Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Dr Paweł Bojarski w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Radcy Prawnego Dr Paweł Bojarski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Dr Paweł Bojarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Dr Paweł Bojarski w Wrocław

Emeryt prawnik

Bardzo ciekawe wpisy a jeszcze ciekawsza historia. Tenże Bojarski nadal figuruje jako właściciel kancelarii PRAWNEJ, ale o tym, że nastąpiło skreślenie go z listy radców prawnych i NIE WYKONUJE ZAWODU (WR-1406) -- to już cisza. Radzę poszperać w necie na stronach CBA i Okręgowej Izby Radców Prawnych. Znajdziecie tam m.in. że : Funkcjonariusze CBA zatrzymali sześć osób, w tym pięciu wrocławskich prawników. Usłyszą oni zarzuty (usunięte przez administratora) prania pieniędzy i posługiwania się sfałszowanymi dokumentami.

@Emeryt prawnik

Na samym wstępie gratuluję wiedzy prawniczej a raczej jej braku oraz kompletnego braku orientacji. Co radcowie prawni dawno mieli już postawione zarzuty było to bodajże w grudniu 2020r. Niejaki Bojarski tak jak każdy inny korzysta z domniemania niewinności w sprawie nie został wydany prawomocny wyrok skazujący co skutkowałoby obligatoryjnym skreśleniem go z listy. Jeżeli już na stronie radców prawnych ma.byc napisane nie wykonuje zawodu to oznacza to że dana osoba jest radcą prawnym ma.prawo wykonywania zawodu tylko go nie wykonuje. Jeżeli następuje skreślenie z listy to jest to odnotowane i wpisane daty figurowania na tejże liście i nic więcej. Nie można być skreślonym z listy i jednocześnie nie wykonywać zawodu. Naprawdę proszę nie wysilać się na jakieś intelektualne przebłyski bo graniczy to ze śmiesznością. Niejaki Bojarski może figurować jako właściciel kancelarii i jest to prawdziwa informacja. Na czas trwania postępowania został zawieszony w czynnościach radcy prawnych i uprawnieniach i został wyznaczony spośród radców prawnych jego pełnomocnik który go zastępuje. Proszę sobie poczytać ustawę o radcach prawnych tam jest wszystko dokładnie opisane.

Katarzyna

Czy osoba bez wykształcenia prawniczego może robić karierę w tej Kancelarii?

Sylwia
@Katarzyna

Hej :) Co tam, aplikowałaś może na to stanowisko? A może udało się zdobyć pracę? :) Wiesz już co i jak z tym wykształceniem? Trzeba mieć jakieś w tej branży, związane z prawem, czy samo doświadczenie wystarczy?

Michał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy w kancelarii prowadzona jest rekrutacja? Czy występuje duża rotacja pracowników? Czy można liczyć na wsparcie pracowników z większym stażem? Proszę o opinie osób tam pracujących.

Joanna Nowy wpis

Czy uzyskam informację jak przedstawają się zarobki w tej kancelarii oraz ile jest pracy? Czy pracodawca proponuje jakies dodatki do wynagrodzenia albo owocowe piątki?

Kama Nowy wpis
@Joanna

No własnie też jestem ciekawa, dowiedziałaś się może czegoś? Rozważam, żeby osobiście się udać, skoro w sieci nie można się niczego dowiedzieć. No nie ma w czym przebierać tutaj w tej naszej okolicy. Ciekawe czy tak będzie lepiej?

Halo, widzę ze tutaj jakieś oskarżenia mocne padają a szukałem stażu, czy ktoś rozwinie sytuacje jak to wyglada w kancelarii? Faktycznie jest sprawa ? Już grudzień a mało info aktualnych

Bartek

Czy w Kancelarii jest duża rotacja pracowników?

Czy po rozmowie w Kancelaria Radcy Prawnego Dr Paweł Bojarski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Emeryt prawnik

@Emeryt prawnik

Katarzyna

Czy osoba bez wykształcenia prawniczego może robić karierę w tej Kancelarii?

Jerzy
@Katarzyna

O jakim stanowisku myślisz? Może na sekretarkę nie potrzeba wykształcenia prawniczego ale pewnie inne stanowiska tego wymagają. Nie widziałem żeby kogoś szukali, a ty masz jakieś info że jest rekrutacja?

@Jerzy

Myślałam o stanowisku sekretarki. Nie wiem jakie są potrzebne umiejętności. Czy ktoś kto tam pracował może podzielić się spostrzeżeniami?

Sylwia

SM PIAST mieszkaniec

Mam pytanie czemu ta postać stała podczas pseudo walnego zgromadzenia i selekcjonowała osoby które mogą wejść a które nie ? Czy ta osoba odpowiadała za panie które zbierały podpisy mieszkańców i jak to się ma z z art. 4 pkt. 7 RODO ?

Paweł B

Czy Radca albo Adwokat ma szanse zostać wspólnikiem?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Kancelaria Radcy Prawnego Dr Paweł Bojarski?

A.B.

Człowieku dobrze się czujesz ? Przecież trzeba być po prostu niepoważnym żeby zadawać takie pytanie.

Dominika
@A.B.

No czy ja wiem, wymagania są różne, nie rozumiem co cię tak zszokowało :P Czasem kancelarie chcą kogoś kto jeszcze nie ma za dużo doświadczenia, a innym razem wolą tylko weteranów prawa ;) Ktoś wie jak to wygląda w tej kancelarii, czy ktoś świeżo po studiach ma szansę się przyjąć i nauczyć jak wygląda ta praca od podszewki?

A.B.

A swoją drogą to trzeba nie mieć po prostu żadnych skrupułów, żadnego morale i żadnych zasad, żeby w oparciu o sfałszowane pełnomocnictwa wyłudzać pieniądze z depozytów sądowych. Myślę, a nawet jestem przekonany, że to zostanie wzięte pod uwagę przy wymiarze kary przez sąd. Jesteś Bojarski (usunięte przez administratora) łajnem krowim z tą swoją wspólniczką i koleżkami po fachu. Do końca życia będziesz zbierał puszki i (usunięte przez administratora)

Halina
@A.B.

Bardzo mocne zarzuty...mówisz o sądzie, czy to znaczy że jakaś sprawa toczy się przeciwko tej firmie? Można to gdzieś sprawdzić?

@Halina

Taj , na stronie CBA jest wszystko opisane z kwotami i zarzutami . Kaucja tez była spora za wyjście z aresztu.

Piotrek

Brak pracy zdalnej to w dzisiejszych czasach kpina

Tomasz

polecacie kancelarie?

Wanda
@Tomasz

A czytałeś już te wszystkie opinie tutaj? :/ Bo są tak rozbieżne, że nie wiadomo co myśleć. Ktoś Ci ich polecił, że pytasz?

A.B.

Ta firma już nie ma siedziby. Nie róbcie sobie jaj, jaka rozmowa kwalifikacyjna na chwilę obecną !

@A.B.

Rozmowy w siedzibie. Drugi etap to zaopiniowanie umowy otrzymanej niedawno od klienta, przygotowanie umowy oraz przygotowanie opinii prawnej, które zapewne też ktoś zlecił - ok. 6h pracy za darmo! Dodatkowo pretensje jak nie dostaną wszystkiego co chcieli na tacy :))). Ewidentnie szukanie frajerów do odwalania roboty . Omijać szerokim łukiem!!!

Aleksandra
@Morrigna

no okej, a potem dają znać co do decyzji odnośnie rekrutacji czy potem już jest cisza z ich strony?

Mariusz

Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam obsługę prawną Radcy prawnego.

MW

Świetny kontakt, fachowa obsługa, terminowość. Polecam usługi Kancelarii!

Potwierdzam!

Witek
@MW

Kancelaria pomogła mi w wielu sprawach firmowych. Świetny kontakt, życzliwi ludzie

@MW

Kpina ! Wszystkie pozytywne opinie pojawiły się nagle, jednego dnia 10.03.2022. Czyżby pisane na zamówienie????

@MW

Zawsze tego śmiesznego i marnego człowieczka o wyglądzie podobnym do świniaka miałem za głupka. Te ostatnie wpisy są po prostu śmieszne i niepoważne, zostały wymyślone jedynie na potrzeby tejże sprawy. Dowodzą tylko tego, ze ten Bojarski nie ma po prostu za grosz wyobraźni i wyczucia. Od ponad 2 lat ten osobnik może sobie co najwyżej formalnie obsługiwać kibel. Weź ty Bojarski matole jeden (usunięte przez administratora) wiesz co to jest fałszowanie dokumentów i wyłudzanie depozytów sądowych ? Wiesz, co oznacza to godło z orłem w koronie przed każdym budynkiem sądu w tym kraju ?

@MW

Potwierdzam. Również polecam obsługę prawną Radcy Prawnego p. Bojarskiego.

M

Bardzo serdecznie polecam pracę w Kancelarii. Wszystko jest tak jak być powinno. :)

@M

Zwłaszcza postawione zarzuty karne :)))

@Morrigna

Dobra odpowiedź ! Dodam od siebie tylko, że dowody też są miażdżące.

Edek

Nieco ponad 20 lat temu bo w roku 2001 odbywał się we Wrocławiu w Sądzie Okręgowym egzamin sędziowski. Przystąpił do niego niejaki Paweł Bojarski, egzamin ten składał się zarówno z części pisemnej oraz ustnej. Część pisemna w wykonaniu tego osobnika wypadła po prostu żenująco na granicy dyskwalifikacji. Podobnie było częścią ustna gdzie kandydat odpowiadał na pytania z różnych dziedzin prawa kolejno przed różnymi osobami sędziami z wieloletnim doświadczeniem. Właściwie kandydat ten powinien był dostać ocenę niedostateczna nie reprezentował dosłownie niczego swoim poziomem wiedzy. Tylko i wyłącznie dano mu ocenę mierna i kontaktowania się zarówno w tym celu z.matka jak i ojcem, żeby nigdy nawet nie myślał o wykonywaniu zawodu sędziego. Nietrudno sobie wyobrazić co by się działo gdyby ten marny osobnik o podłym i cynicznym morale kiedykolwiek i gdziekolwiek ten zawód wykonywał.

Paulina
@Edek

Wybacz, ale skąd posiadasz takie informacje? Weszłam na to forum, bo chciałabym poznać rzetelne opinie o tej kancelarii, a nie poczytać jakieś historyjki. Zatem jeśli posiadasz jakieś cenne informacje na temat pracy u Pana Mecenasa, chętnie poczytam.

edek
@Paulina

Skąd posiadam takie informacje ? Takie informacje posiadam bezpośrednio od osób, które go znały i które brały udział w tymże egzaminie sędziowskim w roku 2001. Byli to sędziowie, a więc osoby bardzo uczciwe, poważne i wiarygodne, którym nie można zarzucić cienia złośliwości. A z drugiej strony mam też informacje od osób, które brały udziały w tymże wydarzeniu jako osoby egzaminowane, zdały go na oceny bardzo dobre w większości, zaczęły wykonywać zawody sędziowie w sądach rejonowych, piastując różne funkcje w sądach i awansując dzięki swojej pracy oraz zdolnościom. Dlatego też nie są to żadne historyjki, ale szczera prawda. Co pracy w tymże miejscu to jest tutaj kilka wpisów, które w pełni obiektywny i wiarygodny sposób odzwierciedlają to, jak ta praca wyglądała na przestrzeni całego czasu. Powiedzmy, że praca w tym miejscu pod kierownictwem dwóch osób to już czas przeszły definitywnie. I jeszcze jedno ten marny człowieczek o miałkim intelekcie nigdy nawet nie powinien nawet być przez chwilę nazywany Panem Mecenasem, a jego skreślenie z listy radców prawnych to jedynie kwestia czasu z przyczyn oczywistych. Trzeba być osobą albo osobami bez wszelkich skrupułów oraz żadnego morale i zasad, żeby tak fałszować pełnomocnictwa i wyłudzać depozyty sądowe. Żal mi tylko jego żony, bo to naprawdę bardzo normalna i uczciwa osoba, która nie miała i nie ma z tym nic wspólnego. Proszę nie łączyć jego żony w żaden sposób z tymi podłymi historiami kryminalnymi.

D.G.
@Edek

Na stałe korzystam z obsługi prawnej tej Kancelarii. Jak dotąd podejście bardzo profesjonalne.

@D.G.

Zwłaszcza zarzuty przywlaszczenia mienia :)

NAT

Polecam wszystkim Kancelarię. Wielokrotnie mogłem liczyć na fachową pomoc kancelarii w kwestii mojej firmy!

@NAT

U mnie to samo! Polecam wszystkim! :)

MiszaMasza713

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

@MiszaMasza713

Witam, nie zgodzę się z opinią. Przez wiele lat pracowałem w Kancelarii. Bardzo przyjemna atmosfera, wszyscy mogą na sobie polegać. Czuć wzajemną sympatię i to, że tworzymy jedność jako Kancelaria. Bardzo miło wspominam czas spędzony w Kancelarii. Niestety w związku z przeprowadzką i większymi planami, założeniem własnej działalności, zrezygnowałem z pracy w Kancelarii. Polecam wszystkim, przyszłym aplikantom. Pozdrawiam!

@Mariusz

Podpinam się, w kancelarii pracuje zgrany zespół od wielu lat, dochodzą nowe osoby, ale to wynika z rozwoju, na logikę - gdyby było źle ludzie nie wiązaliby się zawodowo na długo z tym miejscem. A te wszystkie bzdury wypisywane w kierunku Mecenasa są chyba tworzone przez jakiegoś zakompleksionego fanatyka...

G. M

Wiedzę miał. Opinia jest krzywdząca. Wykładał prawo w WSP w Legnicy. Dużo ludziom pomógł. Język angielski też dobrze znał.

Romek
@G. M

Żadnej wiedzy prawniczej nie miał. To człowiek bardzo zakompleksiony i zagubiony w otaczającej go rzeczywistości. Że swoim intelektem na miernym bardzo poziomie ten zagorzały miłośnik disco polo powinien pracować w skupie butelek albo pisać podania o węgiel. I języka angielskiego ani trochę nie znał. Niedługo napiszę jak ten śmieszny człowieczek dokładnie 20 lat temu przystępował do egzaminu sędziowskiego i jak marny wynik uzyskał. I całe szczęście że nigdy mimo pragnień nigdy nie został sędzią sądu powszechnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Dr Paweł Bojarski - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Radcy Prawnego Dr Paweł Bojarski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radcy Prawnego Dr Paweł Bojarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Dr Paweł Bojarski?

Kancelaria Radcy Prawnego Dr Paweł Bojarski
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Oławska 4 lok. 2
    50-123 Wrocław