Opinie o Serdeczna Troska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Serdeczna Troska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Serdeczna Troska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serdeczna Troska Sp. z o.o. w Kraków

W firmie Serdeczna Troska Sp. z o.o. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy podobno płacą nawet 6800 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Opiekun Medyczny? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Opiekun Medyczny.

Beti

Witam pracowałam tam przez 1.5 roku i szczerze nie polecam tego miejsca szególnie na 4 piętrze, pielęgniarki niemiłe, szczególnie jedną ukraińską, wredna baba

Kk

Bzdura.... nie polecam marne zarobki dużo pracy kadra tragiczna

Można

Za 300 godz w miesiącu pzdr

Gosia

Ha ha ha buhaa może 20 tys można zarobić ją zarabiałam jako opiekunka na mowę zlecenie 24 zł brutto tj 21 netto to sobie policzcie a przy pacjentach trzeba zrobić wszystko od a do z po całym dniu można paść trupem a jest taka jedna młoda pielęgniarka z aparatem kolorowym na zębach młoda siksa która nic nie robi tylko siedzi w pokoju pacjentów z założona nogą na telefonie

Maria
@Gosia

dlaczego jesteś zatrudniona na umowę zlecenie, to twój wybór czy tak chciała ta firma i nie miałaś wyboru ?

Opieka
@Gosia

Jedna taka jest pani Wiktoria powiedziała że nic nie robię i jeszcze mi dodawali obowiązków przy sprzątaniu. Kim on jest 20 lat i się panoszy jakby była odzialowa niech weźmie się do roboty a nie tylko chodzi i pali.

Beti Nowy wpis

Czy w Serdeczna Troska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kacha Nowy wpis

Co to znaczy, że jest tu praca od zaraz jako Opiekun medyczny? To ile czasu mija od pierwszej rozmowy do zatrudnienia? I czy jest tu na start jakiś onboarding, wprowadzenie nowego pracownika? I czy to wprowadzenie liczy sie już jako praca czy jako przeszkolenie niepłatne?

Ktoś

Czy Wiktoria do osoby starszej powinna się unosić po chamsku ona się nie nadaje do pracy z pierwszego piętra ...do sprzątaczek ma się odnosić tak niech weźmie się do roboty.....

Szacunek Nowy wpis
@Ktoś

Proszę zaczynać pracę punktualnie i tak też ją kończyć. Proszę podchodzić do swojej pracy z rzetelnością i dokładnością. Jeżeli gubisz się jakie są Twoje obowiązki lub są zbyt trudne - zmień pracę. Oceń siebie i później zaczynaj od innych. Porozmawiamy w cztery oczy. Pozdrawiam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Serdeczna Troska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Maja

Dzień dobry Jestem na etapie składania dokumentów na pobyt tam osoby starszej. Nie wiem co to za osoba w sekretariacie pracuje ale zachowuje się bardzo nieprofesjonalnie. Młoda, duża kobieta, która krzyczy do petenta, nie umie dać- wydrukować odpowiednich dokumentów, a ma pretensje do osoby składającej je. Nie Zniechęca do tego aby umieścić tam osobę, może nawet jest to celowe z jej strony. Niemiła i wstrętna baba. Dziękuję

B.
@Maja

Miałam do czynienia z tą panią. Nie chce jej się nawet poinformować jakie kompletne dokumenty trzeba złożyć do ZOL na NFZ.

anonimowy
@Maja

Niestety, ale większość Pań tam pracujących sprawia wrażenie jakby za karę tam były. Nie polecam, omijać szerokim łukiem to miejsce.

Tamira
@Maja

Rok temu oddałam mamę do ZOL na ul. Rzepakowej. Mam pozytywne odczucia, mama ma opiekę, dobre jedzenie, bezpieczeństwo. Wobec mnie i mamy „Pani z sekretariatu” była miła i życzliwa. Nie wiem skąd taka negatywna opinia „Maji”.

Olga
@anonimowy

może faktycznie nie chcą tam pracować... trzeba się zapytać o to wprost, bo ja chętnie zajmę ich miejsce :D

Olga
@Tamira

morał taki że nie można sugerować się opiniami anonimowych osób z internetu, ile ludzi tyle opinii :)

Kindzix
@Tamira

Bo są 3 lokalizacje. I wszystkie w krk

Gosia
@Maja

To prawda te sekretarki a są chyba 2 są totalnie do bani zwolnić je mogliby kogoś bardziej reprezentacyjnego miłego poszukać

@Olga

No co ty . Chyba że ktoś. Jeździ po kimś to trzeba udawać że pada deszcz???? Ja do niczyjej pracy się nie wtrącam.

Ktoś

Trzeba uważać na panią Agnieszkę bo się Dopierala* rehabilituje to niech się tym zajmuje bo co chwilę zwraca uwagę. Może chce sprzątać ???

Gr

Nie polecam pracy w serdecznej trosce toksyczne środowisko, brak szacunku dla pracownika, zmuszanie do wykonania obowiązków które nie są związane ze stanowiskiem pracy. (usunięte przez administratora) w pracy na wszystkich szczeblach, zamiatanie wszelkich problemów pod dywan.

X
@Gr

Zgadzam się, notoryczne zmuszanie do wykonywania obowiązków, których nie powinno się wykonywać (np panie sprzątające musza karmić pacjentów). Powszechny (usunięte przez administratora) brak reakcji na zgłaszane problemy, zastraszanie. Kompletny brak szacunku do pracowników. Nie wspomnę już o sytuacjach gdzie świeżb pojawia się notorycznie na oddziale który nie jest w żaden sposób izolowany a pracownicy przechodzą między różnymi piętrami.

Justyś
@Gr

(usunięte przez administratora).Szkoda nerwów i zdrowia na pracę za nędzne grosze oraz w okrojonym składzie 2 pracowników na 40 chorych .Praca ponad siły i do tego atmosfera tragiczna.

Obserwator
@Gr

Zgadzam się Serdeczna Troska nie dba o pracowników pielegniarki i opiekunowie są poniewierani pod każdym kątem totalny brak szacunku do pracownika człowieka brak możliwości sprzeciwu tylko krzyki grozenie i poniewieranie a to co się dzieje na 2 piętrze to istny (usunięte przez administratora).Odradzam prace w tym zolu

@Obserwator

Na 2 piętrze jest ok

@Justyś

Atmosfery to nigdzie nie ma nawet w klar systemie

Nowy .

Nie jest źle ale pani odzialowa pyta się o takie zeczy co nie powinno ja to obchodzić . Robię to co robię i idę do domu. Zadaje mi czasem takie pytania że znikam że coś robię nie tak ?? ! Typu dziwne pytania.Mysle że ktoś donosi że sed hutu świat jest mały bo nie było problemów do tej pory. bo jeden wie gdzie pracuje. Robię to co robię i wypad do domu.

Bożena

Widziałam ich ogłoszenie o prace jako Opiekun Medyczny. Wiecie czy poza pensją są premie lub inne dodatki finansowe? Albo czy firma oferuje jakieś benefity?

Bardzo toksyczne środowisko pracy (dotyczy głównie „wyższych szczebli”), nie szanuje się tu pracowników, a informacje o mobingu zamiata się pod dywan. Jeśli ktoś ma wybór - lepiej podjąć pracę gdzie indziej.

Tak szczególnie niektóre opiekunki mają wysokie mnie manie. Jeszcze cię ustawiają do pionu niech się każdy zajmie swoją robota jak wiedzą co mają robić a nie wpierdzlaja się do twojej o boty.podobno każdy wie co ma robić. Tylko do sprzątaczek!

Niestety kabluje jeden Grześ doniusl na mnie niestety. Może podlizuje się odzialowej. Bo się nie odzywa . Ale przyszłam do roboty a nie bawić się w ciociu babkę. Fakt jest taki że ma nic do gadania i ma się mnie wtrącać do sprzątania zero kultury.

Irena

Ale chyba wszystko robisz w porządku? Bo czemu niby ktoś miałby kablować? Może warto porozmawiać razem żeby oczyścić atmosferę?

Kaśka

Witam, jakies opinie na temat pracy? Aktualnie widzialam że Serdeczna Troska poszukuje opiekunów medycznych, Zlota Jesien, Ujastek i Rzepakowa. Ktos może się wypowiedzieć na temat warunków pracy?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Serdeczna Troska Sp. z o.o.?

Negatywne

Dla pracujących tam osób moim zdaniem jest negatywna

Maria
@Negatywne

Negatywna - to co nie ma tutaj nawet z 3 tysiące? Dla mnie na przykład już ze 3 tysiące to jest git :)

Joanna

Pragnę podzielić się swoją opinią na temat ZOL-u „Serdeczna Troska” na os. Złotej Jesieni 5 w Krakowie. Była w nim osoba bardzo mi bliska, pan lat 92. Przybywał tam prawie 2 lata, zatem odwiedzając go bardzo często miałam okazję przyjrzeć się dokładnie funkcjonowaniu ośrodka. Zaraz po przyjęciu został on otoczony wspaniałą opieką. Pan J. był zawsze zadbany, była prowadzona rehabilitacja oraz zajęcia w pracowni, gdzie starsze osoby wykonywały różne manualne prace; w jego pokoju panowała wzorowa czystość i miła atmosfera. Cały personel, lekarze, panie pielęgniarki i pan pielęgniarz na czele z oddziałową panią Pauliną – tu muszę wymienić bardzo oddane opiece nad panem J. panie: Grażynę, Lilianę, Sylwię, Joannę i in., jak również panie opiekunki i sprzątające zawsze miały dla pana J. uśmiech i cierpliwość. Nas, odwiedzających także witały dobrym słowem. Udzielano nam informacji o stanie zdrowia pana J., powiadamiano na czas, kiedy trzeba było dokupić pieluchy i lekarstwa (kiedy p. J. był na pobycie komercyjnym – potem po 8 miesiącach przeszedł na miejsce funduszowe), pozytywnie reagowano na nasze rozliczne prośby. Moja ciocia spędzając przy panu J. wiele godzin, była zawsze akceptowana przez personel, choć zdarzało się, że czasami jej obecność mogła zaburzać rytm codziennej opieki. Nigdy jednak nie dano cioci tego odczuć – personel „Serdecznej Troski” rozumiał wieloletnią więź i przyjaźń jaka była pomiędzy dwojgiem starszych osób. Za ten szacunek i życzliwość wobec starszych osób – pana J. i cioci K. jestem wszystkim w „Serdecznej Trosce” bardzo wdzięczna! Już w czasie pandemii ośrodek zapewnił możliwość rozmowy przez skypa, z której skorzystałyśmy i dzięki temu okres rozdzielenia w tym czasie stał się bardziej znośny. Po odejściu p. J., który dożył pięknego wieku 92 lat, ośrodek natychmiast wysłał korektę faktury za pobyt, by zwrócić nadpłaconą kwotę. Na koniec dodam, że posiłki w ZOL-u „Serdeczna Troska” na os. Złotej Jesieni były zawsze smaczne – sama często asystowałam czy to przy obiedzie, czy przy kolacji. Wszystko było zawsze świeżutkie, gorące i apetycznie podane! Wszystkim szukającym pomocy w opiece nad osobami starszymi i chorymi POLECAM „Serdeczną Troskę” na os. Złotej Jesieni, gdyż przekonałam się osobiście, że jest to miejsce życzliwe osobom potrzebującym, zapewniające im prawdziwą troskę, pomoc i zrozumienie.

Kamil
@Joanna

Czy masz może jakąkolwiek wiedzę na temat pracy w tym zakładzie opiekuńczo - leczniczym? Strasznie mnie to ciekawi, jak trudno jest dostać się do tej placówki, więc może Ty albo ktoś inny dysponuje informacjami, które należy spełniać, aby móc tam pracować? Coś może uda mi się dowiedzieć?

Kik
@Joanna

Odwiedzam starszą osobę, i moja opinia jest bardzo negatywna. Nie znam imion pracowników, ale starsza, niska blondynka i młoda pielęgniarka na drugim piętrze są aroganckie, niegrzeczne, a podopieczni nie są zaopiekowani szczególnie od strony higieny i czystości

Jakiś czas temu (przed pandemią) w ośrodku na Złotej Jesieni przebywała moja ciocia, która miała niełatwy charakter, jednak bardzo szybko zadomowiła się w tej placówce. Bardzo ciepła atmosfera, życzliwe i serdeczne osoby sprawiły,że jej końcówka życia była piękna. Jestem wdzięczna całemu zespołowi jednak szczególnie chciałabym podziękować rehabilitacji tj. Pani Justynie, oddziałowej Pani Paulinie. Panie te zawsze służyły pomocą i ciepłym słowem. Uważam,że osoby pracujące na Złotej Jesieni są profesjonalistami z powołania.

K.kowalczyk
@ja

Nie zgadzam się zdecydowanie. Pani Justyna jest mściwa, krzycząca, poniewierające pacjetow jak i personel. Wszyscy bardzo źle o niej mówią. Ja byłam światkiem jej prostackiego i chamskiego zachowania do pacjentow i kolegów.

Kowalska
@ja

Totalna bzdura!!!! Dzięki Justynie , jej perfidnemu charakterowi od 2 lat zwolniło się tam już 8 fizjoterapeutów którzy pracowali tam od lat...... kiedy zarząd w koncu otworzy oczy ??

szcz
@Kowalska

zarzad raczej nie otworzy oczu . liczy sie tylko zysk nic wiecej . zawsze mowiono , ze troska ma dobra opinie , jak wyglada , to do dobrej opini daleka droga . panie sprzatajacej nie maja obowiazku karmic , ale nie stety robia to , chodz nie maja zapisu w umowie . szefostwo nigdy nie bylo , za pracownikiem . jedna p . doktor , ma swojch ulubionych pesjonarjuszy licza sie tylko oni . tylko nie wiem , za co takiemu pracownikowi placa . tak naprawde ludziska zastanowcie sie , nad praca w trosce , jezeli ktos planuje isc tam pracowac . jest ciezko . pracownik jest zwyklym popychadlem .zadnego szacunku .

sj

witajcie . napisze kilka zdan , na temat pracy w serdecznej trosce , a wiec ; co do pracownikow . pracownik w trosce ma pracowac i siedziec cicho , nie odzywac sie za duzo , bo moze spotkac go kara . zwolnia go z pracy , albo bez zapytania czy chce isc na inne pietro .wysla go na inne pietro nie pytajac co o takiej zamianie mysli . sa osoby , ktore kabluja i sa za to przes szefostwo lubiane . zarobki nie sa dobre , kariery zawodowej w trosce nie zdobedziesz , bo nie ma zadnych szans .. przyjmujac do pracy na zlecenie , nie sa robione zadne badania chodzby na wlasny koszt . wiem dobrze , ze taki pracownik pracuje nie legalnie . pewna pani , jak ktos zachorowal , z pod opiecznych na (usunięte przez administratora) , to mowila ze pracownicy wniesli ,a to ze jest swierz , to naprawde niechco tego widzie i slyszec .problemy zamiatane sa pod dywan wiec jak ktos wybiera sie , do troski pracowac , to prosze sie dobrze zastanowic , bo nie warto psuc sobie zdrowia . naprawde .

Jak długo trwa proces awansu w Serdeczna Troska Sp. z o.o. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy?

tam się nie da awansować

admin

Wiecie czy można dobrze zarobić na przeciętnym stanowisku w firmie Serdeczna Troska Sp. z o.o. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy ? Jak wygląda wynagrodzenie w branży? Czekamy na opinie.

Pola .
@admin

Opiekun - 2400 , widziałam ogłoszenie , potrzebny ... i kucharz 2 800 .

Zostaw merytoryczną opinię o Serdeczna Troska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Serdeczna Troska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serdeczna Troska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serdeczna Troska Sp. z o.o.?

Serdeczna Troska Sp. z o.o.
  • Rzepakowa 5A
    31-989 Kraków
  • NIP: 6751249766 REGON: 356119834 KRS: 0000102100

Serdeczna Troska Sp. z o.o.