Opinie o ALL IN! GAMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ALL IN! GAMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ALL IN! GAMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALL IN! GAMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Nie polecam Nowy wpis

Nie polecam, firma zarządzają całkowicie niekompetentni ludzie. Awanse i podwyżki dostaje się za uśmiechanie się do zarzadu

Prawda Nowy wpis
@Nie polecam

Dokładnie, nowe osoby dostają awanse za nic, a wieloletni pracownicy nie są doceniani.

Mariusz

Piszecie ze są etapy a ile ich jest?

Etapy
@Mariusz

Etapy są rozpisane na stronie. Pieniądze zawsze na czas

Byly pracownik Nowy wpis
@Etapy

Pieniadze Nie zawsze są na czas!

K Nowy wpis

Praca z kartonu dla naiwnych studentów

Anastasia
Kandydat

Firma nie godna polecenia! Szczególnie od strony zatrudnienia. Osoba od rekrutacji (usunięte przez administratora), z która byłam umówiona na telerozmowę rekrutacyjną, nie oddzwoniła w umówionym terminie, i nie raczyła jej nawet odwołać. Ale cóż, ponieważ osoba świadczy o firmie - nie żałuje, ze tam się nie zatrudniłam. I nikomu nie polecam.

B
@Anastasia

To akurat prawda. Mega niedociągnięcia pod kątem rekrutacji i nieterminowość. Nie traktują ludzi poważnie i raczej zależy im na maksymalnym wykorzystaniu kandydatów w celu odłowienia pomysłów. Młoda firma bez obycia. Nie dla ludzi, którzy szukają stabilności.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ciekawy
Kandydat

A jakie formy współpracy oferują? Umowa o pracę, umowa o dzieło czy umowa B2B? I czy płacą na czas?

Giereczkowo

Rekrutacja w trakcie pandemii przeprowadzona bardzo starannie. Każdy etap zakończony informacją ze strony rekrutera. Praca sama w sobie naprawdę przyjemna. Zespół na bardzo wysokim poziomie i z ogromną wiedzą. Przyjemna atmosfera w firmie i bardzo ładne biuro. Polecam

StrażnikGalaktyki

Cały proces rekrutacji (jeszcze przed pandemią) bezproblemowo - jasna komunikacja i przyjemne rozmowy. Praca w przyjemnej atmosferze, współpracownicy są pomocni i życzliwi . Biuro fajnie wyposażone z dobrym (przynajmniej dla mnie) dojazdem. Można (a nawet trzeba) grać w gry. Ja polecam.

kra___ki
Kandydat

Mają ogłoszenie na JRM - ktoś/coś podpowie jak się u nich pracuje? zastanawia mnie tutaj ta cisza...

Zostaw merytoryczną opinię o ALL IN! GAMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ALL IN! GAMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3/5 Na podstawie 2 ocen.