Opinie o Multimed, Warszawa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multimed, Warszawa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Multimed, Warszawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multimed, Warszawa w Warszawa

Lilka Nowy wpis

Czytam że szukają specjalisty endokrynologa. A proszę powiedzieć, stacjonarnie czy zdalnie? Tzn czy się udziela też porad w trybie online. Bo tam adresy siedzib podane były a nic o tym czy to faktycznie praca stamtąd.

Aldo Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie NIEPOLCAM Atmosfera kiepska chodzi mi tu o kierownictwo ciężko sie z czym kolwiek dogadać już właściwie na samym początku pracy a co mówić o pożniej..smieszne zarobki jak na Warszawa

Yyyu Nowy wpis

Pracowałam na tej rejestracji. Tygodniowe szkolenie. Płatne ale po 3 miesiącach przepracowanych o ile pamiętam. Po jakimś czasie tak jak mówili umowa o pracę jakoś po pół roku czy roku. Większość pracowników pomocna. Atmosfera naprawdę fajna wśród pracowników i nie jest to typowe call center... Rejestracja telefoniczna gdzie nie tylko to się ogranicza do zapisów na wizyty i badania. Praca po 6,5 h, dwie zmiany. Jak się ktoś przykłada do pracy i opanuje naprawdę spora ilość materiały a można spokojnie korzystać ze swoich zapisków, materiałów ze szkolenia to naprawdę spoko.

urran50@gmail.com Nowy wpis

Pracownia rezonansu Ul. Stanów Zjednoczonych 51. Wcześniej rejestracja, badanie wszyscy profesjonalni i na poziomie.Dziś przy odbieraniu wyników opryskliwa Pani z recepcji z tatuażami bluszczu na odsłoniętych przedramionach i szyi (kolor przypominający tatuaże więzienne) zażądała dowodu osobistego, po zwróceniu uwagi że zgodnie z RODO może go obejrzeć tylko przez szybę odpowiedziała opryskliwie że nie wyda moich wyników !. Następnie zabrała dowód odwróciła się plecami tak że straciłem dokument z pola widzenia. Następnie obcesowe i niewyraźne poinstruowanie gdzie i co mam wpisać. To tylko szeregowy pracownik, a psuje wizerunek całej firmy. Żenada. Pozdrawiam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Multimed, Warszawa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Mama 5 latka

Nieuprzejma i arogancka obsługa telefoniczna do tego nieprawdomówna. Jesteśmy w trakcie treningu słuchowego Johansena, podczas którego specjalista pracujący z moim synem zauważył niedosłuch w lewym uchu w związku z czym zalecił wykonie badania audiometrem standardowym. badanie takie wykonuje się od 6 roku życia, mój syn ma 5 ale jest chłopcem chętnym do badań, osłuchanym i chętnie wykonuje polecenia, wykazuje też cierpliwość o czym poinformowałam recepcjonistkę telefonicznie chcąc umówić syna na wizytę. Niestety definitywnie stwierdziła, że dzieciom w takim wieku badania w placówce nie są wykonywane. Zażądałam wyjaśnienia z jakiego powodu, na co otrzymałam odpowiedź, że placówka nie posiada odpowiedniego sprzętu aby wykonać takie badanie pięciolatkowi. Zauważę, że tym sprzętem są słuchawki :D :D :D . W innej placówce wykonaliśmy badanie bez problemu. Nie polecam. Na znanym lekarzu mają 5 gwiazdek ale nie zasługują nawet na jedną. Chamstwo i arogancja to główna dewiza tej placówki.

Magdalena

Słabo z tym darmowym tygodniowym szkoleniem, ale ciekawa jestem jak to jest z zarobkami potem - opłaca się przez to przejść? Widzę że tam poniżej jest kwota podana, ale to komentarz sprzed lat a wiadomo jak to się teraz nawet z najniższą krajową szybko zmienia. No i czy można wypłatę sobie podnieść jakimiś premiami?

aga

Ogłoszenie na infolinię. Uprzedzam: po wstępnej rozmowie pewnie zaproszą Cię na szkolenie. Tam zastaniesz do podpisania zgode na odbycie BEZPŁATNEGO szkolenia. I oświadczenie o poufności. Tyle. Żadnej umowy zlecenie, nic. Pewnie będzie po tygodniu, o ile się będziesz uczył pilnie cały ten czas i Cię zostawią. A jak nie to masz tydzień w plecy :) Dopytujcie na rozmowie rekrutacyjnej czy warunki o których mówi rekruter ( w tym to, że szkolenie będzie zapłacone po przepracowaniu X czasu) dostaniecie potwierdzone OD RAZU pierwszego dnia na piśmie. Skoro tak będzie i nie kłamią to jaki problem podpisać umowę zlecenie od razu z tymi warunkami. Pozdrawiam i sugeruje pracodawcy wdrożenie uczciwych zasad rekrutacji i wdrożenia do pracy.

Iks
@aga

Z ciekawości, jakie warunki finansowe oferują po zakończeniu szkolenia?

Kamila

Czy to prawda, ze na początku jest szkolenie, które nie jest płatne ?

Zosia
@Kamila

Ja usłyszałam, że jest płatne, ale może ktoś tam pracujący się wypowie.

Bibi
@Kamila

To jest śmiech na sali. Mówię o Call center. Wygląda to tak: Idziesz na rozmowę, tam odpowiadają na Twoje pytania, i w zasadzie nie kłamią, tyle, że szczerzy też nie są. Pani mówi Ci, że szkolenie jest teoretycznie NIE PŁATNE, ale żeby się tym nie martwisz bo jak z nimi zostaniesz to doliczają te godziny i Ci za nie płacą. Rozmowa jest tak prowadzona, że wydaje Ci się że masz pracę i to czy zostaniesz po szkoleniu jest w sporej mierze zależne od Ciebie. Tyle, że następnego dnia jak przychodzisz na szkolenie dostajesz do podpisania tylko i wyłącznie zgodę na odbycie bezpłatnego szkolenia. No i zobowiązanie do poufności jeśli chodzi o dane z którymi masz kontakt. Zadnej umowy zlecenie gdzie jest napisane że np szkolenie jest płatne ale po przepracowaniu x godzin. Więc można uwierzyć na gębę że Ci za to szkolenie zapłacą, lub się w duchu ześmiać i już tam nie wracać (ja). Okazuję się że to nie jest szkolenie jak w normalnych firmach, że MASZ tą pracę więc odbywasz szkolenie. To szkolenie to w istocie 5 dniowa rozmowa rekrutacyjna, której pełne ryzyko ponosisz Ty. Oczekują od Ciebie że będziesz się wszystkiego uczył i zapamiętywał za darmo przez tydzień i wtedy MOŻE Cię zostawią i faktycznie Ci za to szkolenie zapłacą. Nie wiem. Mi się odechciało po pierwszym tekscie osoby z którą siedziałam, że ma później powiedzieć czy się do czegoś nadaje. Yhym. To po co mówicie że zapraszacie na szkolenie skoro w istocie to jest rekrutacja. Dla mnie to było nie do przyjęcia i zachęcam żeby nikt się na takie praktyki nie godził. Samo szkolenie płatne po pewnym czasie rozumiem, bo wiem jakie sa rotacje w tej branży. Ale już robienie sobie tygodniowej rozmowy rekrutacyjnej bez żadnego ryzyka po stronie pracodawcy, bo nawet głupim zleceniem Cię od razu nie uraczy, to juz jest śmieszne. Do tego tak się troszczą o ochronę danych pacjentów, że wisi im kto ma z nimi kontakt, tj oświadczenie owszem, dali do podpisania, ale już dowodu mi nikt nie sprawdził czy to są moje prawdziwe dane. Normalnie profesjonaliści :)

Dawid

Podacie adres firmy ?

Klara

To miejsce omijać z daleka. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Praca codziennie na dwie zmiany, zero dni wolnych, a praca na...umowę zlecenie! Płacą 1500 złotych co na Warszawę to raczej śmieszne zarobki. A żeby było ciekawiej najpierw jest szkolenie przez tydzień i za darmo!

Najs
@Klara

Czy może Pani udzielić więcej informacji? Wybieram się jutro na rozmowę, chciałabym wiedzieć więcej.

Nika
@Klara

A czy przeszlas to szkolenie?i cos mozesz pow.o trudnosci?bo jestem w trakcie zmiany pracy.dostalam tam propozycje i zastanawiam sie czy warto

Zostaw merytoryczną opinię o Multimed, Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Multimed, Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Multimed, Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Multimed, Warszawa