Opinie o MDDP Outsourcing w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MDDP Outsourcing. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MDDP Outsourcing o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDDP Outsourcing w Warszawa

Mlodsza

Bardzo duża rotacja, sama wytrzymalam kilka miesiecy. Atmosfera jest kiepska, zamkniete grupki lub nikt nic do siebie nie mowi, slaby kontakt z przełozonymi. Nie jasny podział zadan i zakres obowiazkow jak juz ktos tutaj pisal, do tego duza presja, praca po godzinach. Nieadekwatne zarobki. Nie jest to przyjazne miejsce gdzie mozna sie rozwijac, predzej nabawisz sie zalamania nerwowego

Jarek
@Max

A spotkałaś się z wypłatą za nadgodziny? W Mddp Out chyba nikt nie doznał zaszczytu wypłaty za nadgodziny. Tutaj nadgodziny się zbiera do kolekcji. Nie ma nadgodzin? Weź mnie nie rozśmieszaj.

@man

dołączyłem do firmy w styczniu, ponieważ tu zaglądałem przed rozmową rekrutacyjną, czuję się zobowiązany dać swoją opinię. Managerka bardzo wspierająca, ludzka a zespół pomaga mi ogarnąć szybko nowe systemy. Biuro jest bardzo ładne, wybór herbat większy niż w moim domu, dziewczyny na recepcji zawsze uśmiechnięte.

@Aneta

A w czym przykładowo Cię wspierali? Mogłaś wychodzić ze swoimi pomysłami i zawsze brali to pod uwagę? Czemu właściwie tu nie pracujesz? Przy zakończeniu współpracy było wszystko spoko, miałaś może niewykorzystany urlop? Bo jestem ciekawa czy miałaś dłuższe wolne czy zapłacili Ci za te dni.

A ja dobrze wspominam pracę w MDDP. Największy atut to świetni ludzie, atmosfera i możliwość rozwoju. Z problemami nie zostaje się samemu, można liczyć zarówno na zespół (bo jest fajna atmosfera) jak i szefostwo. Jest dużo pracy, jak to w księgowości na zamknięcie miesiąca. Są więc nadgodziny, czasem mniej, czasem więcej i można je odebrać. Ceniłam ciekawych klientów, znane loga. Ja polecam

@Hr pisze brednie bo źle jest

A co konkretnie trzeba robić żeby włazić przełożonemu, zgadzać się zawsze z Jego zdaniem? Czy po prostu nie mieć żadnych swoich opinii i pomysłów? Może chociaż nowych zatrudniają na podstawie umiejętności i wiedzy?

pink

dołaczyłam do firmy w marcu, poniewaz tu zaglądałam przezd rozmową, czuję się zobowiązana zeby dac swoją opinie. Wieszość tego co tu piszą to bzdura, ale też z takim podejsciem to czytałam. Pracuję, przedłużyli mi umowe i jestem bardzo zadowolona. Fajna managerka, super zespoł i ludzie w kuchni z innych działów normalni. jak ktoś się chce czegoś nauczyć to ma dużo mozliwosci.

Lola
@pink

Jak ta firma przedłuża umowę, to dają też z nową umowę nowe warunki? Chodzi mi głównie czy dają też jakąś podwyżkę od razu albo jakiś lepszy system premiowy? Ta nowa umowa to jest na jaki okres podpisywana?

ksiegowy Nowy wpis

Musiałem długo czekać ale warto bylo. Nie bende owijać w bawelne nad godziny są na porzadku dziennym ale jak ktoś się uczy to może szybko zostać nawet manedżarem i u mnie już powoli otwiera sie ta furtka

Ewcia Nowy wpis
@ksiegowy

A przykładowo na jakie stanowisko można przeskoczyć z etatu młodszego specjalisty? Nie powiem, bo ogarniam temat, ale wolę zacząć od czegoś pewniejszego. Młodszy księgowy też robi nadgodziny i są wtedy one płatne? Piszą w ogłoszeniu o pracy hybrydowej, ale to tak od razu od początku?

AgataL. Nowy wpis

Pare msc temu miałam rozmowę do biura w Warszawie. Bardzo nieprzyjemna rozmowa kwalifikacyjna. Pani z HR przyjemna merytoryczna ale pani menadżer z działu czy jak ją tam nazwać atakowała pytaniami. Przy tym ton jej wypowiedzi świadczył na starcie o braku jakimkolwiek szacunku do pracowników. Z daleka od takich toxic ludzi.

Jaś Fasola

Szanowni Państwo jako, że firma podobno zatrudnia ekspertów to darujcie sobie ogłoszenia w mediach społecznościowych z chwytliwym hasłem powiększamy zespół. Jak się kilka osób zwalnia i jednej szuka to wynik chyba nie jest in plus? Tak dla informacji kandydatów co to potencjalnie zespół będą powiększać.

A
@Jaś Fasola

Firma w dwa lata powiększyła się z 200 do 300 osób, więc chyba jednak jest na plus.

@A

Dużo z tych osób pracuje na dłuższy czas? Przyznam, że ja szukam pracy na stałą współpracę i znalazłem ofertę dla młodszego księgowego i się zastanawiam, w ogłoszeniu nie ma nic o czasie zatrudnienia. Dają możliwość pracy hybrydowej z elastycznym czasem pracy, ale podajcie mi jakiś przykład jak można podzielić dni i godziny na pracę w domu.

Ile tam można zarobić jako konsultant lub starszy konsultant brutto? Proszę o kwoty

Hejka, też interesuje mnie ta praca dla starszego konsultanta i myślę, czy aby nie wysłać cv. Fajnie jak ktoś poda stawkę, ale ja dodam od siebie pytanie, czy taki pracownik właśnie na poziomie starczego specjalisty można pracować z domu całkowicie lub chociaż częściowo?

Mylisz firmy. Tu nie ma stanowiska konsultanta

Specjalista Ds. Sprzedaży

opowiadanie o firmie w samych super latywach o wysokich zarobkach jakie można uzyskać o miłej atmosferze w pracy co w rzeczywistości nie jest prawdą

Pytań zero

Fafał Fapniewicz

Odradzam każdemu, firma nie szanuje pracownika, do obsługi spółek dawana jest za mała liczna pracowników przez co nadgodziny są codziennością, prośby o zwiększenie liczby osób trafiają w eter bo przecież tabelka w Excelu musi się zgadzać. Ale wiadomo są herbaty i dzięki temu świat staje się piękniejszy.

@Fafał Fapniewicz

A te nadgodziny to jakiś obowiązek? Może powiesz, jak traktowani są pracownicy, którzy nie chcą zostawać w pracy po godzinach. Będę wdzięczny za informacje związane z wynagrodzeniem za nadgodziny ( jak są płatne itp.).

RR

Obowiązkowe nie są ale przełożony lubi zasugerować, że powinieneś zostać aby wyrobić się ze wszystkimi zadaniami. Jeżeli nie zostaniesz spotkasz się później z pretensjami dlaczego coś nie zostało zrobione. Nadogodziny nie są płatne, możesz je odebrać po zgodzie przełożonego. Dzięki szerokiemu wyborowi herbat możesz zapić nerwy melisą.

Fafek

Jak pracowałem to integrację były, ale czy są nadal to nie wiem. Najważniejsze że jest szeroki wybór herbat bo bez tego wszyscy by się zwolnili już dawno.

Przemo
@były pracownik

To skoro było Ci tak dobrze to dlaczego już tam nie pracujesz? Nadgodziny można odebrać? ciekawe kiedy skoro niektórzy już w pierwszym kwartale mają wyrobiony limit dozwolony na cały rok?

Ola
@były pracownik

Atmosfera najgorsza z jaka spotkałam się w pracy. Nikt nic do siebie nie mówi. Ludzie jakby zastraszeni, sfrustrowani. Cisza w biurze, ciagle okropna martwa cisza. Nie po herbatki przychodzi się do pracy! Widać od razu nowy manager hr żałosne :/

Byly pracownik
@Ola

A ja mam inne zdanie w temacie. Mi sie atmosfera podobała, trudno zeby open space był miejscem gwaru i zabawy. Drzwi do kuchni musiały być zamykane bo ludzie tak głośno się śmiali i rozmawiali. Ja miałam z kim porozmawiać, może to z tobą jest problem...

@Ola

Może Ty nie miałaś się do kogo odezwać bo martwej ciszy w biurze nie ma... A do pracy przychodzi się nie na pogaduszki tylko aby wypełniać swoje zadania... Poza tym fakt, że wiele osób twierdzi że z domu zrobią więcej świadczy sam za siebie - po prostu nie ma w biurze ciszy

Przemo
@Byly pracownik

Zawsze jak odchodzi jakiś pracownik, albo jak ktoś z pracujących zgłasza, że np. systemy, na których pracujemy są mocno słabe, mamy od masę nadgodzin, których nie mamy jak odebrać, że panuje atmosfera wykluczenia i napompowania pychą - to z pracownikiem jest coś nie tak. Wielu managerów hr ta firma pamięta, ale takiego co by tak mocno chciał przypodobać się managerom i prezesowi próbując moderować wpisy w tym miejscu - to w mddp jeszcze nie było.

Majka
@Ola

Ola a Ty w Księgowości pracowałaś? Zastanawiam się jak jest w Payrollu?

Oni wolą pracować w domu, bo w biurze jest taka atmosfera …

Hr pisze brednie bo źle jest
@były pracownik

Ale brednie. Kto to pisze HR czy słynna już tutaj Pani A z Katowic?. Szefostwo? Żenujący poziom. (usunięte przez administratora) Chcesz coś osiągnąć tak jak Rudy? Musisz włazić w (usunięte przez administratora) swojego przełożonego. Mamy XXI wiek a w tej firmie dalej ma miejsce traktowania ludzi na zasadzie trybików. Zero umiejętności zarządczych. Radzę omijać z daleka.

@Hr pisze brednie bo źle jest

Gutek

Mówiąc wprost - Szukasz pracy która może tylko w dół Cię ściągnąć? To polecam MDDP Outsourcing. Braki w praktycznie każdym aspekcje zaczynając od osób zarządzających po narzędzia i ogólny wszechobecny bałagan. Każdemu kto już ma jakieś doświadczenie odradzam pracę w tym miejscu. Osoby zarządzające to zbiór zupełnie przypadkowych osób bez pojęcia o zarządzaniu. Polecam dowiedzieć się przed podjęciem decyzji dlaczego długoletni pracownicy dają nogę. Odpowiedź? Wyzysk i totalny chaos, że o narzędziach pracy nie wspomne. Najlepsze są teksty o tym jak to kto inny robi więcej. Litości toż to nie jest PRL. Reasumując RATUJ SIĘ KTO MOŻE!!! Chcesz stracić czas? Zatrudnij się w tym miejscu. No chyba, że nie masz czegoś lepszego - to jedyna opcje kiedy warto skorzystać.

@Gutek

Odradzasz osobom z doświadczeniem, a co z osobami, które dopiero startują w zawodzie? Jeśli dopiero zaczynam to bym się tam odnalazła? Można się nauczyć czegoś od osób z działu czy też poprzez szkolenia? No i nie bardzo rozumiem, jakich konkretnych narzędzi tam brakuje?

Zadowolon

Ja tam dobrze wspominam prace w MDDP. Plusy: - wypłata co miesiąc - duży wybór herbat/nielimitowana kawa - prąd i woda w biurze - apteczka, gaśnica (poczucie bezpieczeństwa) - sprzęt biurowy + możliwość pracy z biura - można wypożyczyć firmowe słuchawki - darmowe wifi - ogólnodostępny telefon w recepcji Minusy: - brak

Aldona
@Zadowolon

Hahahaha, prąd i woda w biurze, no to super. Ale jest tu tylko możliwość pracy z biura? A czy jest też opcja na pracę zdalną lub częściowo zdalną? Co do tej gaśnicy i apteczki, poza tymi elementami bhp, są też regularne szkolenia z zachowania się i znajomości tych zasad??

Misiek Fafniewicz
@Zadowolon

Większość tych plusów to są podstawy które ma obowiązek zapewnić pracodawca ale odpowiadając (odpowiedzi w nawiasach): - wypłata co miesiąc (to jednak obowiązek pracodawcy) - duży wybór herbat/nielimitowana kawa (kolejny raz o herbacie i kawie, widać że piszę to ciągle ta sama osoba z firmy) - prąd i woda w biurze (no bez tego nie da się pracować chyba, że wracamy do czasów księgowania na papierze podczas gdy świeci słońce a potrzeby załatwiamy na dworzu????) - apteczka, gaśnica (poczucie bezpieczeństwa) (to jest obowiązek pracodawcy to zapewnić) - sprzęt biurowy + możliwość pracy z biura (pracodawca ma obowiązek zapewnić sprzęt do pracy) - można wypożyczyć firmowe słuchawki (te słuchawki się do niczego nie nadają i nie wiem czy ktoś chce korzystać z ogólnodostępnych słuchawek ????) - darmowe wifi (nie wiem czy ktoś o zdrowych zmysłach podłącza się do sieci publicznej) - ogólnodostępny telefon w recepcji (no chyba raczej nie)

Zadowolon
@Misiek Fafniewicz

Pozwól, że teraz ja się odniosę: - wypłata co miesiąc (to jednak obowiązek pracodawcy) - niby tak, ale ja miałem zlecenie, podczas gdy mój stosunek z pracodawcą spełniał wszystkie charakterystyczne cechy umowy o pracę, więc super, że chociaż płacili, - duży wybór herbat/nielimitowana kawa (kolejny raz o herbacie i kawie, widać że piszę to ciągle ta sama osoba z firmy) - w firmie przedstawiają to jako benefit, a jak się postarasz to nawet upolujesz jakiś smaczny owoc, - prąd i woda w biurze (no bez tego nie da się pracować chyba, że wracamy do czasów księgowania na papierze podczas gdy świeci słońce a potrzeby załatwiamy na dworzu????) - to jest plus, bo można sobie zrobić pyszną kawkę lub herbatkę (benefit), - apteczka, gaśnica (poczucie bezpieczeństwa) (to jest obowiązek pracodawcy to zapewnić) - no więc plus, że spełnia obowiązek w tym zakresie i można czuć się bezpiecznie w miejscu pracy, - sprzęt biurowy + możliwość pracy z biura (pracodawca ma obowiązek zapewnić sprzęt do pracy) - z domu pracuje się na swoich laptopach, także super, że w biurze jest sprzęt komputerowy + krzesła i biurka, - można wypożyczyć firmowe słuchawki (te słuchawki się do niczego nie nadają i nie wiem czy ktoś chce korzystać z ogólnodostępnych słuchawek ????) - coś tam przez nie słychać, a jak nie to zawsze można się domyślić, a jak chcesz słyszeć idealnie to można też skorzystać ze swoich słuchawek, - ogólnodostępny telefon w recepcji (no chyba raczej nie) - no chyba raczej tak.

Nickt

Toksyczne środowisko pracy i apodyktyczny prezes. Praca maksymalnie na pół roku

Kamil
@Nickt

Widziałem ogłoszenie na księgowego, mam doświadczenie i myślałem żeby wysłać cv, ale po przeczytaniu opinii zaczynam się zastanawiać. Może mi ktoś powiedzieć jak faktycznie pracuje się w tej firmie?

Księgowy
@Kamil

Wyślij, wszystko zależy od tego do którego zespołu i na jaki projekt trafisz oraz od tego jak zgrasz się z zespołem... Jak w życiu...

D
@Kamil

Faktycznie to to nie jest źródło prawdziwych opinii Poza pracownikami gowork, botem, piszą osoby z negatywnym nastawieniem do życia Idź i sprawdź Ja nie pojde bo jestem sprzedawca Ake mam czasem fun z czytania tych głupot

Lena
@Księgowy

Z tym zgraniem się z zespołem to bym uważała. Są osoby, które bardzo się zżywają nawet kosztem rodziny. Karierę się robi (usunięte przez administratora) a nie umiejętnosciami bo przekazywane projekty do księgowości to dane z samymi błędami. Kto ma jakiekolwiek pojęcie ucieka.

@man

Prawdziwy pracownik
@@man

Skoro dołączyłeś w styczniu, to twoja opinia nie jest obiektywna. Wypowiadały się tutaj osoby, które pracowały conajmniej kilka miesięcy i ich opinia jest prawdziwa. To też nie jest prawdą że piszą to boty czy pracownicy gowork- to nieprawda. Pisza to pracownicy, a opinie są bardzo podobne i powtarzają się w nich podobne argumenty. Oznacza to że w firmie faktycznie panuje kiepska atmosfera. I owszem piszą to często ludzie sfrustrowani. Sfrustrowani tym, że firma tylko mówi wszem i wobec o betterworkplace itd a rzeczywistość jest zupełnie inna. Na open space panuje martwa cisza, managerowie rozmawiają z księgowymi zazwyczaj tylko jak czegoś chcą, na imprezach integracyjnych zazwyczaj nie rozmawiali nawet z ksiegowymi ze swoich zespołów. Prezes nawet cześć nie powie. Za to nigdy nie wiesz za co dostaniesz ochrzan, każdy mail od przełozonego powoduje niemalże palpitacje serca. Ciągle dostajesz więcej i więcej do pracy, nikt cie o nic nawet nie pyta, nie tłumaczy. Praca jak na akord, ale przecież prezes "prowadzi firme od 15 lat więc wie lepiej"...

Zuzanna
@Prawdziwy pracownik

To jak długo trwa taka niewiedza skoro myślisz że opinia po miesiącu może być nieobiektywna? Pisali w poprzednich komentarzach że to praca na maksymalnie pół roku. A jak wynagrodzenia? Konkurencyjnie płacą?

acc
@Prawdziwy pracownik

no super to już wiem kto kwasi tą atmosferę - TY, skoro opinia nowego nie jest obiektywna, a kto Ci dał prawo żeby tak sądzić?

Prawdziwy pracownik
@acc

Ja sobie dałem takie prawo, gdyż sam tez na początku uważałem prace za świetna, z czasem okazało się ze nie ma nic z tego co obiecywano. To przykre patrzeć jak management w tym momencie naskakuje na pracowników w tym miejscu, a doskonale widać która opinia jest przez nich pisana …

Payroll
@Zuzanna

Wynagrodzenia kiepskie jak na taka firmę i jak na rynek niestety :/ podwyżki śmiesznie małe i nigdy nie wiedziałam na jakiej podstawie są przyznawane. Totalny brak premii z czym jeszcze nigdy się nie spotkałam. Sporo osób pracuje po godzinach nie rozliczając ich- taka polityka …

Zuza
@@man

widać od razu kto to pisze .... niedobrze się już robi od pisania o tym ogromnym wyborze herbat ... jakby to było najważniejsze w pracy ...

Majka
@Payroll

Payroll, ok, ale w dziale obsługującym kadry i płace można 7000 brutto na stanowisku Specjalisty zarobić?

@Majka

Sprawdź w ogłoszeniu ile proponują

@@man

Ciekawe ile razy ktoś tu jeszcze napisze o dużej ilości herbat…. Żałosne. A z merytorycznych i praktycznych korzyści co wymienicie? No wlanie …:) za to o wadach tej organizacji komentarze są bardzo rzeczowe. Brak premii, brak szkoleń, brak komunikacji, brak kompetencji i przerzucanie obowiązków. Taka jest prawda

diament
@Tomek

Największą "korzyścią" tej organizacji jest bycie diamentem Forbes, którym chwalą się na prawo i lewo. Czy to przełożyło się na wynagrodzenia i warunki pracy pracowników? Zapewnie nie, bo liczy się tylko przychód, zysk i wyzysk w niepłatnych nadgodzinach i bez premii.

shine brihgt
@diament

To się nie ma nijak do premii, a raczej może ją obniżyć, bo najprawdopodbniej za ten tytuł diamenta zapłacili hahahahaha tylko nie da się obniżyć czegoś czego nie ma

Aneta
@@man

Pracowałam w Payrollu u Sylwii i mam taką samą opinię. Ludzie bardzo wspierający, Sylwia była jednym z z najlepszych kierowników jakich kiedykolwiek miałam. Basia była wtedy managerem i ją też jak najlepiej pamiętam. Cały zespół pozdrawiam.

@Aneta

Masz jakieś konkretne powody, aby tak pisać? Objaśnisz? I jeśli piszesz tak o płacy, to może podasz widełki? Wtedy każdy sobie oceni, na jakim poziomie wg niego są zarobki. Przypominam, że każdy ma swoją wartość pieniądza.

Darka

Panowie wyżej mają rację, płaca słaba, na stanowisku średniego szczebla wynagrodzenie brutto poniżej średniej krajowej, brak jakiekolwiek premii. Jedyne co uświadczysz z dodatków to marne parę groszy na święta.

Zygi

No to co za problem podać aktualną kwotę wynagrodzenia? Wnioski o czyjejś prawdomówności będzie można w ten sposób bardzo szybko wyciągnąć. Pisano również, że firma daje coś pracownikom na Święta. Co to więc jest w tym roku?

Mlodsza

Ktoś
@Mlodsza

Zgadzam się. Niby starają się poprawić warunki, ale średnio im to wychodzi. Pod względem (co gorsza wymuszania) pracy w nadgodzinach i nieadekwatnych zarobków to nic się nie zmieniło. Już w sumie nikogo nie dziwi, że co chwilę ludzie odchodzą, a ogłoszenia o pracę "wiszą" na portalach cały rok.

Pracownik obserwator
@Ktoś

To że ogłoszenia na stanowisko księgowego wiszą przez dłuższy czas na profilu biura rachunkowego to nic dziwnego, rotacja jest w każdej większej firmie

@Mlodsza

Chyba wszystko zależy, do jakiego zespołu i na jakiego przełożonego się trafi. Pracuję tu od kilku miesięcy i zgodze się jedynie z kwestią zarobków - są nieadekwatne. A jeśli chodzi o atmosferę, w moim zespole jest bez zarzutu, kontakt z przełożonym także.

Max
@Ktoś

pracuje w tej firmie i nie spotkałęm się z wymuszaniem nadgodzin! nie czytam tego miejsca szukając pracy bo to KIBEL! pozadrawiam wszytskich frustratów

Ksiegowa

Moze i masz szanse na szybki awans, ale raczej nie w mddp. Popracuj jeszcze ze dwa miesiace i zmienisz zdanie, o ile wytrzymasz tyle. A tak na serio to i tak kazdy wie, ze to pisze managerka z katowic :)

Agnieszka, wcześniej pisałaś że pracujesz w Katowicach, a teraz w Warszawie? ... tak tak na goworka nikt nie wchodzi jak opinie są negatywne, gdyby były pozytywne to już byście się tym chwalili jacy to nie jesteście och i ach. Od razu widać, że to managerka pisze, nie pogrążaj się już i nie ośmieszaj firmy... pracuj pl tez samo za siebie mowi jak w kolko wisza ogloszenia na te same stanowiska - ile osob przychodzi tylez samo miej wiecej odchodzi jak nie wiecej? moze dlatego prezes nawet czesc nie mowi, bo nikgo nie pamieta jak tak szybko znieniają sie twarze?

Zuza

Czytając twój wpis chciałoby się napisać "to co tu robisz" po niespełna dwóch miesiącach pracy, w której jest ci tak wspaniale? jak na osobę, mądrzejszą od nas, zaglądasz tu bardzo często :) Każdy twój kolejny wpis, kłóci się z poprzednim, co tylko może oznaczać, że nie jesteś "autentyczną" Agnieszką z Katowic, która po dwóch miesiącach pracy postanowiła opowiedzieć swoją prawdziwą historię :) I jakie to świadectwo dla firmy, która próbuje poprzez sztuczne wpisy ratować swój wizerunek (swoją drogą tej firmie tylko na tym zależy, tzn. nie na fajnej atmosferze pracy tylko na wizerunku)? Agnieszko jeśli jesteś nowym, kolejnym już hr managerem naszej firmy, który panicznie, z błędami ortograficznymi próbuje ratować to miejsce - to powiem jedno - nie tędy droga!

AJ
@Pracownik obserwator

To dobrze, że na dole są drzwi obrotowe. W takim tempie to jak na karuzeli ruch będzie niedługo. Brak ładu i składu zarówno w całej organizacji jak i poszczególnych działach. Pracuje się na najlepszym systemie jakim jest excel! Takie to ekstra rozwiązania są.

Jarek
@Max

Komedia

Każdemu szanującemu się pracownikowi z całego serca radzę omijać jak najdalej. Rotacja nawet nie to, że jest duża tam się cały czas ktoś zwalnia. Uciekają ludzie, którzy pracowali po kilka lat ale ich wyrolowano i zmieniają firmę. Filmiki na Insta nie pomogą.

Czy MDDP Outsourcing organizuje staże dla studentów?

Pracowałem w tej firmie 2 lata temu. Jak widzę po opiniach nic się nie zmieniło. Nie zostawiłem opinii wcześniej, bo myślałem że może coś ze mną jest nie tak, że nie wpasowałem się w miejsce, że nie miałem kompetencji. Po 2 latach mogę już z czystą głową stwierdzić, że to najgorsze miejsce w jakim pracowałem. Atmosfera jest mega toksyczna, nigdy nie spotkałem się z miejscem, w którym nikt z nikim by nie rozmawiał z wyjątkiem przełożonych i pupilków. Kontakt z przełożonym jest łagodnie mówiąc chłodny, podczas całej współpracy nie czułem w nikim wsparcia. Na początku współpracy nikt mi nic nie pokazał oprócz podstawowych rzeczy jak np. logowanie się do systemów. Nawet na prośbę żeby ktoś wytłumaczył mi i pokazał program księgowy, bo nigdy wcześniej na nim nie pracowałem to usłyszałem że "program jest prosty i intuicyjny, dasz sobie radę" Nie jasny podział obowiązków, jedni pracują i robią nadgodziny, drudzy zrzucają swoje obowiązki na innych. Łatwo to przychodzi, bo nie jest do końca jasne co wchodzi w zakres twoich obowiązków, robisz po prostu to co ktoś wyżej Ci każe. Nadgodziny to w ogóle standard, jak jednego dnia nie mogłem zrobić nadgodzin to następnego dnia zostałem zaproszony na rozmowę, gdzie usłyszałem, że nie wykazuje zaangażowania. Wytrzymałem 3 miesiące, po zakończeniu pracy odzylem. Nie odradzam jednak wszystkim, bo są różne teamy, różni przełożeni, być może kiepsko trafiłem, na słaby zespół, być może można trafić na fajny zespół, który się wspiera. Ja nie wróciłbym do MDDP za żadne pieniądze, szkoda zdrowia.

Prosiłeś o pomoc i jej nie otrzymałeś, a co w przypadku gdybyś popełnił błąd? Wtedy Ty ponosisz odpowiedzialność, nawet jak nikt nie pomógł? Ile płacą za nadgodziny, opłaca się chociaż zostawać dłużej? Możesz powiedzieć na jakiego ty przełożonego wtedy trafiłeś?

pink

Kornelia

A ty się nie zgadzasz z tym komentarzem? Fakt, przeczytałam tutaj sporo negatywnych opinii. Między innymi ludzie narzekali na nadgodziny. Tutaj jest jakiś przymus brania nadgodzin? Co jeżeli ktoś odmówi pracy po godzinach?

seba
@Kornelia

nadgodziny to nie standard, duzo osob nie pracuje w nadgodzinach - pozostawię bez komentarza o tych co pracuja po 18stej

Lola
@pink

Krzywousty

Ta firma to (usunięte przez administratora), a najlepiej widać to po zarządzie. Pan Rafał i Pan Szymon to (usunięte przez administratora), tylko pracownicy średniego i niższego szczebla są w porządku i to oni tą firmę jakkolwiek spinają. Życzę każdemu, żeby znalazł lepszą pracę, bo o to tak naprawdę nietrudno, wystarczy podszkolić angielski.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MDDP Outsourcing?

m

w naszym zespole jest super, wszyscy sobie pomagaja, chodzimy razem jesc obiad, są rów e wiekiem osoby i to jest fajne. ogólnie tez jest okay, ale moj zespol jest najlepszy (warszawa team)

Wercia
@m

Ale to, że osoby są równe wiekiem to przypadek czy raczej nie? Firma ma preferencje jakieś co do wieku kandydatów do pracy? Bo aż mnie to zaciekawiło.

Aneta
@Wercia

Ja tam nie byłam równa wiekiem. Trochę starsza, ale żadnej nietolerancji względem osób starszych nie uświadczysz. Wręcz przeciwnie osoby starsze, introwertycy, extrawertycy nie są wykluczeni, nie ma złych podziałów, ja takich podziałów nie doświadczyłam. Wręcz przeciwnie, każdy jest wspomagany jak tylko się da. Tutaj w Payrollu niczego złego nie doświadczyłam . Tyle.

gr
@Aneta

ja pracuje w księgowości i potwierdzam ze dba i szanuje się tu o różnorodność

Doma
@gr

W jaki sposób o to dbają? Chodzi tylko o dobór fajnych ludzi do pracy? Czy jak jest jakiś zgrzyt w firmie to potrafią pomóc rozwiązywać problemy?

@aneta
@Doma

rozmawiają, szukają rozwiązań - w trudnych sytuacjach na prawdę nie zostawijają pracowniak samego

Anetka

Widziałam na stronie ofertę na stanowisko asystenckie w dziale procesowania dokumentów - czy ktoś może wie ile tej pracy zdalnej tam można mieć? Istnieje opcja żeby być 100% home office? W ogłoszeniu pisze że możliwość pracy zdalnej bez zbędnych grafików i nie wiem jak to rozumieć

ar
@Anetka

w 100% home office nie

@Anetka

Jest spoko, trochę można pracować z domu, a trochę z biura, czyli tzw. hybryda. U mnie się super sprawdza taka opcja, bo i mogę sobie z łożka popracować, ale też mam motywację, żeby trochę się ruszyć do ludzi.

Gutek
@pracownik

A co z grafikiem i godzinami pracy? Są jakieś wyznaczone godziny, w których trzeba pracować, czy jest to w pełni dowolne? I czy stawka wynagrodzenia jest tutaj godzinowa czy stała kwota?

ada
@Gutek

stawka godzina na umowę zlecenie na umowę o prace jest stała kwota, godziny pracy tez normalne rozpoczęcie pracy pomiędzy 7-9 plus 8h (dom czy biuro)

Kazik

Hej, cześć, czy ktoś z Was orientuje się może, jak obecnie wygląda praca w dziale podatkowym MDDP? Chodzi mi o takie kwestie jak: 1. atmosfera w pracy - czy ludzie są dla siebie (w miarę) mili i życzliwi? 2. szefostwo / przełożeni - czy są "normalni" (że tak się kolokwialnie wyrażę), czy z godnością i należytym szacunkiem traktują podwładnych? 3. możliwość rozwoju - czy są kompetentni ludzie od których rzeczywiście można się uczyć? 4. presja na efektywność - czy rzeczywiście jest tak, że jest ogromny nacisk na ten aspekt i jest on najważniejszy przy ocenianiu pracownika? 5. nadgodziny - czy zdarzają się, czy są obowiązkowe i jakie jest ogólne do nich podejście? 6. rotacja pracowników - czy ludzie często odchodzą / są zwalniani? Jakie są tego powody? 7. place - czy są one na rynkowym poziomie? Uff, trochę tego jest. Jeśli ktoś odpowie, to stawiam mu wirtualne piwo / kebab / herbatę / ciastko, czy co tam sobie zamarzy :-) Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jeśli ktoś ma inne uwagi, to również o nie proszę. Dzięki!

Inka
@Kazik

Wszystkie interesujące c ie informacje znajdziesz poniżej. Ludzie na logike- jeśli nie pojawiła się żadna nowa pozytywna opinia to negarywne sa aktualne i prawdziwe!

@Kazik

Ale masz świadomość, że podatki to MDDP a nie MDDP Outsoucing? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o MDDP Outsourcing - Warszawa

• Jak się pracuje w MDDP Outsourcing?

Zobacz opinie na temat firmy MDDP Outsourcing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDDP Outsourcing?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MDDP Outsourcing?

Kandydaci do pracy w MDDP Outsourcing napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MDDP Outsourcing
2.1/5 Na podstawie 178 ocen.

MDDP Outsourcing