Opinie o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BSH Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

ktoś

dzień dobry wszystkim. Nie polecam pracy w tej firmie. Pracownicy bardzo nieprzyjemni. Atmosfera jest okropna, a przynajmniej tam gdzie ja miałem możność pracować. Pierwszego dnia wszyscy tacy milutcy, a potem nawet cześć nie odpowiedzą. Czepianie się o wszystko co tylko jest możliwe, narzucanie swojego sposobu pracy, bo przecież mój jest zły mimo, że wszystko było w porządku. A co do koordynatora to porażka. Bylem na l4 chwilę. Każdemu się zdarza prawda? A miałem powiedziane, że przez to że byłem na l4 to dezorganizuję pracę i że będę pod baczną obserwacją. Straszenie gorsze niż w przedszkolu. "Za karę" za to, że tak bardzo dezorganizuję im pracę to stałem przez cały czas na tym samym stanowisku, podczas gdy inni średnio co 2h się zmieniali. Okropne przeżycie, ale atmosfera naprawdę jest fatalna. Będąc tam czułem się jak jakiś intruz, wszyscy patrzyli na mnie z jakimś takim wrogim nastawieniem. Raz nawet miałem sytuację, że usiadłem sobie na wolne miejsce w takim pomieszczeniu, gdzie można zjeść etc. To przyszła jedna pracownica i kazała mi zejść, bo to jest jej miejsce. Nie poprosiła ani nie spytala, czy mógłbym zejść, tylko mi wydała rozkaz i tyle. Naprawdę nie polecam, jest straszny zapie***l, cyrkują z wypłaceniem nadgodzin, które sami narzucili nie pytając ludzi, czy mogą czy nie, po prostu masz być i koniec. A atmosfera leży i kwiczy. Zastanówcie się porządnie, czy warto

Nikt
@Orfeusz

Akurat HR w takich sytuacjach prawie w ogóle się nie miesza, a jeśli już to i tak po (usunięte przez administratora) dostaję pracownik niższego szczebla. Z resztą to nic owego - sam byłem świadkiem zaszczucia pracownicy do tego stopnia że płakała, a w konsekwencji odeszła.

Hiszpanu

Wam produkcjanom to sie we łbach przewraca!!! Macie pracę pod dachem, stołówkę, kantynę, wiele benefitów, wypłatę na czas, możliwości nadgodzin żeby sobie rorobić, a przede wszystkim w dobie covida gwarancję zatrudnienia. Pracujecie na produkcji, gdzie nie trzeba mieć studiów żeby przykęcić dany element, a wymagania macie jak po Harvardzie.Weźcie się lepiej do pracy, bo wasze buble lodówkowe czy piekarnikowe już są wyśmiewane na świecie. Źle przymocowane elementy, brak instrucji, brak komponentu... to Wasze produkcyjne błędy przyczyniają się do negatywnych opinii. Piszecie o ciągle wzrastającej normie :D - przecież to normalne że norma ciągle rośnie, nadal nie osiągnęła pewnego poziomu, jakie było w założeniach. Przecież żadna fabryka nie staruje od założonego progu, a powoli go zwiększa, pozwalając się pracownikom na praktykę w tym czasie - nie widzicie tego? Dział HR jest spoko, dziewczyny mogłyby faktycznie ogarniać więcej, ale mi odpowiada, nie bywam tam codziennie, a kiedy potrzebuję jakiegoś dokumentu, dostaję na czas. Ktoś pisał o podwyżkach, że nie ma, albo są ale trzeba się podlizać. No sorry, ja tu pracuję czwarty, nikomu się nie podlizywałem, łącznie miałem 7 podwyżek plus awans na wyzsze stanowisko. Na wszystko sam zapracowałem. Trzeba być rzetelnym i wytrwałym na swym stanowisku, a kasa sama do ciebie przyjdzie. Ci co narzekają to pewnie młodziki, którzy oczekują nie wiadomo jakiego traktowania, po miesiącu od zatrudnienia. Trzeba dobrze pracować, starać się rozwijać, angazować, a przełożony to zauwazy i weźmie was pod uwage przy podwyzkach czy też awansach. Weźcie się w garść. Ciesze się, że pracuję w tej firmie i nie jestem produkcjanem xD - sami zapracowaliście sobie na takie miano :D Pozdrawia "najlepsza zmiana" w logistyce ;)

wadim
@Hiszpanu

praca tam to kpina,(usunięte przez administratora) na maxa ,najlepiej obskakiwac wszystko a na koniec powiedza wszystko bylo ok bez zatrzyman itd,nie polecam nawet wrogowi

AHaks

Cześć, Ile można zarobić w BSH miesięcznie, jako operator wózka widłowego powiedzmy jak przyjdzie sie 2 razy na nadgodziny w weekend ? Czy premia jest wyplacana regularnie ? Czy zabierają pod byle pretekstem ? Zainteresoowała mnie oferta pracy, ale o co chodzi z tym 4 miesięcznym rozliczaniem za nadgodziny ? @pracodawca

XD
@Beti

No chyba Ty masz 4600 xddd miałem tyle rok temu, a pracuję drugi rok.

Lodówki SD , BF i procesy Nowy wpis

Napiszę cytat, który ktoś kiedyś przytoczył i dotyczy każdego wpisu na tej stronie : „Człowiek zazdrosny, wymyśla plotki. Człowiek głupi opowiada je wszystkim. Kompletny (usunięte przez administratora) wierzy we wszystko co usłyszy” Niech każdy przyjdzie i sam zobaczy jak jest. A osoby które narzekają na firmę - naprawdę jest wiele miejsc pracy, gdzie będzie Wam lepiej, po co się męczycie ????

Ktosik Nowy wpis
@Lodówki SD , BF i procesy

Dobrze napisane

Johny

Dziwi mnie nierówne traktowanie ustawiaczy. Niektórzy pracują na zmiany inni tylko na pierwszą. Niektórzy mają miejsce pracy przy maszynach a inni dzielą biuro z kierownikiem.

Ktosik

Czyli trzeba zrobić z ustawiaczami to co z kierownikiem

Pracownik123
@Ktosik

Ja się nie zgadzam z Wami - ja dostałem bardzo wiele doświadczenia od ustawiacza i dzieki nie mu, mogłem znaleść lepsza prace, bo nie oszukujmy sie każdy idzie tam gdzie nam lepiej

Kwiatunio Nowy wpis

Przecież wszyscy wiemy jak zdobywa przywileje i wcale się z tym nie kryje.

Kuba Nowy wpis

Dla mnie praca jak każda inna. Ale na procesach na lodówkach najgorzej jest z operatorami i z dysponentami. Jest dwóch dysponentów, którzy wysługują się tylko innymi. Niby tacy zarobieni, a ciągle siedzą na telefonach. Wydają polecenia, a sami (usunięte przez administratora) robia. Zero pomocy i ciągle się naśmiewają z innych. Operatorzy też leserzy, ciągle trzeba robić za nich - bo uważają się za najlepszych na świecie. Na jednej zmianie jest koleś co ciągle cwaniakuje a nadal pracuje na blachach, a gdzie indziej jest krzykacz co ciągle się ludzie zwalniają. Ogólnie nie polecam ten pracy.

RN

Nie polecam pracy w dziale SC na lodówkach, nie kompetentny główny kierownik A. Kierownicy zarządzający zespołami też nie grzeszą inteligencją, są bo są. Rotacja pracowników jest największa ze wszystkich firm w jakim było mi dane pracować. Jeśli coś się nie spodoba kierownikom bo coś ci nie pasuje itp można liczyć się z dostaniem wypowiedzenia w niedalekim czasie a niby ciągle brakuje pracowników. Koleżeństwo w tej firmie to podstawa, im bardziej lubią cię kierownicy tym lepsze procesy dostajesz. Wynagrodzenie też nie należy do najlepszych.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie BSH Wrocław Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
R.G.

10.04 2023.. Jestem po 2 etapie rozmowy z kierownikiem zmiany. Szczerze nie polecam tej firmy. Mimo iż pracowałem tam kiedyś WROZAMED to teraz kierownicy rozumy pozjadali . Nie wiem co temu gościowi nie pikneło w naszej rozmowie . Ale z moją wiedzą chyba byłem za dobry. Ogólnie szkoda i brak słów

Moriatti

To jest jakaś kpina, co moriatti wypisuje...dobrze mu płacą i nie dziwię się temu ale traktowanie pracowników i...to w szczególności wiedza koordynatorów w tym zakładzie odbiega od wszystkiego, jakiekolwiek norm...co idzie za kierownikami

Moriatti

Moriatti co ty piszesz...wiedza koordynatorów i kierowników w tym zakładzie odbiega od norm, czym się zajmują, dramat, zły nastrój...kolesiostwo itd..itd.. hr pewnie w jednej kieszeni siedzi na imprezie na mieści...za mało tego żeby opisać, taka jest prawda

Stary pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Dysponentka jak i koordynator są niekompetentni, dyskryminują wszystkich, którzy nie są ich "pupilkami". Pozwalają na to, żeby ich ulubieni pracownicy ćpali, a do osób, które raz się pomylą, przychodzą odrazu z groźbami zwolnienia lub notatki. Ulubieńcy potrafią wychodzić co godzinę na palarnie i nikt nie ma o to pretensji, gdzie niby jest zakaz palenia pomiędzy przerwami. Za 3dniowe l4, które zdarza się każdemu, można usłyszeć, że po co tu się w ogóle pracuje i że zawsze jest ktoś na Twoje miejsce. Ogólnie nie polecam, na początku może i jest okej, wszyscy są mili, tak z czasem robi się coraz gorzej i nikt nie potrafi docenić pracownika.

Nicky Pedersen

Dlaczego nikt się nie zainteresuje kierownikiem linii SD...ile on tam będzie jeszcze kierownikiem, ludzie już patrzeć na niego nie mogą, przecież nie ma ludzi nie zastąpionych, jakiś nowy kierownik by się przydał wniósł trochę świeżej energi , życia i uśmiechu bo nie da się tam pracować w tym terrorze... monotonii. Wynik wynikami ale ludzkości zero...

kaczusia
@Nicky Pedersen

a czy na linii BF jest lepiej?

Sol

Dla tych którzy wymyślili żeby SD (mimo tego że montaż stoi) mają przyjść do pracy jest specjalne miejsce w PIEKLE.

Moriarti
@Sol

A SD to nie montaż przypadkiem ??

Moriarti

A czy trzeba być korpo szczurem jak to nazwałeś/nazwałaś żeby mieć swoje zdanie , jak mi nie gdzieś pasowało to szukałem szczęścia dalej a nie płakałem w internetach

Nie polecam.

Czekałam miesiąc na odzew w związku z aplikacją. Dostałam informację 30 min przed rozmową gdzie ona ma się odbyć. Po wejściu na moje "dzień dobry" żadnego "Dzień dobry" od recepcji nie usłyszałam. Po 10 min od planowego rozpoczęcia rozmowy okazało się, że jest 30 min opóźnienia. Dało się poczuć negatywną atmosferę ludzi pracujących w tym miejscu (pogardliwe spojrzenia). Ps. to ta firma, która za miesiąc bardzo owocnej (usunięte przez administratora) - rozdała pracownikom po 1 czekoladce "Merci".

Kamil

Nie polecam tej pracy pracowałem ponad 3 lata wcześniej na agencji pracy w tej firmie robiłem nadgz atmosfera bardzo kiepska i gdy przyszedł czas na umowę na czas nieokreślony to nie przedluzyli umowy kierownicy kłamią w żywe oczy nie polecam tego (usunięte przez administratora) najpierw wyzyskują pracownika a potem zwalniają nie przedłużają umowy na czas nieokreślony

Borzak

W.S

Dzień dobry pracuję w bsh Łódź czy u was też jest okres rozliczeniowy 12miesieczny u nas to jest temat nie wygodny

Stokrota
@W.S

U nas jest tak samo. Ale dziękujemy że mamy pracę i możemy się rozwijać więc nam to nie przeszkadza. Dobrze płacą nie ma co narzekać.

Cdn.

U nas nawet autobus likwidują, tłumacząc się oszczędnościami. I taki to zielony ład ???? oni tam w Niemczech myślą może, że my tu tyle zarabiamy, że każdego stac na auto. Pozdrawiam.

Prezes

Witam. Chciałem się podzielić swoim czasem spędzonym w tym niemieckim przybytku ( (usunięte przez administratora) . Na początek stawka jako operator wózka o wiele za mała nie wiele się różni od tych co pracują na linii po mimo dużo większej odpowiedzialności jaką mają panowie nie ublizajac tym na linii bo oni też mają za małą stawkę gdyby nie te wysokie premie które mogą sobie zabierać i odbierać w różny sposób to była by tam lipa straszna a najlepsi są co nie którzy pracownicy jak się wczuwają za te ochłapy i ci mówią gdzie ty więcej zarobisz hehe odpowiadam prawie wszędzie!!! Ludzie zacznijcie się szanować i cenić a nie dali wam 300 brutto podwyżki a wy się cieszycie jak głupi do sera nawet nie pokryje to tych wszystkich podwyżek jedzenie opłaty itd. No i praca w tym przybytku wygląda tak że najlepiej to jak byś pampersy założył bo nie ma czasu się odlać jeden sprzedawczyk koło drugiego tylko się ścigają który cie szybciej sprzeda z byle błachego powodu. Ogólnie rotacja jak w super markecie na zakupach. Jest dużo rzeczy które można by wymieniać bez końca a więc tak podsumowanie ATMOSFERA na 10 daje 3 bo są tam jeszcze resztki normalnych osób. 2 ZAROBKI ZBYT MAŁE jak na wymagania daje 2 na 10. SZKOLENIE to mnie bardzo śmieszyło ja jako osoba pracująca tam ledwie parę miesięcy szkoliłem nowych śmiech na sali wręcz żałosne a więc daje 2 na 10. Nie polecam tej firmy szczególnie lodówek bo tak właśnie pracowałem dno i jeszcze raz dno.

nick

Witam, to w końcu likwidują autobus linii Milicz? Takie plotki już od ponad roku są. Czy ktoś, coś wie oficjalnie? Z milicza średnio mi się opłaca dojeżdżać za takie pieniądze.

Agata
@nick

Tak, od lutego nie będzie dojazdu autobusowego tylko osobisty

Beka z lewaków
@Agata

Nie od lutego, tylko od pierwszego marca. Oczywiście, jakże poważne tłumaczenie rynkiem i cięciami w nadchodzącym roku. I nawet ludzie jakieś petycję chcieli składać, ale raczej nic z tego nie będzie. Najlepsze i tak są tłumaczenia innych pracowników, że im nikt do dojazdów nie dopłaca, a do pracy dojechać muszą. No bo jak wiadomo. Jak równać to tylko w dół. Wszystkim po równo to samo (usunięte przez administratora) Mógłbym dopłacać nawet tyle ile bilet zwykłego busa kosztuje. Miesięcznie trochę kasy by z tego wyszlo, ale chodzi o wygodę. No ale cóż.

@Beka z lewaków

Z Milicza przy tych cenach niestety nie opłaca się jeździć i jeszcze po nockach( w autobusie można było się wyspać)., dopłata do jusa to nie głupi pomysł by był.

Nie polecam pracy w tej firmie. Zasuwa sie jak maszyna, podwyzszaja normy a te ktore sa i tak nie mozna zrobic, kordynatorzy zachowuja sie jakby Mercedesy produkowali a nie jakis sprzet AGD za klka tysiecy zlotych. A dobrowolne nadgodziny sa przymusowe, wpisuja na liste bez pytania czy moze sie przyjsc, masz byc i koniec, jak nie to poleca tobie po premii. Do wszystkiego sie czepiaja, nic im nie odpowiada, a poczatek szkolenia w centrum treningowym to traktuja ludzi jak przedszkolaki, kolorowe pileczki musza wpasc do dziur na plandece otoczone kolorem pileczek. Radze omijac ta fime z daleka. Szukaja (usunięte przez administratora) wspolczesnych (usunięte przez administratora)

Beata

Jak wygląda praca na uszczelce? Czy na wózkach również kobiety przyjmują? Byłam właśnie na rozmowie i prawdopodobnie chcą mnie dać na uszczelkę. Z jakimi zajęciami na tym stanowisku muszę się liczyć ? Jak atmosfera na tym dziale ?

AHaks

Ddmsm
@AHaks

Nie zawsze można przychodzić w weekendy i tak nadgodziny są rozliczane po paru miesiącach

Beti
@AHaks

Zacznę od tego że dostaliśmy podwyżki od nowego roku. Caaaaaałe 300 zł brutto. 100 będzie uznaniowa. Czyli podstawa będzie jakiejś 4600 od nowego roku. Zastanów się czy chcesz za takie pieniądze pracować. Normy zwiększają a kasy dla pracownika nie ma.

Pan
@Beti

4600? Jak sie zwalniałem miałem większa stawkę. A to było kilka miesięcy tem.

@Beti

Jesteś nowym pracownikiem z taką stawką, współczuję bo od nowego roku najniższa to 4300.

XD
@Beti

No chyba Ty masz 4600 xddd miałem tyle rok temu, a pracuję drugi rok.

ktoś

Maja
@ktoś

Na niebieskiej zmianie na bf przedmotarzu jest tak. Zwalniają ludzi z dnia na dzień bo byli na chorobowym na dziecko lub mieli wypadek w pracy etc. Pan koordynator to tylko ścianę potrafi podpierać ze swoim haremem i liczyć czas bo mamy robić w 20 sekund. Obrażanie i wyzywanie przez nich to już na porządku dziennym. A te dwie grubaski to śmiech na sali. Jak nie podpierają ścianę lub nie opychają się to można z lornetką je szukać na linii i się je nie znajdzie. Jak się pokarzą i mają coś robić to z wielką łaską bo muszą pracować. Do toalety mamy zakaz chodzenia godzinę przed przerwą! To jest (usunięte przez administratora), a nie normalna robota!!!!

Ktostaki
@Maja

Zgadzam się! To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Koordynator niebieskiej zmiany na przedmontażu nie ma szacunku do ludzi, jego ulubionym zajęciem jest zgnoic pracownika oraz stac za plecami i motywować. Dwa jego (usunięte przez administratora) M i N są owinięte wokół palca i robią wszystko czego chrabia zapragnie. Nowe osoby które chcą zacząć swoją karierę w BSH długo nie popracują ponieważ i tak zaraz zostaną zwolniione. ODRADZAM!!!!!

Orfeusz
@ktoś

Ten Pan nie potrafi nawet prawdy powiedzieć. Jak był by takim świetnym koordynatorem to ludzie by go słuchali i stali murem za nim. Nikt by złego słowa nie powiedział. Ludzie masowo uciekają z tej zmiany tyle zwolnień to jeszcze nie było. Odchodzą sami dobrzy pracownicy bo mają dość tego czubka i panienek z okienka. Niestety ten Pan ma na drugie(usunięte przez administratora) Ciekawe kiedy hr w końcu zajmą się tą sytuacją. Ankieta coraz bliżej i znowu wypadnie źle nasza fabryka i będą robić pseudo spotkania jak naprawić sytuację itd.

Nikt
@Orfeusz

Obserwator

Czy tylko dla mnie jest to dziwne że dysponentki z bf(zmiana zielona)przychodzą sobie szybciej półtorej godziny do pracy i poświęcają ten czas na kilka papierosków i kawkę nie wykonując przy tym zbyt wiele obowiązków, dlaczego nikt z tym nic nie robi?

Robol
@Obserwator

Serio? Bo ja mam też takie zdanie o niebieskiej zmianie z BF, tam jest jedna dysponentka i tylko kliknięcie o czytnik, pogadanka o (usunięte przez administratora) marynie, potem papierosek, dystrybutor z wodą, potem papierosek its itp

Maystero
@Robol

Dysponenci? Popatrz co koordynatorzy wyprawiają! Potrafią przyjść 3 godziny przed robotą i nabijać nadgodziny na biurku a wiec że oni nie mają 3 krotnie wyższą stawkę od dysponenta i dlaczego nikt z tym nic nie robi?

Sprawiedliwy
@Obserwator

Dysponentki z zielonej zmiany z tego co pamiętam to (usunięte przez administratora) za innych. Przychodzą i robią co do nich należy. A kawa z tego co pamiętam jest JESZCZE dozwolona dla wszystkich pracowników. Na fajkę chodzą wszyscy!!! , którzy palą. Nie oceniaj innych!! Zrób rachunek sumienia i wtedy się WYPOWIADAJ ????

Xxx
@Sprawiedliwy

Na fajkę chodzą wszyscy co palą na przerwach a one co pół godziny chodzą na inną palarnie a parownik na linii nawet do toalety nie może pójść

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 186, z czego 25 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BSH Wrocław Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 49 ocen.

BSH Wrocław Sp. z o.o.