Mennica Skarbowa S.A.

Opinie o Mennica Skarbowa S.A.

Nela

Dzień dobry :) Na stronie niestety znalazłam jedną otwartą rekrutację. Czy w najbliższym okresie mogę się spodziewać nowych ofert pracy? Może wy, jako pracownicy wiecie coś więcej? Chodzi mi o stanowisko w administracji jako asystentka lub w dziale marketingu. Zauważyłam, że kiedyś pojawiały się wolne etaty właśnie na te miejsca. Jeśli mogłabym prosić, podzielicie się swoim zdaniem o pracy na nich? Szczególnie interesuje mnie dział marketingu.

HR
@Nela

Dzień dobry, dziękuję za wiadomość. Aktualnie nie mamy otwartej rekrutacji do Działu Marketingu. Niemniej jednak zawsze jesteśmy zainteresowani wartościowymi osobami, które mogą przyczynić się do rozwoju naszej firmy. CV proszę kierować na adres biuro@mennicaskarbowa.pl

Pomyślna i szybka transakcja. Mennice z czystym sumieniem polecam!

Sara

Cześć, chciałabym otrzymać wskazówki dotyczące pracy w Mennicy na stanowisku doradcy ds. inwestycji. Na stronie to wszystko ładnie opisali, ale brakuje najważniejszej rzeczy, czyli stawki. Oczywiście jest też informacja o systemie premiowym. Jak wysokie są plany sprzedażowe, daje rade je osiągać co miesiąc? Dodatkowy atut to posiadanie działalności gospodarczej, czyli preferują współpracę na b2b? Umowa o pracę jest w ogóle możliwa?

@Sara

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Mennicy na stanowisku doradcy ds. inwestycji. Cieszymy się, że odwiedziła Pani naszą stronę internetową i chce Pani poznać więcej szczegółów dotyczących oferty pracy. Jeśli chodzi o kwestie wynagrodzenia, system premiowy oraz plany sprzedażowe, to jesteśmy przekonani, że Pani indywidualna sytuacja i umiejętności będą miały wpływ na te aspekty. Dokładne informacje na ten temat można uzyskać w trakcie procesu rekrutacyjnego lub po kontakcie z naszym działem HR. Chcielibyśmy dodać, że obroty złotem i związane z nimi regulacje mogą wymagać specyficznej wiedzy i odpowiednich uprawnień. Dlatego też, przeważnie zatrudniamy naszych pracowników na podstawie umowy o pracę, aby zapewnić, że spełniamy wszystkie niezbędne regulacje i standardy branżowe. Jest to również korzystne dla naszych pracowników, ponieważ oferuje stabilność zatrudnienia oraz pełen pakiet świadczeń pracowniczych. Jeśli jest Pani zainteresowana naszą ofertą pracy, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem rekrutacji, który udzieli Pani wszelkich potrzebnych informacji oraz przekaże szczegóły dotyczące procesu rekrutacyjnego. Dziękujemy za zainteresowanie Mennicą i życzymy powodzenia w dalszym procesie rekrutacyjnym. Chętnie odpowiemy na wszystkie Pani pytania i czekamy na Pani kontakt.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Mennica Skarbowa S.A.?

Nasza firma stosuje podejście, które nazywamy "przyjazną formułą rekrutacji", co oznacza, że nie ograniczamy się tylko do spełnienia wymagań stanowiska, ale patrzymy na kandydatów jako na osoby z unikalnymi doświadczeniami, pasjami i potencjałem rozwoju. W naszym procesie rekrutacyjnym stosujemy indywidualne rozmowy, aby lepiej poznać naszych kandydatów. Chcemy dowiedzieć się więcej o ich historii, celach zawodowych i wartościach. Nie skupiamy się tylko na przeszłości, ale także na potencjale rozwoju. Cenimy także dopasowanie kandydatów do naszej kultury organizacyjnej, ponieważ wiemy, że to kluczowy aspekt długotrwałego sukcesu zarówno dla nas, jak i dla pracowników. Rozumiemy, że każdy kandydat to potencjalna wartość dla naszej firmy, dlatego patrzymy na nich szeroko i inwestujemy w ich rozwój. Razem tworzymy lepszą przyszłość.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mennica Skarbowa S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca klienta.
Sylwia

Miejsce polecil mi kolega, a dokładniej punkt Mennicy w Warszawie. Byłam tam po swoje złote sztabki spoko transakcja. Sama mogę dalej polecic

Weronika

Mennice odwiedziłam przy ostatniej sprzedaży srebra. Dali mi dobra cenę, lepsza niż w innych miejscach co pytałam.

Mirosław

Dobra i spokojna transakcja online. Mennica okazała się porzadna, dbająca o klienta firmą!

Szybka transakcja. Wszystko tak jak w opisie na stronie internetowej. Mogę smialo polecic, bo bylo profesjonalnie.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Mennica Skarbowa S.A.? Chodzi o pracę jako Specjalista ds. Marketingu, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 8 grudnia.

Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie Mennicą Skarbową S.A. oraz naszym ogłoszeniem na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu (z dn.8. grudnia 2022). Odpowiadając na pytanie, chcę podzielić się informacjami dotyczącymi benefitów pozapłacowych, które oferujemy naszym pracownikom. W Mennicy Skarbowej S.A. rozumiemy, że benefity pozapłacowe są coraz ważniejszym czynnikiem w przyciąganiu i zatrzymywaniu wykwalifikowanych pracowników. Dlatego staramy się zapewnić naszym pracownikom różnorodne korzyści, które przekraczają tradycyjne wynagrodzenie. Oto kilka przykładów: -> Prywatna opieka medyczna: Zapewniamy pracownikom możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, która obejmuje szeroki zakres usług medycznych, wizyt u specjalistów oraz diagnostykę. -> Karta Multisport: Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z kartęy Multisport, która umożliwia dostęp do wielu siłowni, klubów fitness oraz innych obiektów sportowych w całej Polsce. -> Program szkoleń i rozwoju: Wspieramy naszych pracowników w rozwoju zawodowym poprzez organizację szkoleń, warsztatów i konferencji branżowych. Staramy się zapewnić im możliwość zdobywania nowych umiejętności i rozwijania swojej kariery. -> Elastyczne godziny pracy: Dążymy do stworzenia elastycznego środowiska pracy, które umożliwia pracownikom dostosowanie harmonogramu pracy do swoich indywidualnych potrzeb i obowiązków. -> Środowisko pracy: Mennica Skarbowa S.A. stawia na atmosferę otwartości, współpracy i wzajemnego szacunku. Wierzymy w znaczenie dobrego klimatu pracy dla satysfakcji i efektywności naszych pracowników. Powyższe to tylko kilka przykładów benefitów pozapłacowych oferowanych w naszej firmie. Wierzymy, że inwestowanie w naszych pracowników i zapewnianie im korzyści poza wynagrodzeniem to kluczowy element budowania silnej i motywowanej załogi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty pracy jako Specjalista ds. Marketingu lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat naszych benefitów, zachęcam do kontaktu pod podanymi w ogłoszeniu danymi kontaktowymi. Pozdrawiamy Zespół MS

Maciek

Byłem ostatnio w Mennicy i sprzedaz srebra sie udala. Daja dobre stawki w porownaniu do konkurencji.

@Maciek

Dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy do ponownych zakupów w przyszłości!

Aneta

Wszystko w porządku. Mennica okazała się spoko miejscem na skup złota.

@Aneta

Dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy zadowoleni, że Mennica spełniła Twoje oczekiwania jako miejsce na skup złota. Staramy się zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę i satysfakcjonujące doświadczenie. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do skorzystania z naszych usług w przyszłości.

Aktualność
Szanowni Klienci, Pracownicy i Przyjaciele Mennicy Skarbowej,

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wiele radości, uśmiechu i spokoju. Niech te wyjątkowe chwile spędzone w gronie najbliższych niosą ze sobą wiele pozytywnej energii, wzajemnej życzliwości i miłości.

Pragniemy, aby tym czasie zapanował w Waszych sercach pokój i harmonia, a świąteczny stół zapełnił się smacznymi potrawami i pysznymi wypiekami.
Życzymy Wam również dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia marzeń i celów.

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie naszą działalność.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Mennica Skarbowa

Aktualność
Szanowni Państwo,

Mennica Skarbowa ma zaszczyt przedstawić raport roczny za 2022 rok. Jest to dla nas szczególna chwila, gdyż raport ten zawiera szczegółowe informacje na temat naszej działalności i wyników finansowych w minionym roku - najlepszym w historii spółki!

RAPORT ROCZNY MENNICY SKARBOWEJ ZA ROK 2022 - https://tiny.pl/w8kcs

Jako lider na rynku złota w Polsce, pragniemy podzielić się z Państwem najnowszymi danymi oraz spostrzeżeniami dotyczącymi aktualnej sytuacji na rynku metali szlachetnych - już za godzinę rozpoczniemy nasz tradycyjny webinar inwestorski, podczas którego omówimy cały raport oraz przedstawimy istotne perspektywy inwestycyjne.

Cieszymy się, że nasza działalność zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów, dlatego podkreślamy, że wciąż jest czas, aby do nas dołączyć! Jeżeli szukają Państwo informacji na temat rynku złota lub po prostu chcą poznać bliżej naszą ofertę, to serdecznie zachęcamy, by byli Państwo razem z nami!

Spotkanie poprowadzi Adam Stroniawski, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży oraz Konrad Makowiec, Dyrektor Finansowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ - https://tiny.pl/w8t5s

Jesteśmy przekonani, że podczas spotkania zdobędą Państwo wartościową wiedzę, która pozwoli na trafne decyzje inwestycyjne. Jeszcze raz gorąco zachęcamy do udziału w naszym wydarzeniu i życzymy owocnej dyskusji.

Zespół Mennicy Skarbowej

Karol

Firma sama w sobie porządna, z dobrym podejściem do klienta. Wiele rzeczy mają dostępnych od ręki.

@Karol

Posiadamy największy asortyment dostępny od ręki oraz w dostawie. Zapraszamy!

Agnieszka

Wszystko w porządku. Miejsce dobre na zakup złotych sztabek. Dobra cena i od ręki dostepne

@Agnieszka

Posiadamy największy asortyment dostępny od ręki. Zapraszamy na kolejne zakupy

Basia

Z czystym sumieniem mogę Mennice polecić . Porzadna firma, nastawiona na potrzeby klienta.

@Basia

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy na kolejne zakupy

Agata

Zakup monet kolekcjonerskich w Mennicy uznaje za udany. Wybór jest spory i wcale nie ma tragedii cenowej. Polecam!

@Agata

Bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejne zakupy. Bieżąca oferta -> www.mennicaskarbowa.pl

Gabrysia

Bez problemu w Mennicy sprzedalam kilka zlotych drobiazgów. Zaoferowali mi dobra stawke, ja jestem zadowolona.

@Gabrysia

Dziękujemy. Zapraszamy ponownie

Czy Mennica Skarbowa S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jesteśmy dostępni dla Klientów w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na spotkanie, zależnie od możliwości Doradcy, także poza tymi godzinami. Zapraszamy do kontaktu -> https://www.mennicaskarbowa.pl/contact-pol.html

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mennica Skarbowa S.A.?

Oferowane wynagrodzenie podstawowe jest zależne od różnych czynników, a przede wszystkim od posiadanych kwalifikacji. Na wszystkich stanowiskach oferowane wynagrodzenie jest wyższe od przeciętnego, oferowanego w naszej branży.

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Skarbowa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Skarbowa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Skarbowa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Skarbowa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 85 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mennica Skarbowa S.A.