Mennica Skarbowa S.A.

Opinie o Mennica Skarbowa S.A.

Olga

Poszłam do Mennicy z celem oddania do skupu troche rzeczy ze złota. Dali mi dobrą ofertę.

Magda

Dobre miejsce na wszelkie zakupy wyrobów ze złota czy monet kolekcjonerskich. Cenowo na prawde w porządku.

Wojtek

Bez dwóch zdań miejsce polecam. Bardzo profesjonalni pracownicy

Oris

Dobry wybór, na pewno wyróżnia ich konkurencyjność cen i bardzo wysoki poziom obsługi.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mennica Skarbowa S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca klienta.
Jonek

Polecam, bardzo dobre miejsce do zakupu kruszców.

Aleksandra

Byłam, dalam do skupu troche złota i przy tym kupilam kilka wyrobow co mi sie na prawde sposobaly. Mila transakcja jak i obsluga

Dawid

Duzo wyrobow ze zlota, srebra i sporo tez edycji kolekcjonerskich. Będąc w Mennicy znalazlem to czego szukalem.

Tomo

Polecam, zakup złotych monet w dość przystępnej cenie. Obsługa profesjonalna, oby tak dalej a na pewno jeszcze tu wrócę.

Bernadeta

Duzy wybor monet okolicznosciowych. Jestem kolekcjonerka i co jakis czas sobie je dokupuje. Ze wzgledu na szeroki wybor, polecam

Władek

Przy skupie złota zaproponowali mi najlepszą oferte ze wszystkich odiwedzonych miejsc. Jestem bardzo zadowolony!

Sabina

Na miejscu sporo wyrobow ze złota i srebra. Znalazłam cos dla siebie :)

Krzysiek

Sympatyczna obsługa i spory wybor asortymentu. Czasem zdarza mi sie wpadac, gdy kupuje dla kogos prezent na wieksza okazje.

Radosław

Zaoferowali mi najlepszą cenę w Warszawie na skupie złota :)

Witek

To byly bardzo udane odwiedziny w Mennicy Skarbowej. Nie tylko nie wyszedlem z pustymi rekami, bo kupilem to czego szukalem, ale i z obsluga szlo milo porozmawiac.

Mateusz

Jak ktos szuka pracy z normalna umowa i wynagrodzeniem, to Mennica spelnia te kryteria. Sam tu pracuje juz od kilku miesiecy i jest mi tutaj dobrze. Na duzy plus jak dla mnie to jeszcze elastyczny grafik.

Grażyna
@Mateusz

To w jakich godzinach można sobie ustalić pracę?

Mariusz

Wyrobow ze złota maja całkiem duzy i oryginalmy wybor. Kolekcjonarzy i nie tylko na pewno znajdą coś dla siebie.

Zoni

Ogólnie to już 3 zakup i uważam, że warto postawić na mennice skarbową. Ceny, czas i poziom obsługi wszystko okey.

Ruz

Rozbudowana oferta produktów inwestycyjnych w różnych formach. Dobra cena, racjonalny czas dostaw.

Mona

Szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie przeprowadzone zamówienie 4 złotych monet bulionowych Liść Klonowy.

Filip

Rozbudowana oferta złotych i srebrnych monet. Miła obsługa stacjonarnie bardzo uprzejma.

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Skarbowa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Skarbowa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Skarbowa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Skarbowa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 85 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mennica Skarbowa S.A.