Mennica Skarbowa S.A.

Opinie o Mennica Skarbowa S.A.

Aktualność
Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasza firma właśnie dołączyła do akcji "2 godziny dla rodziny dla człowieka"! Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tę inicjatywę, która zachęca do spędzenia jakościowego czasu z rodziną. Wierzymy, że silne relacje rodzinne są fundamentem szczęśliwego życia, dlatego z radością angażujemy się w tę wartościową akcję. Zachęcamy również naszych pracowników, aby dołączyli do nas w tworzeniu wyjątkowych chwil dla swoich bliskich. Razem możemy zbudować jeszcze mocniejsze więzi rodzinne!

#2h4family

Alek

Tak, a pracownicy pracuja po kilkanascie godzin dziennie zeby sprostac wymaganiom

Aneta

Firma w porządku jako stale i stabilne zatrudnienie. Są umowy o pracę, wyrozumiały przełożony. Terminowe wypłaty. Także spoko miejsce.

@Aneta

Dziękujemy Aneta. Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym!

Tomasz

Obsługa miła i kompetentna. Polecam zakupy w mennicy, towar dostępny od ręki i za to ode mnie duzy plus.

Bogdan

Zakup w Mennicy wyrobów ze srebra poszedł dobrze. Obsluga mega profesjonalna, znają się na swojej pracy i asortymencie jaki mają w ofercie.

greed

Pierwszy raz dokonałem tego typu transakcji online, zwykle wolę przejść się do lokalu. Bezproblemowa i szybka dostawa, towar zgodny z opisem, solidnie zapakowany. Ponadto na plus zasługuje bardzo sprawny i szybki kontakt mailowy. Na pewno skorzystam raz jeszcze. :)

Dariusz Nowy wpis

Zakupy w tym miejscu są zawsze udane. Miła obsługa, szeroki wybór

Krzysiek Nowy wpis

Pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo i dobre ceny. Polecam

Tomek Nowy wpis

Super miejsce na zakup złota! Wybór jest rzeczywiście szeroki, do tego zawsze można liczyć na doradztwo obsługi co jest też plusem

Agnieszka Nowy wpis

Byłam w punkcie w Warszawie. Bardzo miła obsługa, spoko ceny. Wszystko jest dostępne na miejscu.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mennica Skarbowa S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca klienta.
Piotrek

Pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo i dobre ceny. Polecam

Wiktoria

Zakupy internetowe zdecydowanie udane. Dobry kontakt z firmą, pełen profesjonalizm!

Wera

Witam. czy można przyjąć się na doradcę bez tych 2 lat doświadczenia, które kiedyś były wskazane w jednej z ofert w sieci? niestety trochę mi brakuje i zastanawiam się czy jest sens zgłaszać się do Mennicy z CV

Mateusz

Na pewno jeszcze powtórzę zakupy w tym miejscu. Wybór jest tak obszerny, że bez problemu wybrałem coś odpowiedniego dla siebie. Gorąco polecam!

Jurek

Jest to najlepsze miejsce do zainwestowania w złote sztabki. Cena konkurencyjna i stacjonarnie w Warszawie było wszystko od ręki.

Filip

Byłem w punkcie stacjonarnym w Warszawie i tam zaopatrywalem się w złote kolekcjonerskie monety. Bardzo miła i obsługa i też spory wybór dostępny od ręki

Witam, w ofercie dla doradcy klienta było napisane, że w zakres obowiązków wchodzi inicjowanie oraz udział w kampaniach marketingowych. Jakie były organizowane ostatnio i w jakiej formie?

Eliza

Byłam bardzo mile zaskoczona, ponieważ swoje zamówienie otrzymałam rzeczywiście w krótkim czasie :) Świetna obsługa, duży wybór

Ela

Serdecznie polecam. Zakup złota okazał się dla mnie bardzo dobra decyzją. Miła obsługa, dosyć duży wybór :)

Madzia

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Bardzo sympatycznie i miło. Pan pomocny i chętny do rozmowy na temat kruszców. Polecam z całego serca.

Wiktoria

Inwestuje w złoto od jakiegoś czasu i sobie to chwalę. Korzystam przy tym z Mennicy, najlepszy stosunek ceny do jakości.

Maciej

Wszystko przebiegło sprawnie w miłej atmosferze. Na plus duży wybór monet dostępnych od ręki:)

Basia

Zamawiałam w Mennicy przez internet monety kolekcjonerskie. Zamówienie poszło perfekcyjnie, polecam.

Liczę, że opowiecie o firmie i (usunięte przez administratora) jako doradca klienta. Szukam (usunięte przez administratora) gdzie mogę się rozwijać, a sami napisali, że dają szkolenia i możliwość rozwoju w strukturach firmy. No to z takiej posady, na jaką można awansować i czy tylko w pionie zajmującym się obsługą klienta?

Ewelina

Obsługa na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy...

Radosław

Bardzo dobre miejsce jeśli chodzi o inwestycję. Zakup złota przebiegł bardzo sprawne, również obsługa zrobiła na mnie świetne wrażenie ze względu na duży profesjonalizm

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Skarbowa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Skarbowa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Skarbowa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Skarbowa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 85 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mennica Skarbowa S.A.