Opinie o 4Cars w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 4Cars. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 4Cars o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Cars w Kraków

cytuję...to ja zalozylem ten watek aby bylo gdzie pociupac nanich na taxi i icara icar najbardziej mnie [usunięte przez moderatora]...." Ha,ha,ha biedna sierotka marysia,założył sobie forum,bo chciał "naciupać" na innych a tymczasem to z niego sobie jaja robią. Cwaniaczek jeden...ciekawe,że już nie przeklina,czyżby słownik wyrazów "powszechnie uważanych za obelżywe" mu zginął. A może poszedł po wskazówki do kolegów???

HAHAH - 2010-05-13 10:00:41 Ale jestescie żałosni w tych swoich wozach,gęby zakazane i widać ze wykształcenia zero to jedyna praca dla was podwożniki zasrane!!!!!!Pasowałoby abyscie sie czasami myli bo od was poprostu śmierdzi!!!!!!!!! wow...piękny jak Adonis,czysty wykształciuch woniejący perfumami się znalazł.A makijaż też sobie robisz??? A może z ciebie jest taka męska panna ???No tak,to wiele wyjaśnia... Nic dziwnego,że jesteś sfrustrowany i wyżywasz się na innych. Brak własnej tożsamości... to musi być irytujące. Swoją droga nie podniecaj się tak ...bo ci gumka w podwiązkach strzeli i kabaretki odpadną.

HAHAH

i po co - 2010-05-12 13:22:21 powiedz mi poco tu wchodzisz i czytasz.no powiedz inteligencie zapraszal cie tu ktos pewno nudzi ci sie strasznie na taryfie. A bo mi wolno bluzgaczu i to moja sprawa gdzie i po co wchodzę. Jak ci się to nie podoba to nie czytaj. Żyjemy w wolnym kraju gdzie jest prawo do wolności słowa. Zrobisz mi coś???Postraszysz???Zbluzgasz??? Sam sobie wystawiasz świadectwo. Bawią mnie twoje denne wypociny,tak idiotycznych postów dawno nie czytałem. Ja przynajmniej jestem inteligentny a dla ciebie nie ma skali IQ...a nie przepraszam masz mniejsze IQ niż ustawa przewiduje dla kija od szczotki. A swoja drogą cienki bolek jesteś...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie 4Cars? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
i po co

meska cipo - 2010-05-11 21:43:02 i na (usunięte przez administratora) te wypociny poprostu jestes (usunięte przez administratora) i leszcz ,jak byś był naprawde leszczu inteligentny to po 1 bys nie wchodził na takie zjebane forum a po 2 bys nieodpisywal a z tego co widze to jestes taxuwkarska kurrr tzw dzieliworem leszczu a dotego meska (usunięte przez administratora) wstyd. ...wstydem jest to,ze na to forum wpuszczają takich jak ty. Myślisz,ze jak piszesz z osiedlowej sieci to jesteś anonimowy cwaniaku i wszystko ci wolno. Żebyś się nie zdziwił ??? To co piszesz podpada pod paragraf i masz ofiaro szczęście,że trafiasz na ludzi,którym szkoda zachodu na zabawę z takim tchórzliwym dnem jak ty. Prośba do prawdziwego administratora forum go work; Tego rodzaju forum powinno być dostępne dla użytkowników zarejestrowanych.Z założenia miało to być forum pomagające ludziom szukającym pracy a przemienia się w forum bluzgaczy.

meska cipo

anonim - 2010-05-08 17:30:43 po 1 to forum jest moje smieciu a powiedzialem jak jestes taki kozak to zrobimy ustawke i zobaczymy kto bedzie taki madry ja sobie tez ciebie wyobrażam typowa meska (usunięte przez administratora) okularki pedalski wasik i madry w necie bo mu nikt nie najebie takich pedalkow jak ty umnie na osiedlu Å�amie sie 1 szczaÅ�em .a i cipo jestes widze zarobiony to zobaczymy czym podbijesz madralo .a jak bys byÅ� taki madry to bys niebyl dzieliworem albo icarowcem zaraz bedziesz pisal jaki agresywny itd ale takie (usunięte przez administratora) jak ty (usunięte przez administratora) bo bo robisz z siebie bosa przehuja a tak naprawde jestes nikim taka prawda i huja masz se you ha,ha,ha forum jest twoje ...dobre...i co sam sobie cenzurujesz swoje wyzwiska...no ,no... ciekawe co na to administrator GoWork. Ty nie jesteś w stanie sobie wyobrazić mojej osoby.Twój mózg ma zbyt małą pojemność by przetwarzać tak złożone obrazy.Jest tak mały,ze jak kiwasz głową to grzechocze. Ja z tobą na ustawkę ha,ha,ha ...a kto by ci ręce rozbujał. Mam zasadę,że nie staję do walki ze słabszymi od siebie czy to fizycznie czy też intelektualnie. Należę do ludzi cywilizowanych i w przeciwieństwie do ciebie i swoje problemy rozwiązuje w inny sposób,nie za pomocą pięści czy też wyzwisk.Nie jesteś w mojej lidze hominidae. Czytając twoje posty,stwierdzam,że masz problemy z formułowaniem poprawnych wypowiedzi które cechuje ubogie słownictwo. Jesteś niestabilny,niezrównoważony emocjonalnie, masz wyraźne zakłócenia w sferze psychicznej, przejawiające się cechami osobowości i zachowaniami, które wyraźnie odbiegają od przyjętych norm.Jesteś niepełnosprawny umysłowo. Typowy narcyz,który tak silnie wierzy w wizerunek, który kreuje, że nie zauważa w ogóle opinii innych lub się z nimi nie liczy. Twierdzisz,ze tak naprawdę jestem nikim...dobre .Jakbym był nikim to nie odszczekiwałbyś na moje posty.To po pierwsze Po drugie...nigdy nie miałem ambicji być kimś. Obojętne co by to znaczyło według ciebie.Jestem sobą i dobrze mi z tym.Jak ci się to nie podoba to twój problem. To już ostatni mój post w tym temacie.Jak napisałem wcześniej nie biegasz w mojej lidze.Więcej można by sobie pogadać ze spróchniałym pniem niż z tobą.A więc chapeau bas cwaniaczku osiedlowy.

do niedowiarka - 2010-05-08 08:18:50 takis odważny to sprawdz pokaże ci czym sie zajmuje.mnie pierdola dzieliwory i icary 4 carsy a ty juz knujesz ze ta sama osoba hheeee moge naciupac na was wszystkich bo tylko nieudacznicy paraja sie przewozami i taxi .mozemy sie np zalozyc o litre finlandi crantbery i co ty nato ...mnie pierdola dzieliwory i icary 4 carsy... oj współczuje , tylu na raz ,to musi być bolesne ...ty juz knujesz ze ta sama osoba... To są końcowe objawy paranoi,obawiam się,ze już nieuleczalne ...mozemy sie np zalozyc o litre finlandi crantbery... Ja się zakładam tylko o złote gacie. Nie masz złotych gaci,nie mamy o czym rozmawiać! a nawiasem mówiąc nazwa tej wódki to Finlandia Cranberry ,czyli zwykła żurawinówka,w cenie 34 zeta za 0,5l, Ciebie chyba na nią nie stać skoro chcesz się o takie byle co zakładać. Chcesz pewnie raz poczuć się jak menel ekskluzywny... crantbery to pewnie nazwa twojej siwuchy która pędzisz w piwnicy,pewnie stąd ta twoja paranoja ...moge naciupac na was wszystkich... No ciekawe kto by ci ręce rozbujał ..sprawdz pokaże ci czym sie zajmuje... Nie muszę sprawdzać.Jak wyglądasz i co robisz jestem w stanie sobie wyobrazić, Podobnych do ciebie widuję codziennie jak grzebią w okolicach śmietnika. A skoro nie masz nic wspólnego z 4carsami, icarami ani taksówkarzami to nie zaśmiecaj tego forum swoimi prymitywnymi wypowiedziami.

do niedowiarka

anonim - 2010-05-07 21:26:51 moj nr tel jak tak myslisz 515 493 450 albo gg 1536592 mozemy sie zobaczyc na wizji i zobaczysz ze niemam nic wspolnego z taxi icar i 4cars dobre... a ty jestes nowy,hwdp,FOR, 4car czy 4 cars??? Bo obecnie podpisałeś się jako anonim. Ciekawi mnie jak zamierzasz wizualnie udowodnić,że nie masz nic z nimi wspólnego...o ile wiem ani taksówkarzom ani przewoźnikom pieczątek na czole z numerem bocznym nikt nie przybija...a więc widok twej facjaty nie przesądza o tym czym się parasz. No chyba,że jesteś kimś z gatunku Homininae, np.pan,gorilla , ewentualnie pongo ,wtedy wiadomo będzie co robisz i co masz z kim wspólnego,gdzie Cię można odwiedzić i od razu stwierdzić,że z taxi,icarem i innym carem na pewno nie masz nic wspólnego.

??

powiem tak : z tego co tu czytam to dla klienta 4cars jest najlepszy bo tak jak wczesniej gość napisał 5km za krakowem kierowca 4cars przyjechał i kurs za 15zł ale czy z punktu widzenia kierowcy też jest tak super?? raczej nie bo skoro gość jedzie po klienta 5km za kraków i robi kurs za 15zł a pewnie jedzie po niego z placu matejki bo tam głównie stoją 4cars'y to łatwo się domyśleć że zarobku na tym nie ma. i druga sprawa do 4 cars jak dzwonie faktycznie zawsze auto wyślą i kierowca mi opowiada skąd po mnie przyjechał ( dojazd 6km) a robi ze mną kurs za 11zł więc gdzie tu interes?? chcę rozpoczą pracę w którejś z tych firm i pomimo że jako klient jetem zadowolony to przypuszczam że jako kierowca nie będę a chyba nie na tym rzecz polega.... i jeszcze jedno jak dzwonię do 4cars to zawsze się dodzwaniam a jak dzwonie do icar'a w weekend to jest zajęte... dla mnie to informacja że do 4cars mało ludzi dzwoni a do icara mnustwo.

Szkoda tylko ,że te wszystkie opinie na temat dobrych zarobków i super kursów oraz dostępności 4 cars pisze jedna osoba podszywając się pod i pod klienta i pod pracownika. Niestety anonimowość na tym forum pozwala na robienie z innych idiotów.Panowie z 4cars - żałosna żenada

FOR

nowy - 2010-05-07 20:14:25 kumpel tam jeżdzi i odradzał mi przyjście. ponoć totalna lipa. stanie po klika godzin na kurs za 12zł. POMYŚL LOGICZNIE jak masz jeszcze olej w głowie a nie siano ! PRZYKŁAD np : dzwoni dziś 100 klientów jest nas w 4 cars 50 aut , każdy ma po 2 kursy , teraz o icar - taxi te same 100 klientów dzwoni wtedy tylko 100 aut ma kurs, reszta 200 stoi i głupa pali , TAKA JEST PRAWDA I TO WAS BOLI !!!

4 car jest ok

bylem w podkrakowskiej miescinie 5 km od nowej huty godz 22 w sobote dzwonie do taxi nikt niechce jechac ,dzwonie do ikar czekam z 30 min nic nikt niechce dzwonie do 4car kumpel znalazl mi nr w necie czekalem z 20 mi ale przyjechal kurs 15 zl ja sie smieje ze jaja w taxi bym z 50 zaplacil dobry woz nawet nie jakis padluch dalem 30 bo jedyny mnie zawiozl i to jest firma godna polecenia

FOR

ALE biadolicie , wożę klientów w 4cars i zal wam d...ściska taksiarze stoją i z icara tez , a to dlatego ze was jest tam nasrane w jednej korporacji po 300 aut , a nas jest dużo mniej i z zleceniami nie możemy się wyrobić, zarabiam 2 razy tyle co w icarze 3 razy od taxi u nas jest 2 razy mniej wpisowe , pełna kultura , profesjonalizm, " tam gdzie kucharzy 6 niema co jeść" u nas jest 1 kucharz......

nowy

totalna porażka, Nie polecam,lepiej zagrać w lotto większa szansa na jakikolwiek zysk

4cars

do taxi to ja zalozylem ten watek aby bylo gdzie pociupac nanich na taxi i icara icar najbardziej mnie wkurwia. prawda jest ze maja mniej zlecen ale kumpel jezdzi wieczorami i costam zarobi oczywisciema w dzien stala prace a pozatym jak odchodza to ponoc im cos oddaja.a wogule nigdy bym tak nisko nie upadł aby zostac dzieliworem abo 4cars icar itd robota dla leni i ludzi bez ikry i jakiegokolwiek pomyslu zal mi was

Zostaw merytoryczną opinię o 4Cars - Kraków

4Cars