Mennica Skarbowa S.A.

Opinie o Mennica Skarbowa S.A.

Ejo

A może jakiś wpis co tam macie w księdze kwasów?

@Ejo

Nie prowadzimy takiej księgi. Niezależnie od stanowiska, stawiamy na rozmowę i w ten sposób wypracowujemy kompromisowe rozwiązania.

Agata
@Mennica Skarbowa S.A.

Skoro faktycznie taka księga nie jest prowadzona, to można spytać o ten kompromis z rozmowy? jakie przykładowe już udawało się wypracowywać wspólnie? I w jakich sytuacjach można liczyć na to że się pójdzie komuś na rękę?

@Agata

Pani Agato, to raczej nie są tematy do opisywania na forum. Pozostaje mi zapewnić, że dialog z pracownikami i bardzo mocne ukierunkowanie na otwartą, transparentną komunikację z pracownikami – to dla nas kluczowe.

Angela

O jakiej mennicy jest mowa bo chyba jest ich parę w Warszawie?

@Angela

Mennica Skarbowa S.A.

Jak wyglądają startowe zarobki oferowane przez Mennica Krajowa (Mennica Skarbowa S.A.)? Na Pracuj.pl pojawiło się ostatnio ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

Oferowane wynagrodzenie podstawowe jest zależne od różnych czynników, a przede wszystkim od posiadanych kwalifikacji. Na wszystkich stanowiskach oferowane wynagrodzenie jest wyższe od przeciętnego, oferowanego w naszej branży.

Czy za prośbą pracownika Mennica Krajowa (Mennica Skarbowa S.A.) umożliwia wypłate wynagrodzenia w częściach np. częściej niż raz w miesiącu?

Wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z Regulaminem Wynagrodzenia, w określonym terminie. Niemniej jednak, w uzasadnionych przypadkach, przychylnie patrzymy na indywidualne potrzeby naszych pracowników i w miarę możliwości je uwzględniać także w tym obszarze.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mennica Skarbowa S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca klienta.
Tadeusz

Mija już drugi rok jak pracuje w tej firmie. Jest to dobra praca, stabilna. Lubie to co robię, szczegolnie, ze atmosfera w pracy zawsze jest dobra. Milo mi sie wypowiedziec pozytywnie.

@Tadeusz

Dobrze mieć Ciebie na pokładzie!

Katarzyna

Hej. Wpadłam na ogłoszenie na stronie internetowej firmy na stanowisko DORADCA DS. INWESTYCJI W METALE SZLACHETNE. Napisali tam że pracownik bierze odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe. A wiecie czy jak się te cele zrealizuje to jest jeszcze dodatkowa premia czy dodatek finansowy?

@Katarzyna

Szczegóły systemu motywacyjnego są omawiane na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszamy do aplikowania.

Aneta

Firma w porządku jako stale i stabilne zatrudnienie. Są umowy o pracę, wyrozumiały przełożony. Terminowe wypłaty. Także spoko miejsce.

@Aneta

Dziękujemy Aneta. Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym!

Bogdan

Doradca ds. Inwestycji w Metale Szlachetne - takie ogłoszenie jest na stronie firmy. Można liczyć na odpowiedź co do zarobków na tym stanowisku oraz przebiegu i formy rekrutacyjnego spotkania?

Hania

Wszystko w porządku z transakcją z Mennicą. Jest to miejsce bardzo nastawione na klienta.

Joanna

Polecam, jest to najlepsze miejsce na poszukiwaczy monet kolekcjonerskich. Wybór jet spory.

Wśród kilku miejsc na mapie Wawy, Mennica dała mi najbardziej korzystną cenę na skupie złota. Wiem, że w razie potrzeby będę tu wracać.

KarolM

W mennicy skarbowej wybór jest naprawdę dobry, jednocześnie miła obsługa i brak problemów z terminami. Mają przystępne ceny za Krugerranda uncjowego :)

Kamila

Dobre miejsce dla kolekcjonera monet. Mają duży wybór kolekcjonerskich egzemplarzy. Przystępnie cenowo

Agata

Tak ktoś chwalił obsługę, że aż się zaczęłam nad nimi zastanawiać... ile im za to muszą płacić skoro tak dobrze swoją pracę wykonują? wiadomo także co należy do ich wszystkich obowiązków?

Aron

Przystępny cennik, krótkie terminy i brak problemów z terminami dostaw zamówień.

Tomasz

Obsługa miła i kompetentna. Polecam zakupy w mennicy, towar dostępny od ręki i za to ode mnie duzy plus.

Monia

Nigdy przy zamawianiu złotych monet nie miałam problemów z dostawą i kontaktem. Najlepszy dealer złota w mojej ocenie.

Natalia

Potwierdzam opinie poprzedników o Mennicy. Mega profesjonalne miejsce. Asortyment dostępny od ręki. Ceny jak dla mnie ok.

Edyta
@Natalia

A obsługa twoim zdaniem jak tam? Tez profesjonalna, jak miejsce? Dużo tam w ogole pracowników pracuje? :)

Bogdan

Zakup w Mennicy wyrobów ze srebra poszedł dobrze. Obsluga mega profesjonalna, znają się na swojej pracy i asortymencie jaki mają w ofercie.

DamianD

Dobre ceny, szybkie realizacje i brak problemów z kontaktem telefonicznym.

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Skarbowa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Skarbowa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Skarbowa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Skarbowa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 85 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!