Opinie o Flex Rent Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flex Rent Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flex Rent Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex Rent Sp. z o.o. w Warszawa

Jagoda Nowy wpis

Młodszy specjalista ds. rozliczeń i wynajmu jest teraz potrzebny. nie mam jeszcze doświadczenia a nie piszą by było konieczne więc się interesuje. zastanawia mnie jednak forma umowy. Są wpisane dwie : zlecenie i ta o prace. na start jest dowolna czy jednak zlecenie?

anonimowy Nowy wpis

ja oceniam rekrutacje pozytywnie. rozmowa do działu pricingu - konkrety, miła atmosfera. Z terminem nie było problemu

Czy poważnie więcej osób miało podobny problem podczas rekrutacji jak ten, który kandydat przywołał? To ile osób tu aplikuje, że trzeba terminy przesuwać? Czy ciężko jest się dostać?

Kandydat Nowy wpis

Uważajcie! Proces rekrutacyjny to jedna wielka amatorka. 1. Rekruterka przy pierwszym telefonie wypytująca o wszystko i zapraszająca na rozmowę rekrutacyjną online. 2. Na 15 minut przed rozmową online odwołanie rekrutacji smsem argumentując błahym tłumaczeniem oraz informacją o wyznaczeniu nowego terminu i oddzwonieniu. 3. Tak, tak, dobrze się domyślacie. Nowy termin nigdy nie nadszedł :) FLEX RENT sp. z o.o. - myślę, że mój przypadek z amatorskim podejściem do rekrutacji nie jest jedyny, więc gwarantuje, że rynek Was jeszcze zweryfikuje.

Firma Flex Rent Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Agent Wynajmu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

Polecam firmę @, dla kandytatów szukających pracy w świetnej atmosferze oraz biurze w dogodnej lokalizacji. Okazane wsparcie w okresie wdrożeniowym było na najwyższym poziomie, z którym wcześniej się nie spotkałem(specjalne pozdrowienia dla zespołu Ds. Pricingu i przełożonej).

@Marcin

Głownie pracę w jednym z zespołów polecasz czy raczej w każdym może być podobnie? Zastanawiam się nad warunkami w innych i tym czy w ogóle będą teraz w najbliższym czasie kogoś szukać? na portalu który dość często sprawdzam na profilu firmowym jest teraz pustka. Który dział ostatnio powiększali?

Pola

Witajcie. Przeczytałam tamten komentarz odnoszący się do pobrania części kaucji oraz protokołu zwrotu. Nie mam jednak pojęcia czy prywatnie ktoś pytającemu go wyjaśnił ale czy któryś z pracowników nie może wprost napisać na jakiej zasadzie to wszystko teraz działa? Czy kierowca musi się martwić czymkolwiek? Była parę miesięcy temu oferta na to stanowisko na Ochotę ze stawką do 25 zł. Od czego zależy wysokość?

Dominik

Wlasnie pobrani mi z kaucjo 800 pln za rzekome przetarcie lusterka, Firma (usunięte przez administratora)- nie polecam. Prosze o kontakt bylego lub obecnego pracownika ,ktory w tej firmie odpowiada za protokoly zdania samochodow. Chetnie bym sie dowiedxial jak to sie odbywa.... Kontakt (usunięte przez administratora), zapewniam dyskrecje.

Iwona

Hejka, czytam w ich ofercie dla młodszego specjalisty ds. obsługi klienta, że praca wymaga tylko kontaktu mailowego, telefonicznego z klientem. Czy dostaje się w takim razie opcję pracy hybrydowej, zdalnej? Chętnie bym odpoczęła choćby dwa razy w tyg. od stania w korkach w naszej stolicy ;P Może przy okazji podpowie ktoś jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, jakie pytania padają? Rozmowa jest raczej na luzie czy czuć korpo atmosferę?

Magda

Nie polecam , firma (usunięte przez administratora) . Mimo opłaty za samochód i wykupienia ubezpieczenia nie wydała samochodu. Pobrana została cała kwota z konta. Brak możliwości dodzwonienia się do biura i wyjaśnienia sprawy . Bardzo nie polecam !!!!!

Amadeusz

Po wylądowaniu brak samochodu mimo pełnej rezerwacji. Około 6 osób zostało odesłanych z kwitkiem bez samochodu. Jednym słowem najgorsza firma z jaką miałem odczynienia. Mało tego pracownik jakiś nie zbyt rozwinięty nie potrafił wysłać emaila z potwierdzeniem na mój adres z powodem odmowy wydania samochodu, bo to wiadomo wiąże się z przyszłą rekompensatą ze strony firmy za (usunięte przez administratora)klijenta. jednym słowem firma (usunięte przez administratora)

Uwaga Global Oszuści

(usunięte przez administratora)!! (Flex Rent Sp. z o.o. to to samo co Global Rent-a-Car) Ich zarobkiem nie jest wynajem aut tylko przywłaszczanie sobie pieniędzy z pozostawionych depozytów !!! Po zdaniu auta okazało się, że są jakieś rysy na nim mimo że obchodziłem się z autem jak z wydmuszką. Rysa to dużo powiedziane, tego co sfotografowali w ostrym świetle flasha nie ma szans zauważyć normalnie przed odebraniem auta. Brak kontaktu, nikt za nic nie odpowiada.

Rafal
@Uwaga Global Oszuści

Jak wykupisz ubezpieczenie to możesz auto zwrócić w dwóch kawałkach. Ja zawsze wykupuję ekstra ubezpieczenie 70zl doba i mam wszystko w (usunięte przez administratora)

Weronika
@Rafal

A w trzech już nie przyjmą? ;p I innych opcji dla ubezpieczenia już nie ma niż ta właśnie extra doba za siedem dyszek?

Klient

Nie polecam firmy!!! Samochód wypożyczony na lotnisku w Rzeszowie. Pracownik nie zainteresował się, aby odśnieżyć i odmrozić szyby w samochodzie. Po odebraniu kluczyków odmrazalem i odśnieżałem samochód pół godziny. Samochod miał być klasy średniej, bardzo ważny jest dla mnie komfort jazdy. Dostałem Fiata Tipo. Absolutnie nie polecam firmy ani samochodu!

Weronika
@Klient

Co Ty taki poddenerwowany, może uznali, że masz tak super furkę, że bali się ruszać. ;p A na biednego Tipo tak nie pluj, bo zawsze mogli wcisnąć Multiple. xd A o tym odgrzewaniu to im mówiłeś wgl? I może następnym razem po prostu podaj model jaki chcesz, zobaczymy co ogarną. ;p

Julita

Bardzo nieuczciwa firma. Jestem , a raczej byłam klientka tej firmy. Pracownicy biura w Modlinie przywłaszczyli sobie pozostawiony przeze mnie w aucie drogi przedmiot , pomimo , iż informowałam o pozostawieniu go , zaraz po zdaniu kluczyków . Po telefonicznym umówieniu po odbiór , pojechałam na miejsce , by spędzić tam pod zamkniętymi drzwiami ponad godzinę . Kilkanaście razy dzwoniłam , lecz nikt nie odebrał moich połączeń . Dwa dni później pracownik zaprzeczał , jakoby w ogóle opuszczał biuro jak również okazało się , iż drogi przedmiot prysł ... wiec zrobiono ze mnie idiotkę . Doliczone ponad 107 zł za niecała godzinę spóźnienia tez jest mało profesjonalne . Niesmak i rozczarowanie . Nie skorzystam i będę odradzać , a panom życzę zadowolenia z ukradzionej rzeczy.

xyz
@Julita

to jest forum dla pracowników a nie dla konsumentów

xyz
@xyz

opinie o fimie możesz napisać na stronach przeznaczonych do tego

Mateusz

Praca jak praca, nic specjalnego

Mateusz
@Mateusz

Ludzie często naprawdę są upierdliwi, ale tak to raczej ok

Krzysztof

W tamtym roku zostałem zatrudniony w Flex Rent, ale niestety sytuacja zmusiła mnie do rezygnacji z pracy. Nie było kłopotu z odejściem ani z pensją. Wiem jak wygląda tam praca i mogę ją polecić osobom, lubiącym być w ciągłym ruchu.

Stefan
@Krzysztof

czy jest szansa rozwoju?

Stefan
@Stefan

i jakie godzinówki, premie, benefity itd.

prawda

Niestety ale potwierdzam że dzieją się w tej firmie złe rzeczy. (usunięte przez administratora) Sciemniają że nie wrzucono biletu na parking wraz z kluczami do skrzynki jak biuro było zamknięte. Oczywiste kłamstwo na które mam swiadków ale 100 złotych pobrane jako karę ... 100 również za każdą godzinę gdy zbyt późno odebiera się od nich samochód (i to na lotnisku) ... brak słów. I na szkody wciskane też trzeba bardzo uważać. (usunięte przez administratora) najgorszego sortu. Tylko ręce łamać takim .....

Zostaw merytoryczną opinię o Flex Rent Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Flex Rent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flex Rent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex Rent Sp. z o.o.?

Flex Rent Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 13 ocen.

Flex Rent Sp. z o.o.