Opinie o Mennica Skarbowa S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mennica Skarbowa S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mennica Skarbowa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mennica Skarbowa S.A. w Warszawa

KS

Faktycznie, staramy się oferować najlepsze warunki transakcji. Zapraszamy ponownie!

KS

Super! Zapraszamy ponownie

Damiano

Jest okey do zakupu złotych monet bulionowych uncjowych. Tylko w tej formie inwestuje i wybieram mennice skarbową.

zik

Zawsze dostawa na czas, brak problemów z kontaktem telefonicznym.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mennica Skarbowa S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca klienta.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.
logo firmy Kosztorysant ds. Fit-Out
Raszyn
TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.
Mario

Udane zakupy, bardzo dobre i bezpieczne miejsce jeżeli chcecie kupić złote monety bulionowe.

Kinga

Mialam trochę niepotrzebnego mi srebra i oddawałam do skupu Mennicy w Warszawie. Dali mi dobra cenę, przy tym obsługa uprzejma

Robert

Co jakis czas wpadam tutaj, ponieważ kolekcjonuje monety. Często idzie tu coś nowego do swojej kolekcji trafić.

Gabriel

Bardzo dobre miejsce do bezpiecznych zakupów metali szlachetnych. Przystępne ceny, bardzo fachowa obsługa.

Baśka

Wszystko ok. Mam pozytywne odczucia po wizycie w Mennicy. Dobre ceny.

Lucjan

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i pracowało mi się całkiem spoko. Dobra ekipa, zawsze wypłata terminowa. Jak do pracy na etacie to dobre miejsce.

Bren

Dobry wybór, przystępne ceny i krótki czas realizacji.

Ewelina

Oceniam Mennice bardzo dobrze, od ręki dostępne sztabki i cena ich konkurencyjna.

Szczepan

Słuszny wybór, oferta monet i sztabek bardzo szeroka. Ja takie zakupy lubię wykonywać stacjonarnie, dlatego dobrze że mają swój punkt i bardzo dobrą obsługę na miejscu.

Magdalena
@Szczepan

No a jak ktoś chce jednak w zaciszu domowym, to można online chyba? Ciekawe czy są jakieś różnice w cenach, jeśli tak?

Filip

Bardzo mili pracownicy, pomogą i doradzą. Polecam.

Sylwia

Odwiedziłam oddział Mennicy w Katowicach. Dobre miejsce na zakup i sprzedaż metali szlachetnych.

Elzbieta

Bardzo polecam to miejsce. Obsługa sympatyczna i pomocna.

Iwona

Pierwszy raz dawalam do skupu wyroby ze złota. Wymiana przebiegła sprawnie, Mennica zaproponowala mi spoko cenę.

Wanda

Polecam, miejsce z bardzo sympatyczną i pomocną obsługą. Można tu zrobić opłacalny zakup złota lub srebra.

Sylwia

Bardzo dobry wybór, konkretna obsługa która przy pierwszych inwestycjach w złote monety bardzo mi pomogła.

Moneta

Wszystko okey, konkurencyjne ofert wraz z wysokim poziomem obsługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Skarbowa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Skarbowa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Skarbowa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Skarbowa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 85 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mennica Skarbowa S.A.
2.6/5 Na podstawie 647 ocen.

Mennica Skarbowa S.A.