Opinie o Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o. w Kraków

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o.?

SH&H Sp. z o. o. Sp. k.

Witaj :) Jeśli chodzi o narzędzia pracy, są one zależne od stanowiska. Dla przykładu: komputer lub laptop, telefon, samochód służbowy, narzędzia dla konserwatorów, środki czystości, odzież robocza, benefity pozapłacowe, itp. Jeśli chodzi o systemu na których pracujemy są to: jeden z najnowocześniejszych systemów do obsługi hotelowej, Power BI, Pakiet Office, popularne systemy kadrowo - księgowe, programy projektowe oraz wiele innych programów i systemów autorskich.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o.?

SH&H Sp. z o. o. Sp. k. Nowy wpis

Dzień dobry, pytanie na jakie stanowisko lub w jakiej roli? :) W naszej firmie mamy wiele stanowisk. Na każde z nich są różne wymagania. Chętnie odpowiemy o warunkach. Natomiast w pierwszej kolejności potrzebowalibyśmy informacji o które stanowisko chodzi. Pozdrawiamy serdecznie :)

Olciak_07

Ja akurat pracowałam na recepcji, więc nie oferowali nic extra, ale to chyba normalne na takim stanowisku. Z tego co się orientuję, to w zależności od stanowiska. Niektórzy dostają telefon, laptop. Jeśli chodzi o jakieś systemy, to w firmie jest wiele autorskich programów. Jeśli chodzi o pozostałe to niestety się nie orientuję. Nie wiem, co tak na prawdę masz na myśli.

@Olciak_07

Tutejsi programiści te autorskie programy ogarniali? Na czym polegają i do czego służą?

@Sylwia

Oj nie mam pojęcia czy to pracownicy firmy ogarniali te programy czy jakaś firma zewnętrzna. Są to programy potrzebne do rozliczeń i ewidencji czasu pracy. Jest też wiele innych, ale nie wiem czy ich nazwy można tak zdradzać na forum.

@Olciak_07

Jasne rozumiem, bo zastanawiam się czym ci tutejsi programiści się tu zajmują tak właściwie. Wiesz może?

@Sylwia

Hmm nie mam pojęcia. Taką wiedzę to chyba tylko zarząd firmy może mieć :) Zawsze możesz złożyć cv, być może będą kogoś potrzebowali.

@Olciak_07

Czyli między działami raczej nie wiecie co się dzieje i co kto robi? ;p

@Sylwia

Nie no tak mniej więcej to wiadomo. Każdy wie kto, czym się zajmuje. Czy też, do kogo zgłosić się z danym problemem. Jeśli chodzi o szczegóły, to ja akurat nie mam pojęcia na jakich programach pracują, czy co dokładnie robią, bo nie był to mój dział.

SH&H Sp. z o. o. Sp. k. Nowy wpis

Czy firma Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kasia 2000 Nowy wpis

Z tego co wiem firma nie udziela pożyczek firmowych. Natomiast ze względu na rodzinną atmosferę jaka panuje w firmie właściciele często pochodzą do każdego indywidulanie. Za mojej kadencji, co jakiś czas słychać było o jakiejś zaliczce na wynagrodzenie. Z tym chyba nie było problemu. Było też kilka sytuacji, gdzie ktoś z rodziny pracownika był chory wtedy robiliśmy różne zbiórki. Zdarzało się że właściciele brali udział w różnych akcjach charytatywnych nie chwaląc się tym na forum.

Czy można liczyć w Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Monia

Hej, z tego co wiem firma korzysta z usług prywatniej opieki medycznej PZU :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Czy Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Ali_1707

Kiedyś była możliwość skorzystania z karty multisport, jednak w czasie pandemii ten bonus został wstrzymany. Być może kiedyś firma do tego wróci, póki co nie ma takich informacji.

Marzena
@Ali_1707

Fajnie ze szli w tą stronę, szkoda że wstrzymali. A są jakieś premie okolicznościowe jak są święta na przykład?

@Marzena

Taaak, dni świąteczne zawsze są premiowane dodatkowo. Czasami jest to 150% a czasami nawet 200% stawki. W zależności od ważności święta. Wiadomo, wigilia jest bardziej premiowana niż jakieś zielone świątki.

@Ali_1707

Ja wiem, że trudno będzie pewnie znaleźć odpowiedź na to, ale właśnie mnie to nurtuje. Dlaczego wigilia przez firmy uznana jest za ważniejsze święto i zazwyczaj ma się na niej większy profit? I czemu dokładnie tak samo jest tutaj? ;)

@Sylwia

Odpowiedź jest prosta. Ze względu na najgorszą dyspozycyjność do pracy w tym dniu. Spośród wszystkich dni świątecznych, pracownikom najbardziej zależy właśnie na tym dniu wolnym.

@Ali_1707

Rozumiem. A czy są tu zatrudniane osoby z różnych narodowości? Bo zastanawiam się jak w ich przypadku są one traktowane ze względu na własne święta pochodzące z ich kultur. Jakkolwiek jest to brane pod uwagę?

@Sylwia

Jest kilka osób z innego kraju. Każdy ma prawo się zgłosić i powiedzieć kiedy chce pracować, kiedy mieć wolne i ile godzin chce pracować. Zatem wszystko jest zawsze brane pod uwagę, można wtedy liczyć na wolne. Z tego co się orientuję, to dni płatne dodatkowo dla wszystkich są wyznaczone te same (takie jak w Polsce obowiązują). Wydaje mi się, że święta z innych krajów nie są płatne dodatkowo, bo to przecież polska firma. W sumie to nawet byłoby bez sensu, bo przecież wiele osób może obchodzić w innym terminie święta, nie tylko ze względu na narodowość, ale np. wyznanie, itp. Ciężko by pewnie było orientować się u wszystkich kto ma jakie preferencje. Pewnie byłoby kilku śmiałków, którzy co miesiąc zmienialiby poglądy, żeby mieć więcej zapłacone hehehe. Z resztą to jest dodatkowa płaca, a nie podstawowa.

Łucja

Ktoś pisał, że w firmie sami młodzi ludzie. To znaczy do jakiego wieku przyjmują ludzi w tej firmie ? Jest jakaś górna granica, skoro w zespole sami młodzi ?

@Łucja

Różni ludzie pracują, zależy od stanowiska. Recepcjoniści to zazwyczaj uczniowie i studenci 18-26lat. Jest też wiele osób w średnim wieku, a nawet i starsi - jak np. personel sprzątający, konserwatorzy, itp.

Nowaki_1i2
@Ali_1707

W moim hostelu pracowało nawet kilka pań pokojowych w wieku emerytalnym.

Marzena
@Nowaki_1i2

A czyli nie ma ograniczeń to spoko. A na tej recepcji czemu sami młodzi - warunki pracy takie że to nie praca na długi czas?

@Marzena

Myślę że ze względu na system pracy zmianowej. Raczej starsi ludzie nie chcą pracować np. na nocki czy w weekedny. Wiem, że w jednym obiekcie było kilku recepcjonistów po ok. 30lat, więc w sumie już nie tacy młodzi. Zależy co, komu pasuje. Ja akurat chcę pracy gdzie mam dużą możliwość rożnych zmian, w dopasowaniu do moich studiów. Grafik jest serio mega elastyczny i to mi pasuje.

@Ali_1707

Haha, ale pięknie poleciałeś po osobach przy 30-stce, będę to wspominać dmuchając w swoje świeczki na torcie. ;) No to tym grafikiem przekonałeś i mnie i pewnie spore grono kandydatów. A jeszcze coś fajnego jest w firmie, czego jeszcze nie poruszyłeś tu na forum?

@Sylwia

Hehe no fakt, mogło to dziwnie zabrzmieć. Chodziło mi raczej o to, że wśród recepcjonistów po 20/21 lat osoba co ma 30 lat jest starsza i pewnie już bardzie skora do usystematyzowania sobie pracy, niż te zmiany na nocki itp. Ogólnie z takich najfajniejszych rzecz to przede wszystkim atmosfera! Ludzie tu pracują lata, bo lubią się na wzajem. No i na wakacje też jest fajna opcja, żeby pracować gdzieś za granicą, Na wakacje otwierają się hostele wakacyjne. Kiedyś było ich więcej. W zeszłym roku przez pandemię udało się otworzyć jeden w Salzburgu. Super opcja, pracownicy zawsze się śmiali, że to wyjazd jak na kolonię.

@Ali_1707

O to faktycznie fajnie. A na ten rok już jest plan na kolejne wakacje czy jeszcze za wcześnie, żeby myśleli nad tym?

@Sylwia

Chyba jeszcze za wcześnie. Zazwyczaj w maju coś było wiadomo, ale jak jesteś chętna to się możesz zgłaszać do działu HR. Na stronie shh.travel można znaleźć do wszystkich maile.

@Ali_1707

I do kogo polecasz się odezwać? Bo trochę tych osób widzę jest na stronce w tej strukturze o ile dobrze weszłam

@Sylwia

Na stronie jest mail do Adrianny, ona jest teraz Specjalistką ds. HR ;)

lui_123

Mega polecam, niestety musiałam zrezygnować z pracy, bo się wyprowadzałam za granicę. Ja pracowałam w Warszawie, super klimat nie tylko hostelu, ale całej firmy. Szefostw na luzie, ze wszystkim się jest na "ty". Można się zgłosić na projekt wakacje i wyjechać do innego kraju pracować. Ja byłam z Salzburgu, super przygoda!

Smart_Hotels_and_Hostels
@lui_123

Dziękujemy za Twoją opinię! Cenimy sobie pracowitych i zdolnych ludzi :) Wszystkich chętnych przygód zapraszamy do rekrutacji: https://www.motiontravel.pl/oferty-shh

Czy w SMART Hotels & Hostels możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

nnnm_k

Z tego co wiem raczej wypłacane było raz w miesiącu normalnie, ale w wielu sprawach można było się porozumieć także pewnie w tej także by się dało.

Damian
@nnnm_k

A co do tych wypłat - jesteś zadowolony z ich poziomu? Można tu dobrze zarobić?

@Damian

ja już tam nie pracuję bo wyjechałem z Krakowa, ale jak pracowałem to wszystko było ok, praca była spoko i wypłata też

Damian
@nnnm_k

Dzięki za odpowiedź! Powiesz coś więcej o wypłatach? :P Ile dawali? Fajnie by było poznać konkretne liczby

@Damian

Nie wiem czy mogę tak liczbami rzucać publicznie, jak to wygląda, pewnie dużo zależy też od stanowiska, przepracowanych godzin itp. Mieliśmy także różne premie za wykonane plany czy zadania dodatkowe, także ogólnie było spoko.

Jak szefostwo w SMART Hotels & Hostels? Spoko traktują ludzi?

Meryk

Pracowałam tam w hostelach na wakacje i było wszystko spoko. Szefostwo raczej w młodym wieku także z tolerancyjnym podejściem, wymagają, ale też jak wszystko jest zrobione to zostawiają luz. Poza tym raczej luźna atmosfera "na Ty" więc można pogadać o wszystkim czy poprosić o pomoc w trudnych sytuacjach - u mnie zawsze było ok ;)

Jolanta
@Meryk

A jak wyglądają godziny pracy w Smarcie w wakacje? Czy codziennie się pracuje czy są może jakieś wolne dni? Można dogadać się w kwestii grafiku z szefostwem? :)

elkaaa_mirel
@Jolanta

Zależy od stanowiska jeżeli chodzi o liczbę godzin itp. ale jeżeli chodzi o elastyczność i możliwość dogadania się z szefostwem to nigdy nie było problemu. Pracują głównie młodzi ludzie, którzy rozumieją potrzeby np. studentów, także można dopasować grafik.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie SMART Hotels & Hostels?

SHH

Staramy się prowadzić rekrutacje na nowe stanowiska najpierw wewnątrz firmy, ale w związku z rozwojem działalności nie zamykamy się także na specjalistów zewnętrznych, którzy uzupełniają i wzmacniają nasz zespół.

Czy w SMART Hotels & Hostels zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

SHH

Zależy od stanowiska, umowy zlecenie lub umowy o pracę od razu.

Leila_88

Pracowałam 6 miesięcy w hostelu Atlantis w Krakowie, praca dodatkowa do studiów zaocznych na UEKu. Było okej, grafik elastyczny, szefowa spoko, czasami lekka tabaka na recepcji ale ogólnie polecam ;)

mlody_Krk_26

Miałem okazję pracować w sezonie letnim na recepcji jednego z hosteli. Warunki całkiem ok, luźna atmosfera pracy, sami młodzi ludzie. Kasa na takie stanowisko całkiem okej, było za co poszaleć po pracy ;) Ogólnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o.
  • Siewna 25
    31-231 Kraków

Lbooking Smart Concept Hotels Sp. z o.o.