenach i jakie to straty firma ponosi. Wysłuchiwanie od klientów że nie ma towaru który jest w promocji sms lub że jest inna cena w smsie inna na cenówce i jeszcze inna na kasie .Więcej napiszę jak zgaszę światło na hali :) .
uki 2016-08-24 22:02:52
Skoro spłacacie inwenture to macie złe nawyki i kierownictwo.
*** 2016-08-25 20:30:20
Nie polecam pracy w kontrolingu C&C. Niekompetencja i chamstwo managera kontrolingu jest przyczyną ciągłej rekrutacji do działu. Przynajmniej co pół roku zmieniają się pracownicy.
NIE POLECAM chyba że JESTEŚ ZDESPEROWANY.
pracownik 2016-08-30 12:11:00
mobbing stosowany w tej firmie jest na porządku dziennym i wyzysk do granic za jak najniższą kasę !!! ludzie tu pracujący popadają w depresję i nienawidzą tej firmy !!!! - dodam,że są to naprawdę bardzo dobrzy pracownicy ...
gustaw1999 2016-08-31 22:45:55
W EC Komorniki związków zawodowych niema !!!
free 2016-09-01 08:38:33
Koniec współpracy z firmą uważam że dwa ostatnie miesiące pod kierownictwem nowej pani kierownik hurtowni to strata czasu i nerwów osoba która nie może lub nie chcę podjąć decyzji i czeka nie wiadomo na co,w tej pracy trzeba podejmować ryzyko a nie głowa w piasek i może się uda :) , dziekuję za współpracę kasjerkom,chłopakom z magazynu i kierownikom zmian byliśmy dobrą ekipą chociaż niedocenianą przez panią kierownik .Życzę wam spokoju jak najmniej nerwów a pani kierownik podejmowania zdecydowanych decyzji a nie owijanie w bawełnę nie mogę,nie wiem, szok.
cudek 2016-09-04 22:56:19
Przecież ostatnio i tak nie było źle, bo przecież wiedzą jak zadbać o prawidłowe stosunki między pracownikami.
yyy 2016-09-05 23:50:15
Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ??
banksy 2016-09-06 14:03:07
cudek no to skoro masz jak widzę takową wiedzę to może od razu napisz szczerze jak oni właśnie dbają o te stosunki? chociaż przyznam szczerze, że atmosfera w pracy jest dla mnie całkowicie drugorzędna. a opłaca się startować u was na obecną rekrutacją na kierowcę zarządu?
On94 2016-09-07 11:04:59
Piszecie tu o masowych zwolnieniach . Na stronie eurocash jest oferta pracy dla magazynierów. Jest osobą która może się wypowiedzieć odnośnie tego stanowiska ? Ile można zarobić jakie zmiany itp ?
aniołek 2016-09-07 11:50:51
noo widzę że macie z kilkadziesiąt ogłoszeń na stanowisko Management Trainee w wielu lokalizacjach - skąd się nagle u was pojawiłą rotacja taka?
pracownik 2016-09-11 23:34:24
Do twoich obowiązków bedzie należało przjecie towaru i rozlozenie go w polki sprzatanie hali ogarniecie magazynu itp.praca ciezka ale jak ktos chce pracować to da rade1950 brutto i premia w zależności od zaangarzowania i wykonanego planu.możliwe nadgodziny(platne)
34567 2016-09-13 15:59:34
hej no to dobrze ze jednak premia jest oferowana tu
lifestyle 2016-09-16 20:20:27
Za wszelka cene nie zatrudniajcie sie w Warszawie w Sokołowie to jest po prostu koszmar kierownicy szmaca ludzi premie w systemie obcinaja szkoda nerwów
poldek 2016-09-18 22:15:01
A wiecie czy wciąż można się załapać na mechanika? Idealnie, że oprócz umowy o pracę dorzucają Pakiet socjalny (dopłaty do wypoczynku letniego i zimowego, nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne, możliwość korzystania z basenu w Niepołomicach).
Pan Mano 2016-09-19 22:19:43
Na mojej hurtowni ze splacaniem inwentur nke jest akurat tak zle. Jedna splata okolo 300 zl na kazdego pracownika i wszystko.Najgorsze jest obgadywanie. Kazdego z kazdym, kiedy tylko nadarzy sie do tego okazja. Brak szacunku do Magazynierow od kierownictwa i szmacenie przez kasjerki. My zapierdzielamy, a fakturzystki maja czas na kawe, smiechy chichy a gdy magazynier stanie na chwile opierdziel z gory. To wszystko uklady i ukladziki miedzy kobietami. Chlopcy sa najgorsi. Szczerze nie polecam chociaz sam pracuje tu pare lat. Chyba z sentymentu, na szczescie jeszcze tylko kilkanascie dni. Praca gdzie indziej na tym samym stanowisku? 3500 brutto... Wytrwalosci i mocnych nerwow dla ,,normalnych" pracownikow...
poprawka 2016-09-23 22:32:30
@ Pan Mano - no ob gadywanie to generalnie bardzo słąba cecha, a obgadywanie w miejscu pracy..hmm nop cóż tu wiecej powiedzieć... faktalne, ale obawiam sie ze na pewne rzeczy nie mamy wpływu niestety...
Zostaw swoją opinię o Eurocash S.A. - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.